Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żabie-oczko

4 miesiące do porodu -T.P.09.13

Polecane posty

No ja czasami też tych facetów nie rozumiem, ja mozna zostawić kobiete w ciązy i sobie isc sie bawić???? Co on uczuc nie ma?! Przecież wiadomo ze ona takze by chciała wyjsc porozmawiac a on ja tak bezczelnie zostawia :( Żabie-oczko no własnie słyszałam ze ta firma ,,Dzidzius'' jest bardzo dobra :) No i chyba tak zrobie i kupie żel do prania i plyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Itka trzymaj się i nie myśl za dużo o tym spotkaniu....Ja nie mam pojęcia jakbym nawet zareagowała na taką wiadomość, bo mój M jest taki we mnie wpatrzony, każdą wolną chwilkę spędza ze mną. A jesteśmy już razem 9 lat. Po pracy jak na skrzydłach wraca do domu, kiedyś koledzy chcieli go wyciągnąć na piwko , ale stanowczo im odmówił. Stwierdził że teraz nie może tykać alkoholu bo musi być zawsze w formie gdybym potrzebowała jechać do szpitala...Nie wypił nawet kropli piwka odkąd zaszłam w ciążę....Skacze koło mnie niczym kwoka nad pisklętami. Wczoraj to już na siłę kazałam mu spotkać się z kolegami, żeby jakoś się rozerwał, pogadał z chłopakami a nie tylko mnie niańczył , robił pranie, sprzątał i gotował.. Faceci czasami potrzebują odskoczni, ja mojemu nigdy niczego nie zabraniałam i chyba dlatego tak mnie uwielbia. Najgorsze chyba co można zrobić według mnie to wszczynać pretensje i strzelać fochy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falbanka a wolno Ci uprawiać sex? :D Bo ja żyję w celibacie już ładnych kilka miesięcy, a myślałam że w ciąży będę sobie szaleć bezstresowo... :( Ha ha Ale za to odbiję to sobie gdy tylko dojdę do siebie....chyba że będę się bała, podobno dużo kobiet szybko zachodzi w ciąże niedługo po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno są zastrzyki antykoncepcyjne ktore można przyjmować w czasie laktacji, jeden zastrzyk na 3 miesiace :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, to prawda po porodzie jest to bardzo nie łatwy czas, bo można zajść w ciąże bardzo szybko i też bardzo ma się ochotę na miłość. Dla relaksu dla przyszłych mam polecam, bo znajoma mi podesłała link http://www.elastyczna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itka86
dziewczyny,dzięki za wsparcie!!czasem to wszystko jest bardzo pokręcone.Mój mąż wrócił koło północy.był bardzo zadowolony ze spotkania.mówi, że to fajna krejzolka(może ma coś w sobie,czego ja nie mam) i muszą to powtórzyć.no ja teraz raczej nie jestem krejzolką. przemyślałam to i żabie-oczko ma rację bez sensu się kłócić, czy fochać..bo i tak nie ma na to wpływu..kocham go i będę obserwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itka86
Falbanko cieszę się że u Ciebie wszystko dobrze.jeszcze jedno skupiam się na dzidziusiu.a mężowi tak jak żabie-oczko piszesz nie będę niczego zabraniać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Itka fakt nie ma co im trzymać na siłę i się obrażać... Poczekaj obserwuj jego zachowanie i już... Teraz bobasek w Twoim brzuszku jest najważniejszy:-):-) Zabie oczko tak jak Ty celibat i szklanka wody zamiast :-( już prawie 3 miesiące... Ale odrobimy niedługo sobie... Też obawim się że szybko możemy zajść, wolałabym poczekać ten rok i dopiero kolejne, nie wyobrażam sobie mieć tylko jedno dziecko... Pewnie będę prosić swoją doktor o jakąś antykoncepcje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Itka jesteś mądrą kobietką :) Mąż się rozerwał i myślę że na jakiś czas odpuści sobie wypady by zająć się już tylko Tobą i dzidziusiem :) Falbanka ja też nie wyobrażam sobie mieć tylko jednego dziecka, kiedyś na serio zastanawiałam się nawet nad tym aby machnąć jedno za drugim rok po roku. Dzieci wtedy mają świetny kontakt ze sobą, wiadomo że pierwsze 2 lub 3 lata byłyby ciężkie ale później bobaski miałyby swoje towarzystwo do zabawy i nie nudziły by się w pojedynkę. No ale teraz gdy wiem że mam problem z szyjką i donoszeniem ciąży to już to nie wygląda wszystko tak kolorowo. W drugiej ciąży i dodatkowo z małym dzieckiem nie mogłabym sobie pozwolić już na takie leniuchowanie. Tak więc coś czuję że ciężko mi będzie się zdecydować na drugie. Aczkolwiek już po porodzie wypytam o wszystko mojego ginekologa, może w razie drugiej ciąży mógłby mi już na samym początku założyć szew na szyjkę bym mogła w miarę normalnie funkcjonować..