Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Daisy - jakaś część do kupienia za ok 100 pln i do zespawania. Także luzik :-) A przegląd rzecz jasna podbił :-D Mówił, że auto jest w super stanie poza tłumikiem także się cieszę. U alergologa byliśmy raz - wtedy zapisała nam wszystkie leki i dalej to pediatra nam przypisywał. Właśnie mieliśmy przyjść dopiero teraz na lato. A tak to pod stałą opieką była u gastroenterologa . Jeździliśmy do Gdańska z nią co 2-3 miesiące ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja tak też mam jak troszkę się zmęczę. ... Małanadzieja wiem, wiem, że jeszcze na spokojnie. Ale tak jak wczoraj mówiłaś 4latek w papersie? O nieee...... tego sobie nie wyobrażam. Uważam ,że to już jest lenistwo rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciowa to jest nadmierne "ciecianie" sie nad dzieckiem. to jest facet juz prawie przed 40-stka. i maja tego jednego synka (wczesniaka) i tak wlasnie z nim dziwnie sie obchodza. tomek nie chce na nocnik to nie idzie i tyle... robi w pampersa. nie wyobrazam sobie przebierac 4 latkowi pampersiaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy maja części i do Mazdy ale to bardziej skomplikowane żeby odnaleźć jakaś część potrzebuje On takich informacji jak :rok produkcji, marka, model samochodu, pojemność i moc silnika i jaka czesc potrzebujesz. życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrażenie ze mam kolatanie serca, postalam w kuchni godzinę, M do mnie ze ciezko oddycham, mecze sie najnormalniej w świecie nawet staniem buu joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak tylko pytam ogólnie o części, chodzi mi o Mazdę CX-9 rok 2013, silnik był tylko jeden. Pytanie skąd sprowadzają części z Poznania czy prosto z USA :) Dla mnie byłoby to bardzo cenne info, 'w razie w'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazwyczaj warsztaty właśnie zwracająsie do jego sklepu ale tez osoby prywatne kiedyś nawet Bercik z kabaretu zamawiał u Niego części i jeszcze jakiś muzyk takze nawet ciekawie :) życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
joanna - to normalne w ciazy ze sie meczysz byle czym. nie masz co sie stresowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz ja nie wiem skąd sprowadzają części czasem jeżdza do Poznania na targi ale to chyba raz do roku ale na pewno nie bezpośrednio z USA. życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Życzliwa dziękuję za info :)) * Bullitka martwię się o Ciebie, kurde dopiero 11ta. Przeleż tyle ile się da do tej wizyty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanne zmierz ciśnienie i tetno czy wczesniej mialaś takie napady z kołatania serca z cięzkim oddechem? czy bierzesz leki przepisane od lekarza? życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe ale zabrzmialo nie wiem skąd sprowadzja częsci hihi spokojnie wszystko jest legalnie i z moim Narzeczonym zawsze da sie dogadac i co do ceny i ewentualnie zwrotu itp te olejami handluje chyba castrol itp jest bardzo rozmowny, bezkonfliktowy i ugodowy takze dziewczynyjakbyście chciały coś to nie ma ppoblemu. * Jescze 2 godz bullitko. jak sie czujesz? * Neska odezwij sie do Nas! Zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zyczliwa - mialam lęki, które sie tak objawialy, zastanawiam sie czy to po prostu nie stres ze cos sie dzieje. Musze zmierzyć cisnienie i tętno jest istotne, leki biore, po jednej, mowila, ze mam obserwować jak będę reagować, bo inaczej nawet mam zwiększyć dawke. Dzięki Kochana za uspokojenie :* joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitko rozumiem, ze sie boisz kazda z Nas by sie bala. ale to dobry znak, ze z upławami sie uspokoiło :* życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eveline jak Nas podczytujesz to też daj znac! jak sie czujesz? co u Ciebie?zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zyczliwa -137/97 puls 97 przy siedzeniu na kanapie, hehe, zawsze mialam wyższe dolne... joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten czas sie wlecze :( . Nie dosc ze tak sie stresowalam tym pierwszym usg to teraz jeszxze te plamienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane, ja też już na nogach od 7, musiałam mojego M wyprawić do pracy, jak mam drugą zmianę to korzystam z tej przyjemności i robię mu śniadanie i kanapki bo jak mam pierwszą to wychodzę jak on jeszcze śpi. Umyłam już też okna bo tak dziś ładnie a z tego co słyszałam jutro pogoda ma się pogorszyć. Bullitka, nie martw się na zapas, może to nic poważnego. Trzymam kciuki z całych sił żeby na wizycie okazało się że wszystko jest w porządku, ściskam Cię mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka będzie wszystko dobrze, zobaczysz, tez mialam plamienia przed USG, moga sie zdarzyc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka zobaczysz czas szybko minie i sie uspokoisz :) Evelynka no ja wlasnie dlatego nie myje dzis okien bo jutro ma padac hehe. to poco? :) taka mala wymowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadzieja - właśnie miałam pisać gdzie się podziałaś :p Jak tam Nadusia się czuje? Zdrowa? Wy teraz idziecie do szkoły w tym roku? Kiedy macie spotkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to rzecyzwiście podwyższone lekko idealne to 120/80 a tetno około70 w spoczynku. jestes w ciązy także to tez jest wyzwanie dla Twojego organizmu ja w ciązy miala tetno w okolicach 100 a ciśnienie 100-90/60 takz enie ma reguly ważne jest Twoje samopoczucie!!!!. jakby objawy sie nasiliły i źle byś sie czula a cisnienie wzroslo to podejdz do lekarza pierwszego kontaktu czy mialaś kiedykolwiek wykonywane EKG? bylaś kiedyś pod kontrola kardiologa? zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadusia jest teraz u mojej mamy znowu ze wzgledu na nasze prądkowania bakteriami :) a ona nie idzie w tym roku do szkoly. Jest z listopada wiec mamy jeszcze wybor. poza tym uwazam ze ona nie jest jeszcze gotowa na szkole. niestety. a Weronika idzie chyba pisalas tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zyczliwa - mialam ekg robione ostatnio w szpitalu na neurologii, bylo ok, man skierowanie od rodzinnej do kardiologa ale szukam szybszego terminu anizeli ostatnie dni mama. Czyli jednak to Norma, choc czy oby na pewno w tak wczesnej ciazy. Wybacz ale dzis marudze Bo mam ten gorszy dzien, M sie smieje, ze zachodza zmiany psychiczne hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadzieja - tak, tak, Wera idzie w tym roku, czekam caly czas na info o spotkaniu czy jakiejs rekrutacji i nic :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanne trudno mi powiedzieć czy na takim wczesnym etapie ciazy to prawidłowa wartośc (kazda ciazajest inna) ale pewnie nie bez znaczenia jest to, ze chorujesz na nadcsnienie tak jak mowie jak cisnienie by wzroslo albo nawet jakby się utrzymywało na takim wyższym poziomie a czulabyś sie zle to skonsultuj się z lekarzem. życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kurcze znowu mam taki wilczy apetyt, ssie mnie cały czas z głodu no i jak tu dalej chudnąć :) zjem i za chwilę jestem głodna :) to juz któryś dzień z kolei w tym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×