Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Oczekująca ale z Ciebie laska i bardzo ladnie wyglądasz z krótkimi włosami :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
dziewczyny to nie ja!!!!!!!!!!!!!!!! ja dzisiaj dopiero teraz weszłam na kafe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Gościu przestań się podszywać i pisz pod swoim nickiem. Chyba że brak Ci odwagi. Tak jak dziewczyny zauważyłyście, wysłałam swoją fotkę, synka nawet napisałam wiadomości do kruszynki. A teraz zaprosiłam jedną z nas do znajomych. Ewinka :) rodziłam sn, ostatnio widziałam tabelkę :) i chyba wydałam na świat najmniejsze maleństwo bo 3000kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
sisilka tak to jest z tymi goścmi ... nie wiem o co im chodzi kazdy kto chce przeciez moze pisac i kazdemu odpisujemy z kazdym sie rozmawia itd wiadomo kto pisze czesciej to bardziej sie znamy ale nikogo sie nie wyroznia daj dane do tabelki wage i dł :) oglądam po raz setny kogel mogel jak wychodxilam za maz to lecialo to w tv heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
asik ile jestescie po ślubie? my 2 lata ,8wrzesnia będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWINKA tez mam te czapeczki i jeszcze te husteczki niebieska granatowa i szara :). Dziękuję w imieniu Michała za komplementy wszystkie wasze męstwa są piękne . EWINKA Stasia dawno nie widziałam i najnowsze i Igora bym zobaczyła. JA PAMIĘTAM o wszystkich nie zawsze napisze ale pamiętam. Z rana to Santana właśnie ciekawe jak jej brzuch mój lepiej ale daj ie spokój 3 Mc i jeszcze jest nie zaciekawie musze zrobić zdjęcie do wniosku we wtorek leśna dokumentację odbieram i składam skargę będę na tyle uprzejma ze zapytam mojego giną czy mu nie narobie problemów prowadził mnie też kontrolował sprawdzał. Zresztą co mnie to ja miałam problemy. Nomatic dziś znów miałam z aura bo to tak zawsze dwa trzy dni a jaka masz aurę bo ja taka linie zygzakowata. Sorry dziewczyny może brzmi śmiesznie ale jest tragiczne mój m jak mu powiedziałam ze znów widzę ta linie pyta czy ona coś do mnie mówi :(. EWINKA miłych wczasów mam nadzieje ze zdjęcia z nowego aparatu zobaczymy. JA JUTRO odbieram pierścionek :). I nowe zdjęcia do albumu nadrabiam zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Kubuś rozkoszny w tej czapce hehe Igorek mi sie kojarzy z moja Milenką bo usta tak samo dolną warge chowa jakby identyko :D Mamokubusia co do linii rzeczywiscie jak to przeczytalam to parsknelam smiechem ale to nie smieszzne moze lepiej postaw na mm i zacznij brac leki bo to niebezpieczne takie stany z dwojka dzieci sama w domu.. Ilonek podziwiam ze trzymalas malą u mnie cala msze trzymal mąz na poduszcze takiej jeszcze z pierza od tesciowej tzn ona plaska ale ciezka w sumie byla i mala 5,300 to mial dosc jeszcze upal byl heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja padam na twarz :) Kuba już spi a ja zaraz prysznic i też spać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
