Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Soczysta Morela 23

Odchudzanie po raz enty.

Polecane posty

Gość truskaweczka22
Porcelanowa po 1 piwku ałkocholiczką nie zostaniesz i aż tak strasznie nie przytyjesz ,spalisz na 2 dzień pod czas cw nie bedzie aż tak tragicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
AGUS gartuluje ci super efektow:) milego dnia dziewczyny trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
PIEKNA Tobie również miłego dzionka życzę ,a co masz na obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
mlode ziemniaki, ogorek z jogurtem naturalnym, jejecznica z 2-jajek.. drugie sniadanie jogurt . nie dlugo lece skakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
o kochana widzę że ostro się wziełaś do cw i tak trzymaj ,ja od poniedziałku planuje jezdzić po 2 h x2 ale niewjem czy wytrzymam take tępo ehh..ale za Ciebie PIEKNA cały czas trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskaweczka 4 godziny jazdy to nie za dużo? przećwiczysz mięśnie słońce i można się nabawić kontuzji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
Porcelanova tak sądzisz? ,ja juz jakiś czas jeżdze rowerkem i z prędkością 32 cały czas trzymam teraz take tępo ,co prawda bolą nogi i d**a ale sie nie dam ,a jak wiecej będę jezdzić to więcej spale kl i waga bedzie sie zmniejszała,no i właśnie tu napisałam byście mi doradziły czy można tyle jezdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
a może i masz racje przeciez i tak spalam ponad 100kl to może nie warto tak sie katować ..a jem też nie dużo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
wiesz notuje wszystko co jem i ile cw ,teraz sprawdziłam w swoim notesie i wyliczyłam że moje posilki na dzień ni przekraczają 500-600kl hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli się jeździ dużo (i z dużym obciążeniem) na rowerze to rozbudowują się uda i łydki. Niestety to jest moja zmora więc ja jeżdze na lekkim obciążeniu około godziny. tak żeby się namachać, ale nie siłować. Może do tego znajdz jakiś zestaw ćwiczeń poprostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to troszke za mało.... jeśli się ćwiczy to żeby nie znikały mięsnie tylko tłuszcz trzeba jeść ciut więcej. nie mówię dużo ale może jakaś dodatkowa porcja warzyw czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
wlasnie TRUSKAWECZKO i tak spalasz sporo kalorii na rowerze a i malo jesz to faktycznie 2 godziny to by bylo nie zly wycisk .... PORCELANOVA ma racje jezdzic na najlzejszym obciazeniu zeby nie miec miesni a to juz nie ladnie wyglada jeszcze przede mna 150 i bede miala 600 za soba:) pozniej obiadek i woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
dziewczyny ależ ja oczywiście jeżdże na naj mniejszym obciążeniu i dziennie wychodzi 3h ,a jeść mi sie już niechce i tak na siłe bi musze ,mówie wam to chyba tak sobie w psychice poukładałam no i wasza motywacja robi swoje ,i nogo szczuplejsze w udach od 28.06 ubyło -4,5 cm w pasie było 84 a teraz 73cm to już dołek jest zamiast żołądka ,to chyba zostawie tak jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
PIEKNA ale ty też dajesz sobie nie zły wycisk 600 skoków to dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uważam że nie powinnaś dokładać. Ja dodatkowo robię przysiady żeby nie mieć płaskod*pia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
aha i powiem wam że jak wkładam sobie jedzonko to na spodek od filiżanki i do tego jeszcze w czarnym kolorze to pomaga że sie nie ma apetytu no i jeszcze jak spojrze na tą babe na lodówce to mało nie rzygam ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
ok ,w takim razie będę posłuszną dziewczynką i nie będę przesadzać ,dzięki wam kochane za wsparcie które od was otrzymuje ,bardzo mnie to mobilizuje ,Porcelanowa a ile tych przysiadów robisz? bo jana początku też chyba ze 2 dni po40 ale stwierdziłam że rower mi wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
codziennie około 50 chociaż są w necie takie treningi że się zwiększa. Kurde fajnie wyglądają takie jędrne odstające pupy. Cyca raczej nie za wiele mam więc chociaż tym muszę nadrabiać ;) ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
ja juz po obiedzie: 3 ziemniaki i szkl ogorkow z jogurtem:) milego dnia dziewczyny:* TRUSKAWECZKA super efekty po tyg jazdy na rowerze -4,5cm suupeeeer:) dzielna dziewczyny z ciebie tez tak chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
ja też po obiedzie ale zjadłam tylko 2łyzki od zupy samej sałatki warzywnej piersi z kurczaka już nie jadłam ,Porcelanowa zobacze te treningi może zaczne cw ,no fajne take d*pki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
PIEKNA tobie też powinne spadać cm po skakance ,robiłaś sobie pomiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
tak zrobilam moja wstrętna oponka na brzuchu spadla o 3 cm:) nie jest tak zle jak na poczatku tylko uda mi wcale nie zmalaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
PIEKNA 3cm to super powoli i uda zmaleją ,a jak zaczniesz stosować to mleczko zobaczysz efekty będą super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
powiem wam by wyszczuplić uda trzeba pedałowac tylko piętami ,a na łydki palcami stopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
kupie kupie to mleczko i zobacze:) pewnie za duzo jem ja juz po kolacji: 70g jogurtu naturalnego, malutki pomidorek, jajecznica z 2 jajek i 2 kromki razowego:) od jutra zaczne liczyc kalorie TRUSKAWECZKO jestes wspaniala dziekuje ci za to ze we mnie wierzysz i dopingujesz:):*:* kochana jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
TRUSKAWECZKO mam pytanie gdzie kupilas to mleczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
Ty również jesteś kochana PIEKNA i super laska z Ciebie ,tylko tobie udało się mnie zmotywowac do działania i jestem naprawdę Ci za to bardzo wdzieczna ,szkoda ze nie mieszkasz blisko mnie byłabyś świetną kumpelą,w Tesco kupiłam mleczko ,i staraj sie jeść z mniejszego talerzyka ,warzywa gotuj na parze wtedy są twardsze nie tracą witamin i dłużej można ich przeżuwać ,ja teraz popijam 1 szkl jogurt pitny 0% i o 17 wskakuje na rower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
pamietaj im wolniej jesz tym mniej zjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
dziekuje Ci TRUSKAWECZKO:) jestes kochana wlasnie szkoda ze nie mieszkamy blisko siebie no coz:( ale przynajmniej tu jestesmy kumpelkami. dziekuje za wspoarcie i za to ze tu jestes i mnie wspierasz:) zawsze moge na ciebie liczyc:) trzymam za ciebie bardzo kciuki. I TAK BEDZIEMY PIEKNE!!!! a ruch ma nam w tym pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
co u was? dziewczyny ja zrobilam tylko 10 min z 15 z mel b cardio:) po rozciagam sie i lece na skakanke:* buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×