Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość monisia647
mnie od wczoraj pobolewa podbrzusze po lewej stronie i nie wiem co mam o tym myśleć, nigdy wcześniej mnie nie bolało, w sumie to nawet nie jest ból tylko takie ciągnięcie. Test planuje zrobić w piątek 8 lipca. wykończy mnie to czekanie. A udało ci się za pierwszym razem ?? Ja tez już tyle razy widziałam ciągle jedną kreche,nigdy jeszcze dwóch :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia jesteś po zabiegu, więc różnie możesz tym razem reagować. Zrób test wcześniej, żeby się nie stresować. Mnie udało się za pierwszym razem, ale nie wierzyłam w to. Wcześniej tylko raz w życiu widziałam dwie kreski, wyłączając testy owulacyjne, bo ich też dużo robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym to zarówno teraz jak i wcześniej jak byłam w ciąży to czułam takie kłucia, nawet w nocy się budziłam, to są oznaki ciąży:-) To było takie uczucie jakby coś w środku mnie ciągnęło, szczególnie podczas wstawania lub przekręcania się w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia647
to ja wczoraj i przed wczoraj to samo czułam i dziś ale tylko chwilkę. Testu wolę nie robić wcześniej, poczekam cierpliwie do tego piątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :-) zaglądam na forum z telefonu i nie mogę do was napisać coś nie chce mnie logować :-( udało mi się na chwilkę usiąść na laptopa :-) Kikulec ty już kochana na finiszu :-) jak synek będzie miał na imię ? jak dajesz radę w te upały ? Mój synuś skończył 3m-ce rośnie jak na drożdżach :-) , w następna niedziele mamy chrzciny i później jedziemy nad morze niech troszkę jodu po wdycha :-) Pozdrawiam dziewczyny i cały czas wam kibicuje :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiagc
Hej dziewczyny! Dostałam dziś @ i od jutra zaczynam się kłuć. Monisia w którym dniu cyklu byłaś pierwszy raz na podglądzie pęcherzyków. Gonal mam tylko na 6 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiak - powodzenia :) Ja też mam gonalu tylko do 6 dc a pózniej w 6dc mam mieć usg i receptę na ciąg dalszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelo stymulację zaczynam w 2 dc to na podgląd mam iść w 6 dniu cyklu czy 6 dniu stymulacji? Nie zakodowałam tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikulec
M84, fajnie, że się odezwałaś :) Coraz mniej nas tu ze starej ekipy. Mi zostały 3 tyg do cc. Z jednej strony nie mogę się doczekać, z drugiej jestem przerażona cc. Niestety upały mi nie sprzyjają, puchną mi stopy choć prawie w ogóle nie chodzę bo szyjka też krótka więc mam dużo leżeć, czuję też ponadprogramowe kilogramy :) A synuś będzie miał na imię Wojtuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiak pierwsze usg miałam robione w 6dc, potem następne 8dc i robiłam badanie estradiolu i progesteronu. potem w 11dc jeszcze raz usg i badanie estradiolu i progesteronu.W 13dc miałam punkcję a w 18dc miałam transfer .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi położna mówiła że trzeba je robić rano o tej samej godzinie ( z odchyleniem nie większym niż pół godziny) raz z jednej, raz z drugiej strony pępka. Ja już sobie budzik ustawiłam na 6:30 żeby robić przed pracą. Umówiłam się też do kliniki w 6 dc. Musze brać wolne bo lekarz przyjmuje tylko do 13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiak mi też właśnie mówiły że rano ale czytałam w necie ze to nie ważne byle o stałych porach. Skoro tobie mówili też że rano to coś musi w tym jednak być też tak będę robić tylko ze własnie nie dopytałam jak z tymi stronami brzucha ale też tak mi się wydawało że pewnie na zmianę. Asiak to powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Ja pierwszy raz na tym forum, a przyszłam za Asią i Ewelo :) Będę Was podczytywać