MamoK my mamy chyba bardzo podobny gust bo jak kupowałam czapeczki to od razu te chusteczki trójkątne też:-) i jeszcze skarpetki takie granatowo szare:-) poza tym dzięki Twojej podpowiedzi dostaliśmy od dziadków ten album pierwsze 5 lat życia:-) jedziemy do Karwi i oczywiscie zdjęcia powysyłam,ja nie interesuje sie takimi rzeczami ale jak w sklepie zobaczylam jak przepięknie mi aparat fotografuje Stasia to nie moglam sie powstrzymać! I namówiłam m bo spędziliśmy w sklepie 3 godziny a on dalej nie wiedzial na co sie zdecydować bo oszczędny bardzo i mu szkoda bylo:-)dzięki Bogu dziecko przez caly ten czas spało :-) aj to sorki sisilka, pomylilo mi sie bo tez na s;-) mamy ladne zdjecia z chrzcin ale chyba juz nie dam rady wyspać,chyba,ze weźmiemy kompa to wyślę:-) podobno ma byc 18-20 stopni wiec będą bardzo rześkie spacery,przynajmniej jodu sie nawdychamy i w ogóle cieszymy sie:-) juz prawie spakowani jesteśmy,zaraz idę sie kąpać i spac bo po drugim karmieniu przed 6 wyjeżdżamy. jeszcze musze wejść na poczte i pooglądać bo chyba jakieś zdjecia przybyły:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
MamoK przykro mi,ze taki m jest,ze nie rozumie,ze powinien sie bardziej przejmować!!! U mnie to na odwrót,jak mowie,ze mnie mocno Glowa boli to on od razu by,po pogotowie dzwonil. Ja czasami tez mam mocne bardzo bole,ale takich dodatków nie mialam,bardzo bardzo współczuję,bo w malym stopniu wyobrazam sobie,ze to musi byc straszny bol:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Ilonek no widzę,ze Wy dobry aparat to juz macie:-)albo przynajmniej fotografa:-) pieknie wyglądałyście!!! Polka nie płakała od wody?,bo mój Stasiek byl polany trzy razy lodowatą wodą i jak sobie spał smacznie to przy tym sie rozpłakał.a powiedz jak mąż ?? Spisał się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny:-) mąż w sobotę wrócił po pół godzinie wypil jedno piwo i jak wrócił to zrobił masaż i dałam spokój rano jak wstalam on zajmował się mała pół dnia jak spala to robił różne miłe i przyjemne rzeczy:-) chyba zrozumial że głupio się zachował,na chinach prawie nie pił i pomagał sprzątać. Przed wyjściem zuzia oczywiście nagle zglodniala choć jadła chwilę wcześniej,w kościele na początku się wiercila bo nie zdążyła dojesc bo trzeba było jechać,ale całą mszę przespala,ksiądz się dziwił że jej woda nie obudziła:-) Impreza się super udała mama i szwagierka pomagały więc jakoś poszło. Mnie w barku pod wieczór sieklo więc opuscilam gości wcześniej ale został tylko brat i kuzyn męża,więc spoko. Jedzenia dużo zostało,dużo rozdalam,muszę policzyć dziś ile nas wyszły chrzciny,jolka jak pamiętam to 800na 20osób chyba tak? Dostaliśmy głównie pieniądze a nawet się nie spodziewałam że aż tyle,zuzia dostała lezaczek,rowerek,kolczyki,album,jestem mega zadowolona,jak już spalam szwagierka resztę ogarnela więc dziś wszystko odwiózł mamie i spokój. Co do migreny ją miewam czasem na szczęście rzadko ale jak mam to 2-3 dni i zawsze wymiotuje,wyglądam wtedy jak trup. Kiedyś miałam problem z nerwami w kregoslupie odc szyjny ale czekałam na termin i w wieku 17 pół roku 3x dzienne jadłem ketonal bo nie mogłam wstał rano taki ból. Doszło nawet do ketonalu 150,przez dość długi czas,na szczęście mam to za sobą. Mamokubusia uliczny jest,super trzyma głowę i zapiekane duże oczy:-) Esmi ale duży twój maluch:-) Flavia super wyglądacię razem,wciąż widzę cię w jasnych włosach:-) Oczekująca a jak mnie sobie wyobrazalas ? Oczekujaca nie mogę cię znaleźć,podeslij link na pocztę lub ktoś inny:-) Zdjęcia wyśle jak dostanę od przyszłej bratowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałam,sorki za błędy:-) Mała oczywiście wczoraj nie chciał usnac ale podmieniam jej cyca na smoczke i powoli daje się oszukać.poszła spać po 22 wstała po2.30 o 