Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nie_ma_diety_cud

Odchudzanie dlugoterminowe start wrzesien 2013

Polecane posty

Gość m a lw a
jestem jestem tylko znów dopada mnie brak motywacji, i w takich dniach staram się przynajmniej utrzymać to co osiągnełam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki.. teraz bede rzadziej swiateczna goraczka w pracy:( dieta ok..zauwazylam ze pochłaniam wiecej kalorii ok1500 a wczesniej 1000-1200kc ,ale waga sie trzyma ta sama:) jest 69kg wiec ok trzymajcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Chudzinki wczoraj było dietetycznie ogorkowa jak dla mnie rewelacja maz pochwalil ale powiedział ze fanem ogórkowej nie jest , na obiadek przygotowałam warzywa (cukinie baklazan pomidory pieczarki i kotlety warzywne niestety maz się tym nie najadł i zrobiłam mu piers kurczaka !! dzisiaj zrobie mu lasanie a sama zjem ogorkowa sniadanie bulka grahamka z wedlina potem zobaczymy już przezywam jutrzejszego dentyste i już się boje na dodatek marze o fajce to chyba z nerwow przed jutrzejsza wizyta , topik nie może upaść wiec pisać mi tu dziewczyny ja mam zastoj cwiczeniowy ale zmobilizuje się , prezenty tez zaczynam szykować ale musze mieć kopa żeby isc na konkretne zakupy no i czekam na tego kopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwa, chyba prawie wszystkie mamy takie dni, w ktorych nic sie nam nie chce..ale ne mozemy sie poddawac...musimy myslec o naszym celu-by szczpla i czuc sie dobrze w swoim ciele :) edyta ale nie zapomnij o nas :P dodob, u mnie ostatnio tez maly zastoj cwiczeniowy, ale staram sie troche ruszac..np spacerowac.. ja lasnie zjadlam dwie male kanapki z lososiem z serkiem..a teraz dojadam dwie mandarynki. na obiad robie rybke z duza iloscia salatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
your soul bo ta pogoda nie nastraja do cwiczen u mnie co chwile z dachu zsuwa się snieg i tak wali jakby jakies trzęsienie ziemi było ja tez mam ochote albo siedzieć w wannie albo pod kocykiem z ksiazka ale trzeba ruszyc 4 litery i cos robic do miłego i nie poddajemy się bo do swiat 28 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna i 62 kg
No witajcie. Widze, ze dziewczyny sie zbuntowaly i milcza. Pamietacie o czance a nie pamietacie o kwietniowej, ona tez postanowila zamilknac. Ja tam nawet poprawy nie bede obiecac bo na razie nie widac swiatelka w tunelu. Dentysta, kurcze wspolczuje, wiem jak to jest na poczatku. W miare uplywu czasu bedzie coraz lepiej, czlowiek zaczyna myslec rozsadnie i juz nie dopuszcza do takich zaleglosci, zobaczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dzisiaj już waruje od 6.05 oczywiście wizja dentysty postawila mnie na nogi , wiem ze to jak się zacznie to już pojdzie ale ta pierwsza wizyta masakra nawet nie mysle o jedzeniu ..... odezwe się po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adipex Retard 15 mg. Lek jest oryginalny zakupiony w czeskiej aptece, wysyłka z opcją sprawdzenia zawartości. Kontakt: alowi@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna i 62 kg
Tak, najtrudniejszy pierwszy krok ... Jem sniadanko, strasznie pozno, juz sie zbesztalam :) Musli z mlekiem i banan. Porcja spora, przeciez listopad. Co do wagi, krece sie w kolko- w gore, w dol, w gore, czyli drepce w miejscu. Zbyt dlugo to trwa, zebym miala sie cieszyc, ze chociaz nie tyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny..widze, ze powoli robi sie tu zastoj.. u mnie dzis troche ruchu-spacer do pracy i z pracy..:) strasznie duzo nie zjadlam..ale zjadlam niestety troche chrupek :P w sumie powinnam zrezygnowac z takch rzeczy..ale jakos nie do konca potrafie sobie tego odmowic.. jak to robia niektore dziewczyny, ze nie jedza w ogole czekolady, slodkosci czy np. chrupek?..jak sie od tego odzwyczaic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna i 62 kg
