Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gaja_86

Clostilbegyt-czy pomaga zajść w ciążę 2

Polecane posty

Chillująca mam 5 tabletek. xxx Iva nie gadaliśmy małża. Na prl dostałam dostinex, na zbyt wysoki androstendion dostałam Glucophage, które w okresie starań zmieniła mi na Metformax. xxx może ja tutaj podsumuję co brałam od stycznia tego roku: Euthyrox bo Hashimoto (gin uważa, że do zajścia i utrzymania MUSI TSH być poniżej 2, mi zbiła do 0,4). Glucophage a potem Metformax bo za wysoki Androstendion. Dostinex bo za wysoka prl (powinna urosnąć o max 5 razy, mi urosła 29 razy). Clo bo wiadomo. Witaminę D3 bo miałam niedobór a to podobno też wpływa na ciążę. Inofolic bo to kwas foliowy ulepszony o coś tam. Luteina bo okres. Tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chillujca
Prachetta: no to wykrakalas. Ale teraz przymajmniej juz masz swoje objawy ciazy :P No nic, nie wiem jak to jest jak mdli duzo, ale mysle, ze moze musisz odpoczac? moze wez tydzien wolnego od pracy? Wiem, ze to glupie pytanie, ale jutro ide na 15 na wizyte do luxmedowskiego lekarza po recepte na clo. Jesli mi nie da to nie zdaze isc do swojego gina. Czy moglabym do Ciebie podjechac po te 5 tabletek? Ja mam 5 swoich to idealnie mialabym dawke na 2Xclo. Feel free to say no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chillujca
Boze jaka desperacja... zalosna jestem na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupia jesteś, że tak mówisz! ;) pewnie, że tak! jutro po wizycie daj znać. sprawdzę forum o 15:30?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chillujca - nie jesteś żałosna nawet tak nie myśl:)) po prostu CI zależy a dla nas to zrozumiałe:)))) xxxxxxxx iva_82 - my właśnie też myślimy nad tym, żeby mąż się przebadał ale jak dotąd nie mam z tym żadanych doświadczeń:( Jakie są koszty takich badań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachnaaaaaaaa
My płaciliśmy bodajże 160zł za badanie o ile pamietam. Jedyny problem to to, ze próbka może mieć Max 30 minut - jesli nie dacie rady dojechać Małż musi oddawać na miejscu... Mój robił wszystko zeby zdążyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chillująca ja mam też 5 tabletek ;-) więc jak chcesz to zapraszam serdecznie ;-) w razie wu to sprawdzę rano forum, albo znajdź mnie na fb Maria Iwaszkina-Filipek :-P P.S. przepraszam że tak późno daje znać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iva_82
No właśnie najważniejsze to zdążyć na czas z dostarczeniem próbki. Mój mąż wolał dostarczyć ale przetrzymali go w rejestracji i musi powtarzać badanie w poniedziałek. U mnie to koszt 85 zł jestem z lubelskiego. Nie paliliśmy się od razu z tym badaniem bo u mnie występował problem z owulacją, bez stymulacji clo i zastrzyku nie było jej wcale. Teraz po 6 próbach z clo mam miesięczna przerwę od leków idę we wtorek do gina po radę co dalej robić. Wiec postanowiłam zanieść konkretne wyniki moje i męża, ja powtorzyłam hormony Tsh i prl i nie wygląda to dobrze. Oby nasienie było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachnaaaaaa
Iva u nas było podobnie... Nie kwapilismy się bo wiedziałam ze problem leży po mojej stronie,zdecydowaliśmy się dopiero jak trzy udane stymulację nie przyniosły efektu. Wczoraj powtórzyłam tez cześć badań...zobaczymy. Chillujaca ja na chwile obecna mam dwie na zbyciu, ale jak dobrze policzyłam mogę mieć 7 jak wykupie receptę także daj znać jak coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachnaaaaaaaa - no tak chyba większość mężczyzn woli dotrzeć na miejsce z już gotową próbką:) Wiem, że ja mam problemy z owulacją ale stwierdziliśmy, że jego też dobrze będzie przebadać - w niczym to nie zaszkodzi a może nas upewni:) U mnie w ogóle jest jakaś dziwna sytuacja...ponoć hormony mam w granicach normy ale owulacja nie występuje - robiłam testy owulacyjne niestety nigdy owulacji nie wykazały. Niestety objawów które towarzyszą owulacji również nie mam - ani odpowiedniego śluzu ani bólu owulacyjnego....Więc chwytam się wszystkiego:) xxxx Mam do was jedno pytanko - u mnie okres rozkręca się przez kilka dni - na początku jakieś 2-3dniowe plamienie i mam problem od kiedy mam zacząć brać CLO? Powinnam je zacząć zażywać 5 dnia okresu ale nie wiem czy również te plamienie liczyć? Miałyście może taką sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachnaaaaaa
Gosiu u mnie zwykle plamienie jest pierwszego dnia wiec biorę drugiego dopiero jak mocno się rozkręci choć ja powinnam brać od pierwszego...myśle ze warto zapytać gina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też miałam z tym problem! Zapytałam gina a ona kazała brać clo gdy pojawi się żywa krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kachnaaaaaa nie mam możliwości skontaktowania się z nim ponieważ wyjechał gdzieś za granice:( wraca dopiero za kilka tygodni. Tak więc nawet nie mam monitoringu cyklu - a z tego co słyszałam to ważne przy CLO. Więc po raz kolejny myślę o zmianie Gina.... xxxx parczetta/kachnaaaaaa dziękuję:)w takim razie poczekam aż się rozkręci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna ja biorę progesteron drugi cykl, ale plamienia nigdy nie miałam kiedy go brałam. Miałam za to plamienie tak w tych okolicach jak miałam mieć owulację (ale jej nie było) i gin powiedział, że to normalne, jak to nazwał "fizjologia cyklu", mówił że jak chcę wiedzieć coś więcej to w necie jest całe mnóstwo informacji na ten temat :) X Mój małż musiał mieć badane żołnierzyki, bo lekarz powiedział, że nie ma sensu mnie leczyć kiedy nie wiadomo czy z małżem wszystko ok. Niby rewelacji nie ma bo tylko 6 % plemników o prawidłowej budowie, ale w granicach normy i gin się nie czepiał ;) U nas było tak, że jak mąż zadzwonił, żeby się zapisać na badanie to pani mu powiedziała, że musi oddać materiał na miejscu i tylko wtedy go wezmą do badania. Takie trochę śmieszne to wszystko było ;p X Anulla co tam u Ciebie? Dawno nie pisałaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chillujaca
Margaretka; ja mam dokladnie taki problem jak Ty. Totalny brak owulki. Zadnych sladow, znakow, nic a nic :((( Jaka dawke clo najwieksza stosowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chillujaca
Kachnaaaaa: dziekuje za chec pomocy!!! Jestes kochana!!! -----Bezchmurne: zyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chillująca czekam czekam na twój odzew ;-) a ty na długo w 3m? czy też tu mieszkasz, umknęło mi ta informacja :-P x Dziewczyny, praczetta i chillująca a może jakaś kawka? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chillujaca
Urodzilam sie w 3city & tu mieszkaja moi rodzice :) bardzo chetnie kawa! Tylko musialaby byc w poniedzialek bo we wtorek wiecz juz jade:( ale poniedzialek super! Praczettka co Ty na to?;))) Mashula pasowalby Ci pon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa to świetny pomysł! Jestem w pracy w centrum Gdańska 9-17. Możemy po mojej pracy albo jeżeli przyjechałybyście do centrum Gdańska mogę się wyrwać na godzinkę w ciągu pracy ;) D**ek z tego gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachnaaaaaa
Ej ale Wam fajnie!!!:) Marshula zerknęłam na fejsa-przepraszam inwigilacja to u mnie zboczenie zawodowe-i masakra jaki ten świat mały:) mój Małż całe życie mieszkał na Chwarznie i dalej mam tam Teściowa wiec jak tylko będziemy w 3m może wpadnę z czworonogiem na zakupy:) Chillujaca co prawda jestem daleko, ale gdyby nie starczyło daj znała mogę podesłać Ci clo poczta, trzeba sobie pomagać:) a gin burak jakich mało widać, masz racje, daj mu popalić! Tinka mój ma 5%, ale gin tez mówił, ze ok, profilaktycznie faszeruje go Androidem. Generalnie turbo to przezywał, ale cóż niech maja chociaż namiastkę tego co my musimy złościć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniedziałek brzmi dobrze :-) po pracy jestem free, akurat dobrze się składa bo mój mąż w poniedziałki chodzi na piłkę ;-) Chillująca napisz do mnie na fb, będzie prościej się umówić ;-) a clo już mam w torebce jak by co :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chillujaca
To tylko Mashulla napisz o ktorej konczysz? Prachetta o 17. Wiec po Twojej pracy musi byc. Dla mnie centrum miasta ok lokalizacja. Mige sie na fejsa zalogowac tylko z kompa, teraz pisze z komorki ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chilluja
No to 18:30 gdzies ? Na dlugiej jest ferbercafe, moze tam? Albo Costa chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale Wam dobrze, że tak blisko siebie mieszkacie :) Tylko proszę mi tam nie obgadywać forum na tej kawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chillujaca
Laski: badalyscie FSH i AMH? Jakie macie wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z racji mieszkania w Gdyni tak szybko do Gd nie dotrę :-P więc musi to być później troszku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a FSH mam powyżej 2 a AMH w normie, tyle że AMH robiłam chyba 5 lat temu i tak nawet ost zadtanawiałam się czy ten wynik może w ciągu życia zmienić się. macie jakieś info na ten temat? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulka 2303
Mashula ja miałam pare lat temu amh około dwóch a teraz mam już 0,3 więc może warto zrobić teraz jeszcze badania mi spadło tak po laparoskopii którą przeszłam parę lat temu. Zosiu czy ty zaglądasz tutaj jeszcze na to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×