Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majowoczerwcowa

MAJOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość wczorajszy sen
ja ci powiem jak u mnie nie wrocilam do pracy po dlugim urlopie poszlam do gin i okazlao ze sie ze od dnia w ktorym mam wrocic do roboty ona ma urlop... poszlam do lek poz powiedziaam o co chodzi (idealny stan zdr w mojej pracy to podstawa wiec ciaza automatycznmie l4) tzn gdzi pracuje ze wymiotuje non stop i ze moj gin na urlopie , pokazlam jej kartke od niej ze mam ciaze i bez problemu wypisala na tyle ile chcialam! zreszta po mnie bylo widac ze umeczona wymiotami.... po poworcie gin urlopu poszlam do niej a ona jak mnie zobaczya p 2 tyg wymiotow non stop to sama wymisala i leki i l4 na 2 tyg po 2 tyg nastene l4 na 2 tyg....tylko ze ona mi daje ezace nie wiem czemu.. teraz ide w pon i mam nadzieje ze wymisze na 28dni bo tez mnie kwurza to latanie i siedzenie w tej poczekalni i czekanie czy dobiegne do kibla czy bedzie wolny czy puszcze pawia na korytrzu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja niestety jestem w ciąży zagrożonej i zwolnienie dostałam już na pierwszej wizycie, pomimo mojej niechęci pójścia na L4. korzystałam z usług dwóch lekarzy i żaden nie robił problemu ze zwolnieniem, koleżanki ze swoimi lekarzami też nie miały - to lekarze wręcz je wysyłali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajszy sen
xxmyszka mamy termin ten sam:) dziewczyny tez wam tak piersi rosna jak i>>>nigdy maych nie miaam ale teraz ledwo sie mieszcze w 75f kupilam 2 tyg temu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marta
mi moja powiedziała że nie ma podstaw do wypisania L4 mimo, że wymiotuję, mam ciągłe migreny i do tego jestem strasznie osłabiona. rok temu miała nowotwór układu chłonnego i teraz moja odp***ość jest mniejsza, ale to lekarki nie interesuje. twierdzi, że to nie jej brocha. Ze skoro mam problem z odp***ością to L4 powinna mi wypisać lekarka rodzinna a nie ginekolog. ja juz nie wiem sama co robić. nie mam siły wstać z łóżka a co dopiero zapierdzielać na magazynie po 8h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajszy sen
co to za konowal... masz kilka opcji - zmien lek - popros tego lek zeby ci wpisal w karte odmowe wydania l4 i z jakich przyczyn...to najczesciej dziala i wypisuja .... - a jak ci wpisze to karte skseruj od razu i do rzecznika praw pacjenta zadzwon powiedz jak jest jak sie czujesz.... jak mnie to wkurzza gdyby wymioty byly spowodowane zatruciem to wszyscy by pisali bez problmu ale ze jak ciaza to nagle te wymioty jakos maja nie przeszkadzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marta
no właśnie takie są realia niestety. wymioty w ciąży to normalka wg lekarzy tylko ze oni siedzą sobie za biureczkami i nie wiedzą jakie sa realia życia normalnego człoweika. chyba musze poszukac innego lekarza bo nie chce mi sie juz wykłócać z nim. on swoje a ja swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marta
ja nie mówię, że chcę od razu L4 do porodu. wystarczy mi na ten 1st trymestr kiedy czuję się fatalnie. u mnie w pracy do łazienki jest kawał bo to mega magazyn, poza tym trzeba dźwgać. jedzenia na hale wnieść nie mogę a bez tego mnie zaczyna jeszcze bardziej mdlić i kółko sie zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajszy sen
ja teraz w pon to nawet nie bede wstawac z krzesla w poczekani jak mnie zmuli - wyciagam worek i sadze do niego....i mam to gdzies...to ciage czajenie sie czy jest jakis kat gdzie moge sie schowac....a niech widzi ze nie udaje tylko rzygam jak kot ....i ty tez moze jak zarzygasz jej gabinecik allbo pol pracy to oczy otworzy! zawsze mozesz isc z mezem// partnerem....zauwaz ze jak kobieta idzie do gin z osoba meska to inna gadka ...a moj maz to by sie z nia nie bawil....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym zmieniła lekarza - aż strach do takiego chodzić skoro olewa twoje dolegliwości i wcześniejszą historie choroby. Dla mnie nie do zaakceptowania byłby lekarz który ma w d***e moje samopoczucie. a chociaż wypisala ci coś na te wymioty? przecież to grozi odwodnieniem, nie jedna dziewczyna z powodu nadmiernych nudności lądowała w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poszlam prywatnie - 70zl za wizytkę i L4 na miesiąc , bez pytan, wyrzutów, a sam gin spytał czy chcę :) dziewczynki powiedzcie mi, czy Wy w koncu siedzicie na tym fejsie - bo znalazłam grupę - BYLE DO WIOSNY - ale tam nikogo z forum nie poznaję , hmmmm.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudia, nas tak łatwo nie znajdziesz bo my jesteśmy tajną grupą- nikt poza nami nas nie widzi. Ani nasi znajomi, ani nikt nas nie znajdzie. wyślij mi na maila link do swojego konta, zaproszę Cie :) A dziewczynki na face działają pełną parą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia1992
witam ja mam termin na 13 maja;) powiedzcie jak sie czujecie i wogole ja jestem w 8 tyg zadnych nudnosci itp. tylko czesto senna jestem i zmeczenie mnie szybko lapie . Fasolka ma 15mm i sie dobrze rozwija piersi strasznie od poczatku mi rosna chociaz przestaja juz po woli bolec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marta
