Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuchowata84

LUTY MARZEC 2014

Polecane posty

Gość gość
Paskudne imiona te wyżej. Fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
ja będę miała córę i na początku miała być Małgosia lecz teraz jesteśmy bardziej za Julką, Igą lub Nadią ;) dla chłopca to mało imion mi się podoba... Ale jakby był chłopiec to Antoś lub Przemek. Podoba mi się bardzo też imię Piotr, ale mój narzeczony tak ma na imię więc by nie wyszło ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka=> z wymienionych Iga wg mnie najładniejsze :-) ________ O! Jeszcze Igor mi się podoba. Ale mąż zdecydowanie się sprzeciwił. ________ Ruda=> wyobraź sobie, że ledwo dziś otworzyłam oczy, to pomyślałam o Tobie! :-D :-D Dlaczego tak rzadko się odzywasz? ________ Robię dziś to internetowe ciasto Jamajka. Ciekawy krem się zapowiada - ubita śmietanka z serkiem waniliowym. Zobaczymy... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem wkuta ! Goście zjechali sobie o 3 nad ranem - ok rozumiem daleko mają ale zrobili mi niezłą niespodziankę tzw. Suprise przywieźli mi bez zapowiedzi jeszcze jednego gościa. Mąż zwalil mnie o 3 z łóżka żeby pościel szykować itp. I już do rana oka nie zmruzylam a synek ranny ptaszek i o 7 na nogąch. Jak pisałam mój pojechał na polowanie a ja teraz muszę jechać do jakiś znajomych i materaca szukać bo dziś reszta rodziny przyjeżdża i nie będę miała gdzie ich położyć. Miejsca mamy sporo ale łóżek mało bo jesteśmy dopiero rok po przeprowadzce i dopiero się urzadzamy a że zawsze są jakieś wydatki to nie mamy za bardzo kasy na kupno jakiegoś fajnego wypoczynkuz dodatkową możliwością spania. Od rana brzuch mnie boli tak się natyralam wczoraj przygotowała jadalnie wystrój a tu co wszystko trzeba było przestawiać bo gościa trzeba gdzieś było ulokowac.Oni sobie teraz odsypiaja a mnie złość bierze bo nic nie mogę na dole zrobić bo ich pobudze. I wszędzie gdzie dzwonię to nikt nie ma pożyczyć materaca. Sorki że marudze ale musiałam się wyzalic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emila8200- no ja od tych właśnie opowieści mam mętlik w głowie, dobrze, że jest jeszcze trochę czasu na podjęcie decyzji. A i jeśli nadal nie możesz znaleźć tej książki w pdf to podaj maila, ja ją mam :) Goplana- twój nick kojarzę tak samo jak Ty, nawet do głowy mi ta czekolada nie wpadła :D może dlatego, że jem zazwyczaj Wedla :P Daj znać jak ciasto Ci wyszło :) Agnieszka2607- ja bym wybrała Igę, mój mąż pewnie Julkę :) Najlepiej dopasowywać imię do nazwiska.. Ja mam upodobanie do krótkich imion :) Wczoraj wybraliśmy się na zakupy dla małego i nic a nic nie kupiliśmy, najpierw szukaliśmy polecanego nam sklepu przez jakąś godzinę. Później sobie odpuściliśmy i pojechaliśmy do tych nam znanych, ale wszystko albo bardzo drogie albo takie co nam się nie podobało.. Wczoraj zamówiłam łóżeczko z materacem i komplet pościeli :) A dziś poluje na akcesoria takie jak wanienka, przewijak, kocyk, cążki, tetra itp.. Może macie jakichś sprawdzonych sprzedawców na allegro? Chcę znaleźć takiego, u którego kupię większą ilość potrzebnych mi rzeczy i wtedy koszty przesyłki są niższe.. A i mam dziś dzień wielkiego prania, bo już stosy mi się walają.. I na dłuuugi weekend szykuję karpatkę :) i może jeszcze coś mi do głowy wpadnie, bo tak jedno ciasto to trochę mało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzius210- nie dziwię się, że tak zareagowałaś.. Ja bym białej gorączki chyba dostała.. Czego jak czego, ale takich niespodzianek to też nie lubię. A jeszcze fakt, że o 3 rano się zjechali to masakra jakaś! A i gościnność, gościnnością, ale jesteś w ciąży, więc się nie przemęczaj.. Męża wkręć w te dogadzanie gościom, niech Cię trochę odciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna6950
