Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monbiaa

Styczeń 2014 :)) NOWE FORUM zapraszam świeże ciężarne :)

Polecane posty

A i dopiszę się do tabelki wreszcie.. :) Edyta33 - 33 - Warszawa - 01.01.14 - Coreczka Majaaa2014 - 29 - wlkp - 02.01.14 - Synek hanja - 33 - wlkp - 02.01.14 - córcia madzias07-24-mazowieckie-03.01.14- córeczka? Mały miś - 31 - łódzkie - 04.01.14 - Córcia (chyba) pomaranczowa - 23 - Pabianice - 04.01.14 - Córcia. Styczniowa_mama2014 - Gdańsk - 05.01.14 - Córeczka MamaPysia - 31 - Kraków - 05.01.14 - Córeczka Sysia90 - 23 - Wiedeń - 07.01.14 - Synek kasiax - 25 - Płock - 07.01.14 - Synek ania_sz - 25 - Dąbrowa T. - 08.01.14 - Córcia Uleczkaa - 23 - Krynica- 08.01.14 - Córeczka Rodzyn - 28 - 09.01.14 - ? justyna29oo - 28 - Niemcy - 11.01.14 - Córcia Karla4- 31 -Kraków-12.01.14-Synek Monbiaa - 20 - Jarosław - 12.01.14 - Córeczka zosia2007 - Mrągowo - 12.01.2014 - Synek magsus85-Warszawa-13.01.2014- córeczka Różka - Warszawa - 14.01.2014 - córeczka szczesliwa_onaaa - 22 - Kielce - 14.01.14 - Córcia Patka1986 -Częstochowa-15.01.14- Synek Aniołek23 - 23- Mragowo - 17.01.14 - Córunia aizuz - 25 - Kraków - 17.01.14 – Synek Lilcia290 - Dąbrowa Górn. - 17.01.2014 - Synek natalia575 - Rzeszów - 18.01.14 - Córcia Ita3 - __ - Toruń - 19.01.14 - Synek Gunia1990 - 23 - Świdwin - 20.01.14- córcia (chyba) Cytrynka963 - 29 - Niemcy - 21.01.14 - synek polepiona - 31 - Łódź - 22.01.14 - płeć nieznana Niutka - 23 - Łódź - 23.01.14 - Córcia Mycha251988 - 25 - Świdwin - 24.01.14 - płeć nieznana Malinowaaa - 25 - Wrocław - 24.01.14 - syneczek Ilox23 - Warszawa - 25.01.2013 - dziewczynka Vaiiola - 25 - Łódź (Głowno) - 26.01.14 - córeczka Interesantka25-26-Bielsko-Biała-28.01.14-synek mimineczka - Lodz - 26.01.14 - płeć nieznana Aneczka0124- Rzeszów- 27.01.14- Synek KarinaSty2014 - Gdańsk - 28.01.14 - płeć nieznana kladiahhh - Radom - 09.02.14 - bliźniaczki dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kladiahhh musisz mi zdradzić swój sposób na dziewczynki. Czekam na trzeciego chłopaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość futuremother
Hej Mam takie pytanko, nie wiem czy już była o tym mowa, jaki termometr kupujecie bądź macie już w domu? Ja niestety nie mam nawet najprostszego :/ a jak w domu jest dziecko to raczej przydatny przyrząd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W lidlu bedzie termometr bezdotykowy, pojawil sie na ich Stronie i jago zamierzam kupic, koszt ok 50zl hanja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spakowałyście już torbę do szpitala? bo ja wlasnie to robię i mam mętlik w głowie. ogólnie pakuję dwie małe torby podróżne jedną da mnie jedną dla maluszka (tą drugą narzeczony dostarczy mi już po porodzie, żeby nie musiał jej targać ze sobą na porodówkę i póxniej przenosić) co spakowałyście a co uważacie za zbędne? ja spakowałam: - kosmetyki (żel pod prysznic, płyn do h.intymnej, tonik do twarzy, balsam do ciała, krem do rąk, pomadkę ochronną, pastę do zebów i szczoteczkę, maszynkę do golenia, antypespirant, szampon do włosów, husteczki nawilżone, patyczki do uszu, grzebień i małe lusterko) - majtki jednorazowe, majtki siateczkowe, podpaski i podkłady, duże podkłady na łóżko - koszule x3, majtki baweniane, szlafrok, skarpetki, staniki do karmienia x2 - ręczniki kąpielowe x2 