Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuchowata84

LUTY MARZEC 2014

Polecane posty

Gość Paatkaa
Jej a ja dziś czuję się tak fatalnie, że nie wiem co mam ze sobą zrobić. Kręgosłup mnie boli, niedobrze mi, nie mam siły podnieść się z łóżka :/ W najbliższych dniach chce zrobić bułeczki drożdżowe. Zobaczę co mi z tego wyjdzie. Na ur. od koleżanki dostałam książkę z różnego rodzaju deserami, fajne przepisy. --- Jak fajnie mają ludzie, nie mający z niczym problemów. Oh, oh. W 3 różnych aptekach pytałam o leki na przeziębienie, na ból gardła, na katar, kaszel do zastosowania w ciąży i za każdym razem słyszałam Prenalen. Nic innego nie chciano mi sprzedać ewentualnie kazano iść do lekarza. Szczęśliwie jednak od ostatniego przeziębienia tylko lekki katar mnie męczy ale da się przetrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie w glukozie przeszkadza lepkosc gestosc i ten ulepek tym bardziej ze ja np kawy i herbaty nie slodze teraz jak bylam wzielam sobie pol cytryny i tobylo dla mnie zbawienne robilam dwa lyki glukozy i zagryzalam zeby na cytrynie wciagajac jej sok Ta kwasnosc byla zbawienna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna6950
Dziewczyny pomózcie, bo zaraz komputer rozwale!!! Szukam kuriera do wysyłki tych mebli, ale znalezc nie moge....Dzwoniłam do siódemki i zaśpiewali mi prawie 200 zł!!! DPD obsługuje firmy, dhl tak samo. Pocztex i UPS tak samo drogi... A patrzyłam na allegro i ceny wysyłki stołu i krzeseł to przewaznie 70 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna=> a Stolica? dawno temu pracowałam w fundacji i korzystaliśmy z ich usług. Byli najtańsi. Ale to dawno temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam te faworki i tak właśnie sobie pomyślałam gdzie Agnieszka:) wyszły pycha i dużo, zrobię w piątek też u rodziców, ale razy 5. Oni wiecznie są nie najedzeni, a jak mnie widzą, to zamiast cześć słyszę to co dziś na obiad, a ciasto jakie? :) jutro zamierzam drożdżowe zrobić, nigdy nie robiłam i przepisu nawet nie mam Patka ja też mam ostatnio kiepskie dni też nie słodzę herbaty i kawy, one nie maja wtedy smaku jak dla mnie. Uwielbiam herbaty, różne przeróżne Joanno bo wszyscy wysyłający z allegro maja umowę podpisaną z firmą kurierską i to im taniej wychodzi. My mamy umowę z dhl, ale tak prywatnie to nie wiem ile kosztuje taka wysyłka, ale na pewno nie mało. Myślę że koło 100zł. Jak mój wróci z pracy, a nic nie wykombinujesz to go zapytam, pracuje w UPS, a studiuje logistykę więc na bank wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka=> już zrobiłaś? Expresowo!! :-D ja to cały dzień się tłukłam z tym. No ale ja to co chwilę miałam przerwy :-P Zagniotłam ciasto - odpoczynek, wykroiłam - pora na książkę, usmażyłam 1 partię- czas odebrać dziecię ze szkoły, usmażyłam 2 partię - czas na obiad ... itd, itd... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny powiedzcie mi jak wygląda to badanie glukozą 75 g,ile potrzeba wody i w ogole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam na dwa podejścia, najpierw ciasto, a później smażenie. Duży garnek mam do takich rzeczy to i szybko idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna6950
Dogadałam się ze sprzedawcą, że wyślę swego kuriera za 100 zł. Helenka, jeśli coś pójdzie nie tak dam Ci znac:) Nie piszcie tu o takich pysznosciach bo mi ślinka leci:) U mnie dzis rosół, dla męża zwykły makaron dla mnie razowy:) Mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lulika - ja i tak zamiast pokrowców polecam alergoffa w sprayu. Mój syn na stałe ma zyx, fanipos do nosa i teraz singulaire w sezonie chorobowym. Do tego ventolin w razie w i przypadku kaszlu dłużej sie utrzymujacego flixotide w inhalatorze. Tego ostatniego unikam jak ognia, bo moje dziecko jak Marit Bjergen na poziomie lamperii po tym lata i jest nie do okielznania. A uczulony jest bardzo bardzo