Dzidziuś ja też mam dzisiaj okropny dzień. Właściwie zaczęło się wczoraj...Dotarły do mas meble, i okazało się że są beznadziejne, nie dość że poobijane to rozmiarowo jak dla liliputów, gośc zgadza się jedynie na wymianęponiszczonych elementów:( a są tak beznadziejne że szok na aukcji zdjęcia podrasował i wydawały się spoko a przyszła totalna porażka:( Do tego kurtka którą wylicytowałam też nie trafiona, jak na hipopotama ale tu będę pisała reklamację i mam nadzieję że uwzględnią bo wada jaką miała miec jest duuużo większa, nie do naprawienia....A na koniec maż od kilku dni nie mógł dodzwonic się do znajomego elektryka i ten ot tak sobie napisał dziś sms że wyjechał niby do estonii, a że mąż go zna to twierdzi że to zwykła sciema i pewnie wpadł w trans i zachlał,A to już 3 elektryk który się u nas przewinął i zawsze trafiamy na jakichś partaczy! Fatalnie się czuję przez to odstawienie słodyczy, cały czas bym tylko ryczała, mam nadzieję że organizm szybko się przestawi na nową dietę....Dzidzius a powiedz mi jakie kasze są dozwolone bo szukałam w indeksach glikemicznych i każdy mówi co innego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
Ja też lubię krótkie imiona poza tym nazwisko jest 7 literowe więc akurat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goplana_ daj znać jak ciasto ------------------------------------- Masaya - poproszę o książkę: k-emi@wp.pl ------------------------------------- dzidzius210 jakby mi się tak goście zwalili, to też byłabym delikatnie mówiąc zła.... --------------------------------------- Dziewczyny apropo imion: mąż lubi filmy typu Rambo, Rocky - mówi, że to klasyka. Ostatnio wpadł na pomysł imienia Dżon (właśnie tak pisane) i teraz zaśmiewany się tym do łez....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka2607- moje jest aż 10literowe :D panieńskie było tak samo długie, więc dalej zajmuje sporo miejsca w dowodzie :P Emila8200- wysłałam :) O nie, Dżon :D Przypomniało mi się imię mojej znajomej.. Rodzice bardzo chcieli dać jej na imię Synthia, urzędnik pozwolił jedynie na formę polsko brzmiącą i tak została Syndi :D Zrobiłam mega zakupy przez allegro i właściwie mam już prawie całą wyprawkę poza jeszcze kilkoma ubrankami :) Udało mi się zrobić zakupy u dwóch sprzedawców co obniżyło koszty wysyłki.. W przyszłym tygodniu nawiedzą mnie kurierzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goplana miło mi, że o mnie pomyślałaś. Czasem tak dużo napiszecie, ze nie wiem do czego się ustosunkować i nie piszę nic. Ciekawa jestem czemu slonee nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
To ja wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masaya - dziękuję za książkę. Możesz napisać od jakich sprzedawców kupowałaś na allegro? Jeśli będziesz zadowolona, to skorzystam i sama od nich zakupię co nieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emila8200- kupowałam od użytkownika rodzyneczki i od misietulisie.. Od pierwszego kupiłam m.in. cążki, nożyczki, szczotkę, grzebyk, dwie butelki firmy Avent Natural, płyn do prania i płukania itp. od drugiego kupiłam m.in. wanienkę z termometrem, pieluszki tetrowe i flanelowe, okrycie kąpielowe itp. No dużo tego wyszło, i większych rzeczy trochę i tych drobiazgów.. Dam znać czy wszystko jest zgodne z opisami aukcji, jak dotrą przesyłki. Ogólnie u każdego sprzedawcy zostawiłam po ok. 100zł łącznie z przesyłkami kurierskimi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Paatkaa - wszystkiego najlepszego!! ------------------ współczuje Kobietki kiepskiego dzionka, u mnie nawet nawet. Obiadek u rodziców, ja tylko surówki i deserek przygotowałam. Dzisiaj czuję sie odrobine lepiej, ale brzuch mi bardzo urósł w ciągu dwóch dni więc te bóle to chyba rozciąganie było. ------------------ Goplana - czekolada do mózgownicy mi nie dotarła, ale chyba dlatego, że ja nawiedzona jestem :D, ksiązkowko i nie tylko:). Jak jamajka? Jadłam niedawno podobną masę nawet niezła była. ------------------ Dzidzius - ja bym gryzła, a nie niemiła była. Przegięcie, ale cóż niektórzy tupet mają. Wreszcie się wysypiam, pół ciązy na bezsenność cierpiałam. Teraz śpię, ale starszak dwie noce temu mnie po 4 wyrwał, to wściekla byłam. ----------------- Mamamama2 - jesteś