i maly ręcznik - talerzyk, kubek i sztućce - wkładki laktacyjne - papier toaletowy, ręczniki papierowe i chusteczki higieniczne - klapki - dwa komplety ubranek dla maluszka, 2 pampersy, pieluszkę tetrową i czapeczkę (reszta ubranek, pampersów i rzeczy maluszka w osobnej torbie, którą narzeczony dostarczy mi już po porodzie) - woda mineralna w małych butelkach ze smoczkiem x2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorzuciłam jeszcze dwie czyste reklamówki na brudne rzeczy i zostało miejsca na cienki kocyk dla maluszka, żeby nie musiał być opatulony w ten okropny szpitalny kaftan i jestem w szoku bo wszystko to zmieściłam do na prawdę małej torby podróżnej. ale fakt, że kosmetyki wszystkie w malutkich opakowaniach kupiłam i tych podkładów i podpasek to tak tylko po kilka sztuk bo podobno są w szpitalu. x a ile kompletów ubranek bierzecie da dzieciaczka? i co uważacie za komplet ubranek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaem
ehh usiadłam po południu na chwilkę do komputera żeby odpoczać.. i przyszla na chwile siostra mojego meza. i ta chwila trwała 4 godziny.. kurcze. a ja obiadu nie miałam i źle się czułam. chciałam położyć się i odpocząć ale.. sie nie dalo.. grunt to zrozumienie dla chorej ciężarnej.. a glupio bylo mi sie klasc jak ona siedziala.. no i sie meczylam.. . karla u nas w domu jak byłam na samym końcu ciąży ze starszym synkiem to też piec się zepsuł. co prawda to był wrzesień, ale u nas woda się gazem grzeje więc była tylko zimna.. mojego Taty nie było bo wyjechał w delegację za granicę, mój mąż się kompletnie nie zna na takich rzeczach... też była wizja kupna nowego pieca.. na szczęście udało się go naprawić.. a jaki macie piec i gdzie mieszkasz?? grzejniki tak szybko nie zamarzną. ale tak czy siak sytuacja mało fajna :( . pierniczków ja nie zdobię bo nie mam nerwów na taką zabawę ;) ale mojej siostry starsza córa uwielbia to robić ;) więc ja piekę ona zdobi ;) . miskapyska ja wszystkie dziecięce ubranka w 40 st piorę. ja generalnie wszystko w 40 piorę. oprócz ręczników i ścierek ;) nawet jak uzywane rzeczy kupuję to nie zwiększam temperatury.. . kaawusia :) super nie musiec lezec, nie?? :) . kladiahhh czesc :) mi sie dla dziewczynki podoba Mila. Hela. chociaz moze niekoniecznie w połączeniu . abyssa ja bym jeszcze dolożyla pieluchy tetrowe (u mnie w szpitalu prosili na porodowce o tetre zeby wytrzec malego z mazi po urodzeniu (poszla do kosza), i pieluchy ze dwie do wytarcia dziecka po kapieli (to juz na poloznictwie), laktator i masc na brodawki (bepanthen jest ok, i prxzy okazji mozna tylek dziecka maznac w razie czego), ladowarke do tel ;) ja podpasek nie biore (tylko te wielke.. małe sie raczej nie przydadza na poczatku..) a co do ilosci ktora dostaniesz badz nie w szpitalu to zalezy od szpitala.. komplet ubranek dla dziecka to dla mnie body z dlugim/krotkim (pewnie wlaze i takie i takie) pajac, skarpetki, czapka, niedrapki. aaa i rożek! ja mam z wyjmowanym usztywnieniem. wiem że polozne krzycza zeby nie uzywac.. ale szczegolnie na poczatki ulatwia to życie. bo dziecko malutkie i wiotkie a mama niewprawiona. no i jak porod naturalny (pewnie z nacieciem krocza) to przyda sie okragla poduszka i tantum rosa.. nie wiem czy cos jeszcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaem
a kompletow biore 3. ale ze dwa albo trzy zostawie spakowane w domu. w razie czego maz mi przyniesie. tak samo jak kombinezon i fotelik do auta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodzę w tym samym szpitau co rodziam wiec mniej więcej wiem jak tam jest. pieluszkę tetrową wzięłamale to tak dla dzidziusia, do wytarcie po kąpieli i po porodzie to oni swoje dają i nawet nie możesz mieć własnych, podkładów po porodzie jest ile kto chce, leżą na korytarzach wyłożone, ale wzięłam tak jakby mi sie nie chciało ruszyć po nie w danym momencie, podpaski wzięłam te takie bardzo długie ze skrzydełkami,one prawie takie duże jak te podkłady tyle że mają skrzydełka i się lepiej trzymają. laktatorów nie mozna mieć bo jest parcie n karmienie piersią w tym szpitau, ale w razie problemów to oddział ma kilkanaście na wyposażeniu a swój własny spakuję ale zostawię w domku ale dobrze, że mi o bepantenie przypomniałaś! :) aaa i jeszcze jaśka zabiorę swojego le to już na torbę położe bomi szkoda miejsca w torbie. ja nieznoszę używać rożka, wiem, że każdy ma swoje upodobania i absolutnie nie krytykuję, ale ja po prostu w rożku nie czuję dziecka, wolę kocyki, rożek mam w domu i nawet własnie się pierze jakby mi się odwidziało coś, ale przy córce użyam go raz przezchwilę i póxniej wcale. a bierzecie coś do pępka dla dziecka? ja chyba octenisept wezmę x a tak w ogóle to byłam dziś u gina, ale tylko mnie zbadał i poiedział, że szyjka dosyć miękka i mam leżeć jak najwięcejtak, żeby przynajmniej do 14 wytrzymać. umówiłam się na kolejną wizytę na 19 ale kazał dzwonić jakbym tylko miała jakieś pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaem
Jasne ze kazy ma swoje :) ja w sumie dlugo rozka uzywalam tylko szybko wyjelam ten wklad. Moze mnie natchniesz i tez spakuje torbe w koncu.. bo jutro zaczynam 37 tydzien... wiec juz wypada.. Heh mnie bawi jak gin mowi ze miekka szyjka i rozwarcie i szybki porod bedzie ;) mi tak mowil.. ze rozwarcie 2 cm i na dniach urodze.. a urodzilam po dwóch tygodniach.. zdazylam zaliczyc wesele ;) i takie tam.. . . Kurcze jutro chyba pojade zamowic lozko..bo to nie przelewki juz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuję się do tabelki, bo co chwilkę znikam;p lepiej kopiować ostatnią tak żeby nikogo nie pomijać ;) Edyta33 - 33 - Warszawa - 01.01.14 - Coreczka Majaaa2014 - 29 - wlkp - 02.01.14 - Synek hanja - 33 - wlkp - 02.01.14 - córcia madzias07-24-mazowieckie-03.01.14- córeczka? Mały miś - 31 - łódzkie - 04.01.14 - Córcia (chyba) pomaranczowa - 23 - Pabianice - 04.01.14 - Córcia. Styczniowa_mama2014 - Gdańsk - 05.01.14 - Córeczka MamaPysia - 31 - Kraków - 05.01.14 - Córeczka Sysia90 - 23 - Wiedeń - 07.01.14 - Synek kasiax - 25 - Płock - 07.01.14 - Synek ania_sz - 25 - Dąbrowa T. - 08.01.14 - Córcia Uleczkaa - 23 - Krynica- 08.01.14 - Córeczka Rodzyn - 28 - 09.01.14 - ? justyna29oo - 28 - Niemcy - 11.01.14 - Córcia Karla4- 31 -Kraków-12.01.14-Synek Monbiaa - 20 - Jarosław - 12.01.14 - Córeczka zosia2007 - Mrągowo - 12.01.2014 - Synek magsus85-Warszawa-13.01.2014- córeczka Różka - Warszawa - 14.01.2014 - córeczka szczesliwa_onaaa - 22 - Kielce - 14.01.14 - Córcia Patka1986 -Częstochowa-15.01.14- Synek Aniołek23 - 23- Mragowo - 17.01.14 - Córunia aizuz - 25 - Kraków - 17.01.14 – Synek Lilcia290 - Dąbrowa Górn. - 17.01.2014 - Synek natalia575 - Rzeszów - 18.01.14 - Córcia Ita3 - __ - Toruń - 19.01.14 - Synek Gunia1990 - 23 - Świdwin - 20.01.14- córcia (chyba) Cytrynka963 - 29 - Niemcy - 21.01.14 - synek jasmina89-24-Poznań- 21.01.2014- córeczka Wiktoria polepiona - 31 - Łódź - 22.01.14 - płeć nieznana Niutka - 23 - Łódź - 23.01.14 - Córcia Mycha251988 - 25 - Świdwin - 24.01.14 - płeć nieznana Malinowaaa - 25 - Wrocław - 24.01.14 - syneczek Ilox23 - Warszawa - 25.01.2013 - dziewczynka Vaiiola - 25 - Łódź (Głowno) - 26.01.14 - córeczka Interesantka25-26-Bielsko-Biała-28.01.14-synek mimineczka - Lodz - 26.01.14 - płeć nieznana Aneczka0124- Rzeszów- 27.01.14- Synek KarinaSty2014 - Gdańsk - 28.01.14 - płeć nieznana kladiahhh - Radom - 09.02.14 - bliźniaczki dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny jak czytam o tych waszych szpitalach.. Oczywiście mój szpital (jeden z lepszych i droższych) nic nie zapewnia oprócz komfortowych sal, nawet pewności że mnie przyjmą, a jak już przyjmą to WSZYSTKO muszę mieć swoje, nawet pieluszki i jeszcze pieluszki dla nich jako podarunek plus co łaska za znieczulenie. Cesarka odchodzi, znieczulenie raczej też bo "i tak nie wiele daje no i trzeba wołać anestozjologa" itd. Toż to śmiech na sali. Kladiahhh możemy sobie przybić piątkę bo ja dla jednej nie mam imienia, co dopiero dla dwóch. Była Weronika, Berenika, Wiktoria, Sara, Dominika, Roksana, teraz chwilowo od wczoraj jestem przy Alicji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kladiahh jak lubisz nietypowe imiona to córka mojego brata ma na imię Karmen. Ja to samo spakowałam do szpitala i też druga torba dla maluszka którą później mąż dowiezie. Pampersy i chusteczki też muszą być u mnie na własną rękę. Chciałabym żeby już były święta. Dłuży mi się już ten czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaem
Edyta33 - 33 - Warszawa - 01.01.14 - Coreczka Majaaa2014 - 29 - wlkp - 02.01.14 - Synek hanja - 33 - wlkp - 02.01.14 - córcia Kaem- 31- warszawa- 03.01.14- synus madzias07-24-mazowieckie-03.01.14- córeczka? Mały miś - 31 - łódzkie - 04.01.14 - Córcia (chyba) pomaranczowa - 23 - Pabianice - 04.01.14 - Córcia. Styczniowa_mama2014 - Gdańsk - 05.01.14 - Córeczka MamaPysia - 31 - Kraków - 05.01.14 - Córeczka Sysia90 - 23 - Wiedeń - 07.01.14 - Synek kasiax - 25 - Płock - 07.01.14 - Synek ania_sz - 25 - Dąbrowa T. - 08.01.14 - Córcia Uleczkaa - 23 - Krynica- 08.01.14 - Córeczka Rodzyn - 28 - 09.01.14 - ? justyna29oo - 28 - Niemcy - 11.01.14 - Córcia Karla4- 31 -Kraków-12.01.14-Synek Monbiaa - 20 - Jarosław - 12.01.14 - Córeczka zosia2007 - Mrągowo - 12.01.2014 - Synek magsus85-Warszawa-13.01.2014- córeczka Różka - Warszawa - 14.01.2014 - córeczka szczesliwa_onaaa - 22 - Kielce - 14.01.14 - Córcia Patka1986 -Częstochowa-15.01.14- Synek Aniołek23 - 23- Mragowo - 17.01.14 - Córunia aizuz - 25 - Kraków - 17.01.14 – Synek Lilcia290 - Dąbrowa Górn. - 17.01.2014 - Synek natalia575 - Rzeszów - 18.01.14 - Córcia Ita3 - __ - Toruń - 19.01.14 - Synek Gunia1990 - 23 - Świdwin - 20.01.14- córcia (chyba) Cytrynka963 - 29 - Niemcy - 21.01.14 - synek jasmina89-24-Poznań- 21.01.2014- córeczka Wiktoria polepiona - 31 - Łódź - 22.01.14 - płeć nieznana Niutka - 23 - Łódź - 23.01.14 - Córcia Mycha251988 - 25 - Świdwin - 24.01.14 - płeć nieznana Malinowaaa - 25 - Wrocław - 24.01.14 - syneczek Ilox23 - Warszawa - 25.01.2013 - dziewczynka Vaiiola - 25 - Łódź (Głowno) - 26.01.14 - córeczka Interesantka25-26-Bielsko-Biała-28.01.14-synek mimineczka - Lodz - 26.01.14 - płeć nieznana Aneczka0124- Rzeszów- 27.01.14- Synek KarinaSty2014 - Gdańsk - 28.01.14 - płeć nieznana kladiahhh - Radom - 09.02.14 - bliźniaczki dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaem
Tez sie dopisalam bo zniknelam. . Spac nie moge dla odmiany.. a jutro tyle biegania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Dwupaczki :) jak widzicie nie moge spac. tak od 3 ej a teraz wzielam tel moze niedlugo uda mi sie zasnac. co kilka dni tak mam a potem jestem nieprzytomna :/ fajnie. ze wpisujecie co spakowalyscie do torby. ja tez juz spakowana,ale widze,ze brakuje mi paru rzeczy. co do imion dla blizniaczek to podobaja mi sie te najpopularniejsze ... swojej nie dam tak na imie. w ogole mamy problem z imieniem dla corci,bo do warzywnego nazwiska nic nie pasuje :( slicznie jest Aleksandra i Helenka. pozdrawiam cieplo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie wkleily sie te popularne,ktore mialam na mysli. julia,oliwia,zuzia,zofia,lena i maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) obudził mnie maluszek o 5.20 i już nie mogłam zasnąć. a teraz mały znowu ma czkawkę. wstawiłam pralkę, zmywarkę a teraz jem śnidanko bo mi okropnie niedobrze i mam nadzieję że to z glodu było. zaraz się ubiorę i jak córa wstanie koo 7 to dzisiaj ja ją do przedszkola zawiozę :) x kaem - no mnie niby te z rozbraja jak tak mówią, choć u mnie byo dokładnie odwrotnie, w dzień porodu zero rozwarcia rano, szyjka długai twarda,brzuch bardzo wysoko i kompletnie nic nie wskazywało na poród a teraz już na tye tygodni przed jakieś zmianyi cudawianki więc tak się trochę stresuję. a Ty niezła jesteś że torby nie spakowane i óżeczka jeszcze nie masz :) ja bym po nocach spać nie mogła x Kladiahhh - nasze typy na dziewczynkę to były Kaja, Nina,Iga ale bardzo podobami się też Mirela i Lilianka x My dla synka też jeszcze nie zdecydowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaem
Hehe łóżeczko mam w piwnicy ;) ale na poczatku i tak nie bedziemy z niego korzystac no malivh bedzoe spal z nami w sypialni w kolysce. Wiec czas jest.. ubranka poprane i poprasowane. Rzeczy do torby mam gotowe. Ooo tylko musze kupic wkladki laktacyjne!! Bo nie qiem gdzie mam.. . Abyssa wkladki spakowalas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Ja dopiero niedawno wstałam i pałaszuję śniadanko, dzidzia ma czkawkę, już chyba codziennie. A daje mi popalić około północy i około 5 z tego co zauważyłam, wierci się wtedy niemiłosiernie, a mi już skóry na brzuchu brakuje i boli to nieźle. Podejrzewam, że niedługo pojawią mi się tam rozstępy, bo moja skóra nie nadąża z rozciąganiem. Miałam dzisiaj sen że urodziłam i mi taki brzydki brzusio został, a tak zawsze o niego dbałam, to była moja duma ;( My co do imienia też się długo zastanawialiśmy, po za tym te co nam się podobały nie podobały się moim teściom xd a zwłaszcza teściowej, wymuszała na nas zmianę, co uważam za co najmniej chore. Ale zmieniliśmy koncepcję byle mieć już spokój, bo kurde mieszkamy tu u nich i jeszcze pomieszkamy;( no nie jest może aż tak źle, mamy co jeść, dom jest duży i zadbany ale właśnie dużo się wtrącają ;( no ale ja silna