Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Sek w tym ze ja zawsze miałam też bez zarzutu cerę tylko w pierwszej ciąży z synkiem na początku miała krostki nie liczne a później rozkwitalam cera jak pupcia niemowlaka nie musiałam podkładów używać ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91
Ja tez mam na piersiach:/ niektore dziewczyny maja ladna cere w ciazy a niektore masakre na twarzy... mam nadzieje ze nie na dlugo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatekczerwca
Jak tak Was czytam to ciesze sie z mojej niemowlecej cery ;) zmagam sie (jak narazie) tylko z wagrami.. fuj fuj ! Wredne pasozyty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja zazdroszczę tym co mają piękną cerę . Co gorsza nie mogę nic z tym zdobyć. A jeśli chodzi o piersi to od początku ciąży kupiłam 3 kaplety stanikow tak mi skubane rosna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiacakrólewna
ale macie brzuchy ;) niepokoi mnie pewna rzecz. Mianowicie, wczoraj oglądalam film, w którym dziewczyna w ciąży w samochodzie zaczęła odczuwać bóle, wylądowała w szpitalu, wiadomo. okazało się że straciła dziecko bo odkleiło się łożysko. Czy któraś z was wie coś na ten temat? czemu tak się dzieje? taki niepokój tkwi we mnie po obejrzeniu tego filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatekczerwca
Dziewczyny !! A ja jechalam kilka razy w sporotwym aucie i tak mnie rzucalo, ze szok. Po jezdzie zawsze mialam twardnienie.. dobrze, ze jutro mam wizyte to sprawdze czy wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
Tak sobie na szybko przejzalam wasze zdj. i moj jest podobny do brzuszka od "poczatek czerwca".Zrobie focie i wam przesle:) A to trzeba sie najpierw zalogowac na tej stronce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
Moja cera jest rozna raz mam fajna a raz cos mi na niej wyjdzie,np.dzis mam dwie krostki na policzku:) Na klatce piersiowej mam za to pelno malych czerwonych kropeczek :( Ale stan moich wlosow sie poprawil na poczatku strasznie mi wypadaly a teraz prawie nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
spiaca krolewna gdzies czytalam,ze jak sie odkleja lozysko,to objawia sie to krwawieniem lub plamienia swieza krwia i bolem brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
Co do wozka moze byc inna Firma,ale podobaja mi sie te duze kola. Moja kolezanka kupuje tako City mova,tylko nie wie jeszcze jaki kolor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam od soboty plamienia ciemne w niedziele minely,ale dzis przy stolcu znow mialam:( musze pojsc do lekarza bo to chyba cos nie tak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
gosciu,takie ciemne plamienia w drugim tremestrze sie zdarzaja czasami bez powodu,ale moze to tez byc objaw nadzerki lub jakiejs narosli na szyjce wiec lepiej sprawdzic u Gina,ale dziecko jest bezpieczne.Gorzej jak wystepuje plamienie lub krwawienie swieza krwia,wtedy natychmiast do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
A brzuszek cie boli ? Jezeli nie, to nie ma co sie bac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiacakrólewna
ale czym jest spowodowane odklejenie się łożyska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
Ja to się nie złoszcze tylko mam napady płaczu, np siedzę przy oknie i zaczynam płakac bo jest brzydko na podwórku i pada deszcz. Albo rozmyślam o moim maleństwie które noszę w brzuszku, myślę o tym jakie jest bezbronne i zależne ode mnie i też płacze. Patrze na zdjęcie usg myślę sobie jak mocno go kocham i płaczę. Nie chce ciągle płakac ale to hormony nic na to nie poradzę. Mój mąż wraca z pracy siada rozmawiamy i ja mam łzy w oczach, on myśli że coś się stało a mi to się robi bez powodu wystarczy, że o czymś pomyślę. Co do wagi to mój mąż mi cały czas mówi, że ja za mało przytyłam bo za mało jem, on ma dziwne wyobrażenie o kobiecie w cięży mysli że trzeba jesc 5 razy więcej:D ciekawe jak ja bym wtedy wyglądała. chociaz własnie dziwie się ze od miesiaca mi waga nie podkoczyła, cały czas tylk te 2 kg na plusie. zapytam się lekarza czy dobrze przybieram jak będę na wizycie Moja cera to zalezy raz na jakiś czas mnie wysypuje, teraz akurat