Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość 19magda91
Ja w 13 tc i od tamtej pory sie tylko potwierdza ze siusiak jest:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Flavia bardzo zgrabny brzuszek, że na 7 miesiąc to bym nie powiedziała jak tu ktoś porównał, ale rzeczywiście widać ewidentnie ciążowy. Ja teraz mam mniej wypukły a bardziej rozlany ogólnie od góry do dołu i talia mi się zaczęła zacierać. W pierwszej ciąży w tym momencie (tzn 18 tydz.) nie było widać jeszcze nic, a pojawił się w 7 mc, a pod koniec 7 był chyba ze dwa razy większy od Flavii teraz... Urósł mi ekspresowo. A teraz inaczej, stopniowo rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiacakrólewna
było widać na u usg u gina czy na prenatalnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91
U mnie pierwszy raz na prenatalnych a potem na wizycie u gin tez bylo widac. Jak mi gin pokazala co i jak to sama rozpoznalam siusiaczka. A ty spiaca krolewna wiesz jaka plec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
u mnie tez prenatalne i potwierdzone potem u ginekologa, mam foto siusiaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiacakrólewna
nie wiem, i chyba poczekam zeby zobaczyc na wlasne oczy ;) moj gin ma baaaardzo słaby sprzet usg, a u mnie wszyscy twierdza ze to bedzie chlopiec;) niby kobieta to czuje, ale ja nie wiem. bez znaczenia dla mnie czy to bedzie chlopiec czy dziewczynka, będe kochała równie mocno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91
U mnie na prenatalnych pan doktor nie zapytal czy chcemy wiedziec... tak palnal a my z m nie spodziewalismy sie ze bedzie juz widac , ale i tak chcielismy wiedziec:) ja uwazam ze nie da sie wyczuc co bedzie:) ale wiadomo aby zdrowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiacakrólewna
no to mieliscie niespodzianke ;) oby zdrowe ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flavia mamy takie same brzuszki:)ja tez mam taki moze troszke mniejszy ,ktoras pisala ze wyglada na7miesiac a mi kazdy mowi ze jest nieduzy.my juz po gosciach kiepsko sie czulam bo glowa boli caly dzien.dom sliczny maja.koc bardzo sie spodobal wszystkim oprocz tesciowej.spiaca krolewna ja dowiedzialam sie w18tc ze chlopiec.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze Flavia Twoj brzuch nie jest nisko uwazam ze jest na normlanej wysokosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
super brzuszk :) zgrabne, to ja w takim razie nie mam brzucha praktycznie w ogóle patrzac na wasze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Flavia, ja jestem w 34 tygodniu ciąży, synek waży 2370g a mam identyczny brzuch jak Ty :P przepraszam dziewczyny, że wtrącam się do waszej dyskusji, ale nie mogłam się powstrzymać, aż mężowi pokazałam to zdjęcie ;) a tak czasami sobie podczytuję wątki z różnych mirsięcu i sobie przypominam. Pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
heh no zdarza się:) mi lekarz od poczatku mówił że synek jest duży więc szykuję się na ponad 4 kilowego koloska teraz brzuszek mi rośnie w b. szybkim tempie, a na plusie dalej tylko 2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
Asik twój tez juz spory, chyba nawet większy od mojego. Agatka twój to taki maluszek:) ja taki miałam w 14 tyg a pózniej jak wystzrelił to szok super dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
Cześć dziewczyny :) no rano to on w ogołe jak mały :), ale skoro w pasie pod pępkiem mamy 90cm, ja mam szerokie biodra, kobieca budowe i mi to chyba idzie na cały brzuch, a Wam ładnie w przodek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
naprawdę masz tez 90cm? no u mnie idzie bardzo w przód typowy brzuch na chłopaczka. dziewczyny u mnie pojawiła się następna dolegliwosc, ból kręgosłupa. wczoraj posiedziałam 2 godzinki u teściów, specjalnie byłam tak krotko bo nie mogę za długo siedziec, no i wieczorem nie mogłam zasnąc tak mnie bolał kręgoslup. podkładalam poduszki masowałam, zasnełam chyba po północy. teraz tez mnie troche boli az promieniuje więc od rana leże, nawet nie wstaje. Powiedzcie dlaczego jest tak ciężko?. Kocham moje dzieciątko najbardziej na świecie ale tak juz bym chciala byc w 9 mies, a jeszcze tyle przed nami. Chciałabym biegac po sklepach oglądac rzeczy dla malucha, a rzeczywistosc jest taka że nie mogę nawet za dlugo siedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
jedna ma ciągle jakieś dolegliwości, druga nie ma w ogóle, ja nie mam zadnych zaparć, boli, nic mi nie puchnie, zapominam o ciązy i spie na brzuchu, nie wymiotuje, nie mam mdłości, także moje dzieciątko będzie chyba bezproblemowe po urodzeniu, ha ha ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dzisiaj w nocy dopadły bole.pachwin i kompletnie nie wiem co zrobic nospe juz wzięłam i jest lżej ale nadal boli :( macie moze jakieś rady na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie od 1 w nocy do rana bolało podbrzusze po tym jak sie wysiusiałam.mysle,ze mam zapalenie pęcherza.jutro zawiozę mocz do badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak patrze ze ja mam chyba tez brzuch na chlopca a raczej napewno hehe na bole pachwin to raczej nic bo to wiezadla sie rozciagaja, tez mam bol plecow w odcinku ledzwiowy jakbym miala taku pas zelazny ze jak dluzej posiedze posprzatam czy pojezdze autem to tak sztywnieje ze zgiac sie ciezko plus nerw kulszowy asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja wam zazdroszczę macie takie fajne brzuszki a u mnie dalej nic :( no cóż muszę cierpliwie czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
początek czerwca, jestes najmniejsza z nas. nic a nic po tobie nie widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tak jak początekczerwca :) ale u mnie to dopiero 17 tydzien. W środę ide na usg moze dowiem się czy to dziewczynka czy chłopczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia Ty już narzekasz?.A co będzie w 9 tym miesiącu.Brzuch wielki ,że nie można się przekręcić z jednego boku na drugi,bolesne skurcze łydek,skurcze przepowiadajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny fajne brzuszki a poczatek czerwca ma malenki:)ja dzis kiespko sie czuje glowa ciagle boli mnie i zgaga meczy heh.dzis mam zamiar odespac troche bo mialam ciezkie noce.wczoraj moja znajoma urodzila coreczke.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ;) Niestety chodź bym chciała nie mogę zobaczyć waszych brzuszQw ; ( mój telefon nie chce ich otworzyć:( mi odpukać nic nie dokucza nic nie boli tylko to że ciągle mam ochotę na słodkie i nabiał. Właśnie pieką mi się ptysie :D no i może z takich minusów to to że ciągle coś mnie irytuje i zloszcze się na bzdury ... z synkiem tak nie miałam a teraz nikt nie może ze mną wytrzymać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×