Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuchowata84

LUTY MARZEC 2014

Polecane posty

heelenka - i jak tam Twoje zamówienie? Ja zawsze miałam jasną cerę, teraz też tak mam.. Wiecznie blada twarz :D ----- podwójna77 - Ty to masz sny :D normalnie istny sabat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masaya=> a ja sobie Ciebie wyobrażam jako wręcz mulatkę! Bardzo ciemna karnacja, czarne włosy jak sprężynki. Twój nick mnie zmylił! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, czyli niczym taka kobieta z afrykańskiego plemienia :D Mam jasną cerę, brązowe kręcone włosy (ale nie sprężynki :) ), pełne poliki jak się uśmiecham.. I tak ogólnie łagodne rysy.. Na kobietę z buszu nie wyglądam :D Ja też czasami po nickach staram się Was sobie wyobrazić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy mówicie chyba o poduszce nie pozginanej, czyli nie w kształcie C, one w środku mają kulki styropianu! oglądałam przed zakupem w sklepie i tamte byly okropne, nie dość że taki zapach to i jeszcze szeleściło Masaya no pozacinało się coś, jutro spróbuję po raz kolejny, na maila nic nie przyszło Goplana, a mnie jak sobie wyobrażasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka=> O! Ciebie bardzo konkretnie sobie wyobrażam! Nie wiem dlaczego, ale jak widzę reklamę telefonów Play - tę, której akcja dzieje się w windzie, to mam wrażenie, że widzę Ciebie jako tę blondynkę :-D Bardzo szczupła, jasne, kręcone włosy, blada, delikatne rysy i przede wszystkim głos - dziewczęcy i cichy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masaya - bo ja czarownica jak nic kiedyś tam na stosie płonęłam:)Też mi sie kojarzysz z ciemnowłosą i ciemnolicą:) hahahaha - no to ja jak nic gruba star***a po nicku:D:D:D ------ Helenka ja mam w domu jaska miniwałek styropianowego, genialnie wygodne, rewelacja. Teraz juz się ubił i nie jest taki fajny musiałabym uzupelnić jak worek sako, ale moje dziecko i tak uwielbia na nim spać. I nasz nie śmierdzi, ale atestowany. ------ Przypomniało mi sie co Wam miałam o wyprawce pisać. Moja kumpela z Torunia niedawno urodzila i mowiła, że w firmowym sklepie belli tanie pieluszki Happy mają. A jak wspomnę swojego starszaka, to na początku jedyne pieluchy były, które moczu i rzadkiej kupki bokiem nie popuszczały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie heelenkę sobie wyobrażam jako niewysoką, drobną kobietę o dziewczęcych, delikatnych rysach twarzy z ciemnymi, prostymi włosami do ramion :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podwójna77- właśnie wizji Twojej osoby, takiej konkretnej to nie mam.. Ale rzeczywiście na początku pierwsze co mi się skojarzyło to to, że pulchna jesteś :D ---- Wiem, że w belli są tanie pieluchy, a jeszcze tańsze dla pracowników firmy.. Ja będę mogła skorzystać z takiej opcji :) Co czwartek w firmie mamy wyprzedaż produktów firmy TZMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie, ta kumpela to rodziła w toruńskim szpitalu? Wspominała coś o opiece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podwójna? Niska! Brązowe proste włosy, takie za ucho, ciemne oczy, jasna karnacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goplana hahaha a co mial biedny zrobic mleka mu nie dali to zmizernial ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulika - niziutka blondynka z baaaardzo jasnymi włosami, prostymi, max do ramion. Niebieskie oczy, bardzo blada :-D .... rozkręcam się w tych wyobrażeniach :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goplana- Twoje opisy podwójnej i luliki mi pasują :) lulika akurat kojarzy mi się z koleżanką, a ta jest właśnie blondynką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Goplana - 160 mam:D poza tym ruda wydra ze mnie, chociaż naturalnie jasna szatynka. Włosy mam proste za ramiona zaraz teraz, obcięłam 2 tygodnie temu, bo za lopatki były reszta się zgadza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masaya - ona w Toruniu od sierpnia dopiero, rodziła w Katowicach, ale w Toruniu wylądowała z brakiem ruchów dziecka, pisałam o tym. Jej lekarz prowadzący zszokowany w jakim stanie jej odmówiono przyejcia do szpitala. ---- a pulchna to i owszem teraz jestem:) po hormonkach wiosennych zdecydowanie schudnąć powinnam, bo już 70 na wadze :/ ale wezmę się po porodzie. Normalnie 38 noszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda? Naturalnie jasna szatynka? No nie powiedziałabym! :-D ______ A jak mnie widzicie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podwójna77- to już wiem o której koleżance mowa. Spokojnie, też dobiłam do 70kg.. Ale jakoś nie wyobrażam sobie siebie jeszcze większej :) Goplana- no Ty to taka nimfa wodna :P Wysoka, szczupła, blond włosy lekko pofalowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi a jednak:D Dośc wysoka min 170, ciemnowłosna, niebieskie oczy, ew zielone, szczupła poza ciążą:), włosy proste hmm niezbyt długie chyba:) i do tego nocny marek:) jak ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj mówię już dobrej nocy, bo o świcie na badanie muszę, a jeszcze się wyprać trzeba. A spac mi się nie chce tylko jeść! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goplana chyba nie wiem co to za reklama, włosy mam naturalne kręcone ale jak suszarką suszę to proste się robią i z tym głosem to nie wiem skąd wiedziałaś:) nie lubię krzyczeć ani głośno mówić, mama twierdzi że mam dobry słych dlatego mi to przeszkadza jak ktoś podnosi głos. Faktycznie ja jakaś chuda jestem w porównaniu do was, ja jeszcze 60 kg nie warze. Też lecę na badania, a później mam tyle roboty że nie wiem jak to ogarnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Goplana według mojej interpretacji niku powinna byc mulatką lub murzynką :D Ale białą czekoladę też lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra wszystkie jesteśmy piękne, a synów i tak do ojców urodzimy podobnych:) zajrzę do tego tesco, chociaż nie wiem po co bo mam już od groma ubranek, kiwi kupię, uzależniłam się od niego:) wiecie że ta babka co się z nią umówiłam przez tablicę nie wysłała mi tych ubranek i się nie odzywa.. a kasę chciała żeby jej przelać, dobrze że tego nie zrobiłam. Trzeba uważać na takich ludzi. te moje ptasiory chyba chore są:( przez całą noc ani razu się nie odezwały, nie jedzą, nie latają. Szkoda mi ich i nie wiem co z nimi zrobić. Już je ochrzciliśmy:) Kapar i Petunia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezuuu, tylko nie mówcie że synowie zawsze są do ojca podobni. Bo ło matko z córką. Mój mąż to dla mnie może i nawet przystojny, ale nos ma duży i uszy lekko odstają. No wolałabym żeby syn jednak tych uszu i nosa nie odziedziczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak was pytałam o te ostatki bo mnie namówili na udział w takich firmowych. Zamówiłam sobie sukienkę na allegro i jestem ciekawa czy się zmieszczę w nią. W ogóle nie miałam pomysłu w co się ubrać. Zawsze przed taką imprezą to szłam do fryzjera żeby mnie uczesał, a teraz mi się nie chce i nie wiem co zrobię. I boję się że przez te 2 tygodnie to jeszcze dużo przytyję i się nie zmieszczę. No takie głupie myśli. Ale przynajmniej ta maseczka