Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majowoczerwcowa

MAJOWE MAMY 2014

Polecane posty

Czarna kawa bez mleka ja też byłam zagorzałą fanką porodu naturalnego :) A wyszło inaczej. Co do dochodzenia, to nogi zaczęłam czuć po jakiś 3 godzinach. CC miałam o 15, a o 6 rano pionizowali mnie - samodzielny prysznic pod okiem położnej i trochę pochodziłam. Po 48 h do domu wypisali. W domu było ok. Ciężko było wsatwać z pozycji leżącej, bo trochę szew ciągnął. Poza tym ok. Mąż był z nami tydzień w domku, a potem już sama opiekowałam się małą. Praktycznie, żeby nie ten szew i krwawienie z dróg rodnych, to nie wiedziałabym że miałam CC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 17 kończę pracę i lecę do ginekologa.. mam nadzieję, że mnie przyjmie mimo tego, iż nie ma już wolnych miejsc dzisiaj. Bo jak nie to nie wiem gdzie się udać... do szpitala? (takiego normalnego czy na porodówkę?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minway- a co się dzieje??? Dziewczyny temat rośnie tak szybko, że nie nadązam z czytaniem:D coś mnie ominęło?:) Szatynka84-> masz jedno dziecko czy więcej?:) wracałaś po macierzyńskim do pracy? Z kim zostawiłaś malucha??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jusss, ja też nie pomogę bo nie badam ciśnienia. A objawia Ci się to jakoś? Kurde, nie wiem co Ci poradzić bo nawet nie wiem co może grozić przy niskim ciśnieniu... Może poszukaj po różnych forach.... x Minway, a jeszcze plamisz? Wydaje mi się że lekarz bez problemu powinien Ciebie przyjąć- chociażby po to żeby Cię uspokoić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minway- myślę, że gdzekolwiek pójdziesz to na pewno Cię przymją. Daj znać co i jak, trzymam kciuki. Ja jak kupowałam wózek to chodziłam po sklepach i sprawdzałam jak wygląda na żywo i jak się nim jeździ. wybrałam ten http://www.babyactive.pl/jet/#jclassic który jest jednym z lżejszych wózków z pompowanymi kołami. Polecam, dużo używany spokojnie posłuży drugiemu dziecku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena001
witam,chetnie przylacze się do waszego forum,jesli mogę oczywiście:) u mnie także pojawily się te wyczekiwane dwie kreseczki,jutro ide na pierwsza wizyte i mam nadzieje ze wszystko wporzadku i nie rozczaruje się tym razem, z narzeczonym bardzo się cieszymy z dwóch kresecze, nie możemy się doczekać kiedy wkoncu będziemy mieć taka kruszynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna kawa bez mleka mam jedną córeczkę. Nie wróciłam do pracy i szybko nie wrócę :) Nowej pracy będę kiedyś szukać. Kamii84 ten wózeczek fajny, ale wagowo podobny do mojego. Jako gondola mój był super, bo oddzielnie znosiłam stelaż (10kg) i gondolę z dzieckiem. A teraz jak córka waży 12 kg + spacerówka 14 kg, to ciężko. Sam wózek spoko, gorzej z dzieckiem. Zainteresował mnie graco evo, ale n żywo wydaje się taki łamliwy, no ale waży tylko 6 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola trójkołowe wózki to ciężki temat, zależy gdzie będziesz nim jeździła. Taka mała uwaga. A polskie drogi nie są łaskawe dla trójkołowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
hmm mieszkam na wsi co prawda droga jest ale na spacerki pewnie bede wiecej po lesie smigala,poza tym wozek bede wnosila do 3 pietrowego domku, wiec jaki tu wybrac by byl lekki i terenowy rownoczesnie i ni ekosztowal wiecej niz 2000tys bi uwazam ze ta suma jest wystarczajaca, P.S czy u was tez tak jest ze nie ma innego tematu tylko ciaza szcegolnie jesli to wasze pierwsze dziecko, moj maz ma mnie juz chyba serdecznie dosyc heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochannel5
juss ja jak bylam w zeszlym tyg u lekarza u powiedzialam ze sie slabiutki czuje to zapytala mnie wlasnie czy nue mam czasem niskiego cisnienia.bo to normalne w ciazy, ze moge miec ciagle uczucie zimna.i rzeczywiscie tak jest.moje cisnienie to 100\60.ale ja naturalnie nie jestem lekarzem.sama musisz zdecydować czy iść do lekarza. mex 2- ty nie mialas dzis usg? minway - napewno wszystko ok i to tylko niedobor progesteronu.daj znac co u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochannel5