mam okropną kroste na policzku ale ogólnie nie jest tak zle, na początku ciązy było gorzej. spiąca krolewna, ja to w ogóle nie oglądam takich filmów bo pozniej bym niepotrzebnie isę bała, mi brzuch juz mniej twardnieje, ale jeszcze zdarza się conajmniej 2-3 razy dziennie. gdybym niedaj moze zobaczyła jakąs krew to juz bym była u lekarza więc lepiej skontroluj to moze nic się nie dzieje ale lepiej sprawdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny.mnie bolal brzuch cala noc.snilo mi sie ze podmienili mi dziecko w szpitalu ale pozniej sie zorientowalam i mi dali moje:)dzis pomagam mezowi troche i oczywiscie co niepowiem to tesc i tesciowej niepasuje.szlak trafia czlowieka.teraz w piatek wizyta ,alez ten czas leci dopiero co w szpitalu bylam a tu juz polmetek:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
a mnie boli krocze, was już też boli? okropne to jest jakby ktoś mi te kości w srodku łamał i takie uczucie rozciągnięcia krocza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mnie nic nie boli może dlatego że to druga ciąża...i wszystko jest tam już trochę bardziej rozciagniete? Czy powinnam się martwić czasem zapominam że jestem w tym wyjątkowym stanie :) ale chwilę później brzusio mi o tym przypomina bo nie należy do najmniejszych :) dzisiaj zaczynam półmetek to już 20 tydzień kiedy to zleciało !? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
ja w piątek tez zaczynam 20 tc, macie racje czas szybko leci chociaz z drugiej strony jeszcze drugie tyle przed nami, ja mam wrażanie ze to jeszcze tak długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeniejeden
Witam wszystkie przyszłe mamy. Kilka dni temu znalazłam wasz wątek i pomyślałam, że dołącze do was. Jestem w ok. 20 tygodniu ciąży a najblizszy przewidywalny termin mam wyznaczony nawet na 22 maja przez lekarza z innego miasta. Moja ginekolog wyznaczyła jednak na 5 czerwca i już sama nie wiem. Za tydzień mam wizyte u 3 ginekologa i może wtedy bedzie jeszcze inny termin. Rodzina nawet twierdzi że to moga być bliźniaki ale to już przez zabobony. Zobaczymy;) Dodam że to moja pierwsza ciąża i to bardzo wczesna gdyż mam zaledwie 19 lat, jednak stało się i teraz tego nie odkrecimy. Zrezygnowała m z kontaktów z moimi "przyjaciółkami", gdyż probowalyy przekonać mnie do aborcji a ostatnio nawet zaczęły mi doradzać jak wywołać przedwczesny porod. Wiem, że nie będzie łatwo ale jednak. Nie potrafiła bym spojrzeć na swoje odbicie gdybym zrobiła tak jak one mi podpowiadaly. Już na samą myśl że coś by mogło się stać mam łzy w oczach, bo to już jest mój skarb. Tak patrzyłam na zdjęcia waszych brzuszkow i sie usmialam (w pozytywnym sensie) nie wiem czemu ale tak jakoś milej pomyśleć że gdzieś tam są osoby w takim samym stanie jak ja. Nie wiem czy wam się wyświetli ale moja przeglądarka w telefonie ma problemy z ładowaniem wybranych zdjęć do wysłania wiec musiałam dodać gdzie indziej https://plus.google.com/app/basic/photos/102459667672874576434/album/5966129613539203793/5966129613209086386?cbp=dh6sisbijlwv&partnerid=opmin&sview=2&cid=5&soc-app=115&soc-platform=1 małego dnia życzę wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
Witaj. bardzo dobrze, że nie słuchasz swoich koleżanek, maleństwo pod sercem kocha się od pierwszych chwil jego istnienia, twoje koleżanki nie potrafią sobie tego wyobrazic i jak widac mają pstro w głowie skoro dają ciężarnej takie rady, tez zerwałabym z nimi kontakt. Jesli jesteś w 20tc ciązy i lekarz do tej pory nie mówił nic o bliżniakach to znaczy że jest jedna dzidzia, w przeciwnym razie na pewno byś o tym wiedziała bo juz dawno byłoby widac:) no chyba że nie miałaś usg. Ja też mam jeden termin na 6.06, pózniej miałam na 4.06, i na 27.05, z każdym usg to się zmienia bo zależy jak dziecko rosnie, jedne są wieksze inne mniejsze, owulacja mogła byc tez wczesniej lub pózniej. tego nie da się przewidziec, możemy urodzic i w maju i w czerwcu, aby zdrowo donosic to najwazniejsze. A z ojcem dziecka masz jakiś kontakt, jesli nie to on mimo wszystko musi płacic alimenty, brzuszek masz spory, wszystko sobie pomału ułożysz. powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