jestem i wytrzymam to, byle mojemu dziecku dobrze było. Żeby się wynieść na swoje pewnie będziemy musieli zagarnicę wyjechać, żeby na to zarobić, ja nie jestem zwolenniczką brania kredytów, bo nigdy nie wiadomo co będzie za parę lat, wolę się w ten sposób nie uwiązywać. Wkurza mnie ten mróz na dworze i czekam sobie na śnieg i na magiczną świąteczną atmosferę, na choinkę i na rozpalony kominek i pyszne dania ;p a po światach już tylko będę odliczać do porodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, a kto mnie z tabelki usunął? ;) piszę z telefonu w szpitalu, więc nie poprawię. Szczęśliwie u mnie okazało się, że do porodu nadal daleko, tylko strasznie spadło mi żelazo, i to zaczęło dawać takie niepokojące objawy, także suplementują mnie zastrzykami i jutro już wreszcie do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość futuremother
Hej :D Ja jestem w 35 tygodniu i aktualnie znajduje się na etapie prania i prasowania. Nie chciałam tego robić za szybko a teraz się martwię, że za późno :/ Ale zamówiłam w niedzielę łóżeczko i i wózek z fotelikiem samochodowym. Łóżeczko właśnie kurier wniósł :D ale rozpakuje mąż jak z pracy wróci :D Na wózek jeszcze czekam. Jak czytam, że już jesteście spakowane to ogarnia mnie taki niepokój. No nic wracam do prasowania :) Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczęłam się wczoraj pakować i jeszcze trochę mi zostało do dopakowania. Fajnie, że piszecie co spakowałyście, to zawsze coś się jeszcze przypomni. x Karla bidulko co u Ciebie, mam nadzieję, że już masz w domciu cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mamo Oliwki szczęście w nieszczęściu, że to "tylko" żelazo. Trzymaj się. futuremother ja też robiłam dziś kolejne podejście do pakowania - nieudane. Musiałam zrobić badania krwi, skorzystałam z okazji i zajrzałam do kilku sklepów. Jestem padnięta, nieprzyzwyczajona do ruchu. Myślę, że nie ma co się brać za wszystko od razu. Pomału dojdę do siebie po tych miesiącach leżenia. Jutro kolejne podejście pakowania. Mam za sobą pierwszą nieprzespaną noc. Wstałam przed 2 zasnęłam po 7, chwilę później obudzili się chłopcy. Mam nadzieję, że tylko dziś tak było i że do końca ciąży będę słodko spać. Mama Pysia interesujące jest to warzywne nazwisko :) Może jest jakieś warzywne bądź owocowe imię :) Trochę mnie śmieszy, trochę drażni gdy słyszę dobre rady, żebym poczekała z porodem do stycznia, weź człowieku i poczekaj ... Mam termin z OM na 8 stycznia a z usg na 2 styczni. Na pograniczu i uważam, że Młody wyjdzie i tak kiedy będzie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) oczywiście jestem niewyspana i zmęczona, a maleństwo moje szaleje w brzuszku :) wydawało by się, że z ciasnoty nie powinnam ją tak dobrze czuć, ale nie. U mnie jest inaczej :) Spakowałam się do końca. Zostały mi takie rzeczy jak telefon, ładowarka szczoteczka do zębów, ale to w ostatniej chwili spakuję. Zastanawiam się czy brać torebkę czy tylko portfel do szpitala. Aaaa zapomniałabym o aparacie. Zaraz zgram zawartość na kompa i spakuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam popołudnową porą, dziewczyny, leżące, albo które musiały leżeć w ciąży daje wam medale!! ja wczoraj starałam się i wiekszość dnia leżałam poza obraniem paru ziemniaków na obiad, ale dzisiaj juz nie dałam rady, poszłam