tam? ----------------- Joanna - kupowaliście przez internet? To wg prawa polskiego macie możliwośc zwrotu nieużywanego niestety towaru do 10 dni od momentu otrzymania go bez podania przyczyny. Jeśli meble są koszmarne i zdjęcia kłamały, to chyba nawet i inne przepisy wchodza w grę, ale musialabyś dopytać rzecznika praw konsumenta w Twojej okolicy. Kurtkę też zwracaj jak nowa była. ----------------- Obcojęzyczne imiona po spolszczeniu sa koszmarne - u mnie jedna Dżesika była - horror:) Moja córcia miała być Julianna, a co do synka jeszcze nie zdecydowaliś,y. Podoba nam się: Paweł, Ignacy, Julian i Mateusz. Co do Mateusza to skoazę zawodową mam:). No zdążymy się zdecydować do lutego lub marca :D. ------------------ Agnieszka - Iga ładnie:) tak mi się Musierowiczowo wiosennie kojarzy:) ------------------ Ruda - a masz już sprzęt do forumowania czy nadal telefonicznie nadajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z telefonu. Jakoś niewygodnie mi teraz z laptopem bo mam ławę nisko i muszę się schylać a brzuch juz nie pozwala. Mam stół ale krzesła twarde :D Z tych wymienionych to Paweł dla mnie najfajniejsze. Chociaż Mateusz już też nie tak popularne jak te 10-15 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze wzgledu na to ze nie mieszkamy w Polsce szukam imienia takiego z ktorym nie byloby problem ani tu ani tam , wiec moj pierwszy synek ma na imei Alex, a teraz jesli nic sie nie zmieni nam w glowach to drugi synek bedzie Max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
O, a ja na bratowej loginie niechcąco się zalogowałam, ale to ja jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Mam nadzieję, ze ona się nie zorientuje bo nigdy do niku się nie przyznała,haha. Wiedziałam, że pisze bo sama mi to forum poleciła ale nie na jakim niku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona oliwkaa
Dziewczyny przepraszam, ja nie nadążam czytać. Znów mam zaległe 3 strony :( Helenko ostatnio przegapiłam Twoje pytanie, rodziłam siłami natury i mimo tego, że córcia była dość duża nie mam złych wspomnień z porodu. Co do imion to u nas zostaje Milena. Iga też mi się bardzo podoba ale mamy już jedną w rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona oliwkaa
Emila8200 - ja mam książkę w wersji tradycyjnej, powiem Ci szczerze że porady w niej zawarte bardzo mi pomogły ogarnąć córcię w pierwszych tygodniach życia,przeczytałam też "Zaklinaczkę dzieci" a teraz właśnie czytam "Język dwulatka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle leze w wyrku i Was czytam. Goście goscmi ale jestem w swojej sypialni i odpoczywam bo się znowu natyralam a oni siedzą niech mezusia ich teraz zabawia :-) Joanna jak miałam w poprzedniej ciąży cukrzycę to co drugi dzień wyłam z rozpaczy za słodkim bo organizm mi się tak domagał slodkiego ta cukrzyca męczyła mnie bardziej psychicznie niż fizycznie. Teraz jest trochę lepiej bo jak ma się już dziecko to łatwiej jest zrezygnować czasami z własnej przyjemności dla niego.Dlatego spróbuj tak się nastawić że to dla dzidziusia musisz się ogranicz Co do kaszy to nie pomogę nie jadam jej bo nie lubie.Wciąż brązowy ryż do obiadu. Też kiedyś kupowała u sprzedawcy rodzyneczki na allego i byłam zadowolona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mam dziś wolne i strasznie się nudzę, znowu nie spałam pół nocy:( egzaminy poszły mi dobrze, ale dwóch piątek to chyba nie będzie.. Joanno współczuje, inaczej jest jak samemu się chce ograniczyć słodycze, a inaczej jak trzeba. Ja sobie z tym radzę, nie ciągnie mnie aż tak bardzo. Dwa dni nie miałam zgagi, jem bardzo malutko i to takie dziwne rzeczy, odkryłam że zgaga pojawia się po maśle na kanapce.. trudno dam radę, kupiłam witaminki bo teraz to wartościowe moje jedzenie to nie jest. Kupiłam vita-min plus mama, ma wszystko to co inne zestawy, za 30 tabletek zapłaciłam 14zł więc w porównaniu do innych to o połowę taniej. Na zakupach wczoraj stwierdziłam że faworki zrobię, przez Goplanę! i ubzdurałam sobie że potrzebuje drożdży, tak więc w tym