Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ślicznabuzia

Termin na luty 2014 :) Zapraszam świeżutkie ciężarówki

Polecane posty

Uleczko, trzymam za Ciebie bardzo bardzo mocno kciuki!!!Telepatycznie jestem z Tobą!:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) dzis bylam na wizycie :)) wg usg - poczatek 13 tyg :) wg moich obliczen rowniez :) moja waga 66kg wiec juz troche przybralam :) dzidzia rozwija sie swietnie, wszystkie wyniki w normie :) za 3 tyg pojde na usg w polsce :) moze mi zdradza plec ;) Vikiable gratuleje!!! Uleczko badz dobrej mysli!! Musi byc dobrze :)) jestesmy z Toba!! Mialas juz kolejne usg? Bylo cos widac tym razem? Co do serow plesniowych- uwielbiam ale teraz mnie jakos do sera nie ciagnie. W srode nad Baltyk :)) juz sie nie moge doczekac!! Dziewczyny , ide do dentysty i prawdopodobnie bede musiala zrobic zdjecie rentgena... Gin powiedzial ze jezeli musze to mam robic- co myslicie o rentgenie w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka123456789
Witajcie Tak mialam usg i wlasnie w tym Problem ze testy i krew pokazuja ciaze a usg nic lekarze nie mogom jej znalezc,Zobaczymy Co dzisiaj zadecydujom,Co robic,pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
Ja miałam mieć rentgen w 9 tygodniu ciąży u dentysty, ale dentystka mi powiedziała, że w takiej wczesnej ciąży nie będzie mi jednak robiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja na pewno nie robiłabym rentgena! zwłaszcza na początku ciąży. Rozmawiałam z lekarzem i jeśli chodzi o znieczulenie zęba mówił, że nie ma przeciwwskazań. O rentgena nawet nie pytałam. Wydaje mi się, że można go zrobić w tylko naprawdę ekstremalnych sytuacjach. Uleczka trzymaj się mocno! oby to wszystko dobrze się skończyło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej przed Urlopem byłam u ginekologa, ona powiedziała że mam jakiś polip w macicy, ale nie była pewna co to było, przepisała mi d*phaston, i po urlopie czyli po około 6 tygodniach, okazała się po badaniu Usg że to nie był polip a wczesna ciąża + torbiel która powinna się wchłonąć do 12 tygodnia. Jestem osobą która bardzo panikuje, przyznaję się i dlatego poszłam do innego lekarza w związku z puchnącą stopą, i to właśnie on nie zrobił mi Usg. Trochę mi ulżyło w związku z tym śluzem, bo jest biały. Najchętniej bym poszła już dzisiaj do lekarza ale zdaję sobie sprawę, że to było by trochę dziwne gdybym co tydzień odwiedzała lekarza i domagała się Usg. To co powinno mnie niepokoić to ciemnie plamienia i brak bólu brzucha i piersi?[że nic się nie dzieje w organizmie] Zapomniałam zapytać o to moją lekarkę a ten drugi lekarz nie chciał mi nic powiedzieć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vikiable - mnie teraz brzuch nie boli wcale:) piersi nadal bola, ale mniej jak wcześniej. Na samym początku też bardziej schizowałam:) Wydaje mi się, że można się niepokoić jeśli bóle brzucha są silne i jeśli występuje plamienie/krwawienie. Mi lekarz kazał w przypadku plamienia od razu jechać do szpitala i do niego dzwonić. Ja już się nieco uspokoiłam. 12sty tydz. powoli dobiega końca, przedwczoraj widziałam dzidziusia jak się ruszał w brzuszku, słyszałam Jego serduszko - niesamowite:D Nie dał sobie zrobić przezierności, ale idę dziś na genetyczne, więc będziemy próbować Go badać:) Też nie mogę się doczekać każdego usg:) dzisiaj będę mieć już 6 raz! chcąc nie chcąc tyle razy było trzeba... Mój Dzidziuś też taki wyczekany, czekaliśmy na niego 15 miesięcy. Ale już jest:D Jupi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, jakie to uczucie widzieć maleństwo w brzuszku, jak zobaczyłam bijące serduszko to nie mogłam się pohamować rozryczałam się, ale to ze szczęścia :) ja dopiero idę 14 sierpnia do lekarza, mam nadzieję że wytrzymam :) Mój mąż tylko mnie stopuje i powtarza, żebym nie schizowała, nie wyszukiwała niepokojących objawów, no ale skoro czekało się na to maleństwo tyle czasu? 15 miesięcy to też długo, i 6 razy Usg to dużo ja miałam tylko raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczko, bądź dobrej myśli! Cały czas trzymam kciuki za to, żeby wszystko było dobrze. Małamaja - ja jak chodziłam w zeszłym roku leczyć zęby, to stomatolog przed RTG pytała, czy nie jestem w ciąży, bo wtedy nie wolno robić. Tak przynajmniej ona twierdziła. Więc jeśli masz możliwość żeby poczekać do rozwiązania to może lepiej się wstrzymać. Vikiable mnie też nie boli brzucho teraz(wcześniej bolało, jak zaczęłam przyjmować progesteron i magnez już nie), czasem coś zakłuje, piersi są obrzmiałe ale tak naprawdę nigdy mnie nie bolały tak mocno. Dark_paradise: super, że już tyle razy widziałaś swoje maleństwo, ja miałam 2 razy USG, w przyszłym tyg mam wizytę i czekam z niecierpliwością na 3. A mnie dziś rano jak otworzyłam lodówkę zemdliło jak nigdy, byłam pewna, że zwymiotuję. Zjadłam i jest lepiej, ale nadal do lodówki nie zajrzałam, hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka123456789
