Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
Ja tez jestem znerwicowana zloszcze sie ciagle jestem nie do zniesienia, asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maminia a spodziewasz sie corki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jestem w 20tc i troszkę się martwię bo nie czuje ruchów to jest pierwsza ciąża i nie wiem czego powinnam sie spodziewać.Poczatek czerwca czy Ty czujesz wyrazne ruchy cały dzien ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie podobno ma być synek na początku czułam że będzie chłopak może dlatego że pod swiadomie kochalismy się w dzień owulacji ale później wewnątrz czułam że dziewczynka a usg miało to tylko potwierdzić ... a tu niespodzianka że drugi chłopak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pierwszej ciąży ruchy można odczuć później a więc nie masz co się martwić ;) napewno wszystko jest w porządku ja jutro zaczynam 20 tydzień a ruchy czuje ale nie codziennie i wszystko jest w porządku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 17t3d nie czuje nic ale sie nie martwie bo to wczesnie :) pewnie ok 20 t sie odezwie male , pilkarzem chyba nie bedzie hehe asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
nie nazwałabym tego narzekaniem, bo nie chodzi o te wszystkie niedogodnosci a raczej o to że temu wszystkiemu towarzyszy wielki strach o dziecko i chciałabym byc w tym 9 miesiącu i miec pewnosc że w razie czego maluch może się już spokojnie rodzic. a tak coś zaczyna się dziac i nie wiesz czy jechac do szpitala, czy nie jechac. Tak jak ja tydzień temu, to co przeżyłam i jakiego strachu się najadłam to coś strasznego. własnie mierzyłam brzuszek i mam juz 91cm pod pępkiem. od świąt urósł 2cm i powiem wam, że to jest widoczne. Moje malenstwo fajnie się rusza, np kopie mnie w jedno miejsce a pozniej czuje jakby mi się kiszki przewróciły na lewą strone i maluch juz jest w innym miejscu. moze pohasac póki ma dużo miejsca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze 11dni musze czekac zeby poznac plec jesli uda sie dojrzec juz chce wiedziec nie moge wytrzymac asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w końcu we srode idę na wizytę czekałam aż 6 tyg. Chciałam wczesniej iść ale sie nie udało :) a mnie podbrzusze boli chyba dla mnie wszystko sie rozciąga :) mam nadzieje ze poznamy juz płeć bo jesteśmy bardzo ciekawi :) ja czasami czułam ruchy ale od 3 dni delikatnie i zadko. Jestem w 19 tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
ja mam wizyte w środe i czwartek, w środe usg genetyczne.Ja osobiście nie znam takiego przypadku, ale pamietam, że moja kolezanka do 30 tygodnia miała mówione, że syn a ma córeczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
ja znam takie przypadki. Pierwszy to moja szwagierka do konca ciązy lekarze mówili że dziewczynka, jakos tak siusiak był schowany. Dopiero pod sam koneic okazało się ze chłipiec Drugi to moja koleżanka tez miala byc dziewczynka, rodzic pojechala z różowymi śpioszkami dla dziecka była pewna ze ze szpitala przywiozą corke, a przywiezli syna. A w drugą strone nie znam. Jesli lekarz widzi ptaszka to raczej tak jest. ja mam nadzieje że u nas nie będzie pomyłki i że będzie synus bo juz się przyzwyczaiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam znajomą co miał urodzić się chłopczyk a urodziła się dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie znam właśnie żadnych takich przypadków u mnie w pierwszej ciąży w 6 miesiącu okazało się że będzie chłopak i tak zostało :) a teraz w 17 tygodniu powiedział mi lekarz że też chłopak ale wiem że na tak wczesnym etapie to i u dziewczynki i chłopca wygląda podobnie ja widziałam tylko "antenke" odstajaca nic więcej po bokach po miedzy nóżkami ani jajeczek ani warg niewiem po czym lekarz był tak bardzo pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
ja tez widziałam taką antenkę stojącą, lekarz widział jajka ale ja nie. Ale jak dla mnie to chłopiec od razu zauwazyłam stojącego ptaszka:) i tez byłam w 17tc. pózniej w 19 potwierdził jeszcze gin w szpitalu że chłopiec. maminia a czemu tak liczysz na pomyłkę, wolałabyś dziewczynkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatekczerwca
Ja w ogole nie czuje ruchow.. jak bylam u lekarza w 16tc to pani doktor powiedziala, ze ruchy powinnam czuc za 4 tyg, a tu dalej nic. Jak narazie sie tym nie martwie bo jutro ide do lekarza to zobacze mojego maluszka. Matko jak ten czas leci :) polmetek juz za nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi wsztscy mowia ze syn wiec juz jakos sie do tej mysli przywiazalam hehe ale ciekawa jestem , a przypadkow pomylek nie znam . Asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie znam takich przypadkow pomylek.my widzielismy ze jest chlopiec i lekarz potwierdzil.ja mam w piatek wizyte a usg ostatnio mowil ze bedzie w 23tygodniu czyli za3tygodnie chyba ze wczesniej mi zrobi.jak lekarz mierzy tetno dziecka wam ile wynosi?a ja teraz schudlam2kg a sama niewiem czemu wazyl mnie maz2tygodnie temu i dzis i wychodzi2kgmniej.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie hr bylo raz chyba 156 raz 152 asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
różnie, na początku szybkie 172, potem 160 a ostatnio 152

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ja mam zazwyczaj 150raz bylo160 ostatnio.lekarz mowi ze to norma.wczoraj gadalam z siostra meza to pytala o ciaze to tesciowa niepochwalila sie ze bedzie wnuk i taka zdziwiona ze bylam w szpitalu.heh dziwna baba.ja w przyszlym tygodniu albo po polowkowych mam zamiar zaczac kupowac rzeczy dla dziewcka.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej kobitki ja dzisiaj zauwazylam ze sie zloszcze na m. W sumie o jakas p*****le. Ale nie umiem nad tym zapanowac. Jestem strasznie przybita bylismy z m u moich rodzicow bylo fajnie dopoki nie zeszlo na ciaze. Cale zycie walcze z nadwaga a teraz ciagle slysze glos mojej mamy zebym nie przytyla za duzo. Wiem ze robi to z troski o mnie ale dzisiaj to troche zabolalo. Stwierdzila ze duzo przytylam gdy powiedzialam ze dwa kilo to padly slowa ze widac jakbym przytyla z piec. Ze jestem napompowana. Zle mi z tym a wiem ze bede jak maly wiloryb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sisilka wiem co czujesz ,ja tez zawsze byle co i tylam ale to przez tarczyce.w ciazy tez przytylam i nic nieporadze bo jem norlamnie a tyje.przykre sa takie slowa.ja mysle ze niebede sie odchudzac w ciazy bo dla mnie dziecko najwazniejsze.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatekczerwca
Dziewczyny ja sobie wlasnie sprawdzalam wage BMI i wyszlo, ze mam 4kg niedowagi.. nie bede sie tym przejmowac bo kazda z nas ciaze znosi inaczej i jedne tyja, a drugie chudna. Nigdy nie bylam za szczupla, ale teraz ani brzuch nie rosnie, zachcianek brak.. kolezanki sie smieja i mowia ze jakbym im nie powiedziała to nigdy nie domyślilyby sie, ze jestem w ciazy.. chlopak to samo, jedynie co mam do ogromne balony. Pf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
Czesc dziewczynki, tak szybciutko bo przegladam sobie wozeczki,co myslicie o wozku tako ballila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia234 oczywistym faktem jest że nie ważne kto tam siedzi pod serduchem :) i tak będę je kochać :) ale każdy ma marzenia .... mam już synka w domQ i marzy mi się dziewczynka lecz jak będzie syn też się bardzo będę cieszyć. A jak u Was Dziewczyny z cera bo u mnie nadal masakra średnio raz na dwa dni jakiś pryszcz czy coś mi wyskoczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamina ja cere mam juz jak przed ciaza nawet bardziej nawilzona a nieuzywam zadego kremu.napoczatku robily mi sie krostki na czole a teraz nic odpukac.ja juz za4dni wizyta znowu bedzie stres przed adaniem.gosc85gdzie jestes?oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Guziczek wozki tako sa porzadne sle maja jeden ogromny minus wage !!szwagierka ma lareta wersja z gondola wazy ponad 17kg szok ja po dokladnej analizie zestawien i ocen wozkow poluje na roan teo chce uwywke ost byl na allegro kolor lime z ciemnym stelazem za 600zl ale licytacja sie skonczyla nowy za ok 1500tys 3w1 tamten nie mial nosidelka ale uzywany widzialam za ok 150 asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91
Maminia32 ja na poczatku ciazy mialam bardzo duzo wypryskow... potem z miesiac spokoju a teraz od nowa... masakra. Dodam ze nigdy nie mialam problemow z cera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta cera mnie dobija nawet pod makijażem ciężko ukryć nie które ślady :/ wstyd mi jest chropowata. Na plecach i piersiach też mi się krostki robią :( gdzie powinny właśnie już zniknąć. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×