Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majowoczerwcowa

MAJOWE MAMY 2014

Polecane posty

mex2 - to moje pierwsze dzieciątko i jestem ze Świdnicy. Świetna robota-gratuluję :) Jestem w końcu 7 tygodnia i przeszczęśliwa a zarazem pełna strachu i obaw o to, czy wszystko będzie dobrze. Chyba to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany rany rany...tyle mam do nadrobienia, że hej. Nie udzielałam się ostatnio bo praca + 2,5 letnia córa nie bardzo na to pozwalały hehe ale teraz chwilkę mam więc mogę nadrobić zaległości. Widzę zdecydowaną poprawę nastrojów i tak ma być!!!!!!I my będziemy uśmiechnięte i nasze dzidziusie :) Co do płci to ja nie będę wiedzieć, mój lekarz mam zasadę że nie mówi. Co prawda przy pierwszej ciąży coś tam zasugerował ale .. pod koniec 9 miesiąca !!! Więc teraz pewnie będzie tak samo. No chyba, że mnie skieruje na jakieś prenatalne, bo sama nie mam zamiaru na nie iść. Ale powiem wam że taka płciowa niespodzianka wcale nie jest zła:) Kupowałam neutralne ciuszki, wózki itp. Mam córę i powiem wam, że wcale bym się nie obraziła jakby była druga hehe. Córeczki są boskie :) Mój mąż pewnie chciałby synka, ale stwierdził że jak zrobił kolejną babę to będzie musiał zmienić pracę bo na trzy kobity nie wyrobi hahaha. Trzymajcie się cieplutko bo dzisiaj brrrr i musiałam szyby skrobać przed pracą..ehh czuć zimą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
dzien donbry babeczki ale mrozik mialam plan spaceru ale co smnie jakis katarek lapie wiec chyba zabunkruje sie w domku,MOje dolegliwosci ciazowe juz calkiem zanikly nawet cycek nie zaboli, no moze sutki bardziej delikatne i na tym koniec,Jesli o piersi chodzi to sie ciesze i bez tego mam miseczke E w drzwi bym sie nie zmiescila jakby jeszcze rosly heh, byleby to nic zlego nie oznaczalo,MOj maz wczoraj wyliczyl ze od dzisiaj zaczyna sie 8tydz. nie zgadzam sie ale niech mu bedzie i musze przelozyc wizyte bo sie zbulwersowal ze na niej nie bedzie heh,Przy okazji juz nieraz zlapalam go jak podglada nasza strone i wszystko czyta, a jak wraca do domu z pracy to pyta- jak tam dziewczynki co dzisiaj pisaly? heh ide jakies sniadanko wymyslec dzis mam ochote na kanapki z serem zoltym i majonezem:) do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari1333
hej dziewczeta :) jak wasze samopoczucia ? ja od kilku dni codziennie budze sie z katarem ktory sam mi przechodzi, zaczyna mnie delikatnie rwac w jajnikach noo i oczywoscie ta zgaga po wszystkim, ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wstałam i juz leże :) jak tam dziewczyny leżące?? dajecie radę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzunia5555
Cześć kochane brzuchatki ja nawet dobrze się czuję z tym, że mdłośći popołudniu dają się we znaki eh, ale jak pomyslę że już za kilka tygodni kończy się i trymestr jestem taaaaaka szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja póki co wogóle nie chce o tym myśleć.... nie chcę się naręcać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! ja mam sie dzisiaj ŚWIETNIE!!! jak na poczatek:D Zbieram sie i jadę do koleżanki na kawkę i na ploteczki:D Moge juz jakos normalnie jeść,nie odrzuca mnie ,nie mdli.Dzisiaj zjadłam ciastko biszkoptowe i jest ok:D D Ukłony dla leżących ,leżcie kochane leżcie i wszystko wyleżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
mex2 kochana wiem ze jestem ostrozna ze wszytskim ale chociaz jeden dzien wyluzuj pomarz razem znami poplanuj bo nerwowo nie wytrzymasz, a stres jest zlym doradca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie , nie stresuję się ... poprostu nie zastanawiam się czy bedzie dobrze czy źle.... chce zachowywac się normalnie i nie nakręcać się... nie chcę się cieszyc by potem nie plakac poo 100 kroć ani nie chce narzekac a nóż będzie dobrze :) neutralnie .... :) i dobrze mi z tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. melduję się od rana z pracy ;) Kasztanka86- tak to normalne- ja teraz z drugim dzieckiem ma to samo ( z pierwszym tez tak miałam) ciągłe stresy czy z dzieckiem wszystko OK czy będzie zdrowe....chyba każda tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
hahahha dobre szczegolnie jak jedna nozka tak smiga heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
chyba mex2 tylko my tu jestesmy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aknileve
