Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Daisy - haha ja mam dokladnie odwrotne zdanie. To samsung musial placic appel miliard dolarow za sciaganie od appel. No ale gusta i gusciki :). Malanadzieja - super tak odpoczywac po ciezkiej pracy nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - nie zmienia to faktu, ze apple sa robione na podzespolach samsunga, a samsung na samej wspolpracy z applem zarabia wiecej niz wynosi ta kara. Nawet jesli apple cos projektuje - pamiec, grafike do iphonow, ipadow itp, to i tak produkuje to dla nich samsung :). Temat rzeka. Nie rozumiem, odebralam to jakbys zadrwila z mojej wypowiedzi :/. W filmie nie wszystko zostalo przedstawione tak, jak mialo to miejsce w rzeczywistosci. Wole samsungi bo nie oplaca sie placic za obrazek jablka tylko po to, by byl, skoro to jest to samo - jedynie system operacyjny jest inny, a kazdy pracuje na tym, co lubi. A sam samsung wprowadza w swoje produkty wiele nowosci, na swojej licencji, a nie sprzedaje tego do appla. * Dopiero usiadlam i zaczynam ogladac ten film :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam :) jak mija Wam weekend?? My wczoraj zaczęliśmy od obiadku u teściowej, a skończyliśmy na whiskey ze znajomymi, ale w końcu M podpisał umowę z firmą na emeryturę :) 30 lat na karku i trzeba było coś pomyśleć :) Daisy - @ się zaczęła?? u mnie jeszcze ni widu ni słychu, ale pewnie popołudniem zaatakuje, piersi mega bolące, czyli czekamy :) * MałaNadzieja - @ rozkręciła się na dobre??, mam jednak nadzieję, ze to nie to :) * gościówa - zaczynam się martwić, co u Ciebie?? * ja z samsungów tylko telewizory, no i do ostatniego tygodnia telefony :) a i M ma laptoka, zadowolony, ale wiadomo, wszystko zależne od systemu na którym sprzęt pracuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :)) Joanne - u mnie ani widu, ani slychu. U mnie to DOPIERO 28dc :/ mam nadzieje, ze ten cykl bedzie 30dc jak ostatnio i spokojnie bede testowac niebawem :/ Nic mnie nie boli, temp sie trzyma taka sama 3 dzien. Mysmy wczoraj zaliczyli zakupy i ostatecznie wyladowalismy jeszcze u Tesciow z ciastem, w domu dopiero ok 19 bylismy. Film udalo mi sie obejrzec, wiec poszlam spac dosc pozno. Wlasnie dobudzam sie kawa. Mloda lepiej, ale rano jeszcze kaszle, pewnie odksztusza nocne wydzieliny. Mojegrdlo w koncu tez dalo mi spokoj, po 1.5 tyg :/ czerwone jest, migdal mam powiekszony, ale chociaz bialy nalot mi zszedl po tymsalu. Zdalam sobie sprawe przy tym chorym gardle, ze jakby w ciazy byc, to na dobra sprawe leczyc mozna sie najlepiej modlitwa :D My dzis chyba w domu zalegniemy, corka juz odrabia 'lekcje', ktore jej zadaję - codziennie pisze kilka stron literek w zeszycie :) Nauczyla sie, ze im szybciej zacznie, tym szybciej skonczy :). * Tez sie strasznie martwie o Gosciowe :/ sporo juz minelo od naszych ostatnich rozmow. Mam nadzieje, ze wszysyko jest dobrze :/ * Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - cieszę się, że wracacie do zdrówka, ja też skończyłam brać w końcu antybiotyk :), u nas 12,5 na minusie, auta sąsiadom nie odpalają my dzisiaj do ojca jedziemy, a tak mi się nie chce kolejny dzień wychodzić z domu, taka zimnota brrr... Miłego dnia również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. U mnie sypie snieg :-) Joanne no wlasnie sie nie rozkrecila. Mialam tylko kapke krwi po stosunku. Poczekam do jutra. Nie wiem co sie dzieje. Zawsze dlugo sie rozkrecala ale nie az tak. My wczoraj bylismy na tej