Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuchowata84

LUTY MARZEC 2014

Polecane posty

Gość gość
i po co agnieszka pisze na wszystkich tematach? pustostan kompletny buhahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goplano- omijaj szerokim łukiem posty Agnieszki. Jak sama napisałaś, masz większe zmartwienia na głowie, niż jakieś infantylne docinki tej osoby. Nie przejmuj się tym :) podwójna77- jak to mówią 'gość w dom, Bóg w dom' :) ale jak ich nakarmisz takimi pysznościami to pewnie wyjdą dopiero, aż dobre się skończy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masaya, moim zdaniem duży, wtedy masz między nogami, pod brzuchem, pod biustem i możesz jeszcze głowę oprzeć jak o poduszkę... Mój mąż powiedział kiedyś, że od kiedy mi go kupił czuje jakby jeszcze jedna osoba z nami w łóżku była :P bo często leży między nami heh Mąż pełniłby podobną funkcję gdyby się tak w nocy nie kręcił. Zwykle nie śpię z rogalem całej nocy, najczęściej z nim tylko zasypiam, bo to mi przynosi ulgę i jak się obudzę w nocy to też póżniej się do niego tulę i łatwiej jest zasnąć. Poza tym rogal pełni też funkcję super poduchy jak oglądam tv na wpół siedząco (mąż też często korzysta:P) i jest niezastąpiony jak boli mnie kręgosłup, kładę go wtedy za plecami leżąc na boku i przynosi ulgę, tak jakby minimalizuje napięcie. Ja mam cebuszkę (była najtańsza, ale jest naprawdę ok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszelatapl
Witajcie! Rok temu byłam na Waszym miejscu i pisałam na tym forum. Dlatego doskonale wiem, że większość z Was szuka teraz miejsc gdzie będzie można kupić wszystkie potrzebne rzeczy dla Waszego maluszka. Aktualnie startuję z własnym sklepem, gdzie można kupić oprócz nowych markowych produktów, także używane ubranka i zabawki. Sprawdźcie same! Pozdrawiam, Emilia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka to ja mam tak samo, czasami aż mówię do brzucha że za co te kopniaki! :) czasami jak jestem gdzieś w śród ludzi, a mały zacznie swoje tańce odprawiać to aż mi głupio bo śmieję się sama do siebie bo co kopniak to mocniejszy i zawsze kończy się to na wypychaniu po którejś stronie:) co do rogala, mój nie jest między nami, był na początku bo tak było mi wygodniej, ale przez niego nie mogliśmy się do siebie przytulić i musiał pójść na drugą stronę podziobały mnie te ptasiory, biedne nie mogą się odnaleźć w nowej klatce i chyba się nie lubią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
jak na razie widzę, że to wy się zawzięłyście o byle g***o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NadzianaOla
Podwójna Cieszę się,że oponki wyszły:) Smacznego:) ----- Co do ruchów dziecka, to też mam tak,że siedzę na wykładach i śmieję się sama do siebie, bo czasami Mała tak mi się wierci. Ostatnio nawet koleżanka śmiała się,że brzuch mi się rusza:)Tłumaczę sobie,że Mała się pewnie jeszcze bardziej ode mnie nudzi na niektórych zajeciach:) ----- współczuję Wam,że nie możecie spać. Ja jeszcze będąc na początku ciąży patrzyłam właśnie na takie rogale, bo myślałam,że będę potrzebować, ale na szczęście nie mam problemó ze snem. Jedynie jak mnie mój Mąż przygniecie, to sie budzę, a zdarza mu się czasem zarzucić jakąś kończynę na mnie, a że dobrze zbudowany, to zaraz muszę go trącać:) ------ Dziewczyny, a tak z innej beczki... jaką macie cerę w ciąży? Ja zawsze miałam skonność do trądziku, ale w takim umiarkowanym stopniu. Myślałam,że w ciąży będzie lepiej, ale się myliłam. Mam pełno krostek, a jak już mi się ładnie wygoi, to następna partia się pojawia i tak ciągle... rok temu odwiedziłam dermatologa i dostałam skuteczne leki,ale w ciąży nie można ich stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masaya, przy Synku miałam ten mały i w zupełności starczał, ale teraz chyba się skuszę na ten duży...A co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goplano przyjmij zasade ze madrzejszy musi ustapic... :-) Ja wam nie napisze ile przytylam bo mi to przez klawiature nie przejdzie...:-( co do zgagi to wczoraj siegnelam po migdaly i ulga niesamowita...uf :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oponki to nam się zrobią od tych wypieków, ja coś kiepsko się czuję i ciągle gdzieś latam więc drożdżowego nie będzie dziś Masaya dodałam wszystko do koszyka, wybrałam formę płatności, klikam