z******ta i mam nadzieję że jak wyprostuję te kłaki moje to będą ładne. Bo innego pomysłu nie mam. aha - ale macie sny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ale naskrobałyście wczoraj. To moze Goplana napiszesz jak mnie sobie wyobrażasz ;) Ja wczoraj miałam lekki ból gardła, na szczęście dzisiaj juz prawie go nie czuje, ale za to katar się przyplątał. Zrobiłam sobie syrop z cebuli i już jedną łychę wypiłam. Porobię inhalacji, sok malinowy na przemian z herbatą miód i cytryna będę piła i może przejdzie. Nie wiem czy pisałam Wam ale na kaszel dobry jest syrop z buraka ( buraka kroisz zasypujesz cukrem i odstawiasz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NadzianaOla
Ale się miło czyta te Wasze wyobrażenia o sobie nawzajem:) a sen Podwójnej mnie rozbroił:) ------- Helenko jeśli chodzi o ptaszki, to moja ciocia też ma i wiem,że czasem potrzebują kilku dni,żeby się oswoić z nowym miejscem, także troszkę cierpliwości:) ----- Kalino, o syropie z buraka jeszcze nie słyszałam. Ale może kiedyś wypróbuję, bo syrop z cebuli jest dla mnie zmorą z dzieciństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nienawidzę syropu z cebuli, ale z buraka też nie wiem czy bym wypiła. Ogólnie jak kupiłam np. ten prenalen to wypiłam jedną łyżeczkę i leży. Dla mnie jest okropny i nawet dla dobra dziecka się nie zmuszę żeby go pić. U was też tak dziś było mroźnie? Musiałam auto skrobać i to jeszcze wyszłam w samym swetrze na dwór. Mam nadzieję że to dla wzmocnienia odp***ości. Ja jakoś w ogóle się nie oszczędzam, mam nadzieję że nie szkodzę dziecku. Zresztą w pracy mnie traktują normalnie i nie mam taryfy ulgowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Aleście się rozpisały. Ze snu się uśmiałam. Choć wyobrażenie mnie niekoniecznie trafne, bo jestem dość wysoka, raczej nie super szczupła ;) a włosy czarne, długie, falowane, oczy niebieskie, cera raczej ciemniejsza. Syna zdecydowanie bym chciała do tatusia podobnego mieć. Nooo... może nie całego, na pewno jego czarne oczy by się przydały. O nos się nie martwię bo będzie na pewno długi jak mój i całej rodziny męża. Zobaczymy. Choć z tymi nosami i podobiznami jest u nas wesoło. Ja i siostra męża jesteśmy do siebie bardzo podobne. Jak pierwszy raz spotkałam się z jego rodziną na weselu, to jeden wujek do nas podszedł podczas tańca i pyta męża dlaczego ze swoją siostrą tańczy. Po chwili konsternacji dopiero doszedł do wniosku, że to chyba jednak ktoś inny :D U kosmetyczki ostatnio jak byłam ze szwagierką to myślała, że jesteśmy siostrami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heelenka- pewnie masz rację, bo co jakiś chłopak w rodzinie się rodzi to wykapany tatuś :) parę dni temu urodziła moja koleżanka i też maleńki podobny do taty.. Daj czas papużkom, niech się przyzwyczają do nowego miejsca. Fajne imiona, najbardziej podoba mi się Petunia :) ---- brzuchowata84- ja mam zawsze tak, że jak nie chce mi się iść na jakąś imprezę albo nie mogę się do niej przygotować jak należy to zawsze świetnie się na niej bawię :) Ty też pewnie spędzisz miło czas ze znajomym. U mnie 5 stopni na plusie, więc nie tak źle, ale bez kurtki albo polara bym się nie wychyliła. ---- kalina82- mnie też coś z nosa leci, szczególnie do południa.. Buraki u mnie nie są jeszcze zaprawione, więc jakby co to kilka na syrop zostawię :) ---- Mam parę spraw do załatwienia w mieście, ale tak mi się nie chce.. Chyba potrzebuje porządnego kopa. Choć po nocy z moim kochanym łobuzem w brzuchu, kopniaków powinnam mieć dość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×