Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość Agata89R
ale te Wasze dzieci chowają te dupcie, mój na kazdym usg tak leży, że widać całe krocze:) co do basenu to fajna sprawa, ale jak już ktoś napisał, rzeczywiście może troszkę ten wysiłek szkodzić i brzuch twardnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najprawdopodobniej jest w szpitalu pozatym twardnial jej brzuch i ta szyjka.moj m uwaza ze moge wypic ale z umiarem chociaz przed ciaza nie moglam patrzec na piwo a teraz to tak nachodzi mnie ze szok.mnie glowa zaczyna bolec masakra.spac niemoge.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Witam byłam dziś w kato na prenatalnych .dziecko waży 294gramy i jest bardzorr****iwe. Najważniejsze że zdrowe wszystko w porządku zdrowe i wszystko dobrze rozwinięte. Wszyscy mówili że będzie chłopak i cały czas tak myślałam. A dziś pani dr mówi że dziewczynka i że podobna do taty.Polecam dr Włoch bardzo miła sympatyczna pani wszystko tłumaczy, jest super:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej \ kasiu a ktory to tydzien ?? santana - a czemu arytmia to cesarka ja mam arytmie z dodatkowymi pobudzeniami komorowymi i nikt mi nie mowil ze to do cesarki ani gin ani kardiolog, na domiar tego co sie okazalo mam niski magnez dlatego moja arytmia sie nasilila musze zakupic jakis dobry bo w witaminach malo. Dzis od godz 9 bylam z kolezanka na ciuchach wydalam 100zl za caly wor wielki ciochow ok 3kg hehe bo w jednym bylo drogo za kg 53 zl ale full ciuchow bo dostawa w drugim troche taniej , zaraz bede przegladac bo dopierro wrocilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
87_asik 19 tydzień i wszystko3 dzień tak wyszło z usg i potwierdza się z ostatnia miesiaczka . Termin na 16.06. Cieesze się że zdrowe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik dla kogo kupowalas ciuchy?ja w poniedzialek chyba pojade do ciucha kupic jakies ubrankaq i dresy dla siebie.wkurzylismy sie bo mieli kase nam wyslac miesiac temu a teraz okazxuje sie ze moze za miesiac.dziewczyny macie kuchenki zplaskim blatem?jak sie sprawuja?ja mysle taka kupic lub na raty wziasc.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu 2014 daj swoj wiek i termin porodu to cie dopisze do tabelki tak samo inne nowe dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla Milenki ciuszki hehe :) Kasiu ja jestem dzis w 19t6d wiec podobnie a termin z OM 13.06 a z usg podobnie lekarz mowi nie zmieniamy terminu :) ale patrze ze wg usg 16.06 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik i co kupilas?to imie juz macie wybrane?ja jutro zaczynam 23tydzien jeszcze15i moge rodzic;) z zgaga mnie wykancza poprostu.ciekawe czy synek bedzie mial wloski,bo ja i m niemielismy po urodzeniu za to teraz ja mam bujna czupryne:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik- w 7 tyg mialam Holtera i za jakies 3 tyg znow mnie klada na kardiologie. Ja mam dodatkowe pobudzenia nieregularne, czesto salwy. Po wynikach pierwszego moj kardiolog powiedzial, ze nie ma sesnu zmuszac serca do takiego wysilku. Na dodatek mam przepukliny na kregoslupie, w tym w odcinku ledzwiowym tak wiec za dokladnie mnie badaja, bo ja poki co (odpukac) czuje sie ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde satanna to tak jak ja !!! chyba zmienie kardiologa jestem w szoku chociaz wolalabym chyb a naturalnie rodzic ale wiem dobrze jaki to niepokoj i uczucie jak serce wariuje i dlawi sie kurcze zmienie kardiologa i zobaczymy hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca kupilam tak 4x spiochy, 9x body, 1x rampers, 1x dl rekaw body, koszulki 2x, bluza 1x, sukienkie 6x, leginsy spodenki itp 14x, sweterki 2x , czapeczka , opaska z kokardką i 2 stroje kąpielowe :) bo od 4mc zaczynamy basenik ;p satanna a bierzesz metocard czy bez leku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
satanna tylko wiesz co jak jest niby masz wskazanie od kardiologa czy tam od innego lekarza a w szpitalu i tak cie skonsultuje ich lekarz i oni razem wydadza ocene z ginekologiem ;/ i zazwyczaj wydaja taka zeby wyszlo na ich korzysc czyli SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Asik to jesteśmy na tym samym etapie:-) to robis z już wyprawke ? Ją naradzie czekam może za miesiąc dwa. A ty widzę że imię już wybrane;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis kupilam pierwsze rzeczy bede powoli cos tam kompletowac szwagierka ma teraz 7mc coreczke wiec pewnie dostanie duzo rzeczy od niej , jutro mam ost dzien zwolnienia potem zacznie sie praca , szkola rodzenia, czasu troche malo bedzie, ale co sie da to przez net lozeczko kocyki posciel, wozek, ew tylko zobacze w sklepach jakie sa wozki , ale tam to pozamawiam , bo moge nie miec czasu na zwolnienie pojde dopiero od maja ;D Imie wybrane Milenka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pościel taka która z Kremowych : allegro.pl/posciel-haft-6el-120x90cm-super-cena-promocja-i3859499090.html do tego dokupie falbanke maskująca pod materacyk zeby zaslania pusta przestrzen . takie łozeczko: allegro.pl/piekne-biale-lozeczka-z-szuflada-rewelacja-i3869004868.