Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość kruszynka33
asik,butelki mam Dr browns antykolkowe,nutramigen je dalej nie wiem dlaczego nie kazała nam go odstawić,bardzo męczy się przy kupce,gazach,płacze,wygina się z bólu aż się robi bordowy na bużce teraz śpi w leżaczku,mam chwile dla siebie,przyznam się że przed wczoraj podałam mu hamune mleko i zwymiotował po 30 min chciałam sprawdzić jak zareaguje na to mleczko, w tej chwli do każdego karmienia nutramigenem podaje kropelki sab simplex a na noc espumisan 100 kupy zielone mimo podawania dicofloru Asik,sama już nie wiem co robić,masuje mu brzuszek ale nie da się dotknąć zaraz pisk,czasami i termometr idzie w ******le to już jak jest wymeczony to doktórka nam kazała pomóc,suszarka go uspokaja,włącze i jest spokojniejszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
biedactwo co tu potradzic no ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
kruszynka- a próbowałaś Bobotic Forte? u mnie mały po tym pierdzi :) i sobie chwalę, daję 2-3kropelki po jedzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka współczuję Ci i dla Twojego synka. Moja też dalej miewa kolki (ale już rzadko na szczeście ). Pomaga nam kąpiel i polewanie brzuszka ciepłą wodą. Kładę też bezpośrednio po jedzeniu na brzuszek ( beka wtedy potężnie ), ale ona z tych nie ulewających, bo w innym wypadku bym się bała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
asik prubowalismy chyba wszystkiego,z tej nie mocy ostatnio płakalismy razem :-( odezwe się wieczorkiem bo mały się budzi i czeka mnie noszenie,klepanie to go uspokaja ,asik jak jak cię znalezć na fb? jak to nie problem to napisz na poczcie to cię znajde :-) Miłego dnia dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
33ona,u nas bobotc forte się nie sprawdził niestety,mały puszcza bączki ale z płaczem,teraz podaje mu espumisan 100 albo sab simplex :-( ilonek,to twoja maleńka też się męczy,rozumiem cię,mam nadzieje że to się szybko skończy,lece bo mały już popłakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka szkoda, że nie można pomóc u nas sie uspokoiło na szczęście tfu tfuuuuuuuuu ! na e-mail wysłałam zdjęcie ubranek do chrztu i na przyjęcie :) A my po spacerze byliśmy w biedronce bo są fajne promocje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
esmi a co jest w biedrze nigdy nie lubilam tego sklepu ale od kiedy wybudowali 10minut drogi spacerkiem ode mnie to codziennie jestem ,, tyle ze i nas jeszcze karta nie mozna placic co mnie wkurza Justi duzo mozna sobie poczytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na e-mail wysyłam zdjęcie promocji z biedry :D Na Upalnej już można płacić kartą i to jest SUPER wygoda !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Kruszynka wysłałam ci wiadomość na FB. Niestety w wyszukiwarce mnie nie znajdziesz, dlatego pozwoliłam sobie ciebie zaczepić. Uciekam bo właśnie cycki mnie bolą więc Bartuś zaraz się wybudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bl
podobno dobry ten probiotyk :) wlasnie dobra mysl dzikidzik :D Kruszynka dajesz jakies probiotyki?? ja daje diclofor od 3mc dobra jest Osłonka Flavia chyba to Ty pytalas ja bralam slub 19 maja 2012 roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że dużo z Was brali ślub w 2012. Ja też :) miał być 27.04.12, w końcu wyszedł 16.09.12 :))) acha. I mocz też do analizy od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
ja mialam brac 22 wrzesnia :D ale dobrze ze wyszedl maj bo pamietam ze 22 wrzesnia byla brzydka pogoda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez 2012 :) 2 czerwca Ja podaje biogaje juz trzecia buteleczka ale szczerze nie wiem czy działa ale ostatnio jak sie skończyła to nie kupiłam nastepnego i pare dni nie dostawała i popoludniami plakala bardzo nie wiadomo czemu wiec stwierdziłam że to brzuszek i znowu daje biogaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej kopulowałam z m :) było fajnie, tylko,że podkrwawiam teraz:( tak jak mówiłam boję się tych spraw, no a mały spał, obudził się już po wszystkim;) -dziś idziemy do księdza -Wam też tak wypadają włosy? w ciąży wogóle mi nie wypadały, a teraz to 2 garście po umyciu:( 2 miesiące pokarmiłam i widzę efekty, hmm, no całe szczęście,że jestem włochata heh, ale nie wiem jak będzie dalej,żeby chociaż do chrzcin nie wyłysieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
