Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubiona5647

Dziwny stan chęć ślubu

Polecane posty

Ej dziewczyny :) nie jest źle...przyjęłam Wasze argumenty ;) U mnie jeszcze zaczeło wiać..boskooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlo mi w rece zaproszenie na slub znajomych mojej siostry. Ma genialny tekst w srodku,taki z humorem:D juz pisze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teatr Umyslnie Straconej Wolnosci zaprasza Sz.P. XXX na przedstawienie pod tytulem ''A potem zyli dlugo i szczesliwie'' Adaptacja sztuki przez zycie napisanej w 3 Aktach. PREMIERA 28 lipiec 2012r. OBSADA w rolach glownych: Panna Mloda: XXX Pan Mlody: XXX w pozostalych rolach udzial biora:Ksiadz,Swiadkowie,Rodzice,Goscie i Gapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AKT I ''Dla Duszy'' Slub Koscielny 28 lipiec 2012 rok,godzina 16.00 w kosciele p.w. Wniebowziecia N.M.P w XXX. AKT II ''Dla Ciala'' Przyjecie: Dom Weselny XXX w XXX. AKT III ''Noc Poslubna'' Bez udzialu widowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze potwierdzenie przybycia. Podoba Wam sie? Bo mi bardzo:P a co najlepsze to zaproszenie jest w formie kartki z kalendarza takie jakie my chcemy!:D pozniej poszukam w necie to Wam pokaze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yellow ja ten tekst już kiedyś widziałam, jakoś rok czy dwa lata temu. Ale szczerze to ja najbardziej lubię takie proste zaproszenia, bez wymyślnych tekstów, wierszyków ;) Po prostu zaproszenie na ślub, z informacją kiedy i gdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pole wymagane
Strasznie przasne to zaproszenie. No ale co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagubiona ja z moim jestesmy dosc mlodzi i nam sie podoba takie cos:) no ale zobaczymy jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yellow toż ja niewiele starsza od Ciebie, 24 lat jeszcze nie mam :P Wydaje mi się, że to kwestia innego gustu a nie wieku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yellow no to ja babcia jestem :P Lecze wszem i wobec informuję, że od środy tj.25 września rozpoczynam trening aerobowy z osobistym trenerem. Dzisiaj się zapisałam :) Moja godzina ZERO już pojutrze o 17.00 Mam nadzieję, że przez najbliższe miesiące wrócę do formy z czasów studiów. I nie chodzi o wagę, ale po prostu o wydolność i kondychę :) Wzięłam przykład z Malinki :) Proszę wspierajcie mnie 😘 Yellow śmiechowy tekst na tych zaproszeniach. Też go znam, ale jak dla mnie zbyt przydługawy :) W razie potrzeby puszczę wodze fantazji i coś tam skrobnę :) Dobra-uciekam tworzyć reportaż ze wczorajszych targów :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yellow a no tak :D Juleczka gratuluję wzięcia się w garść i życzę szybkiego powrotu do formy :) A ja dzisiaj mam strasznego, strasznego lenia. Wczoraj siedzieliśmy do późna i oglądaliśmy stare polskie filmy, a dziś tylko spać mi się chce :D Nawet na książce się nie mogę skupić. A kupiłam ciekawie zapowiadającą powieść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagubiona- pochwal się :) jaką powieść? tak powrót do formy będzie mam nadzieję, ale to nie powstrzymało mnie przed spałaszowaniem naleśników z nutellą na obiad :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski wiadomosc z ostatniej chwili! Po raz kolejny zostane ciocia! Moja siostra w ciazy!:D Mowie Wam ale jaja, ja w milosnym uniesieniu z moim P. a tu nagle moja mamuska wali w nasze drzwi jakby sie palilo! Jeszcze nigdy w tak ekspresowym tempie sie nie ubieralam!:D Ciesze sie! Moja mamcia sie poplakala ze szczescia:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagubiona dziekuje!:D to znaczy my mieszkamy w jednym domu,ale ja z moim mamy oddzielne wejscie do nas:D mamy kuchnie,lazienke,pokoj glowny nazwijmy go salonem,sypialnie w ktorej miesci sie tylko nasze lozko i tv:P i taki pokoj gdzie jest np.biurko i nasze wszystkie inne rzeczy:D plus korytarz nie jest zle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie u rodziców mogłabym mieć podobne warunki i mój Luby ostatnio sugerował, że może byśmy się przenieśli do nich i dojeżdżali... Ale mimo całej miłości do rodziców to jakoś wolę być na swoim całkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam nie przeszkadza to ze za sciana mamy rodzicow,tatko postaral sie o grube mury:P no i mozemy im pomoc troche. My raczej zostaniemy u mnie do czasu az nie powstanie nasz dom. Bo w naszej sytuacji nie ma sensu tracic kasy na wynajem. Najwazniejsze ze jest dobrze i nam i rodzicom:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiadomo, że to najważniejsze ;) Dobra, ja robię gorącą czekoladę i zapadam się w fotel, pod kocyk, z kotem i książką :D Dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yellow- gratulacje :) Zagubiona DOBREGO WIECZORKU :) a ja produkuję reportaż, idzie mi jak po grudzie. Mam ochotę robić wszystko, byle nie pisać. Jest tyle fajnych filmików na YouTubie itp. Ech życie :P Do juterka Piękne Panie. Wyłączam net, bo zwariuję albo naczelny mnie wywali :P papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnigosć
cześć laski! Pierwsza. KAwa! Juleczka- napisz jak było na tych targach, nigdy nie byłam.... Co do zaproszeń- też wolę klasyczne- gdzie, kto z kim :) Yellow- fajnie! Ja tez jestem podwójna ciocią:) Synek sie troche przełamała i dzisiaj było lepiej. Ale kurcze, szału na przedszkole na razie brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnigosć
lolla- wariatka z Ciebie :) Tez Ci odpisalam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!:) Wow dzis u mnie nie pada!Cud:D dzis wybieram sie na zakupy,musze kupic sobie jakies botki i jakas kurtke na jesien. Jezu jak ja nie lubie zimna:( :D ostatni dziekuje!:** a co do Twojego synka,moze on nie chce chodzic do przedszkola bo ktos mu dokucza? Coreczka mojej kuzynki tez kiedys nagle zbuntowala sie i nie chciala do przedszkola,okazalo sie ze jakis chlopczyk jej strasznie dokuczal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatni zgadzam sie z Toba. Pisanie o wszystkim na fb jest co najmniej smieszne. Ja nie mam fb,nigdy nie mialam i nie zamierzam miec. Kiedys mialam nk ale usunelam,i dobrze mi z tym,moj P. tez nie ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzecia?:D u mnei tez dzis o dziwo nie pada:) taka piekna polska zlota jesien:) Yellow a Twoja siostra ma meza?? Zagubiona ale masz teraz przytulanke-kociaka- luby zazdrosny nei jest?:) Juleczko super ze sie zapisalas na cwiczonka, ja tez bym sie chetnie poruszlala nei mam z kim pospacerowac;/ moze poszukam jakiejs yogii dla ciezarnych, chociaz ciezarna to jeszcze zbytnio nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×