6.30 dałam jej na spięcia cyca bo twardy jak kamień przez to że co godzinę chce jeść i wciąż śpi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej mój ex m miał tragiczne migreny, wymioty co 15 min, pogotowie itp. pomagał lek, który mu przypisali po tomografie-Migea- na receptę, pamiętam,że 8 lat temu 1 tabletka kosztowała 2 zł- a w opakowaniu 10 szt. ale pomagało! -wczoraj poprosiliśmy wytypowanych chrzesnych na bycie nimi:) zaprosiliśmy brata i przyjechał do nas na 17tą,zrobiłam leczo, jajeczka gotowane i wędlinka, i jakieś słodycze, arbuz, whisky i tak sobie siedzieliśmy , w międzyczasie jeszcze wbili moi rodzice, było miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
mały gadał jak szalony- tzn. gugał :) ja z nim często rozmawiam, bo inaczej biedny gada do siebie;) albo jakby mnie gadaniem nawołuje:) trzeba mówić do dzieci, mój zaczął gaworzyć w ok. 6 tyg. wcześniej tylko wisk robił, tzn. darł się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
hej, kasiu to dobrze, ze chrzsciny sie udały i jestes zadowolona:) mamakubusia, to jest niebezpieczne jak asik pisze, 2 dzieci w domu, jedno malutkie, moze wybierz sie jeszcze raz z tym do lekarza.Ewinka udanego wypoczynku, oby pogoda dopisała.Olonek sliczne zdjęcia, pieknie mala wyglądała i ty tez. Flavia jestem bardzo podobna do mojej przyjaciołki, obecnie mieszka w niemczech, kiedys miała takie włoski kręcony jak ty tylko krotosze, ale z usmiechu wypisz wymaluj naprawde.Ja własnie sie dzis musze wybrac w poszukiwaniu czapki dla malego, bo mam jedna, reszta za małe...w lildu sa jakies dresiki i spodenki dla dzieci, moze skocze zobaczyc. Moj dzis spał super, najpierw od 20 do 2:30, potem do 6, wzielam do lozka i pospal do tej 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny :) mój to jeszcze śpi , ale sie budził po 3 , po 5 i jeszcze smacznie śpi :) a ja juz po kawce i po śniadaniu i robie detox na słodycze :) bo sie obzarlam jak smok :D Ja czapę muszę kupić , On coraz fajniejszytaki śmieszek Nasz Kochany !!!!! Duzo sie uśmiecha coś tam gaworzy :P Kasia fajnie ze chrzciny sie udały ja moge liczyć na tesciowa i swoja mamę :) i na moje przyjaciolki bo jedna będzie chrzestna i wiecie co moze to chamskie ale bardziej moge liczyć na nie niż ba moja siostrę a o szwagier e nie wspomnę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisilka wiemy, że to nie Ty, nie pierwszy raz ktoś robi sobie żarty. Ewinkaa chrzciny były 3 sierpnia, zdjęcia robił fotograf. Nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę wyjazdu, sama mam ochotę trochę odpocząć, ale się nie zanosi, może na wiosnę pojedziemy w góry. Miłego wypoczynku :) Kasia to świetnie, że chrzciny się udały. I że z mężem wszystko ok :) U nas też już wszystko dobrze i już tak zostanie :) Jestem w znajomych na fb u Flavii i MamyKubusia jak ktoś ma ochotę może mnie zaprosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik w dzień chrzcin był okropny upał i to było najgorsze. Małą trzymaliśmy na zmianę, chociaż ja najwięcej ( mam wprawę ostatnio w dzień praktycznie nie śpi i ją noszę, więc się przyzwyczaiłam :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
