Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Acia87

Nowe starania o dzidzię po ciąży pozamacicznej

Polecane posty

Gość zosiak88
hej a mi sie cykl rozregulowal 3 dzien spoznia mi sie @:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Anianiani tylko biały jeleń, zosiak a może teścik zrobisz?. Kasik byłam i co do tych twoich fajerwerków to nie wpadaj w shize gin powiedział że nawet przy zaawansowanej ciąży nie zaszkodzi jeśli się baaaardzo nie wystraszyłaś. A u mnie dziś 11tc+1dzień dzidzia duża 4cm i 2,5mm, widać rączki i nóżki i nosek, serduszko pięknie bije i zmienił się termin porodu na 7 marzec. Koniec z duphastonem teraz mam brać witaminki Pregna plus i za miesiąc do gina. Wyniki dostałam bez problemu z nfz i mam w karcie w domu pani tylko spisała do książeczki. No i imię dla dziewczynki mamy ,,Zosia,, a dla chłopca brak. Macie jakieś pomysły w domu mam Olę i Krzysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Ewcia super :-) U mnie pecherzyk urosl 5mm i jest juz dobrze widoczny. Kolejna wizyta 1 wrzesnia. Mam nadzieje ze pokaze sie zarodek i serduszko. Z ostatniej miesiączki jest 5t1d a z usg 4t6d. Ja mam cykle po 30-33 dni wiec by sie zgadzalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
No ja nie zmienię lekarza do tego chodze od 13 lat i już się śmieje że nie może się ode mnie uwolnić, ale jest super gadamy jak starzy znajomi i czuję się bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Gratuluję dziewczyny!!!! Dzięki Ewcia, że podpytalas :) szczerze to nie byłam w ogóle przestraszona, a tak właściwie, to byłam szczęśliwa dopóki nie załapałam fazy :p Anianiani dziwne, że ktoś prywatnie robi problemy ze zwolnieniem. Może warto poszukać kogoś innego prywatnego? Ja dziś byłam u księgowej u mnie w szkole i stwierdziłyśmy, że jakby co to nie doniosłam aktualnego zwolnienia, bo i tak mam wolne i bardziej opłaca mi się zwolnienie od 01.09. Mam nadzieję, że lekarz nie będzie zły, ale wątpię. Ja od dzisiaj czuje się lepiej, już nie męczą mnie mdłości.. I zawsze jest trochę stresiku z tej okazji :p Ja używam zwykłego płynu to higieny intymnej, nie mam wybranej firmy. Infekcje miałam chyba tylko raz jak byłam młodszą dziewczynką. Albo mam problem z rozróżnieniem czy mam infekcje :p bo mnie czasami swędzi, ale to mam bardzo często, więc to raczej żadna infekcja, bo chodzilabym z nieleczoną od wielu, wielu lat :p żadnych przykrych śluzów raczej nie mam, żadnych bóli, szczypania czy cuś. Ale na wszelki wypadek lekarz przepisał nystatyne, gdyby coś się rozwijało :) zastanawiam się, czy nie zrobić kuracji tak czy siak na wszelki wypadek, bo czytałam wiele o nystatynie i jest bezpieczna dla dzidzi :) Ewa wg mojego ostatniego usg termin porodu to... 09.03. 18r he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Ewcia co do imienia.. Ja patrze na statystyki (wystarczy wpisać w Google "statystyki imion gov"), żeby nie wybrać imienia, które będzie nosiło co drugie dziecko :) Może skoro nie macie pomysłu na imię, to przypomnij sobie datę, kiedy po raz pierwszy zobaczyłas bijące serduszko i zobacz kto ma w tym dniu imieniny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiak88
Nie kochane to nie mozliwe zeby ciaza byla maz moj siedzi za granica i ostatni stosunek byl dwa mies temu miesiac temu mialam normalnie okres a teraz nic:/ cos sie rozregulowalo masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta lekarz co przyjmuje na nfz przyjmuje tez prywatnie. Ta u ktorej dzis bylam mowi " ale chyba nie zamierza pani jie pracowac cala ciaze?" Ja mam taka specyfike pracy ze i stres i zarazki... Poza tym non stop na nogach :-( Ale przezylam szok dzisiaj. Moja czerwcowa cytologia - 1gr. Lekarz sie smiala ze jak u dziewicy :- D Jesli wsystko pojdzie dobrze to termin 17.04.18 (ten z usg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiak88
Anani nie sluchaj stres to najgorsze co moze byc jak slysze takie piep.. to mnie trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiak wiem wlasnie :-( A co do Twojego cyklu, to ja ostatni przed ciaza mialam 38dni. Juz drugi raz w przeciagu kilku miesiecy taki mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiak88
Wiesz dla mnie wazniejszw zdrowie te narazanie a poza rym kobieta w ciazy naprawde jest zmeczona rzadko ktora tryska energia i cwiczy jsk lewandowska idz na l4 i wypoczywaj nalezy Co sie. A mnie to naprawde martwi dziewczyny nigdy tak nie mialam zawsze regularne :( a w pt wylatuje do meza i ehh mialam nadziwje ze juz bedzie po a jutro bedzoe 4 dzien opoznienia w sumie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiak ja mierze temperature wiec zawsze widzialam ze np spoznila sie owulacja, to i okres byl pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