Dziewczyny po dzisiejszych badaniach bety Nadal rosnie Ale powoli jeszcze dzis mi pobrali Czekam Do jutra na wyniki i usg po tym ordynator zdecyduje Co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ dawno tu nie zaglądałam ;) Jak się czujecie dziewczynki ? Ja teraz mam 10 tyg 2 d.We wtorek czeka mnie wizyta, myślicie że już będę miała wykonane to badanie prenatalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tonietakieproste witaj :) Mogę spytać na kiedy masz termin? Ja też idę w przyszłym tyg do lekarza. I dowiedziałam się od koleżanki, która ma termin na styczeń a chodzi do tego samego lekarza, że badania zrobi poczas tej wizyty, przynajmniej ona tak miała. Więc myślę, że Ty również. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skaczee
Uleczka ja lekarzem nie jestem ale niestety z doświadczenia powiem Ci że może to jest ciąża biochemiczna i pęcherzyk jest za mały albo jest to ciąża pozamaciczna. Oczywiście nie życzę ci ani jednego ani drugiego. 3maj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka123456789
Tak licze sie z tym,lecz po badaniu jajnikow lekarz stwierdzil ze Sa czyste,dis beta wzrosla ponad 4100 jutro nastepny wynik ,ordynator powiedzial ze w poniedzialek mam juz nie jesc sniadania Czyli Jesli bedzie Tak jak jest bedzie op

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! miałam dzisiaj prenatalne:) wyniki Pappa i HCG będą w przyszłym tyg., ale z usg wszystko wyszło super;D jesteśmy mega, mega szczęśliwi:) Dziś mój mąż pierwszy raz widział nasze Dzieciątko. Pierwszy raz miałam też udane usg przez brzuch. Niesamowite przeżycia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka123456789
Dziewczyny a wiec Beta podwyrzsza sie powoli Ale idzie Do gurY Nic mnie nie boli nie plamie w poniedzalek bede miala zabieg polegajacy na nacieciu kolo pepka i wprowadzeniu sondy z Kamera i poszukiwaniu jajeczka,lekarz powiedzial ze moj przypadek jest zadki,poniewarz przy ciazy pozamacicznej bolibzuch i sie krwawi a u mnie nic,byc moze muj cykl byl pozny i to 4 tydzien ,ach ciezki ten muj przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka123456789
Przepraszam za byki ale korzystam z komurki i ciezko Mi pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
Dziewczyny mam pytanie czy podczas ciąży uprawiacie seks? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczko - wierzę, że będzie dobrze - myśl pozywynie! Agnieszka - mi lekarz na razie odradził współżycie, w obawie przed skurczami, nie wiem jak będzie później. Miłego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczko caly czas mysle o Tobie! Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze!! Agnieszko- Tak ale zadko. Prawde mowiac jak pomysle o seksie az mi sie wszystkiego odechciewa :/ moje libido jest rowne zeru :/ Co do dentysty- niestety nie moge czekac z wizyta bo pekly mi moje 2 sztuczne zeby :(( i musze miec zalozone korony. Kiedys bylam zwolenniczka dziubania sloneczniku- pochlanialam go kilogramami- i niestety przez moje slonecznikowe szalenstwo mam 4 sztuczne zeby :( nie jestem pewna czy musze miec robiony rentgen ale na wszelki wypadek zapytalam o to gina. Powiedzial ze w 1 trymestrze stanowczo nie. Ale jezeli 1 trymestr minal i jest zagrozenie infekcji lub zab badz zeby sa w zlym stanie to niestety trzeba zrobic jezeli jest taka koniecznosc. Powiedzial ze zdrowie ciazy zalezy rowniez od zdrowia zebow i dziasel . Zobacze co zadecyduje Pani stomatolog. Mam cicha nadzieje ze obejdzie sie bez zdjecia :/. Dzis czuje sie strasznie :(( nie moge jesc... Wszystko przyprawia mnie o mdlosci!! Jedyne co jem ze smakiem to swieze owoce. Dzis caly dzien jadlam banany, jablka i czeresnie... Popijalam zimnym mlekiem :) prawde mowiac po szklance zimnego mleka zawsze mi lepiej. Musze sie Wam czyms pochwalic :) ROZSTALAM SIE Z NALOGIEM :))) 3 dni bez papierosa :))) moj kochany jest przeszczesliwy... I ja rowniez :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małamaja - super! oby tak dalej:))) Ula - trzymaj się:) Ja jutro z rana ruszam na dwa tygodnie nad morze:) może w czasie urlopu uda mi się tu zajrzeć, ale jeśli nie, to wiedzcie, że jestem z Wami myślami i życzę każdej wszystkiego co najlepsze:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona oliwkaa