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu tka cisza????????? ja juz jestem mama 5 lipca o 10:27 przyszla na swiat moja coreczka wazy 3500 kg w srode wyszlam do domu i cieszymy sie soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężarówko ja jestem tu nowa i gratuluję!jak się czujesz? żabie-oczko i falbanko ja też w celibacie,ale damy radę:) z drugim dzieckiem czekałam 3 lata,czy dobra różnica wieku to się okaże.u mojej koleżanki jest różnica między dziećmi 16 m-cy i powiem Wam,że super się wychowują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata25
Ja idę we wtorek do ginekologa i okaże się czy będę mieć cesarkę. Szczerze mówiąc chyba wole cesarkę. Malujemy pokój dla Gabrysi :) Zastanawiam się czy brać torbę z rzeczami do szpitala na wypadek nagłego porodu, jadę nad morzę . W jedną stronę mamy 500 km do pokonania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężarówka gratulacje!!!!! :D :D :D Ja też bym już chciała być w domu ze swoim maleństwem ...no ale jeszcze musimy troszkę poczekać... Wracaj szybko do formy :D Renata bierz torbę, lepiej być przygotowanym na wszelkie możliwości,niż potem żałować.. Jak się dzisiaj czujecie mamusie? Mnie coś zgaga pali i duszno mi jak nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bardzo dziewczynki :) ogolnie czuje sie bardzo dobrze karmie piersia od razu po cieciu podlaczyli mi kroplowke na wywolanie laktacji.... ogolnie cc mialam o godzienie 10.27 wyciagneli mala zanim mnie pozszywali to byla 11.o 18 chcialam sie wybrac pod prysznic w jedna reke wzielam stojak z kroplowka w druga reke cewnik i pod prysznic jak mnie polozna zobaczyla to na mnie nakrzyczala i powiedziala marsz do lozka masz lezec 12 godzin chciala mnie sama umyc ale ja jej podziekowalam. Na drugi dzien o 10 rano przyszedl maz i wzielam legalny prysznic....Jesli chodzi o bol w ten dzien w ktorym mialam ciecie namawiali mnie na morfine ale ja nie chcialam naprawde bol jest do przezycia ... Jeszcze do dzis troche jajniki bola jak sie zasiedze i za szybko wstane ale to bol porownywalny do miesiaczkowego....Teraz mam porownanie pierwszy porod mialam wywolywany z uzyciem proznociagu a teraz byla cc gdybym miala wybierac to tylko cc....pozdrawiam Was goraco grubaski:P:P:P od jutra biore sie za siebie bo waze 71 kg a przed ciaza mialam 58 59 :P:P:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieżarówka zanim my urodzimy to Ty już zdążyć wrócić do swojej formy... :) Najważniejsze że wszystko u Ciebie ok i dobrze się czujesz :) Mi koleżanka dzisiaj podrzuciła aż 10 książek mogę się zaszyć w sypialni i czytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Wróciłam od ginekologa, wszystko dobrze z malutką ale mój termin porodu z 5 Września został cofnięty na 21 Sierpnia :P Jakim cudem nie wiem, ale czułam że lekarz który wcześniej mnie prowadził robi wszystko na ,,odwal'' . Cieszy mnie to,że wczesniej ale żebym nie była 200 km od tamtego lekarza to bym mu powiedziała kilka słów :P Malutka wg. Usg rozwija sie bardzo dobrze, wszystkie wymiary są zawyżone dlatego też został zmieniony termin porodu. Szyjka się skróciła ale jest 2 cm krótsza od normy , to chyba nie tak źle. Malutka waży 2066 i jest ustawiona do porodu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........................wiek...................T. P.................Płeć.... Baloniki21..................21..................05.0 9.13..............Córka Sandra522..................20..................24.08 .13.............Córka Anulka*_*...................28..................30 .08.13... ............???? żabie-oczko...............28..................02.09 .13.............syn??? Mel-wa ......................???.................04.09.13 .............Córka niespokojnawawa........30.................05-07.09.13 ...........Córka Itka86........................???.................08.09.13.................Syn Renata25..................25...................11.09. 