W dniu w którym pierwszy raz widziałam bijące serduszko w kalendarzu imieniny miał Piotr, i mi się podoba ;-) biorę się za porządki i lecę na ogródek po pomidorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Anianiani i co wróciłaś do pracy czy załatwilas zwolnienie? A z ciekawości czym się zajmujesz? Nie rozumiem czemu ktoś nie chce dać zwolnienia kobiecie, która mówi, że jest cały dzień na nogach.. ja np. Miałam calodniowe mdłości i nie wiem jak bym miała wtedy pracować... Bez sensu... Rozumiem gdyby ktoś bez kitu kombinował, ale jeżeli ktoś szczerze opowiada o swoich warunkach pracy, to w czym problem? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kasik. Tak dała mi do 1 wrzesnia. Ale ile sie nagadala... Jakies pytania w stylu a od kogo i na co miala pani poprzednie zwolnienie? Ale chyba nie zamierza pani cala ciaze niepracowac? :-/ Niewazne ze w pierwszej ciazy czulam sie fatalnie, pozniej skurcze przepowiadajace od 17tc :-/ Ja pracuje w aptece Kasik. Bywa ciezko i stres jest. Nie wiem czy dobrze zrobilam, ale na 28.08 zatejestrowalam sie do innej lekarz prywatnie. Ona tez przyjmuje na nfz. Zobaczymy. Moze nie bedzie zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agii87
Ewcia polecam Ci imie Feliks :) mój syn tak ma na imie oznacza szczesliwy i i tak jest kazdy mówi ze z jego oczek bije promienie szczescia hehe :):) mało znane i zawsze pamietane. Aniani to bedzie twoje drugie dzieciątko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Przecież do apteki przychodzą non stop chorzy ludzie.... Jak może nie widzieć wskazań? Pomijając ciągle stanie, schylanie się. Mam nadzieję, że nie odpowiadałas na pytania wścibskiej lekarki! Dobrze, że poszukałaś innego ginekologa.. Twój pracodawca wie o ciąży? Jak on do tego podchodzi? U mnie dyrekcja nawet nie chciała słyszeć, żebym pracowała. Ja bardzo chciałam, ale oddałam decyzję lekarzowi, mówiąc prawdę w jakich warunkach pracuję. I był tego samego zdania co moja dyrekcja, więc coś w tym musi być..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi tak :-) Mam coreczke :-) Kasik powiedzialam w pracy 1,5 tyg temu ale poprosilam o dyskrecje, bo nie wiedziałam jak to sie rozwinie. Teraz mam problem,bo musze zawiezc kolejne zwolnienie, a nie chce jeszcze dziewczynom mowic.... Wyslalabym męża, ale musze kilka spraw przekazac w inne ręce, a on tego za mnie nie zrobi. A zaraz sie zacznie 100 pytan do... Moja Pani kierownik szczesliwa nie byla, ale przyjela to spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Powiedz dziewczynom, że masz problemy zdrowotne, ale nie chciałabyś narazie o tym mówić i ze jak się wyjaśni, to im wtedy powiesz :) i żeby też nie martwily się za bardzo, bo nie zapowiada się nic aż tak groźnego, ale i tak musisz zająć się teraz sobą. Chociaż niewiadomo czy to już się nie roznioslo... Ja nie ufam ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik ja tez nie, ale mam nadzieje ze kierowniczka zachowala dyskrecję. A Ty w jakim zawodzie pracujesz? Ewcia gdzie sie podziewasz? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Ja jestem nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej - byłam teraz wychowawczynią kl. 1. No i wiadomo dodatkowo godziny w świetlicy :p Powiem Wam, że od jakiegoś.czasu nie przychodzą mi na maila powiadomienia, że ktoś napisał na forum. Zawsze się wkurzalam, bo przychodziły, aż cztery takie same maile, a teraz nic :p Powiem Wam, że ja w czwartek popołudniu/wieczorem miałam taki nawrót mdłości, że masakra... Już myślałam, że będzie odchodzić, bo miałam 2,5 dnia spokoju. Ale jeszcze chyba tak źle się nie czułam.. Oczywiście bez wymiotów (potężnych) się nie obylo. Tak samo wczoraj cały dzień jejuuu. Do tego zwiększył się ból piersi, a głównie ich wystających części :D Oby dziś było lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Anianiani jestem kochana, codziennie na bieżąco czytam wasze wypowiedzi. Kasik a umnie nic, zero apetytu, zero mdłośc****ersi obrzmiałe ale nie bolą kłuje mnie tylko to miejsce wkłucia po laparo ale gin powiedział że tak bedzie bo tam jest zrost po szwach. Ogólnie bieganie po sklepach za wyprawką do szkoły dzieciaków dzień jak codzień. Pogoda nam się zepsuła bo z 35 stopni zrobiło się 17 i pada. Ja jak z synkiem byłam w ciąży to pracowałam w firmie windykacyjnej i od razu dostałam L4 teraz też gin od razu spytał czy pracuję bo chciał dać zwolnienie więc nie wiem dlaczego tobie Ania robi jakieś problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odzywalam sie wczoraj, bo mialam kiepski dzien. Nudnosci meczyly mnie caly dzien. Normalnie jak choroba lokomocyjna. Z corka mialam dopiero jakos od 8 tygodnia. Wszystko mnie odrzuca. Zrobienie obiadu to wyczyn. W dodatku czasami zrobi mi sie slabo. Ja wyprawke dla corki mam czesciowa. Kilka rzeczy musze dokupic. Ale na wieksze zakupy pojade z mezem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Ania ja też pojadę z mężem bo w tesco będzie wyprzedaż jak co roku. Ile córcia ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Oj nic nie mówcie.. Ja umieram.. Takie mdłości ech.. No, ale byleby dziecko było zdrowe! Choć ostatnie trzy dni wymiotowalam codziennie, a jak nie wymiotuje, to i tak balansuje na granicy i to tak cały dzień... Anianiani też mam trudności z obiadem. Szczerze, to nie robię ich prawie.. Każde jedzenie to dla mnie wyzwanie.. Nawet ratuje się kaszką dla dzieci. Muszę mieć po prostu na coś duża ochotę. No i przez to kolejne 1,5kg mniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×