u mnie o dziwo dziś lepiej:) zero mdłości, zero migren :) jutro wracam do pracy i boję się strasznie, ale jakoś dam radę może;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajszy sen
ja od rana chyba o 6 mnie wymioty obudzily a potem nudnosci nie daly zasnac...caly dzien mnie muli na potege od 2 godzin wymiotuje ...a zjadlam o 10 kromke chleba i kubek herbaty....skad to sie bierze ze tyle zze mnie wylatuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajszy sen
marta a ty l4 nie dostalas? dobrze ze ja nie musze wracac do pracy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz sie ucieszylam przedwczoraj, ze nudności minęły a tu g***no :( od wczoraj znowu mnie morduje :( a co gorsze doszedł mi taki uciskający ból żołądka..... f**k :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajszy sen
dziewczyn a bola was uda z tylu??mnie tak boli raz prawe raz lewe usiac ie da sie ani chodzi....i od wczoraj od plecow ramiona mnie bola do lokci...chyba jakies nerwy podraznione...ja tej ciazy nie przezyje! chyba przez cale zycie nie wyplakalam tyle co przez ostatni miesiac...mam dzis is do szkoly na 15 i nie wiem czy dam rade :( wymioty jak zawsze i wzielam tabletke i sie modle zeby jej nie zwrocic ... kiedy beda czasy ze spokojnie cos zjem i sie napije ...teraz tylko chleb 2 kromki i ew rosolu troche i kubek herbaty ...zaden sok mi nie podchodzi o wodzie nie mowie bo zwracam...a herbaty tyle przez meisac wypialam co przez cale zycie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie od trzech dni też takie mdłości dopadły że masakra - wieczorami, tak od 17 umieram. A uścisk w żołądku zawsze mi towarzyszy razem z mdłościami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowaszczesciara
czesc dziewczyny :) tez spodziewam sie dzidzi w maju termin z ostaniej @ 12.05.14 :D chcialam sie zapytac czy mozna sie jeszcze do Was dolaczyc czy moze juz macie jakas grupe zamknieta I nie przyjmujecie nowych ? jakis czas probowalam pisac na innym forum ale tam strasznie duzo dziewczyn I nie mozna sie polapac w tym wszystkim :/ pozniej dalam sobie spokoj ale jednak stwierdzilam ze fajnie jest wymieniac sie informacjami z mamuskami na tym samym etapie ciazy I tak sie znalazlam tutaj :) bylismy w poniedzialek na usg (to juz 3 usg ;) ) malenstwo nasze ma juz 3,5 cm I termin z usg na 9 maja ale Pani doctor stwierdzila ze zostajemy przy 12 :) ogolnie nie wymiotuje ani nie wymiotowalam czasem miewam nudnosci ale jestem baaardzo oslabiona, cisnienie mi bardzo spada nawet przy malym wysilku. Duzo Was tutaj jest? macie jakas tabelke z datami porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, pewnie że możesz się podłączyć. Tabelka zaginęła gdzieś na 62 stronie :) gdyż większość dziewczyn przeniosła się na Facebooka - jak masz ochotę to zapraszamy, jeśli nie to tu też toczymy rozmowy choć już nie tak aktywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majówkaAnia
Hej dziewczyny:) Jeśli można to ja również chciałabym sie dołączyć. termin mam na 17 maja:) mam juz jednego synka z lipca 2010:):) Jeśli mogę sie dołączyć to byłabym bardzo wdzięczna:):) Zawsze to lepiej razem:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzunia5555
Witam nowe majóweczki:) teraz juz nas tutaj bardzo mało bo wszystkie mamuśki przeniosły się na fb ale ja chętnie poudzielam się na forum.J jestem w 11 tyg.w przyszłym tygodniu mam badania prenatalne a za dwa tyg. kolejna wizyta.Mdłości dalej się utrzymują ale nie wymiotuje.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majówkaAnia
hej Zuzia:) Ja jestem w 10 tygodniu:) termin mam na 17 maja:). Za mna juz 2 wizyty. Teraz następna 1.11. Dodam ze mieszkam w Irlandii. I tu troche to inaczej wygląda:) Mdłości tez mnie prześladują. na tyle ze przez ostatnie 2 tygodnie nic nie robiłam tylko leżałam. Na jedzenie tez nie mogę patrzec;/;/ A jeśc trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marta
hej dziewczyny, właśne idę dziś po zwolnienie, bo wczorajszy dzień w pracy okazał się porażka. wytrzymałam 3h z czego w tym czasie wymitowałam 6 razy. sam kierownik mnie wygonił do domu, bo mu sie mnie szkoda zrobiło. dzis usg i nie moge sie juz doczekać <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kto chce pisze tu kto chce pisze na fb ,mysle ze i tu i tu będzie trochę majowych mam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majowaszczesciara
Xxmyszka ja juz wyslalam do Ciebie email w piatek i czekam na zaproszenie na fb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majowaszczesciara
Majowkaania ja tez w Irlandii mieszkam :) ale w polnocnej czyli w sumie uk ale chyba jest podobnie z wizytami jak u Was :) bylas prywatnie na wizytach ze ju jestes po dwoch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majowaszczesciara
Xxmyszka dziekuje za zaproszenie juz zaakcptowalam i czekam na zaproszenie do grupy :D w ogole na poczatku zastanawialam sie kim jest dziewczyna ze zdjecia ktora mi zaproszenie wyslala mysle moze jakas stara znajoma ;) pozniej zrozumialam ze pewnie to Ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majówkaAnia
majowaszczęsciara- ja wizyty w szpitalu jeszcze nie miałąm.Muszę czekać do 1,11. A wizyty miałam już dwie u Polskiego ginekologa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×