rocznicy. Wypilam troszke cytrynowki a dzis glowa boli... A dzis wpadamy jeszcze do tesciow na obiadek takze mam wolne od gotowania ;-) milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadzieja - moze cos sie urodzilo?? Na antykoncepcji wczoraj jedna dziewczyna robila wieczorem test 3 dni przed @ i ciaza, dzis powtorzyla test i potwierdzila. Nastepna dzis rano tez stamtad testowala i tez 2 krechy :) cofnelam pare stron i doczytalam objawow zero, bol na @ i kazda juz widziala podpaski..a tu niespodzianka. Pozarazaly sie. ;)))) W kupie sila dziewczyny, glowa do gory. Damy rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem juz. Dzisiaj bylby moj 34dc ale nie wiem jak mam to liczyc. Do jutra poczekam. Jak sie nie rozkreci to zrobie test. Narazie juz nie mam nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Daisy - wcale nie chcialam zadrwic z twojej wypowiedzu. Jesli cie urazilam to bardzo przepraszam. Nie mialam takiego zamiaru. Super ze z wami juz lepiej. To chyba najgorsze jak gardlo boli. Joanne - a ty kiedy powinnas dostac okees?? MalaNadzieja - moze jednak ciaza??? Masz testy pod reka?? Jesli ciaza to wszyscy bedziemy sie cieszyc :D a jesli nie to przewaznie jak sie zrobi test to @ sie rozkreca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - no nic się nie stało :))), tak jakoś to odebralam, ale ogólnie wczoraj wieczorem jakaś nerwowa chodziłam, sorki :ppp * MalaNadzieja - no to jest szansa.. :) * Mnie tak coś pobolewa niby delikatnie, ale to tak sama nie wiem, raz lewo, raz prawo, raz środek..pewnie też @ się zbliża już powoli :/ Siedzę w polarze i szlafroku coś mi zimno :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja sie witam u mnie sniegu tez napadalo troche i jeszcze lekko sypie. mnie dzisiaj strasznie prawy jajnik boli. 20dc do okresy rowny tydzien. milej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - poleniuchuj troche, wkoncu to niedziela. Ja gotuje zupe kalafiorowa ulubiona mojego meza. A potem goraca kapiel z ksiazka :). Agnes - mam nadzieje ze zwiekszona dawka cleo omogla :))). Ale by bylo super jakby wszystkie w tym samym czasie zaszly w ciaze :)). A ty jakie plany na dzis??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kochane ! ;-) Niestety przetrzymali mnie w szpitalu ;( Miałam zostać jeden dzień na obserwacji. Rano pobrali mocz i się okazało, że mam cukier w moczu ;( No to kolejna doba w szpitalu- rano badania, cukru już nie ma ale za to leukocyty podwyższone . Myślałam , że zwariuje.Kolejna doba w szpitalu i dziisja mnie wypuścili . Cukier z krwi też na granicy - 101 a norma jest od 76(coś takiego) do 106. Więc boję się, że cukrzyca do mnie zmierza ;/ Koniec końców nerki nie nadążają i jakaś infekcja mi się wdała ;/ Na szczęście jest już ok. Ważę się w domu a tu 1,5 kg mniej ! No w szoku jestem jak to jest możliwe. W szpitalu nic tylko leżałam plackiem i jadłam ! Małanadzieja - przykro mi ,że @ się zjawiła ;/ Agnes - witaj ponownie, Daisy i jak się czujecie? Joanne- kiedy test? Przepraszam kochane ale jakoś nie ogarnęłam wszystkiego z czytaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - jak dobrze ze jestes. Moja siostra tez mialacukrzyce w ciazy ale wszystko bylo ok. Najwazniejsze ze z wami wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa - prawie żeśmy sobie włosy powyrywały przez Twoją nieobecność. Widzisz? Dobrze, że się nas posłuchałaś..