aha i zapomniałam dodać,że po naszych wygibasach zachodzę pod prysznic,a tam z dwóch piersi kapie mi mleko, to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatita11
co do kolek....mam dwumiesieczne dziecko..przez pierwszy miesiac w ogole nie spalismy kupa zielona co 4-5 dni wysypka na buzi... skonczylismy na Nutramigenie plus dicoflor i delicol i kolki minely.... kupa po nutramigenie moze byc zielona - jest tak nawet napisane na opakowaniu.... jesli dziecko ma kolke pusc mu szumy z radia - wyszukiwanie fal - jesli placze glosno to tak aby szum byl glosniejszy niz placz...dziecko sie wylacza odrazu z bolu....potem szumy sciszasz powoli az dziecko smacznie usypia....sprawdzone - dziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała nie ma kolek,karmię ją tylko swoim mlekiem.Synów karmiłam bebilonem i też nie mieli kolek.Może jak dziecko wypija dużo mleka naraz to wtedy ma kolki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Asik dodam niedługo foto heh:) MamoK moja aura to tak przez środek i tak jakbym się na ostre słońce napatrzyla. 33ona tak to normalne:) Dzisiaj wzięłam dzieciaki na spacer tak się wkurzylam bo mój Kuba śpi tylko przy cycu lub na rękach był taki śpiący ze szok i krzyczał na całą okolice nic nie dal smoczek ani wygibasy tym wózkiem nie lubi gondoli nie zasypia i juz. A tylko do domu go wnioslam na rękach dwie minuty i spal. W ogole dzisiaj Nic nie zrobilam chyba pomysle o chuscie skoro moje dziecie tak mnie non stop potrzebuje. Nie wiem czy juz pisałam ale od środy mam leżaczek Fisher price z wibracja do 18kg kupiłam na olx za 50zl z przesyłka to jak za darmo:) i się dobrze spisuje: Śliczne dzieciaczki na fb, Ilonek świetnie wygladalas na chrzcinach Pola wręcz bosko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka współczuję ją się męczyła 4 dni i noce wiem co to. Bio gaja super sprawa. Jolka mnie wszystko na 18 osób wyszło 650,więc super tanio:-) Moja dziś tak po jedzeniu ulala że jak ją podnioslam to poszło jej po twarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona 33 fajnie to ujęłaś kopulowałam, dziewczyny ja jestem trzy Mc po i nie chce boje się nie mogę wpaść gina popytam o antykoncepcję tabletki nie bardzo wkładka może ale ja będę się bała mieć w sobie coś :). Co do wypadania włosów dziś zauważyłam że wypadają mi to około 4 Mc norma . ESMI biedronka to sklep w którym robimy zakupy i rosman Nonatic dziś nie miałam uff po 2 dniowym ataku cisza pogadam tez z gier i do neurologa się wybiorę. Nomatic a dlaczego to syn starszy tak płacze w nocy. Ja mam sposób na Kubę zaczęłam go uczyć pisać cyferki jest mega dumny z siebie i bardzo zadowolony. Co do spacerów Ja gondoli nie używam bo japke drze :). Jeździmy w fotelu a za miesiąc przesiadka do spacerówki. Spróbuj może z tym fotelem. Dziewczyny współczuję kolek miałam z Kuba problemy biednemu aż pi Anka z dupki leciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
Wysłałam pierścionek na pocztę ja jestem w nim zakochana ale pewnie jest zwykły taki dla mnie skarb. Pisałam wam ze koleś mi śpiochów nie wysyła a mi odpisywałem i w spamie było wszystko śpioch beda:). Zimno się robi wzięłam 80 rozmiar najwyżej za duże będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
Piękny pierścionek nie wiem tylko kogo ;-) Dziewczyny,mały śpi zasnął z tego bólu mi na rękach z włączoną suszarką,oglądałm dzisiaj jego kupki i zauważyłam śluz ,wiecie może co to oznacza ?bo mam nadzieje że nic złego,zanim zasnął to tak pięknie się do mnie uśmiechnął aż mi łezka poleciała ze wzruszenia dziewczyny to mówicie że ta biogaja dobra jest? na co ona wogóle jest? i czy dostanę ją bez recepty.wrzuciłam nasze zdjęcie. sisilka,nie mam wiadomości na fb od ciebie właśnie sprawdzałam Oglądałam zdjęcia na poczcie,wszystkie dzieciaczki są przesliczne i mamy również :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×