na roztocza i bardzo na sierśc psa. Ja nie świruję ze sprzątaniem, wietrzeniem pościeli itp i z roku na rok jest coraz lepiej. Wyszłam z założenia, że jak będę robic steryla w domu, to w przedszkolu syn się wykończy. Więc mam sliskie zasłony, nie mam dywanów i tyle. Miał być odczulany, ale co roku niestety zdarza nam się coś, co wyklucza szczepienie ze względu na emocje mojego dziecka. Oby się wreszcie unormowało, bo od 4 lat wszystko odkładane, ciągle coś:(. -------------- Heelenka - wierz mi po kilku nieprzespanych nocach z powodu zgagi, spałabyś i na wpół siedząco. Mnie koszmarna męczyła równo 3 tygodnie przed porodem, też już spać nie mogłam, ale usypiałam jedynie jak pół ciała do gory było. Póxniej się zsuwałam, bo nienawidzę i sie wybudzałam i tak w kółko. ---------------- Nadziana - dawaj no tu przepis na sprawdzone oponki:) zrobię po badaniach:) ---------------- Agnieszka - czy ktoś napisal, że glukoza to nienormalne badanie? Zapytałam ile wody. Dziewczyny odpisuja, ale jak widzę też Cię to drażni. Po co więc czytasz? Nie potrafię pojąć. ---------------- Paatkaa - piątka ode mnie :D pytanie czy zainteresowani zajarzyli :D:D:D Ja tam wolę dmuchac na zimno. --------------- Joanna - OPEK polecam przywieźli mi ciężką kosiarkę za 13 zł. Może nie mów co to, tylko podaj gabaryty i wagę? -------------- A mnie się udało wepchać w piątek do kardiologa. Pani mi mówi, że najbliższy termin na wrzesień, ja zgłupiałam, bo to prywatna praktyka, później się okazało, że grudzień, ale pomiauczalam, że mnie gin udusi i ide pojutrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i odpisałam sobie przepis Goplana Twój na faworki, ja mam inny, bez smietany, same żółtka i wino albo spirytus. Te Twoje taniej wyjdą, a lubię coś nowego wypróbować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
podwójna 77 Ty może sobie napisałaś ile wody, ale cała prawie strona była o tym jaka to glukoza nie dobra i ile to cytryny ktoś dodawał. A są dużo gorsze badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanno no tak, ja to już w ogóle nie myślę o tej porze, firma może kuriera do Ciebie wysłać, mój ostatnio mi mówił że tak trzeba zrobić bo bałam się że babka nie wyśle mi paczki, a ja jej kasę przeleje i zapomniałam o tym, że jest taka możliwość:) tanie faworki:) haha podwójna, nie mogę czasami z Twoich tekstów:) a Patka też potrafi pokazać ohy i ahy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Agnieszka jak zwykle spieszy ze... złośliwa uwagą. Bo przecież na radę lub wsparcie od niej nie ma co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heelenka - taniej wyjdą, a nie tanie są:) ------ Agnieszka - nie chce mi się wyzłośliwiać, chociaż ciśnie mi się. Otóż napisałam sobie! i cieszy mnie, że odpowiedzi otrzymuję! ------ Schab do chleba robię, może po tym zgagi nie będzie... chyba dzisiaj znowu noc z głowy. Dobrze, że ksiązek dobrych dostake pod ręką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro ja miałam podaną w 2 kubkach, Goplana w jednym to wydaje mi się, że to nie ma aż takiego znaczenia ile wody, ważne by te 75g znalazło się we krwi. No chyba, że u Goplany na kubkach oszczędzają :D Agnieszka a jakie badanie w ciąży jest gorsze od tego na cukier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
To ja wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