moze tak jak ja od papierosow- najpierw guma z nikotyna czyli zamiast chrupek cos zdrowszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kolezanki:) pamietam o WAs:) a ja dzis rano na wage a tam 68,6kg:):):) taka happy dawno nie byłam i na zakupki nowa bielizna, spodnie bo jeansy mi wisza i brzydko to wyglada..kosmetyki.. i juz byłam taka ..hm..przeszczesliwa,ze kupiłam Milke i cała zjadłam:( Boze ponad 500kc..ale mam wyrzuty.. na obiad ugotowała troche makaronu wrzuciłam pare pieczarek i do tego rucole zjadłam .. z kolacji rezygnuje..ja nie moge co mnie podkusiło na ta czekolade???(:(:( brrrrrrrrr.... a jak tam u WAS?? widze kulka ze zabierasz sie za ciasto?? oj kuchnia to nie moja ,działka, :) trzymajcie sie kolejny wekend przed nami:) jutro ide na Andrzejki kolezanka robi dla mnie sałatke :) ale wodeczke bede piła..obiecałam..babski wieczor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m a  l w a
a tu cisza że aż strach, dziewczyny tylko nie szalejcie za mocno na andrzejkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALLLLLAAAAAAAAAAARMMMMMMMMMMMMM!!!!!!!!! 01 grudzien:) do wiosny coraz blizej:) ja wczoraj fajnie sie bawiłam:) dzis mierzenie i waga 68,6kg juhhhuuuu:) chyba wczorajsze tance mi pomogły:) kochane gdzie jestescie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m a l w a
no i chyba topik upada albo dziewczyny dały się na spokój z odchudzaniem, albo są już tak pochłonięte świętami że nie mają czasu tu zajrzeć. u mnie też klapa przybyło mi 1 kg i szczerze powiedziawszy nie wiem czy do świąt uda mi się cokolwiek z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna i 62 kg
Witam i zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski!!!!!! gdzie sie podziewacie? ja tez zapracowana,ale fajnie byłoby czasem pozalic****ocieszyc sie na forum:) u mnie waga w miejscu..a w zwiazku z zimnem organizm domaga sie wiecej kalorii..no i musze uwazac.. kulka a TY gdzie?? reszta dziewczyn zapadła w sen zimowy ,czy co??? wracajcie.......musimy sie trzymac razem zeby radosnie przywitac Wiosne :):) wyobrazcie sobie jak za kilka m-cy sciagniemy grube kurtki i załozymy krotki rekaw..fajnie byłoby pokazac super ciałko:):):) co Wy na to???? przekonałam Was :):):) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Chudzinki, Edyta pewnie ze przekonalas ja ostatnio nie mam weny , już po kawce jestem czesc prezentow zakupiona czesc rzeczy kupie przez internet , dietka ok czasem maly wyskok dzisiaj znowu dentysta spedze tam 3 godziny masakra !!! apepyt w zwiazkuz tym byle jaki , my na swieta raz do rodzicow raz do tesciow wiec za wiele nie przygotowuje jakies paszteciki z ciasta francuskiego i reszta u rodzinki lubie potrawy wigilijne typu ryby wiec może trochę podjem pierogi tez ok dan na słodko niecierpie wiec chociaż jeden problem z glowy dla mnie słodycze moglyby nie istniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) ja tez jestem :) weszlam ostatnio na wage...-kilogram :) odezwe sie pozniej..mam od zarabania pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miranda Kerr
Hej dziewczyny:) Ciekawiło mnie, czy jeszcze topic żyje, a tu widzę, że wytrwale dziewczyny działacie. 🌼 Ja niestety muszę się przyznać, że w natłoku obowiązków nie myślałam o diecie i ćwiczeniach i przybył mi jeden kg. Do Świąt chciałabym go zrzucić i będę wtedy bardzo zadowolona:) Od wczoraj (ha ha ha) znów trzymam się mojej zdrowej diety i ćwiczeń. Mam nadzieję, że rezultaty będą ale jojo świątecznego się boję, bo ja uwielbiam i potrawy i ciasta. Trzeba będzie dużo spacerów uskuteczniać - oby w śniegu:) your_soul, widzę, że u Ciebie odwrotnie niż u mnie:D Pogratulować i pozazdrościć mi pozostaje:) dodob, z tymi słodyczami zazdroszczę. Nigdy nie mogłam zrozumieć jak można nie lubić słodyczy, pewnie dlatego, że sama mogę ich zjeść duuużo:P Widzę, że rozsądnie prezenty kupione wcześniej. Ja jeszcze ostatnie zakupy zrobię w ten weekend i też już będzie z głowy:) edyta1982:D niezły apel:D a że pokażemy super ciałko na wiosnę to więcej niż pewne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edyta oj tak przekonalas mnie :P i w ogole zmobilizowalas do napisania tu znow :P kolejna niedziela.