tygodniu będą faworki i ciasto drożdżowe:) i krokiety.. ciekawe czy coś z tego zjem. Na zakupach też z okazji że nic nie mogę jeść w końcu kupiłam 6x lech free, na pocieszenie, co się pocieszeniem nie okazało bo chwilę później w zdrapce wygrałam 50zł :) Agnieszka Julka to ładne imię, ale ja ze względu na jego popularność nie dałabym tak dziecku na imię. Jest ich teraz tak dużo jak Majek, aż do znudzenia. Mi bardziej podobają się imiona, które się nie powtarzają zbyt często Masaya super że zakupiłaś wyprawkę, ja wczoraj kupiłam kocyk, cena taka umiarkowana, taki zielony z żabką, bardzo nam się spodobał. Drugie jest żółty z tygryskiem. W tym tygodniu będe miała od groma ubranek:) mam nadzieje tylko że uda się coś na tym zarobić. Koleżanka chce odsprzedać mi też bujaczek, ładny, nie zniszczony i tani, więc też jestem zadowolona, bardzo dużo rzeczy chce mi oddać co mnie bardzo cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
wiem, że Julki, Maje, Amelki są popularne, bo pracuje w przedszkolu:) ale mnie to totalnie nie obchodzi, że będzie 10 Julką w klasie, bo to będzie moja jedyna Julka:) poza tym ja uważam, że to głupota, że ktoś nie da imienia swemu dziecku, bo jest popularne. Mnie by nie obchodziło czy w rodzinie mam 100 Julek. Mi się podoba i tak ma być :) chociaż ciągle rozważam Igę... Ale będzie chyba Julia Iga i będzie git :) rozważałam też Nadię, ale jakoś ma mało zdrobnień lub takie co mi się nie podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka Twój i męża wybór. Ja nie lubię czegoś takiego. Siostra ma dwie koleżanki Wiktorie i obydwie mieszkają obok siebie, są z tego samego wieku i nigdy nie wiem o której Wiktorii opowiada, i nie tylko ona, jak tylko słyszę Wika to automatycznie pytam która, mam małą Majkę w rodzinie i u kolegi, jak mówię Majka to też dostaje zwrot- ale która? fajne to jest? nie przeszkadza? znajoma uczy w klasach 1-3 i ma po 5 takich samych imion w klasie, dla niej jest to duże utrudnienie. Dla Ciebie Twoja Julka będzie wyjątkowa, ale czy dla innych? na wiosce u mnie rzadko imiona się powtarzają, a przynajmniej na jednej ulicy i dzięki bogu, jak słyszę Kacper, a jest jeden jedyny na wisce to odrazu wiem że chodzi o Kacpra rozrabiakę:) oczywiście żeby nie było, wyraziłam tylko swoje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo przykład mojego imienia, są na wiosce trzy Magdaleny, rodziłyśmy się rok po roku, i zdarza się że ktoś mnie zaczepi i pyta a jak pracuje Ci się w tym urzędzie skarbowym? halo, jakim urzędzie? nigdy nie pracowałam w skarbówce:)nie wiem jak działa to w mieście ale na wioskach tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleście naprodukowały... ale przeczytałam. Ja nie mam pomysłu na imię dla chłopca, bo albo mnie się nie podoba albo mężowi. Może macie jakieś pomysły oprócz wymienionych... Mojej córce podoba się Kuba albo Fabian, ale jak dla mnie to za popularne są. Mój mąż wymyśla mi jakieś Julian, Bruno, Zygfryd albo inne. A ja bym chciała ani nie starodawne ani nie popularne za bardzo. -------------------- heelenka - kupiłam tą maseczkę i wczoraj użyłam. Ładnie pachnie i są po niej miękkie włosy. ------------------- dziś przyjeżdża do mnie koleżanka z mężem i 2 dzieci. Zrobiłam wczoraj dwie sałatki, ale nie mam ciasta. Mam tylko kupne i trudno. Może jeszcze zrobię jajka faszerowane jak mi się będzie chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
Heelenka, tak dla mnie będzie jedyna i niepowtarzalna, a dla innych nie musi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchowata to ja Ci taki prosty przepis napisałam, a Ty nic? szkoda, na 100% ciasto by Ci się udało. Po jakimś czasie dopiero zauważysz że ta odżywka dobrze wpływa na wlosy. Bruno to ładne imię, Kuba też no ale jest popularne to fakt, a może Jan? Franek? Olaf, Igor w tym roku mało Bartków się urodziło. No ale tak to jest, w tym roku mało, a za 3 lata będzie na pierwszym miejscu w najczęściej nadawanych. hmm, a może Donald? żartuje oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×