100\60 mialo być naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
laseczki a co do łózek lepiej kolyska czy klasyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
a co do objawow w pierwszych tygodniach strasznie bolaly mnie piersi i jajniki teraz jestem w 5tym i najbardziej bolacy to kregoslup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochannel5
sorry nie wiem czemu mi usuwa \\ \\\ kreseczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna kawa bez mleka- wtedy mieszkałam na pierwszym piętrze, często go zostawiałam na dole na klatce, ale z podniesieniem nie było problemu. Ja najczęściej najpierw schodziłam z wózkiem a potem szłam po małego i odwrotnie też. Kosztował 1300 zł z przesyłką, jedyny mankament to torba, która była w zestawie i po wielu miesiącach użytkowania się rozwaliła. Reszta bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny byłam na wizycie. a więc. jest dzidziuś , jest serduszko - słyszałam :) i niestety jest też krwiak ;( dostałam dodatkową dawkę d*phastonu i mam leżeć, leżeć i leżeć a jak pojawi się plamienie to do szpitala ;( kurde zawsze coś.... okropność ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mex2 -No rzeczywiście,dlaczego ciągle coś nie tak.Mozesz coś wiecej powiedziec?oczywiście leżąc:D jaki krwiak?skad ten krwiak?Wiecie co?!czlowiek nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, ile kobiet ma problemy w ciaży.Wystarczy sie zapisać na jakieś forum ,pobyc wirtualnie jakis czas z ludzmi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mex2 musisz zatem leżeć, trzymam kciuki żeby było dobrze, plus taki że tą wizytę miałaś i szybko masz informację kamii84 dziękuję że podzieliłaś się opinią o wózku, cena nie wygórowana a faktycznie porównując do innych jest lżejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoSiCi ,podobno takie rzeczy się zdarzaja bo coś tam uciska na macice i się pojawia ale podobno w najlepszym wypadku się wchłaniają tylko trzeba je wyleżeć... tyle wiem, to znowu dla mnie nowość czegoś takiego jeszcze nie miałam :( wiecznie coś ;/ straszne, że wiecznie coś mnie spotyka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mex nie mart sie jak bedziesz lezala to dasz rade znam przypadki gdzie krwiak zniknol po porodzie ciaza ma swoje prawa,a co do tego ze ciagle cos,to trzeba sie cieszyc z tego co sie ma,ze mozesz byc w ciazy i zaznac tego uczucia, wiem zadne pocieszenie ale wiem tez jak to jest kiedy ktos ci mowi ze nigdy tego nie doznasz takze badz cierpliwa i twarda a na pewno bedzie dobrze,a dzieciatko bedzie sie rozwijalo jak nalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
gosc to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mex2, najwazniejsze ze jest maluch i że serducho bije - resztę wyleżysz! Rozumiem co czujesz, bo ja też nie dość że po jednym obumarciu :-( to teraz dowiedziałam się że odkleja mi się kosmówka. wczoraj cały wieczór o tym czytałam i bardzo często było to powiązane właśnie z krwiakiem. Zdaza się to 25% kobiet w ciąży. Rokowania są dobre - pod warunkiem bezwzględnego leżenia, leżenia, leżenia i leków! Będzie dobrze, zobaczysz! A gdzie masz tego krwiaka? Duży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z TEGO co wyczytałam z usg to jest wielkości 1,86 cm a dziecko ma 8mm. lekarz mi nie mówił chyba żeby mnie nie martwić. Czy to jest duży krwiak? jest większy od dzidizusia ;(((( masakra :( xxmyszka ja też się tego boję ze sie odlei ;(((( przykro mi że Tobie sie to przytrafiło ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mex2- bardzo się cieszę, że z maleństwem wszystko dobrze;) Krwiakiem się nie martw- wchłonie się;) I proszę się stosować do zaleceń lekarza- leżeć, odpoczywać i raz jeszcze lezec;)) Odpisze na reszte jutro bo niedobrze mi i musze coś ze sobą zrobić;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×