kup teraz już pod wszystkim i nic.. zupełnie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NadzianaOla- też mam problemy z cerą, przed ciążą takie lekkie, od czasu do czasu coś wyskoczyło.. Ale w ciąży to się nasiliło.. Mnie niepokoi bardziej to, że plecy mi wysypało, prawie całe mam w takich krostkach małych :( dermatologa na bank odwiedzę po ciąży. ------------- RybkaPlum- czasem trzeba sobie dogodzić, choćby takim gadżetem jak wygodna poducha do spania :) ------------- heelenka- a nie wyskoczyło Ci, że masz wybrać sposób dostawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heelenka- ja w sumie nie wrzucałam tego wszystkiego do koszyka.. Ale myślę, że jak zaznaczyłaś wszystkie przedmioty do zapłaty to procedura później jest taka sama.. Czyli, że wybierasz sposób dostawy, np. przesyłkę kurierską i to wtedy do kosztów jest doliczane i wybierasz sposób zapłaty i płacisz.. Tak to powinno być. A suma końcowa jest taka, jakby naliczono Ci jedną dostawęczy większa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Masaya może po ciąży przejdzie i obejdzie się bez dermatologa? Ja w sumie mam cerę fajną w ciąży, choć wcześniej bywało różnie. Czasem zdarzy się, że trochę mnie wysypie na buzi ale to tak od czasu do czasu ale plecy, dekolt bez zarzutu :) Kurcze mi się tak tragicznie śpi ostatnio ale w sumie jakoś trochę mi szkoda pieniędzy na tę poduchę. Nie mam takiego szczęścia jak wy, żeby znaleźć coś w fajnych cenach, najtańsze jakie znalazłam to za 150zł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masaya sposób dostawy też był, policzyło jak za jedną przesyłkę i że tak powiem się zacieło i kupić nie mogę też mam krostki na twarzy, plecach i dekolcie, a nigdy wcześniej nie miałam. Już się przyzwyczaiłam do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podwójna, Masaya, Lulika=> 😘 _______ Tamisia=> przypomniałaś mi, że kombinezon trza noworodkowi kupić! :-D Moi chłopcy urodzeni latem, więc tylko body z krótkim i lekkie pajace były potrzebne! A teraz kombinezon! I jakieś rajstopki by się przydały. No i czapka ciepła!! A nie letnia, jak dotychczas. ________ Kusicie tymi oponkami, kusicie... A ja 1. raz tej jesieni mandarynki kupiłam. W Biedro. I się zajadam. :-) ________ Słońce=> a kaszel nadal Cię męczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paatka- mam taką cichą nadzieję, że to przez hormony i po ciąży wszystko wróci do normy.. Cieszę się, że to nie lato, bo chodziłabym zasłonięta jak arabka :D ------ heelenka, sprawdź może na poczcie mailowej, czy dostałaś maila potwierdzającego zakup.. ------ Goplana- ;) // Zimą najlepsze owoce są właśnie w biedronce! Im bliżej świąt, tym są smaczniejsze.. Ja tam kupuję hurtowo mandarynki, pomarańcze, kiwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie, ostatnio zajadam się jogurtem naturalnym wymieszanym z owocami, które akurat mam pod ręką. Oczywiście najbardziej mi smakują te z puszki - brzoskwinie, ananasy, do tego banan, ale i z jabłkiem jest git! ________ Tak myślę o tym rogalu do spania / karmienia. Od dawna chodzi mi po głowie... Wrzućcie jakiś link lub nr aukcji, bo jak oglądam to jestem zdezorientowana ich różnorodnością ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masaya mysle ze po ciazy wszystko wroci do normy.... Ja sama wiem po sobie ze ciaza nasila i naklada na nas rozne dziwne dolegliwosci...ja z cera mam akurar w miare ale za to chodze i notorycznie pluje bo mi wydzielina z zatok splywa po tylnej scianie gardla...ble niby jest to przezroczysta wydzielina tylko gesta i polkniecie bylo by rownoznaczne z zwymiotowaniem.....przepraszam ze tak obrazowo polecialam ale okropne to jest ..... W pierwszej ciazy mialam to samo i przeszlo zaraz po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Ale lecicie z postami. Nie wiem kiedy nadrobię. Na oponki też mam ochotę. Trzeba zrobić. Kilogramy rosną ale ja aż tak bardzo tym się nie martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goplana ja mam firmy motherhood, a kupiłam używaną z wkładkami laktacyjnymi i książką i przesyłką za 60zł i jestem zadowolona zauważyłyście może u siebie inny kolor skóry? ja jeszcze jakiś czas temu zastanawiałam się dlaczego nie schodzi mi opalenizna, a kilka dni temu przeczytałam w książce że w ciąży już tak jest, więcej melatoniny organizm produkuje. To mi już może tak zostać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam w dobrej cenie, jak macie czas to obserwujcie jak licytacja się potoczy 3698200975 tylko miedzy sobą się nie licytujcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Watpię czy dam rady na wszystkie posty odpowiedzieć:). Lapik mi się zepsuł na zawiasach i teraz mogę tylko w pozycji zgiętej z niego korzystać buuu. ----------- Odpowiadam na to co pamiętam, sorki że nie do konretnych osób wszystko. 