To ja wyżej. Ruda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podwojna maja cora tez bierze singulair do tego xyzal i w sezonie chorobowym nedbud w inhalacji raz chyba ze choruje to wtedy dwa....i tego nedbudu chce jak najmniej bo po tych sterydach cora szybko przybiera na wadze nie mowiac juz o innych skutkach ubocznych na przyszlosc...:-( Cora najgorzej czuje sie rano po nocy w poscieli wiec robie wszystko zeby bylo jej lepiej :-) Wczesniej nie byla otoczona sterylnymi warunkami zylismy normalnie :-) niestety rok temu przeszlismy duza traume o malo jej nie stracilismy :-( wiec teraz dmucham czesto na zimne Interesuje mnie ten plyn o ktorym piszesz gdzie go kupujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Moi chłopcy tez na singularze. Nie są alergikami, ale bez tego leku non stop zapalenie oskrzeli, a tak przeziębienia raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze pare osob i bedzie mozna jakies hurtowe zamowienia skladac ;-) Podwojna w jakim wieku masz synka bo nie pamietam. Moja miala byc odczulana w tym roku ale po konsultacjach z lekarzem dalismy sobie jeszcze rok...bo zmienilismy jej przdszkole i na jej zdrowiu jest znaczna poprawa ...chcemy zobaczyc jak bedzie przez caly rok w tym nowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
gość Skoro ja miałam podaną w 2 kubkach, Goplana w jednym to wydaje mi się, że to nie ma aż takiego znaczenia ile wody, ważne by te 75g znalazło się we krwi. No chyba, że u Goplany na kubkach oszczędzają smiech.gif Agnieszka a jakie badanie w ciąży jest gorsze od tego na cukier? i po co głupio pytasz skoro napisałam OGÓLNIE że są gorsze badania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulika - xyzal to to samo co zyx, ale moje dziecko od 6 rż bierze w tabletkach i te dużo tansze są, inny producent po prostu. Sterydy niestety mają skutki uboczne:/. Ja unikam jak juz napisałam. Syn ma 8 lat. Allergoff np tutaj 3692120850 - na alegro. Spróbuj tego, bo nie zapomne jak kiedys pojechaliśmy do znajomych, gdzie rzadko ktoś bywał w drewanianym domu, pełno wykładzin, zasłon, cięzkich firanek i same tapicerowane meble. Ekspresem na drugi dzień wyjeżdżaliśmy. Ale jakiś czas później wybraliśmy sie tam na tydzień. Chłopaki siedzieli godzinkę na dworze, a ja odkurzałam cały dom, psikałam i schło. Rewelacja! Mały cały tydzień bez smarknięcia wytrzymał. W domu w zasadzie nie stosuję tego płynu, ale mam jeden i chyba wreszcie będę musiała mu na materac, bo już 3 rok na nim śpi i na kanapie u niego w pokoju. Bo ze 2 lata tego nie robiłam:) Tak jak pisałam jest dużo lepiej. Sporo w życiu przeszłam i nauczyłam się podchodzić do niego inaczej, ale o tym nie tutaj. Za dużo dziwacznych ludków nas czyta. Jak będziesz chciala to mailem się wymienimy. A jak u Was z wilgotnością powietrza jest? Bo to też ma znaczenie. A płyn dostałam też raz gratis od mojej alergolog. Może zapytaj jak będziesz. Teraz widzę, że ma dużo więcej postaci niż te kilka lat temu. ------ Goplana - a podejrzenia o astmę chłopaki nie mają? singulair jest dobry, zdecydowanie ogranicza choróbska w zimie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Astmę wykluczono. Podobnie jak... mukowiscydozę! Bo i na to byli badani rok temu. :-O Mieli tzw. badanie chlorków w pocie - masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam to, siostrzenicę męczyli przez 5 lat z rzędu tymi chlorkami. A to dobrze,, znaczy się wychorują i będzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podwojna dzieki za info zobacze ten plyn bo tak jak piszesz na wyjazdach moze byc jak znalazl a i w domu moze sie przydac... Co do maila to fajnie byloby sie wymienic tylko musze zalozyc sobie jakis gdzie nie bede pelnym imieniem i nazwiskiem bo na cafe takiego nie podam :-) sama rozumiesz :-)..... Moze jutro wieczorkiem bede miala chwilke to siade przy kompie bo na razie caly czas z telefonu klikam :-) Co jak co dziewczyny ale zdrowie jest najwazniejsze a przy dzieciach nabiera to jeszcze bardziej na znaczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulika - tu sklep producenta, możesz sobie dokładnie poczytac, na alegro chyba taniej znajdziesz, chociaż porównaj. sklep.icbpharma.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.11.13 [zgłoś do usunięcia] Agnieszka2607 ja kupuje dwa rożki bo jak się jeden ubrudzi to będę miała drugi ta debilka pisze wszędzie,buhahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×