Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gaja_86

Clostilbegyt-czy pomaga zajść w ciążę 2

Polecane posty

Gość praczetta
Ja też bardzo chętnie :) xxx Marzena ponownie nie chcę Cię nakręcać, ale moja temperatura w pierwszych tygodniach ciąży oscylowała wokół 35,6-36,4 :) xxx Kachna u nas jest podobnie ;) Jak się staraliśmy to przytulaliśmy się wtedy kiedy trzeba i finito na miesiąc ;) KACHNA TY NIE KRĘĆ JUŻ OBIECAŁAŚ SPOTKANIE! O-B-I-E-C-A-Ł-A-Ś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mashula
właśnie Kachna! OBIECAŁAŚ! póki nie wypijesz z nami kawy nigdzie nie pojedziesz i kropka! :-P x nooo właśnie czyli chęci są ;-) to trzeba poczekać aż dziewczyny wypowiedzą się i spróbujemy to jakoś ogarnąć :-D x Praczetta umówiłam się do twojej Pani doktor, ale dopiero na 3.03 i do invicty. myślę pójść sobie przed do jakiegoś internisty po skierowanie na badania, żeby jakoś przyspieszyć proces... myślisz że warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mi paczka :D 20 owulacyjnych i 7 ciążowych zabezpieczona jestem że hooo :) Jak wypali jakieś spotkanko to jestem chętna jak najbardziej jeżeli oczywiście mogę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mashula pewnie i warto zrobić jakieś badania przed, ale nigdy nie odgadniesz na co ona Cię skieruje ;) ale jak zrobisz podstawowe badania związane z Twoimi dolegliwościami to myślę, że może pomóc. Chociaż na 99% i tak wyjdziesz z listą badań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinkowe
Ja też każdemu mówię że super że będą mieć dziecko a tak naprawdę w sercu ból. Każdy już ma dziecko albo jest w ciąży a u nas jeszcze nic. O jeśli po środku to akurat w moich okolicach. Super byłoby się spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie rozumiem :/ zrobiłam z ciekawości test owulacyjny dwie krechy :/ fakt kilka dni temu był zastrzyk ale zrobiłam dla porównania test ciążowy czy fałszuje i jedna kreska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachnaaaaaa
własnie dlatego nie kupuję testów owulacyjnych :) x 3mieszczanki moje najdroższe no dobrze, skoro tak dam znać, ale sobota rano pewnie wchodziłaby w grę:) mam ważną imprezę w Firmie i przyjedziemy pewnie dopiero w piątek w nocy :) x Balbinkowe Ty jesteś z kujawsko pomorskiego, dobrze pamiętam? ja jestem za, z Małżem spotkaliśmy się w Toruniu, tam mieliśmy plener ślubny i z najszczerszą przyjemnością tam wracamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachnaa sobota rano? :-/ ja pracuję od 10 do 14 :-( a nie możesz zostać u kochanej teściowej na weekend? :-P wtedy byśmy się spotkały po południu w sobotę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BezchmurneNiebo
Mashula - ruskie :) 200 wyszlo hehe. Oczywiście za spotkaniem jesteś na TAK :) xxx Anna - za ile? mnie wczoraj paczka przyszła :) 50 testów owulacyjnych i 5 ciążowych :) za 29.95 :):):) xxx co do zazdrości - to hm z reguły nie jestem zazdrosna, tłumaczę sobie tym i że na mnie przyjdzie pora. Cieszę się szczęściem innych :* xxx Czekaj ja tez zrobię owulacyjny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostaję u Kochanej Teściowej , moja naprawdę jest kochana :D ok, jakoś się dogadamy :) zrobimy tak żeby było dobrze! zostaniemy pewnie do niedzieli choć będę oponowała, żeby wziąć wolny poniedziałek, jest jeszcze trochę czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BezchmurneNiebo a Ty brałaś w tym cyklu jakiś zastrzyk?Chyba nie? A ja mam zapłaciłam chyba 12-13 jakoś tak :) A z tymi dziećmi to siostra mojego narzeczonego teraz chłopca urodziła to ja mówię że pora na nas ale na dziewczynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja teraz zauważyłam cień cienia na ciążowym a na owulacyjnym trochę zbladło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezchmurne ruskieee? :-P nie lubię za bardzo bo nie jem cebuli, a bez nie da się je zrobić ;-) Na następny raz proszę się poprawić i zrobić inne :-P x Praczetta dzięki ;-) pójdę po skierowanie i zrobię chociaż LH, FSH, TSH, T3, T4, estradiol, prolaktyne i progesteron. na pewno nie zaszkodzi ;-) x nooo widzę że jest nas coraz więcej chętnych :-D to trzeba na poważnie zastanowić się ;-) pierwszy krok to znalezienie odpowiedniego terminu :-D any proposition? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E jednak chyba fałszuje.Zrobiłam teraz ciążowy płytkowy i od razu bardzo jasna druga krecha :P Oj ruskie są pycha, ja ostatnio robiłam ze szpinakiem i mozzarella plus sos z jogurtu greckiego i ogórka :) u nas goszczą często bo mój lubi bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna223, ile jestes od podania zastrzyku ? pregnyl utrzymuje sie w organizmie mniej wiecej do 12 dni , wiec i test wyjdzie pozytywny no i jak bys bete zrobila to również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Praczetta to mnie troche pocieszylas ale sie nie nakrecam :-) wole byc milo zaskoczona :-) xxx anna223 ktory to dc Ze ciazowy ci wyszedl 2 kreseczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dopiero 9 dni przed okresem, 18 dc.Wiem że tyle dni utrzymuje się w organizmie dlatego z ciekawości go zrobiłam i test owulacyjny.Na owulacyjnym gruba krecha a na ciążowym lekka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starającasie
Anulla badanie krwi to robią ci grupe i przeciwciała a póżniej ewentualnie zastrzyk, wiem że się stresujesz ale samego zabiegu razem z przewiezieniem na sale zabiegową i z powrotem to jest 20 min gorzej już z psychiką clo na mnie działa ale czasem robią mi się torbiele krwotoczne po nie pękniętym pęcherzyku , a o tych co pisałam to są torbiele surowicze inaczej proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starającasie
anna223 troche za szybko, ale życze Ci aby się udało a co do jajników to bardziej bolał mnie a raczej ciągło z tego co była owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinguś89
Anulla dziękuję, że pytasz :) następna wizytę mam dopiero 6 marca ale już nie umiem się doczekać hehe. Co do brzuszka do powoli rośnie ;) Ahh kochana podziwiam Cie za taki spokój, ale to dobrze, że tak pozytywnie myślisz. Przytulam :* A gin powiedział Ci ile masz tak czekać?? X MarzenaK lekkie spadki temp. są do przyjęcia.. u mnie przed pozytywnym testem temp wachała się 36,8-37,0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczynki ja nie robiłam testu żeby ciąże wykrył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×