1. z wyprawki mam łóżeczko i ciepły kocyk z poprzedniego malucha, masę ubranek od koleżanki i trochę super odjazdowych zakupionych głownie w lumpku, pościel nabytą w biedronie wczoraj, nożyczki i krem F 18:) to wszystko. W styczniu na wyprzedażach pojadę na większe zakupy po kosmetyki i wanienkę, przewijak itp. 2. poduchy rogal nie mam, nie widziałam, nie znam, brzmi kusząco. Goplana np tutaj 3675087461 ------------- 3. oponki super, nie mam po nich zgagi:), próbowałam zjeśc zupę kalafiorowa, ale nie ma szans, więc zrobiłam sałatkę grecką i już połowę wtrąbiłam:) i nic:) na razie, chyba się przerzucę:) -------------- 4. suszarka jak dla mnie moc pow 1400 W powinna mieć, ja akurat mam gąszcz włosów i to wazne, bo suszenie trwa krocej, do tego jedna końcówka lokówki byłaby mile widziana. Choć nienawidzę układać moich włosów, ale może taką bym to robiła:) --------------- 5. Kurcze nie wiem co zrobię jak mi ta glukoza nie wyjdzie jak powinna:( ffff. Chyba z litr wody na noc wypiję jak Masaya doradziła:). A wszystko przez te opony i moich gości oraz rewelacyjny winogron :) -------------- 6.Cere w pierwszej ciąży i 2 lata po niej miałam rewelacyjną, teraz początkowo kiepsko, od 2 miesięcy zdecydowanie się poprawiła, a ja trądzikowo okropna całe życie. Teraz miewam tylko wysypki na dekolcie, ale to ponoć hormonalne, przechodzi po kilku dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulika - na to świństwo polecam inhalacje z soli fizjologicznej jeśli masz nebulizator, a jeśli nie to laryngolog mi zaleciła teraz w ciąży saszetkę rumianku i łyżeczkę soli kuchennej na szklankę gorącej wody. ----------------- Masaya - a może w lecie miałabyś lepszą cerę, bo lepiej wietrzona i suszona przez słoneczko:) ----------------- Jak dziewczyny tego rogala przy karmieniu używałyście? I dużego czy małego? ----------------- Paatkaa - śniłaś mi się i jeszcze ze trzy z Was, ale juz niewymienione z imienia:) Wszystkie brzuchate spotkałysmy się w jednym autobusie jadąc na jakieś spotkanie. Paatkaa dziewczyny wołały na Ciebie Beatka :) i wyglądałaś dokładnie jak moja znajoma, superchuda i niewysoka o imieniu Ewa, którą ledwie co widziałam i w ciązy chyba nie jest:). Niestety obudził mnie budzik i nie wiem co na zlocie czarownic się podziało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka, Podwójna=> dzięki za nr aukcji 🌻 Właśnie ja się też zastanawiam, jaka najlepsza do karmienia. Synków na psie pluszaku karmiłam i trochę na tym ucierpiał ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podwojna hehehe moze to byl aurobus za pare miesiecy na porodowke ;-) Inhalator mam i sol tez musze zobaczyc...mam skierowanie do laryngologa ale ciekawe kiedy sie dostane na nfz to pewnie jak juz mi przejdzie bo urodze.... Ginka kazala mi isc bo mam leukocyty podwyzszone czyli jakis stan zapalny w organizmie tylko nie wiadomo gdzie uklad moczowy wykluczony zostaja te zatoki i ewentualnie jakis zab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulika - byłam 3 razy już w ciązy u laryngologa, wredne babsko, ale najlepsza w mieście. Zaleciła te inhalacje i przy wielkim ataku ew antybiotyk, co nie mialoby tez wielkiego sensu, bo wymaz miałam z nosa robiony i jest czysto. Tyle ponoc w ciąży z zatokami mozna tylko zrobić. Ogólnie ponoć najlepsze są zabiegi, ale powiedziała, że nic w ciąży absolutnie mi nie pozwoli i tyle. Dwa koszmarne ataki wyleczyłam we wrześniu inhalacjami i cerutinem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goplana - wpisz w wyszukiwarkę poduszka rogal, ta aukcja, ktorej nr podałam się skończyła, ale są też tańsze poniżej 50 zł za 170 lub 190 cm długości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulika=> pluszak, pluszak. :-D spłaszczył się i jakby schudł :-P ...dzieci wręcz odwrotnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×