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Milenka bardzo fajnie:-)szaleństwo zakupów,wspaniale jest kupować te maluśkie rzeczy,nie?ja tez musze poszukać jakiegoś lumpexu i zobaczyć kiedy są dostawy.zaczynamy szkołę rodzenia 19lutego. Już nie mogę sie doczekać,bo szkolą sprawdzona i na pewno dowiemy sie dużo rzeczy. Ja dopiero teraz zebrałam się i ubrałam,umalowalam i wlosy zrobilam,do tej pory leniuchowalam w piżamie:/ tak zimno,że nigdzie nie chciało mi sie wychodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Ją od nowego roku na zwolnieniu bo praktycznie non stóp jestem przeziębienia. Palenie chce pracować bo mam okropna szefowa. Pracuje w gabinecie kosmetyczny a ona wiecznie obrażona i wyrywa się na mnie. Ją nic nie kompletnej jeszcze. Ale pościel jak najbardziej ;-) ale mi osobiście białe pożyczka się nie podobają,wolę ciemne ile osób tyle zdań;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to chce pracowac z tego wzgledu ze dostalam teraz podwyzke 700zl praktycznie i jak przepracuje styczen luty marzec kwiecien do zwolnienia dluzszego to potem mi sie do macierzysnkiego z 12mc wlicza te mc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis rano bylo -18 plus wiatr hehe syberia podlaska norma :) aczkolwiek lepiej u mnie niz juz tam na suwałki dalej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik śliczna ta pościel :) Też kupimy białe łóżeczko, w dziecięcym pokoiku mamy już białą szafę. Wyprawkę zacznę kupować od lutego po prenatalnych. Wózek i łóżeczko kupię w maju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik - nie biore poki co, bo przed ciaza te dodstkowe pobudzenia nie przekraczaly 15 %, a teraz czekam na ten szpital. Skierowanien na badania wystawia mi moja Gin, ktora pracuje w Matce Polce (lodz) a coby bylo zabawniej, moj ukochany pan Doktor, ktory robi Nam USG i ma mega poczucie humoru jest kierownikiem bloku od CC . Oni wykonuja ten zabieg najczesciej w duecie i sa podonno bardzo dobrzy. Kardiolog powiedzial, ze moge probowac SN ale to moze sie nie udac jesli bedzie dlugo trwal bomnie bede miec sily i Dzidzius moze sie za bardzo zmeczyc wiec... no, zobaczymy. Oby bylo zdrowe :) Ja sie tak zbieram do kupowania tych wszystkich rzeczy :) na razie ogladam i wybieram. Nie wiem jakienrozmiary i kolory nanrazie ;) ale chyba zaczne od 60 i jakis kolorowych unisexown:) szafa bedzie gender na razie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik a ty jakie ubranka kupillas jakie rozmiary?ja tez malych niebede kupowac bo dziecko juz duze wiec wole kupic ciut wieksze ubranko i wystarczy na dluzej:)u mnie w ciuchu nie widzialam zadnych kaftanikow niestety.ja spiochow mam3pary i2pary wieksze body z krotkim rekawem 6szt 3czapeczki2niedrapki,2szt skarpetek,1xbuciki takie,1xbluzeczke,2xkocyk jeden polarowy cienki,recznik z kapturem.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
satanna przyznam ze teraz bede musiala sie sama zastanowic moze jutro spytam gin co ona uwaza ... oczekujaca kupilam wiekszosc 0-3 lub 3-6 mc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tak jak ja kupowalam chociaz mam kilka na 6-9wiec beda na pozniej:)musze zapisac sobie ile trzeba dokupic wszystkiego i w poniedzialek dokupie troche.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale fajnie że znacie płeć dziecka i możecie już zaszaleć, a mój m mówi że się będzie śmiał jak nam się teraz maluch nie pokaże i jak dla niego to się w ogóle może nie pokazywać(woli niespodzianki) to mu powiedziałam że i tak zacznę wszystko kupować tylko wszystkie kolory oprócz różowego i niebieskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik śliczna pościel co do łóżeczka to mój pokój w wenge, a pokój maleństwa to będzie robiony za jakieś 2 lata, to się dopiero okarze jaki kolor bedą miały mebelki, więc łóżeczko chyba tez wenge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
fajna pościel :)) mi sie bardzo podobaja biale i kremowe kolory więc będę szaleć :) na prenatalnych ginekolog powiedzial, ze mam bardzo nisko lozysko, i ze musi sie podniesc, i dopiero teraz czytam, ze jak sie nie podniesie grozi mi cesarskie ciecie! i ze nalezy odpoczywac i stad nize w szpitalu wyladowalam z bolami i twardym brzuchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allegro.pl/imie-3d-litery-15cm-400-wzorow-30dekorow-2xgratis-i3902649106.html i cos na ścianke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×