i mocno kibicować :) Asiak pytałaś w którym dc zaczęłam stymulację, więc ja stymulowałam się od 5 dc a punkcję miałam w 14 dc. Gonal brałam do inseminacji więc w tej kwestii nie poradzę, a do IVF stymulowałam się Puregonem w penie i Gonapeptylem. Pielęgniarki powiedziały mi by robić zastrzyki o jednakowej porze, ja akurat robiłam rano i wieczorem i każdy zastrzyk w tą samą stronę np. Gonapeptyl po lewej a Puregon po prawej. Ewelo a Ty też teraz zaczynasz stymulację? Dostałaś już receptę? Kochane moje mocno trzymam za Was kciuki :* Pozdrawiam wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zosia :) A jak ty się czujesz? Kiedy będziesz testować? Bardzo Ci kibicuje i mocno trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asieńko testuję 6 sierpnia :) o ile dotrwam :) ale weekend szybko zleci więc to już niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZosiaD ja też cały czas pamietam o tobie i mocno trzymam kciuki za Twoje bąbelki :) musi się udać Ja zaczynam na początku września i mam już receptę i leki już mam w domu :) i jak patrze na nie to myślę jak ja sobie zrobię pierwszy zastrzyk Ja mam na razie tylko gonal dzienna dawka 150 do 6 dc tak jak asiek i monisia pózniej dołożą jeszcze pewnie gonal i mam mieć oprócz tego cetrotide.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem po pierwszym zastrzyku. Wczoraj przestudiowałam instrukcje, pooglądałam filmik na youtubie i dziś zastosowałam to w praktyce. Nawet nie było tak źle. Oby pęcherzyki zaczęły rosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiak jestem z ciebie dumna :) Ja też studiuje filmiki z you tuba :) hahaha wydaje mi się że mam to wszystko w jednym paluszku ale zobaczymy jak przyjdzie zastrzyk zrobić :) Zosia jak się czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dacie radę z tymi zastrzykami. Ja całą ciążę aż do połogu muszę robić sobie przeciwzakrzepowe :P Nie jest istotne o jakiej porze, byle by o stałej i na zmianę raz z jednej raz z drugiej strony żeby zrosty się tak nie robiły. Chociaż po miesiącu stymulki nie ma takich zrostów jak ja mam po 8 miesiącach. Mało przyjemne bo twardo i sama już dawno nie robię sobie tych zastrzyków tylko zaangażowałam w to męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia dojdziesz do wprawy :) ja Ci powiem, że jakoś dobrze wspominam robienie tych zastrzyków ;) X Ewelo czuję się bardzo "normalnie", jedyne co to mam powiększone piersi ale to efekt progesteronu. Nie doszukuję się objawów bo to jak dla mnie bez sensu. Dużo odpoczywam, nie dźwigam i nie przemęczam się. W poniedziałek myślę zrobić 1 betę, następną w środę. Jeśli okaże się że jednak nie będę mamą muszę iść do lekarza wywołać miesiączkę bo miesiąc temu brałam Decapeptyl Depot a po nim to ciężko o krwawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zosia ja wieżę że teraz się udało i zamiast jednego bąbelka będą dwa zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie kiedy mąż będzie oddawał nasienie w dniu punkcji czy wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam gonal codziennei o 22 wieczorem, tak m kazał lekarz, i zastrzyki robiłam raz z jednej raz z drugie strony.Potem doszedł cetrotride i jego kazał mi robic rano między 8 a 1o i też na zmianę. U mnie dziś jest 6 dzień po transferze , a mój maluszek już ma 11 dni.Testować będę się dopiero w piątek.Tak czytam inne dziewczyny i piszą że nie maja żadnych oznak ciążowych a mnie kuje podprzusze po lewej stronie praktycznie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia pocieszę się że jak moja siostra zaszła w ciąże (też po ivf) i powiedziała doktorkowi że ją kłuje to lekarz jej powiedział że to ciąża ją kłuje :) Trzymam kciuki za Ciebie i za Zosie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×