oj u nas dziś ciezka noc. mały ciągał nosem w nocy musialam odciągac odkurzaczem, przy wpsikiwaniu wody morskiej popłakał się biedny. Teraz niby ok ale boje się ze na chrzciny będzie chory, jak tu wtedy w kościele wysiedziec. Aby tak nie było:( Teraz ta pogoda taka paskudna tzn dla mnie dobra bo ja wole chłodno ale wiatr okropny i widocznie owiało go jak jechalismy w sobote do tesciów, a tam u nich w domu zimno, zaluje ze pojechalismy. mamoK twoj m to ma poczucie humoru, takie troche tragikomiczne. współczuje takich bóli. mnie przez ostatni tydzień w ciązy bolała głowa dzien w dzień, zasypiałam w bólem i budziłam sie tez z bólem. Czyli składasz skargę na szpital? bardzo dobrze, ja trzymam oba kciuki za Ciebie. Twój kuba jest śmieszny, chyba sobie obejrze nasza płytę z wesela tak mnie naszło. pewnie się wzrusze i popłaczę ze bralismy slub a teraz juz mamy cudownego synka:) Ja mam sporo czapeczek dla malego, w wyprawce kupiłam taką smerfową błękitno beżową i teraz będzie dobra na niego, bo wczesniej była za duża. Mam tez takie milusie na jesien grubsze z uszkami:) troche mam tez używanych z tej paki z allegro. Ja juz odłozyłam 3 reklamowki ubran z których maly wyrósł. masakra. Ja nie wiedziałam że dzieci tak szybko rosną, serio. Ilonek mieliscie fotografa? tez nad tym myślalam ale jednak nie. w ogole z tymi chrzcinami to wszystko jest przeciwko nam, wczoraj pojechalismy do spowiedzi i ksiądz nie spowiadal, musimy jechac w tygodniu specjalnie. juz mam dosc tego jezdzenia, więcej problemow nim ze ślubem bo ciągle coś a co by było jakbysmy w domu robili, chyba bym się z*******a za przeproszeniem. I tak musze zrobic ciasto w sobotę jakies z kremem. U nas ciagle guganie i gadamy sobie fajnie, ja małemu opowiadam wszystko co robie i co będziemy robic jak go ubiorę na chrzest co mu kupiłam, a on robi wielkie oczy słucha a pózniej mi odpowiada po swojemu. Wczoraj mówie jak robi krówka? a on: gę gę:D hmmm jakieś dziwne te krówki heh. małe dzieciaki sa takie śmieszne. Agata a ma ta twoja kolezanka fb? jak ktoś mówi ze jestem podobna do kogos to ja od razu chce zobaczyc:). w gimnazjum tez miałam sobowtóra, kazdy tak mówił. Chociaz w moim wypadku wystarczy ze ktoś ma ciemne kręcone włosy i cere ciemną i juz wydaje sie podobny. Ja mam włosy do pasa i jak dam na piankę to śliczne są, chociaz teraz przy małym to związuje ciągle albo spinam klamrą. włosy to jedna z niewielu rzeczy która mi sie u siebie podoba no i cera też. figure mam do d**y, musze schudnąc, nie mam się w co ubrac jesli chodzi o dół garderoby. chodze w spódnicach a jak zimno to nie mam w czym bo w żadne dzisny nie wejde, ew rozciągliwe spodnie. Ale i tak schudne nie wyobrazam sobie siebie w rozm L skoro zawsze nosiłam S:( na ślubie byłam taka szczuplutka a teraz. No ale dziecko mam cudowne i to najwazniejsze, dla niego mogłabym wszystko poświęcic. M wczoraj znowu mnie wkurzył, bo oczami przewracał jak parkowałam pod marketem, co ja poradzę calą ciąze nie jezdziłam i wyszłam z wprawy, a on zamiast mi pomóc to siedzi i rzuca oczami, a ja się denerwuje od razu i poleciały pioruny. My się szybko godzimy, ale kłócic to się potrafimy ostro przewaznie o bzdury. Ja kiedys więcej ustępowałam a teraz nie i odgryzam się za kazdym razem i to dlatego, z jakiej racji mam ustępowac. Ale ogolnie jestem spokojną osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia mam tak samo :-) my z m jesteśmy tacy sami oboje uparci i nerwowi żadne nie chce ustąpić i też kłótnie o byle co:-)ale chwilą krzyku potem cisza i za 2 godziny już ok. My jeszcze w łóżku z mała. Złożyłam lezaczek super sprawa:-) pasuje jej siedzenie w nim może leżeć lub na pół siedzaco być,ma wibracje i muzykę świetny bardzo mi się podoba:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmi90
