Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karkata

Do ciekawych mezczyzn

Polecane posty

Lepsze krążenie samopoczucie gładką i delikatną skórę. No i oczyszcza martwy naskórek na ciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no kobieta powinna mieć trochę ciałka ale nie za dużo. Fajnie jest jak jest się do czego przytulić tak maksymalnie 74kg Od 50 do 75kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli kwalifikujesz się do tych kobiet! Po drugie lubię cię bo okazałaś się fajną kobietą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądasz Mam Talent?? W Termach Rzymskich był uczestnik tego programu Kamil Kamis Ten magik iluzionista!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No owszem mam !! Jeszcze w 2002 roku nie chcieli mnie wpuścić na Dyskotekę która była od 21 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koledzy mało ze śmiechu nie poumierali jak z ochrony powiedział że nie wejdę bo nie mam 21 lat. A miałem 34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wezwałem właściciela Dyskoteki i on też nie chciał wierzyć że mam 34 lata. Więc się założyłem o darmowe wejście i stolik. Właściciel był zaskoczony bo bylem starszy od niego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu okazał się w porządku bo oprócz tego co było w zakładzie przyniósł jeszcze 2 flaszki. A ja miałem tak ksywkę Starosta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No owszem była fajna zabawa. Chociaż ja wówczas wcale alkoholu nie piłem. Koledzy mieli co pić. Ja wolałem poszaleć na parkiecie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×