Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żabie-oczko

4 miesiące do porodu -T.P.09.13

Polecane posty

zabie oczko ja wazylam sie 9 maja pamietam bo bylam wtedy u poloznej i bylo 3 kg mniej obecnie jest juz 14 kg na plusie:P a do rozwiazania 4 tygodnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puk puk jest tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za głupia kafeteria....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mamusie :** Nie wiem czy caffe znów szwankuje czy się nie odzywacie po prostu ?:P Była dzis u mnie położna ostatni raz , próbowała przekazać mi jak najwięcej informacjii :) Dostałam karte ruchów dziecka która mam zacząć prowadzić po 30 tygodniu ciąży. Macie też? W sumie zostały 3 tygodnie do odliczania głównego :) Powiedziałam mi również że po 36 tygodniu ciązy można przyspieszyć poród kochajać sie z mężem, ponieważ w spermie sa jakieś bakterie które przyspieszają wszystko :) Więc nic jak tylko figlować :) Chciałabym bardzo urodzić ok 26 Sierpnia bym miała tydzień na regeneracje i mogła bym spokojnie zaprowadzić dzieciaczki do nowej szkoły na poczatek roku a tak mi ich szkoda że będą same w nowej szkole ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba działa to pisze... Jak pisałam w drugim temacie wczoraj byłam na kontroli... No i usłyszałam że albo zostaje grzecznie w domu i leże albo do szpitala... To ja że wolałabym w domu:-) i tak też zostało... Dziś rano, ból brzucha że oleju... To myślę wezmę 2 nospy i poczekam aż przejdzie... A tu nic jak bolało tak boli:-( dzwonię do swojej lekarz, a ona że do szpitala proszę jechać... I tak już zostałam, tylko dzięki mojej Pani doktor inaczej poszłabym z niczym do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam już dosyć tej kafeterii, albo niech ją naprawią albo całkowicie skasują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :) Przez te problemy z kafeterią odechciało mi się tutaj wchodzić... Jak już tak wszystko naprawiają i zmieniają to powinni wszystkim użytkownikom zakładać obowiązkowo nicki i blokować na stałe te osoby które obrażają inne.. Baloniki Ty już byłaś na wizycie a mi się przesunęła na 19 czerwca ponieważ mój lekarz wziął sobie niespodziewanie 3 tyg urlopu.. No ale jemu w końcu też się należy... Mam już wózek...troszkę masywny, jeździłam nim już po domu , myślałam że będzie bardziej lekki a tu jednak jest masa. Ale co tam będę przynajmniej spalać zbędne kalorie po porodzie hi hi A tu jeszcze 13 tyg... Spotkałam dzisiaj koleżankę , jest w ciąży z bliźniakami ale ma słodki brzuszek i taki ogromny jak balonik..ale z bliźniakami zawsze brzuszek jest większy... Kończy 7 miesiąc a wygląda jakby już miała zaraz rodzić....w sumie zawsze może urodzić wcześniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabie oczko- ja jeszcze nie byłam na wizycie , mam na Poniedziałek ale nadal nie byłam na glukozie więc nie wiem czy nie przesune wizyte na 13 w Czwartek :) Zamierzam jutro jechac, ale nie mam co zrobić z tym 3-letnim chłopcem więc pewnie nie uda mi się jechac bo przecież nie wezme go i nie będe z nim siedziała 2 h lub więcej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny strasznie jakoś tu cicho . baloniki21 nie lekceważ tego badania , jest ono bardzo ważne bo cukrzyca u mamy może bardzo zaszkodzić dziecku a przecież chcesz żeby było zdrowe tak jak każda z nas. U mnie okazało się że mam cukrzycę chociaż któraś z dziewczyn pisała że podniesiony cukier nie oznacza cukrzycy ale moja pani dietetyczka powiedziała że w zwykłej cukrzycy tak jest ale nie ciążowej . Ja juz ponad tydzień jestem na diecie i mierzę cukier 4 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baloniki ciężarówka ma rację koniecznie idź na to badanie, na wyniki czekasz tyle ile na normalnych badań... Ja miałam na drugi dzień:-) Bo inaczej dietka i kucie Cię czeka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z badań :P Ale przeżyłam je strasznie od samego początku czekałam w kolejce (28 minut) aż mnie zapisze do kolejki już na pobranie... Nikt nie udostępnił mi miejsca , nie przepuścił ;/ Na pobranie czekałam (40 minut) byłam w kolejce 25 (między czasie po znajomości pielęgniarki przyjmowały sobie ludzi) a ja czekalam. Zanim doszło do pobrania tu już mnie mdliło, było mi duszno i słabo . Jak juz pobrali to dali mi kubeczek i kazali przy nich to wypić ojej ... jak mi to wchodziło ... Coś oblesnego.... Kazały mi czekać do 10:40 na kolejne pobranie, wiec usiadłam i studiowałam ksiazke o noworodkach, ale długo nie wysiedziałam bo już czułam jak się mi to w gardle biera i ciągnie na wymioty. Wyszłam na podwórko i tam siedziałam te wdie godziny, jakoś to przetrwałam . Dlatego też omijam publiczne szpitale i lekarzy , przez to ze strasznie mnie denerwuje zachowanie personelu ;/ Ale już za mną te badanie ale moczu nie zrobiłam, rano się zapomniałam i jeszcze zaspana zrobiłam siku w toalecie zamiast do kubecka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata25