-.-kolejne wazenie...w tym tygodniu co chwila ktos przynosil do pracy..jak nie ciasto to jakies czekoladki..a nawet chipsy.. wiec ostatnio troche sobie pojadlam.. :/ no coz..ale troche to wyrownalam ruszaniem sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) cisze sie jestescie::):):):) mi to forum duzo dało.. starałam sie zagladac jak najczesciej...czytałam wasze menu i pokonywanie codziennosci.. i udało sie waga do konca nie jest super chciałabym 65-67kg ale najwazniejsze ze jest 6 z przodu...poza tym wiekszosc nawykow na stałe zagosciło w moim domu..przez pierwsze tygodnie nie jadłam słodyczy ( czasem czekolade gorzka malo) a to naprawde wielki wyczyn bo uzalezniona od niej byłam...teraz organizm sie domaga ale staram sie to kontrolowac dzis zjadłam pizze dosc spory kawałek:( ale przed okresem czasem tak mam ..ogladam notatki z poprzedniego m-ca i nie uległam pokusie byłam twarda wiec musze cezsciej pisac ,bo wspolne wspieranie daje lepsze efekty..jutro planuje jakies zakupy..i łyżwy...laski damy rade:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miranda_Kerr
Edyta, trzeba się spiąć, bo w Święta pewnie i tak sobie pofolgujemy, więc teraz podwójna dawka ćwiczeń i samodyscypliny dla wyrównania:) I mówię to ja, siedząca z lampką wina i planująca jakie ciacho zrobić na przyjazd kumpeli;) Ale poza tą jedną lampką trzymam się dzielnie i nie szaleję z jedzeniem, a wręcz trzymam się wzorcowo swojego planu dnia:) Szkoda, że tak mało nas już tu zagląda, bo forum faktycznie pomagało. Ale rozumiem, w końcu każdy zalatany i czasem nawet się już wieczorem kompa włączać nie chce, tylko przytulić do swojego i spać:) Przynajmniej ja tak mam. Robię dziś na kolację kulki z macy i z jabłka. Ciekawe czy to zjadliwe jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Chudzinki ja miałam imprezowy weekend czyli loopys world (taki plac zabaw dla dzieci) bo maz miał tam choinke z pracy potem imieniny mamy barbórkowe i wczoraj laba odpoczynek , sanki z dziecmi waga w granicach 62-63 kg raczej w dol niż w gore co mnie cieszy mam nadzieje ze chociaż dentysta wpłynie na spadek wagi , bo po nim jesc misie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja niedziele przelezałam w łóżku:( dzis na pełnych obrotach ...ale jakos daje rade... laski szkoda ze odpuscilyście:( razem łatwiej:):):) kazda z nas osiagneła jakis sukces mniejszy,wiekszy ale SUKCES!!!!!!!! do lasek ,ktore sa wytrwałe:):):) dziewczyny ale tamte nam beda zadroscic,ze sie nie poddałyśmy i wiosna przywita nas tak radośnie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirella112
No ja też się boję świąt, można się zdziwić, jak się wejdzie po nich na wagę :p a zaraz sylwester, więc wypadałoby też być w jakiejś tam formie. Ja dostałam np. w diecie na miarę 2 fajne przepisy świąteczne, dietetyczne :d Więc będę starała się pilnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Chudzinki ja bardzo dietkowo dzisiaj na jogurcie bo dentysta sadysta mnie dorwal ja już tez powoli zaczynam myslec o swietach chociaż jakos weny nie mam to przecież nie powiem dzieciom żeby nie szukaly prezentow bo Mikolaj nie miał weny nic trzeba ruszac do sprzątania i gotowania do zobaczyska 62 ,3 z tendencja spadkowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej Chudzinki jak tam czy tak zajelyscie się pakowaniem prezentow czy już takie chude jesteście ze taka cisza w eterze????? co jest do swiat 11 dni a tu takie pustki no dalej do roboty odzywac się meldować co jest?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×