Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samajedna

SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość zakręcona w lewą stronę
🖐️ sama jedna musisz się zabrać za coś nie mam takich stanów, bo mnie nikt nie wyręczy czasem coś robię z poślizgiem, ale jednak robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Zakręcona, ja mam od jakiegoś czasu taką niemoc w sprzątaniu i robieniu czegokolwiek w domu. Kiedyś uwielbiałam sprzatać, miałam wszędzie czyściutko. Teraz, odkąd mam depresję to nie moge się za nic zabrać. Też mnie raczej nie wyręczają. Wprawdzie ostatnio kokeżanka umyła jedną łazienkę, ale to nie oznacza, że będzie u mnie sprzątać. A ja chciałabym nabrać chęci - wtedy wszystko zrobię z przyjemnością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
weź pod uwagę biomet, samopoczucie są takie dni, człowiek czuje się podle i nic nie może zrobić, a niekiedy by świat przeskoczył... rób małymi kroczkami, to co musisz coś mówiłaś o za dużym mieszkaniu.. mam to samo i nie ogarniam! mnie czeka decyzja, trudna! myślę o czymś mniejszym, trzeba powyrzucać wazoniki, pamiątki... ubrania wywożę potrzebującym mapy, bilety, pisma - palę i nadal mam setki, tysiące rupieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ᠋ Macie dziś wolny dzień od pracy ? Ja też. No i deszczyk mnie obudził. Już od dawna piszą o tym że zmiana czasu nic nie daje, kiepskie te oszczędności a człowieka przestawia bo organizm swoje wie :D ᠋ Samajedna weź się nie stresuj sprzątaniem, może zacznij od tego co lubisz w domu robić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
No właśnie chciałabym zacząć robić to samo. Nie mogę się zabrać, bo mnie to przeraża, sporo trzeba bedzie wyrzucić. Szczególnie papiery mnie przerażają. Chce je uporzadkować, ale zawsze miałam z tym kkłopot - to moja pięta achllesowa. Jak to zrobię to mi ulży naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
nie, nie wolny u mnie już pada też próbuje te papiery powyrzucac od niedzieli mam na stole rozłożone do segregacji jakies 4 lata temu chciałam zbudować mały domek do dziś nic nie zrobiłam a teraz widzę ,że wystarczy garsoniera chociaż o domku marzę, ale boję się kredytu a na nagły przypływ gotówki nie liczę wiem,że ten lepszy dzień nigdy nie nadejdzie więc, jak..się nie ma miedzi..to się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to sa juz takie stany depresyjne,brak checi do czegokolwiek,i beda sie nasilały jak nic nie zrobicie ze swoim zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale marzenia sie spełniaja skoro czegos bardzo chcemy,pragniemy wizualizujemy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
i jeszcze mam taki nie podoba się, ale tańszy w realizacji i nie musiałabym śniegu z dachu zrzucać , jak z tego klocka http://projekty.lipinscy-projekty.pl/Oban/kosztorys.html ..a z drugiej strony , po co pakować pieniądze w betony, lepiej gdzieś wyjechać, i nic po sobie nie pozostawiać, oprócz śmieci na wysypisku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Zakręcona, fajny ten domek :) Wilczyco, tak mam wolny dzień i chciałabym coś ogarnąć, bo zaczyna mi już przeszkadzać, że nie mogę ciagle czegoś znaleźć. Ale chyba jeszcze nie dzis jednak... W Warszawie przebija się słonko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Ten drugi też fajny. Ale chyba rzeczywiście lepiej jakieś mieszkanko, mniej roboty przy nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo przy depresji ciezko sie zmusic do czegokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od dawna mam zasadę robienia wszystkiego na bieżąco i dokładnie dotyczy to każdej dziedziny życia. W domku wiadomo chciałbym mieszkać ale należy mierzyć swoje możliwości na swoje siły. Duże miasto ma swoje plusy, ma i minusy...więc patrzę rozsądnie :D żeby mieć przychodnię blisko a nie las 😭 choć las bym wołała. Od dawna marze o tym, by wyprowadzić się na wybrzeże ale co z tego wyjdzie to zobaczymy...ale nie przesądzam sprawy. Myślę że to dobry pomysł zamienić na coś mniejszego, nowe środowisko pomaga zapomnieć o tym co było poprzednio i stwarza nowe możliwości. Pytanie tylko czy jesteście gotowe na tak drastyczne zmiany? Bo ja tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
za rok może zmienię mam już dość ogrodu w sumie mogę odpocząć na parkowej ławeczce i nic nie robić kwiaty tez dużó kosztują,żeby mieć ładny ogród trzeba mieć kasę i siłę do pracy..i motywację..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty nie masz ani siły ani motywacji,bo przy depresji tak jest,ale jak sie wezmiesz za sibie to mozesz to zminic,tylko musisz miec w zyciu cele,jasne i konkretne,i spisywac sobie te cele na kartce,dzien po dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cele sa paliwem w piecu lokomotywy,jasne i konkretne daja naped zyciu i sprawiaja ze czujesz sie szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wilczyca my mówimy tu o celach a nie o motywacji,wiemy ze jestes osoba interesu i tak działasz,ale co z Twoim wnetrzem??rdzewieje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
nie mam depresji i nigdy jej nie miałam jestem jak lis w pułapce zamiast rozpaczać, szukam drogi wyjścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Ty tak twierdzisz ale Twoje objawy mówia co innego,słowa to tylko 10% wiarygodności ciało jest bardziej wiarygodne i ja predzej jemu uwierze niz słowom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Gościu, nie wmawiaj depresji Zakręconej, nigdy o tym nie wspomniała. To ja mam stany depresyjne i nie mogę się zmobilizować do niczego. Ale Ty i tak nie masz żadnych rad, tylko pleciesz żeby pleść. Wilczyco, też kiedyś marzyłam, żeby się wyprowadzić na Wybrzeże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze mam ciagle dla was rady ale wy w swoej zatwardziałosci nawet ich nie czytacie,wiem,ze ona nie mówiła o depresji,a czy trzeba o tym mówić,przeciez opisuje cos sie z nia dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE MY GOŚCIU UPIERDLIWY NIE POTRZEBUJEMY TWOICH RAD !!! :P świetnie się ze sobą porozumiewamy...a jakie podejmiemy decyzje odnośnie swojego życia, to zależy WYŁĄCZNIE od nas i od osób z których zdaniem się liczymy :D ty gościu do tej grupy się n i e...z a l i c z a s z :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to Ty tak sobie gadasz bo jestes upierdliwa i bardzo harda,ale kazda rada jest cenna,chyba ze chcesz cos przez swoja upartosc w zyciu przeoczyc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
DOBRA, gościu - jeśli chcesz dawać rady i być traktowany jak trzeba, to przyjmnij jakiś pseudonim i się nim posługuj. To już było pisane kilka razy!!! Jaod tej pory bedę już ignorować wynurzenia tego gościa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zatwardziała samotna wilczyca,mam zaczać meteoryczna dyskusje powiadasz,a ciebie tez tu nikt nie chce a jestes,hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
dotarłam do domku w deszczu wczoraj na czerwonym świetle zjadłam kawałek szarlotki dziś pojechałam krótsza drogą w domku jeszcze zimno...brrrrrr zrobię sobie kakaoooooooooo i wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×