Cześć dziewczyny:) Jak wam mija ten uroczy dzionek? U mnie w Zielonej Górze dość słonecznie:) Jeszcze nie wiem gdzie będę rodzić.... na razie o tym nie myślę. Obecnie mieszkam w Zielonej Górze ale na weekend przeprowadzam się do rodziców do Żar więc może tam a może w Nowej Soli bo słyszałam że tam są świetni lekarze :) A tak naprawdę to nie wiadomo gdzie mnie złapie.... Wczoraj miałam pójść zapisać się na prenatalne (skierowanie od lekarza) ale ak mnie zaczął boleć żołądek i jelita że nie dałam rady wstać z łóżka,do tej pory czuje bół:( Zastanawiam się czy to nie są skutki uboczne brania duphastonu , po nim strasznie dużo śpię i jeszcze więcej wymiotuję :( :pppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A planujecie chodzić do szkoły rodzenia? U mnie w miejscowości w szpitalu, tam gdzie będę rodziła, są bezpłatne zajęcia w szkole rodzenia. Chyba się zdecyduję, zawsze to jakieś przygotowanie nie tyle co do rodzenia a do opieki nad dzieckiem. Ale to i tak dopiero od 26 tygodnia ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
Aknileve hej ja jestem z gorzowa,a rodzic nie wiem gdzie bede zobacze gdze sa lepsze opinie , a zary jaka maja opinie? co do bolu tez biore duphastol i mi po nim nic nie jest ale mialam taki tydzien jak ty ze brzuch myslalam ze mi rozsadzi ani sie zgjac ani nic zjesc i caly czas nie dobrze ale po tygodni mi przeszlo, tak mialam w 6tym tyg ciazy,Na kiedy masz terminj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
Kasztanka86 ja planuje tym bardziej ze jest darmowe w szpitalu z tym ze od 26 tyg prywatnie mozesz juz chodzic od pierwszego hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki :) ale tu tłoczno od samego rana ;) Ja ledwo co zwlokłam sie z łózka i znów te mdłości....ja chcę już koniec tego 1 trymestruuu ! wczoraj znajoma mi poradziła na ciążowe mdłości i zgagę - possać sobie coś rennie podobnego - węglan wapnia w składzie, kurcze i nawet pomaga :) Chociaz mam siłę ubrac sie i jakoś ogarnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość ola - ja mam termin na 10 maja:) Też myślałam o szkole rodzenia ,jest darmowa w Żaganiu od 27 tc. kawałek będę miała jakieś 15km:) Ale to tak 50 na 50% będę przy mojej mamie i szwagierce i na pewno mi pomogą pzy dziecku . Oglądam te filmiki o dzidziach i już bardzo bym chciała żeby było ze mną,nie mogę się doczekać. Mój facet chce być przy porodzie więc napewno wybiorę szpital w którym jest to możliwe i możliwie najtańsze bo choć porody rodzinne powinny być darmowe to niestety w naszym kraju łamany jest ten przepis i poród rodzinny kosztuje od 500 do 2000zł z tego co się orientuję :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aknileve
To byłam ja Aknileve ;) nie podpisałam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja tez planuję wybrać się do szkoły rodzenia - właśnie po to, żeby nie być całkiem zieloną w opiece nad niemowlaczkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość ola - prywatnie to wszystko można ;D Aknileve Twój mąż to zuch, że chce być przy Tobie :) Mój niestety nie chce się namówić i nie będę go zmuszała (jest wrażliwy na widok krwi i mdleje hihi). Claudiaaaaaaa ja właśnie też chcę się nauczyć opieki, bo jestem w tym zielona. Mogłam się uczyć jak siostra miała małe dzieciaczki, ale nie, miałam inne zajęcia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta :) Ciesze się że samopoczucie dopisuje, u mnie też wszystko ok. Gosici - ale masz fajnie, też bym z chęcią wyskoczyła do koleżanki na kawkę, ciacho i jakieś plotki... Lola, ty masz dzisiaj wizytę - czekamy na info!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aknileve
Kasztanka86 to nie mój mąż a facet i raczej nie będziemy razem bo się nie układa ale będzie mnie wspierał i przy porodzie też i liczę na niego bo sama to chyba nie dała bym rady psychicznie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aknileve
Wiem że jeszcze za wcześnie na wybór imon ale myślałyście już nad jakimiś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aknileve no wlasnie tez sie zastanawiam czy to nie przez duphaston tak sie zle czuje i te wymioty. do kiedy musisz go brac? bo w Dublinie mowia mi do 12stego a w Polsce do 18stego tygodnia i nie wiem kogo sluchac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×