Uleczko trzymam za Ciebie kciuki. Ja mam za sobą ciążę pozamaciczną, bardzo bolał mnie wtedy brzuch, do tego plamiłam. No i na USG widać było zmiany w jajowodzie, więc wszystko było jasne. Mam nadzieję, że u Ciebie to tak jak piszesz, bardzo wczesna ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka123456789
Witajcie,zeczywiscie nic Mi nie jest,zadnych boli plamien,w nocy sobie przypomnialam jak robilam sobie pierwszy Test 3 razy w okresie 01-07 lipiec to wyszly negatywnie,dopiero gdy Test zrobilam 12 lipca pokazaly sie 2 kreski,jeju ja tu zwarjuje od tego myslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
Ja jeszcze nie pytałam swojego lekarza o seks, a mam ochotę wielką. I parę razy się już zdarzyło... Mam nadzieje, że to nie wpłynie na dzidzie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a my też się wakacjujemy :) Jutro wyruszamy nach Karpacz:) A dziś grill urodzinkowy u znajomych.Postaram się odzywać:) Uleczka, nadal trzymam kciuki!!!Jak nic Ci się nie dzieje, to może ciążą jest młodsza i tyle!Tak czy tak niech zbadają sprawę, bo lepiej nie ryzykować...Wierzę,że będzie dobrze, ale rozumiem Twoje nerwy... Inishmore, miłych wakacji!Nawdychaj się jodu na cały sezon chorobowy!:) Małamaja, GRATULACJE!!!!!! Cudowna wiadomość!!! Agnieszka, my uprawiamy seks i nic się nie dzieje.Podczas pierwszej ciąży też uprawialiśmy.Gdyby jeszcze moje libido było wyższe;PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamama2
dark-paradise zbieg nie był taki straszny ja się spodziewałam, dostałam zastrzyk znieczulający miejscowo w brzuch (to bolało), popryskano mnie czymś zimnym i wbito przez brzuch igłę przez którą została pobrana kosmówka do badania. To było raczej nieprzyjemne niż bolesne. Trochę sie pani doktor namęczyła, bo łożysko mam w tylnej ścianie macicy i nie wiadomo było czy w ogóle sie uda. Wstępne wyniki mają być już po tyg a właściwe po 3 tyg. Zwariuję do tej pory, boję się strasznie, wylałam już morze łez, ale staram się myśleć pozytywnie. Powiedzieli mi też że wyniki mogą być niemiarodajne bo moje komórki też się tam znajdują i jak wyjdzie prawidłowy kariotyp żeński to czeka mnie jeszcze amniopunkcja, żeby wyjasnić czy to mój wynik dzy dzidziusia. Czekam na ten wynik jak na zbawienie, a z drugiej strony strasznie sie boję co usłyszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy te słowa Cię pocieszą, ale mam koleżankę, u której po badaniu stwierdzono, dziecko będzie miało zespół Downa, skierowano na dalsze badania ale po rozmowie ze swoim mężem nie poszła. Chłopiec urodził się o 3 miesiące za wcześnie, teraz ma 7 lat i naprawdę, wierz mi jest zdrowy w 100%. Gdy mi o tym powiedziała to nie mogłam w to uwierzyć, że stwierdzono u niego zespół. Czy o tych badaniach to lekarz decyduje? czy trzeba się samemu dowiadywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w nowym tygodniu. Ja dziś idę do pracy pierwszy dzień po urlopie i strasznie mi się nie chce..... Mamamama2 bardzo mocno wierzę, że z dzidzią będzie wszystko dobrze. Musisz być teraz bardzo silna, życzę dużo dużo cierpliwości. I nadzieji. W sumie to tylko prawdopodobieństwo, więc proszę myśl pozytywnie. Tak troszkę na inny temat - czytałam tu na kafe wątek dziewczyny, u której dziecka stwierdzono wodę w płucach i innych narządach. Lekarze nie dawali szans, że dziecko przeżyje. Chcięli jej wywołać poród dużo wcześniej, ale się nie zgodziła. Co prawda leżała w szpitalu aż do samego rozwiązania, lekarze też robili co w ich mocy. I co - malutka urodziła się zdrowa, była dłuższy czas na obserwacji ale wszystko zakończyło się dobrze. A podobno jej przypadek był beznadziejny, a sam finał cudem. Ale cuda się zdarzają i ja w to wierzę. I ten przykład pokazuje, że wiara może zdziałać wiele. Uleczko, co u Ciebie? Mam nadzieję, że same dobre wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×