Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milusinskaa

Kobiety starające się o maleństwo

Polecane posty

no wiem wiem :) Staraaaam się :) ale wracam do początkowych naszych postów gdzie każda wypisywała swoje urojone objawy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agara
co do ząbków to ja zawsze jestem na bieżąco :) a moje cykle są przeważnie 28-31. zdarzyły się jakieś wyjątki (32,34) ale lekarz mówił wówczas, że wszystko jest w normie. Więc może rzeczywiście nie muszę się martwić o te badania kontrolne (?) i przejść do działania :D także Kasiula chyba zrobię tak jak mi radzisz ;) karmelka - trzymam kciuki ! ;) będzie dobrzee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteśmy mistrzyniami objawów to fakt :)Popieram kasiule:)Nooo Karmelka :)))) Trzymamy kciuki za Twoje mdłości:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sagaro
@ nadal brak, test negatywny.... znając życie testem wywołam @;) - ---- karm3lka smacznych bananów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello kobietki:))) Dzięki za miłe słowa - ehhh zżyłam się już z wami trochę noooo:) Dziubas - obiecuję, że więcej nie zniknę - bo co - bo kobietom w ciąży się nie odmawia - inaczej mnie myszy zjedzą:):))tak to było?:) Agara - zmień lekarza - koniecznie!!!mój taki sam debil!!!nie panikować - rodzić - a później oo cysta!!a co do badan - to ja bym ewentualnie jakąś krew, mocz - takie rzeczy - chociaż jak znajdziesz już dobrego gina to może okaże się prawdziwym fachowcem i zaraz na początku zleci serie badań, żeby było wiadomo na czym stoicie:) Ja bym chciała na takiego odpowiedzialnego lekarza trafić a tu dupa blada - sami rzemieślnicy:( Karmelka - nie opowiadaj, że nie panikujesz - bo panikujesz jak każda z nas przed terminem @:)))Trzymam za Ciebie babko kciuki!!bo jak Ty to i ja:)zaczęłam swój 3 cykl:) Hahahaha mistrzynie objawów:)genialne jesteśmy:) Nic znikam bo dużo pracy:)trzymajcie się Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubas - współczuję i - ja ostatnio tak miałam w poniedziałek z nerwów - jak na te badania markerów jechałam - matko - jechałam samochodem i w pewnym momencie tak mi się niedobrze zrobiło, że zatrzymałam samochód i zwymiotowałam....to jest straszne!!!jak tak mdli:) No ale nikt nie obiecywał, że to będzie d=łatwy czas:) Trzymaj się:)buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam że strasznie boje sie tego wesela - wiem jak moja przyjaciółka na mnie liczy, a ja zawiodę na całej linii :O zawsze byłam pierwszym tancerzem na weselach, wciągałam wszystkich do zabawy a teraz boje sie że będę zamulać i siedzieć cały czas przy stole :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubas jak tak myslisz to znaczy ze sie wybawisz i jeszcze zapomnisz o mdłościach :) bo czesto tak jest ze jak sie nie chce i wogóle to zawsze jest na odwrót:) i głowa do góry jutro wypoczniesz na wolnym nabierzesz wigoru i jeszcze wszystkich zaskoczysz:):) Sagaro a długie masz cykle może za wczesnie jeszcze na test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przynajmniej dziubas będziesz miała dużo zajęć więc nie będzie czasu na mdłości:)Mnie właśnie szef przemaglowała o ciąży czy planuję czy nie...Spaliłam buraka i mam nadzieję, że go nie zauważył. Dopiero jak będę pewna to go poinformuję bo widzę ze chłop chce iść mi na rękę:] a nawet zmienić mi umowę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe sabina może już emanujesz macierzyństwem :P ja poczekam do 10go tygodnia z pochwaleniem się w pracy - czyli jeszcze jakies 2 tygodnie ;) [o ile nikt nie zorientuje się wcześniej bo chodze do kuchni co godzine...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sagaro
No dobry szef to podstawa!... ja sama sobie szefuje i nie wiem czy mam tak do końca dobrego szefa;) --- Kasiula09 cykle mam równo co 30 dni:) teraz powinien był 15-tego więc raczej na test nie jest za wcześnie ;) --- dziubas 29 z tym emanowaniem coś jest.. ja zawsze jak widze przyszłe mamy nawet te mało zaawansowane to widze to w ich oczach... jakiś taki bliżej nie określony błysk;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baba babę pozna, facet baby mam nadzieję nie. Nie chciałam mu mówić bo nie ma 100% pewności a 99,9. jak będę mieć potwierdzenie od lekarza dopiero mu powiem.;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatita001
Dziubas jak nie dasz rady na weselu to mysle ze raczej wszyscy zrozumieja..... ja pracuje w korporacji niestety, szefa w sumie nie wiem jakiego mam bo nowy jest zatem chce mu powiedziec jak najwczesniej stawiajac tazke swoje warunki, mam nadzieje ze na nie pojdzie - przede wszytskim praca stacjonarna bo do tej pory same wyjazdy sluzbowe... teraz do konca tygodnia jestem jeszcze na l4 - jutro ide do gina - spodziewam sie samych dobrych wiadomosci....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatita a jaką masz umowę? wiesz że pracodawca do 12 tygodnia może zwolnić bez żadnych konsekwencji? dlatego ważny jest tu okres wypowiedzenia - ja mam miesięczny więc od 9 tygodnia juz mi nic nie grozi [chociaz akurat mysle ze moje szefostwo bedzie sie cieszyc ;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatita001
dziubas pracuje w tej firmie od 6 lat mam umowe na czas nieokreslony.. z tego co sie orientowalam zwolnic mnie nie moga..... chyba.... kiedy moga zwolnic w przeciagu pierwszych 12 tygodni?? pierwsze slysze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to masz trzymiesięczny okres wypowiedzenia iwęc martiwc sie nie musisz - mi lekarz powiedzial o tym ze do 12 tyg mozna zwolnic kobiete w ciąży bez zadnych nastepstw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sagaro
co za paranoja by niemalże pierwszą myślą po informacji o ciąży była myśl czy czasem nie zostaniemy bez pracy :/ ale cóż myślę że nie tylko w Polsce tak jest ;) ---- dziewczyny cieszcie się ciążą bo to ona tu jest najważniejsza... wszystko pozostałe się ułoży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, ja myślę, że wcale by nas nie pozwalniali w końcu jak byśmy były na zwolnieniu składek za nas nie muszą płacić. Ja mam miesięczny okres bo nie pracuję 3 lat. No chyba, że staż się w to wlicza. Z resztą jak mi tak dziś powiedział to czuję się bezpieczniejsza tylko mam wyrzuty sumienia że mu tak naściemniałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sagaro
Wyrzutów sumienia pozbędziesz się przy rozmowie o Twojej ciąży... Jeżeli jest mądrym mężczyzną to zrozumie Twoje dzisiejsze obawy przed dzieleniem się informacją o ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sagaro
ech piszę masło maślane... jakaś taka zakręcona jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatita001
dziubas, popraw mnie jesli sie myle..... jezeli mam umow ena cza snieokreslony z 3miesiecznym wypowiedzeniem - to mne nie moga zwolnic???? a jezeli ktos ma umowe np na rok to przez pierwsze 3 miesiae mozna zwolnic kobiete w ciazy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie agatita - jeżeli pracuje sie krócej niż 3 lata to ma się okres wypowiedzenia jedno miesięczny. powinno to byc zapisane w umowie, więc sobie w domu sprawdź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×