Hey długo tu nie byłam Kafeteria mnie denerwowała :) masakra co się ostatnio z nią dzieje . Jak tam wasze brzuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie się podziałyscie ?? :( Ja jutro jadę odebrać wyniki, i jadę do ginekologa :P Zamówiłam już wanienkę z allegro, i kilka dodatków, no i 12 par skarpetek mini mini , oraz smoczek uspakajający i butelke z firmy ,,LOVI'' :) Któraś ma lub miała ich akcesoria? Bo ja dostałam od położnej jedną butelkę właśnie z tej firmy za darmo a na allegro kosztuje 25 zł no i drugą do picia taką zamówiłam i podoba mi się opinia na temat firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chyba się zniechęciły i nie dziwię się bo samej mi się odechciało sprawdzać czy będzie dzisiaj działać ta kafeteria czy nie... Ostatnio czytam sobie tą słynną książkę która podobno narobiła takiej furory.. 50 Twarzy Greya , książka fajna , szybko się czyta ,ale nie rozumiem tego całego szumu w okół niej...Jak dla mnie jest to typowe romansidło rozłożone na 3 tomy... Wyidealizowana postać męska przez autorkę , jak to w tego typu książkach.. On piękny, młody i obrzydliwie bogaty, Ona zwykła dziewczyna...i bla bla bla Ale jeśli ktoś lubi czytać i ma kupę czasu to nie zniechęcam oczywiście... Ja póki co mam 2 butelki na herbatkę z firmy Nuk i 2 do mleka tak na wszelki wypadek z firmy tommee tippee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baloniki nie słyszałam jeszcze o tej firmie, ale skoro położna Ci ją zaoferowała to podejrzewam że zna się na rzeczy, :) Jak się ogólnie czujecie mamuśki? Bo ja dzisiaj to w ogóle zapominam że mam brzuszek jakoś tak czuję się lekko i swobodnie jakbym wcale w ciąży nie była...od czasu do czasu tylko maleństwo się powierci i przypomni o sobie...ale gdyby nie to, to czuję się jak przed ciążą , wypoczęta , pełna energii. Podoba mi się ten początek trzeciego trymestru hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO szkoda :( Bo dla mnie fajnie było zaglądać i Was czytać codziennie :( Byłam dziś na kontroli, USG nie robił mi , ale wszystko mówi że okej, glukoza wyszła okej, badania krwi w normie -zdrowa jak ryba :P Smutno mi , że nie zobaczyłam maleństwa :( :( Co miesiąc widziałam jak rośnie a dziś taka przygnębiona wracałam z badań :( Kupiłam dziś 2 staniki sportowe i sukienke długą w czarno białe paski :P No i kupiłam już sporo ubranek . Czy Wy kupujecie ubranka tylko 0-3 miesiąca ? Aaa i wytłumaczcie mi jak to jest : Położna była u mnie w Poniedziałek i powiedziała mi że w Niedziele skończyłam 26 tygodni, a teraz zaglądam do karty ciąży i na karcie widnieje 28 tygodni ??!! O co chodzi ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) dawno nie zaglądałam, ale widzę że dużo do nadrobienia nie mam... Wczoraj wypuścili mnie ze szpitala, jupi... zmienili mi leki rozkurczowe i dodali po jednym tabsie luteiny, a dodali też że takie bóle mogą się zdarzać i żeby nie panikować (łatwo im mówić)... Z innych zaleceń to nadal to nieszczęsne leżenie, ale czego się nie robi dla maleństwa... Tak więc z większych zakupów na razie nici :( na szczęście najważniejsze rzeczy mamy już kupione :) Co u Was słychać, jak brzuszki???? Mój mały nadal, ale z Antkiem wszystko dobrze, waży już 800g i ma jakieś 26 cm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falbanka powinnaś się cieszyć że możesz po leżeć :D Dobrze , że opuściłaś już szpital :) Co do ubranek wskakuj na allegro i po licytuj trochę rzeczy , masz tyle czasu że niezłe zakupy możesz zrobic :) Ja wczoraj wylicytowałam 21 sztuk nowych angielskich marek ubranka :) Za nie całe 80 zł :) Za dwa dni mam kolejną licytację i na tym skończę już kupowanie ubranek , będe miała już wystarczająco na pierwsze 3-4 miesiące życia dziecka. Dziś byłam u kolezanki , której nie widziałam 3 miesiące i pyta czy już będe rodzić - taki mam duży brzuch :) przez miesiąc przytyło mi się tylko 1,2 kg więc nie wiele, wczesnie tyła srednio 3-4 kg a teraz waga stoi w miejscu :( Także moja droga zdrowia życzę i szukaj okazji do kupienia fajnych i tanich rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od początku przytyłam 7 kg, to podobno minimum... ale nadal mój brzuszek wygląda jakby był o jakieś dwa miesiące młodszy ;) Wiem, że teraz powinnam się cieszyć z tego leżenia, bo potem będzie o to bardzo trudno, ale ja należę do tych osób bardziej r***liwych :( i tak ciężko to przychodzi... Też patrzę na rzeczy z allegro, mimo ostrzeżeń ze strony swojego M... już zakupiłam fajniutki pajacyk i licytuje jeszcze parę innych rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falbanko odpoczniesz trochę :) Za 3 miesiące będziesz prosić o jedna całą noc snu lub jeden dzień :P A u jakich (sprzedawców) kupujesz? Opłaca się bardziej kupić na allegro , byłam w Niedziele w Pepco i kupiłam jeden pajacyk za 12 zł a na allegro miałam w tej cenie 3 pajace lepsze gatunkowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze pociechy w tych pierwszych 3 misiącach będą rosły szybko więc nie ma co tam przesadzać z cenami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×