żeśmy nawet nie pomyślały, że nery bolą z przodu przecież. Ważne, że wróciłaś już do domku. Robili Ci dodatkowe usg czy jakieś badania? Gin Cię oglądał? Jak się czujemy? Chyba spoko, młoda kaszlała oczywiście rano trochę, ale potem już jest spokój - tak od dwóch dni. A ja..mnie to jajniki grają tam jakiś koncert, raz jeden, raz drugi, raz na środku na dole. Nie wiem czy już iść zakładać podpaskę i czekać czy co :/ Dobrze, że siedzę w domu, bo ból jest chwilami nie do zniesienia :/. Objawów ciążowych absolutny brak - nie uważam, żeby te bóle o czymkolwiek świadczyły :( Dziś u mnie 28dc, więc kto wie, może dostanę @ już jutro? Jedno co mnie zastanawia, to to, że nigdy nie miałam żadnych bóli przed @. Po prostu rano wstawałam i zaczynała mi się @. Dobrze, że pojechałaś do tego szpitala.. My po rosołku, a na wieczór będzie pyszne spaghetti :) * Co dziś odkryłam, to gogle optyczne - dla dzieciaczków, które noszą okulary, żeby mogły spokojnie szusować. 10go mamy kontrolę u okulisty, mam nadzieję, że okaże się, że młoda już może nie zaklejać tego oka dzień w dzień (robimy to już 4 miesiące, codziennie po 8h).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - szczerze wątpię. Zobaczymy..chcę ew. test robić 29.01 w urodziny mojej Mamy. * Powiem Wam, że znalazłam test z zeszłego miesiąca :D Wrzuciłam go do szuflady w biurku, bo byli u nas jacyś goście i nie chciałam, zeby ktoś wypatrzył mi w śmieciach. Jeżeli jakimś cudem się uda zajść, to pokażę go lubemu, a prawdziwy test pokażę mu na wyjeździe :D :D :D * Jutro przychodzą dokańczać kuchnię, jak ten czas leci, miało być 3 tygodnie, ale chyba się wystarali coś szybciej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie ciagle prawy jajnik boli i to mocno. niedziele w domu siedzimy maz przeziebiony i zachowuje sie jakby byl obloznie chory:-) gosciowa- dobrze ze wszystko wporzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - wytrzymalabys tak nic nie mowiac jakbys wiedziala??? Ja chyba nie Agnes - to chyba dobra wiadomosc bo znaczy ze pracuje. Zawsze byl z lewym problem ?? Teraz widac ze pracuja oba :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysis
Witam dziewczyny, my staramy się dopiero 3 miesiące, mamy nadzieję, że to będzie nasz rok. Badaliśmy się u lekarza i wszytko w porządku. Nic tylko czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - masz racje. mam nadzieje ze cis tam sie wkoncu dzieje. za tydzien sie okaze.:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) ale ziiiiiimno brrr, MałaNadzieja - dalej plamienia?? a Ty bierzesz jakieś leki tak?? nie znam się, może one powodują, chyba, że zawsze się Tobie tak rozkręca, ale to stanowczo za długo * Daisy - masz jakieś dolegliwości?? jak tempka?? * gościówa - to teraz dbaj o siebie szczególnie, u mnie żadnego bólu, "bąbelków" czy innych, nie widać aby coś się działo, pewnie @ przyjdze jutro znienacka, ech...czekamy aż się temat rozwinie :) * witaj Mysis, napisz coś więcej o sobie :) miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misys - witaj :). Powiedz cos wiecej o sobie Agnes - staraliscie sie co 2 dni?? Jak bardzo bym chciala aby te starania byly owocne. Joanne - ile cykli lekarz wam sie kazal starac naturalnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka- wlasnie niebardzo co dwa dni jakos sie nie ukladalo. ale staranka w dni plodne i w rzekoma owulke byly. a jak to u Ciebie z invitro wyglada. bedzie plemnik od innego faceta a reszta twoje tak? czy jak to wyglada?? czytalam kiedys ale po lebkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×