13.............. Córka falbanka27.................26..................16. 09.13.................syn madziiuniiia............... ???...................20.09.13................??? Deretinka.................???.....................21.09. 1 3................??? Aneliese.....................29..................29.09.1 3 ...........niespodz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nick........................wiek...................T. P.................Płeć.... Baloniki21..................21..................21.08.13..............Córka Sandra522..................20..................24.08 .13.............Córka Anulka*_*...................28..................30 .08.13... ............???? żabie-oczko...............28..................02.09 .13.............syn??? Mel-wa ......................???.................04.09.13 .............Córka niespokojnawawa........30.................05-07.09.13 ...........Córka Itka86........................???.................08.09.1 3.................Syn Renata25..................25...................11.09. 13.............. Córka falbanka27.................26..................16. 09.13.................syn madziiuniiia............... ???...................20.09.13................??? Deretinka.................???.....................21.09. 1 3................??? Aneliese.....................29..................29.09.1 3 ...........niespodz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... Mam prośbę niech jedna z Was usunie mnie z tabelki... Będę Was czytać i cieszyć się Waszymi zdrowymi maleństwami... Jak Wy będziecie rodzić, to ja zacznę ponowne starania:-( Ale zaczęłam od końce... W piątek na wizycie było super nawet pisałam po wizycie... Jednak w sobotę, będąc już u rodziców coś się nagle stało... Myślałam, że to wody mi odeszły i zaczęłam rodzić... Biegiem do łazienki, a tam żywa krew :-( od razu telefon na pogotowie i o 18. 15 zaraz po przyjeździe na stół, cesarka... Mój mały synek już nie żył, odkleiło się łożysko, a ja walczyłam o życie... Dziś już troszkę lepiej, ale jest cholernie ciężko... Pisze żeby Was ostrzec, nie ważne co gadaja lekarze... Z każda najdrobniejszą głupota i zamartwianiem dzwońcie do lekarza ewentualnie na ip... Niczego nie bagatelizujcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falbanko :( Współczuję Ci :( Aż sie po płakałam ;( Z Tobą wszystko okej ?? Trzymaj się kochana!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka*-*
falbanko mi też jest okropnie przykro, naprawdę aż nie wiem co napisać, żeby Cie dodatkowo nie dołować. Mam nadzieje,że z Tobą już fizycznie wszystko w porządku - bardzo Ci współczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra522
Falbanko bardzo nam przykro jesteśmy z tobą :-( Baloniki nie urodzisz pierwsza bez obaw bo ja mam termin na 20 sierpnia już :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to niedługo to przesuną nam na sam poczatek Lipca :P Czy wiecie może jak to jest z CC ? Jeżeli lekarz nie zleci cc czy ja sama mogę o to się ubiegać ? W państwowym szpitalu czy prywatnym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falbanko bardzo Ci współczuję..tak jak większość nie wiem jak Cię pocieszyć ani co napisać..bo to dla wszystkich jest po prostu niewyobrażalne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×