Co do kłótni z m to ja już się przyzwyczailiśmy ale szybko się godzimy mój m po prostu nie cierpi jak się gniewam a teraz już nawet przechodzi mi szybko :) np wczoraj przyszli koledzy męża a ja musiałam iść do samochodu po wózek i kolega pokazywał teledysk kogoś tam a ten mówi leć bo zaraz mały będzie płakał to się wkurzyłam bo nie może potrzymać Kubę więc od razu ja mina sroga to później jak zobaczył to coś tam bąknął a ja nic to jak szykowałam wanienkę do kąpieli to od razu poszedł małego wykąpać a ja posiedziałam z chlopakami a potem ululałam i już posiedzieliśmy ze znajomymi :) Ja ogólnie zaczęłam mu codziennie fotki robić hihi chce kupić wielki album chyba popatrze taki na 5 lat co MamaK :D super sprawa !!!!!! ja mam taki album ale do pierwszego roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Esmi co do zdjęc ja to jestem maniaczką zrobilam juz od porodu ponad 3tys zdjec hahaha :) Ilonek to wyrobisz sobie muskuły ;p moja tp w dzien spi jie ma opcji zeby nie spala bo tak marudzi placze , porpstu musi zasnac bo inaczej jest zdenerwowana , jak nie zasnie odrazu po jedzeniu to musze po pewnym czasie dorobic 30ml mleka i wtedy usnie z butelką , lubi spac :) a ja jak ja karmie w nocy to czuje taki glod ze masakra i wychodzi na to ze codziennie w nocy jem ;/ nie potrafie opanowac tego glodu budze sie na jedzenie razem z dzieckiem haha co do kłótni my tez sie klocimy jak kazdy ja to nawet uwazam ze klotnie sa potrzebne w zwiazku bo inaczej byloby nudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj miałam chrzest u brata,jestem chrzestną.Było fajnie,msza na dworze bo było ciepło ale nagle zdrwał się wiatr,świecy nie dało rady zapalić.Nie było alkoholu,goście szybko się rozeszli.W restauracji obiad i tort.Nic więcej.U mnie jedzenia było duzo bo robiłam w domu.Tak jak piszesz,prawie 800 zł.wydałam na 20 osób,w tym tort i ciasto 160 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
Czesc dziewczyny,ktos napisał że mamy was w gdzieś bo nie piszemy chciałam zaznaczyć bynajmniej w mojej osobie że ja choćbym bardzo chciała to naprawde nie mam czasu wchodzić na kafe,w domu w 24 h opiekuje się dzieckiem i to cierpiącym mały przechodzi straszne kolki :-( nic nie pomaga mamy nawet sab simplex i też bez poprawy,byłam z Miłoszkiem u lekarza i musimy czekać aż układ pokarmowy się wykształci, w tej chwili jestem padnięta bo mąż w dzień śpi a w nocy pracuje ,więc jestem sama zdana na siebie więc jeśli już ktoś kogoś oceni to niech najpierw się zorientuje! podejrzewam że reszta dziewczyn która nie pisze pewnie ma swoje problemy,my też już po chrzcinach,teściowa dostała bure na chrzcinach ;-) nie wytrzymałam ehh. sisilko,jesli mozesz to przypomnij co pisałaś do mnie? nie przejmuj się ,za mnie też ktoś się podszył i napisał że urodziłam hehe jesteś może na fb?mieszkamy blisko siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Kruszynka czyli jednak dalej ma kolki mimo nutramigenu ? czyli to nie skaza .. lekarka dalej kaze brac nutramigen?? a suszarka nie pomaga ? pieluszka na brzuszek i ciep,y strumien suszarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Kruszynka jakich butelek uzywasz? moze w tym tz tkwi problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×