troche się pokręcić. oczywiście z umiarem i jak coś tam mnie zabolało to przysiadłam. Nawet nie wiecie jakiego "kopa" mi to dało. Jestem osobą bardzo kontaktową i siedzenie w domu przyprawia mnie o depresje. Podziwiam was ze torby spakowane i prania zrobione,a niektóre już nawet mają poprasowane rzeczy. ja narazie mam łóżeczko złożone wietrzy się, wózek stoi w salonie koło telewizora :) ubranka naszykowane i posortowane, może jutro zabiorę się za pranie. Ja cały czas tłumaczę Młodemu że nie może się spieszyć bo nikt mu nic nie zabierze, wszystko bedzie na niego czekać i jeszcze za wcześniej na opuszczenie ciepłego mieszkanka u mamusi. z zakupów dla Młodego chyba wszystko jest oprócz pampersów, ale kurier ma przynieść jutro/pojutrze, za to ja jeszcze dla siebie parę rzeczy musze kupić, bo raczej jedna koszula i jeden biustonosz to troche za mało. A któraś z was pisała, że do przemywania krocza kupić tantum rosa, nam położna na szkole rodzenia zalecała mimo wszystko mydło "biały jeleń" mówiła, że wg niej jest po prostu lepsze. a i mówiła żeby wziąć ręczniki kuchenne do wycierania krocza po kąpieli, lub blizny po cc. do do imion o które pytała kladiahhh to moje typy Marta i Małgosia, choć ulubione to weronika i natalia. tak w ogóle to zastanawiałam się co się z Toba stało pojawiłaś się i znikłaś później stwierdziłyśmy z dziewczynami, że pewnie przeniosłas się "do lutowych", dobrze że wszystko ok, do tego widzę że z mojego dawnego miasta jesteś, zdradzisz który poródówkę wybrałaś na Józefowie czy Tochtermana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla4
Hej dziewczyny, ja niestety stacjonuje do jutra u mamy, bo nasza awaria ogrzewania okazałą się na tyle poważna, ze musimy kupić nowy piec :( Świetnie, bo akurat mało mam teraz wydatków,załamać się można. .... ja mam w torbie chyba to co Wy z tym, że z ubrankami gorzej bo ja nie rozróżniam co to pajacyk, półpajacykyk, śpiochy czy body, więc wpakowałam do torby tak na oko :) Mi położna jeszcze doradziła 2 paczki biszkoptów, wodę, sok i ręczniki papierowe. Twierdzi, zeby nie wycierac mokrymi chusteczkami po każdym sikaniu, bo w sikach nie ma bakterii a chusteczki od nadmiaru mogą uczulić, wiec tak jak u starych podcierać dziecku tyłek raz na czas miękkim ręcznikiem papierowym,albo papierem. szpital w którym rodze zapewnia rożki, nakładki silikonowe na sutki jak by co, laktator no i podkłady na łóżko. .... byłam dziś tak z ciekawości zobaczyc ile kosztuje mleko m. i powiem, że rozpiętość cenowa jest ogromna. Mleko początkowe z Gerbera i Bebiko kosztuje za 350g około13 zł, a Bebilon wychodzi chyba 2 albo 3 razy drożej. Ciekawe jak to jest, czy to tylko marketing czy faktycznie to mleko jest z jakiegoś powodu lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla4
a co do Biełego Jelenia czy Mydła Powszechnego, albo Szarego 100%, mi też go doradzała położna, ale jest istotna różnica, między w kostce a w płynie. Jak chcecie szare mydło to tylko w kostce, to w płynie to ściema. Zwykły detergent i to kiepskiej jakości, tyle z niego pożytku co z podmywania się szamponem. To tak na marginesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla napisałaś jakiś czas temu "przepis" na odplamiacz, nie mogę go znaleźć, jakbyś mogła to proszę napisz go raz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×