Czesc dziewczynki, Mnie krocze nie boli,ale kilka dni temu mialam tak dziwny Party bol ale na o***t,ale przeszlo.Obecnie piersi mnie bola przy dodtyku,moze zaczely rosnac :) Nawet slyszalam ze to dobrze,ze od poczatku nie sa tak nadete,bo jest mniejsza mozliwosc ze wyjda mi roztepy,po pierwszej ciazy prawie ich nie mam,ale nie moge sobie przypomniec od kiedy zaczely mi puchnac:) moznie jeden zycze c***owodzenia,latwo nie bedzie,ale kto powiedzial ze to latwe .Obojetnie w jakim jestes wieku moga dojsc problemy,zawsze cos moze sie wydarzyc.Glowa do gory,bedzie dobrze,najwazniejsze sie nie poddac i byc dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeniejeden
Ale wiadomo rodzina wierzy w zabobony wiec wierzą że bliźniaki. Z chłopakiem mam kontakt bo mieszkamy pod jednym dachem, chociaż ostatnio mam swoje humorki i momentami wolała bym nie ;) Miło słyszeć, że nie tylko moim zdaniem one przesadziły. Większość z nich teraz przeżywa to że są pełnoletnie i mogą pić ile chcą. Ja raczej nigdy z nimi nie piłam chyba że sok gdyż alkohol mnie odrzuca. co do piersi, mi zaczęły bardzo szybko pachnąc i do tej pory kupilam juz 5 stanikow, a teraz musze isc po kolejny. Rozstępy mam i to tragiczne ale cóż mojemu jakoś to nie przeszkadza za bardzo bo tłumaczy mi wiecznie ze to przez maluszka;) a jak u was z wyprawkami? ja od jutra zaczynam, zas ubranka dopiero pod koniec ciąży, gdyz duze prawdopodobienstwo że maluch bedzie mial nawet 5kg jak tatus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamny nową mamusie , brzuszek pokazany a znasz juz plec bo ja czekam z wyprawką na plec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny dzis zamowilam kilka rzeczy dla dzidziusia na allegro:)taki mialam dobry humor ale niestety wrocilam i sa same klotnie m z tesciowa.takie rzeczy co uslyszalam to masakra.juz mam dosyc poprostu zabolalo to ze ona na nas robi aby i powiedziala do m ze on niema prawa sie oddzielic od niej.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik dopiero za tydzień w środę poznamu płeć ale stawiam że chłopczyk:) wtedy kupimy kocyki i może wanienke. Właśnie wróciłam ze sklepu i jestem rozczarowana, praktycznie same ciuszki i zabawki wiec mamy tylko 2 butelki gryzaka smoczka i do czyszczenia noska. oczekująca widzę że nie tylko ja mam problemy z rodziną. Z chłopakiem mieszkamy u moich rodziców bo w ciągu 2 miesięcy wyprowadzamy się do miasta oddalonego o 300km wiec szukanie tutaj własnych 4 ścian nie miało sensu. Też już nie raz to słyszałam od wslasnej matki mimo że mój chłopak pracuje, ale cóż nawet za dużo odezwać sie nie można bo wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
Ja mam rozne humorki, draznia mnie blachostki,ale do takiego stopnia ze musze sie wyklucic i wyladowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mysle ze za jakis czas zowu zamowie jakies rzeczy dla synka:)wanienke planuje kupic w sklepie.przewijaka niebede kupowac bo niejest taki niezbedny.kurde chcialabym zeby byl maj a tu jeszcze zostaje prawie19tygodni do konca,chociaz lekarz mowil ze jak dotrwam do38tc to bedziemy rodzic.zamowilam dzis smoczek nawet sliniaczek pieluchy body spiochy skarpetki buciki czapeczki2 kocyk grubszy bo w sklepie kupie cienki.w sumieduzo kupilam oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatekczerwca
Hej dziewczyny ;) Nie rozumiem zachowania Twoich kolezanek !! Tez mam niespelna 19lat i moje kolezanki mnie wspieraja, pytaja jak sie czuje i w ogole.. Bylam dzisiaj na USG i moj Jasiu ma 14cm i 300g :D jestem taka szczesliwa !! Szkoda tylko, ze moj chlopak nie mogl z nami byc :( zdjecia nie dostajmy bo Misiek w calosci juz by sie nie zmiescil. Jedno jest pewne.. bedzie narcyz po tatusiu, caly czas glaszcze sie po buzce i glowce. Haha Pierwszy raz na wizycie nie dostałam sterty recept i skierowan (odpukac) !! Juz sie nie martwie, ze nadal nie przybieram na wadze i nie czuje ruchow, bo jak to mowia ,, wszystko w swoim czasie''. P.S tez czasem zapominam, ze jestem w ciazy. Aaa co do mieszkania z chlopakiem to ciesze sie, ze jak narazie ze soba nie mieszkamy bo bym go czasem ' zagryzla ' jak mnie cos dopadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×