Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

Maxim - no Sorry, ale już Cie miałam ,,zbesztać,, że tak napadłaś na naszą Fasolkę , nie dość że ma teraz trudny okres w życiu i zamiast ją wspierać to znowu ktoś jej wypomina że sobie nie poradzi , bo finanse ... Cieszę sie że to nie Ty pisałaś :D Ale rzeczywiście , ktoś nas musi regularnie czytać bo wiedział że już wcześniej miałaś podobne zastrzeżenia Fasolka - będę sie modlić i trzymać kciuki żeby Twoje dzieciątko było zdrowe !! Agii - Nie poddawaj się ... !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was moje drogie! Jeżeli miałybyście ochotę poczytać o wszystkim co nas, kobiet dotyczy - problemach kobiecych, ciąży porodzie i naszych dzieciach zapraszam na http://dumnamama.pl Jest to portal, który współtworzony jest z Wami - kobietami abyście mogły czytać to, co Was interesuje! Serdecznie zapraszam i życzę dużo, dużo zdrówka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka - ja też w to wierzę, i tak będzie - zobaczysz. Nie ma innej opcji jak to że Twoje maleństwo urodzi się zdrowe ! I tak coś czuję że to będzie chłopczyk ;) no ale pożyjemy , zobaczymy .Mogę sie mylic , jestem tylko kobietą heh Oczywiście tylko jedno jest najważniejsze, żeby było Zdrowe !! Trzymaj się kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za wsparcie. Każdej z nas musi się udać. Po tylu cierpieniach i próbach musi przyjść ten upragniony cud. Mam nadzieję, że wraz z piękną pogodą przyjdą wieści o dwóch kreseczkach, już dawno ich nie było. Wierzę, że do końca roku będziemy rozmawić tylko o ciąży i porodach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek_rogaty
W wypadku Fasolki to nie finanse są najważniejsze teraz. Pieniądze mają to do siebie, że nawet jak są to bardzo szybko mogą zniknąć. Wystarczy ze partner straci pracę. Widziałam już takie sytuacje w życiu, więc nie ma co nad tym debatować. Fasolka musisz wierzyć,że będzie dobrze. ja też miałam wysoką przezierność i byłam skierowana na prenatalne. nie miałam robionej amniopunkcji , tylko usg i test z krwi. mam nikłe ryzyko urodzenia dziecka z zespołem downa, ale jest ryzyko wady serca z tym,że jak do tej pory wszystko jest ok. i też do 14 tygodnia dziecko było za małe w stosunku do zaawansowania ciąży. ale na usg niczego nie stwierdzili jak do tej pory. Czekamy na wyniki i zobaczymy. ale masz być dobrej myśli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu maxim77 nie dość, że ktoś się pode mnie podszyl, to rano zabezpieczylam nick a teraz nie mogę w ogóle się zalogować, zaraz trafi mnie szlag i mnie odwiozą. Musze nowy nick wymyślić ale później bo mnie wkurza ta kafeteria maksymalnie!!!!!!!!! fasolko to nie ja pisałam, jakaś małpa forumowa się pode mnie podszyła (mialam jako nieliczna niezabezpieczony login), a teraz jest dym. Jasne, że kasa nie jest najważniejsza, szczególnie w waszej sytuacji, kiedy to zdrowie maleństwa jest najważniejsze. Ja i tak mam nadzieję, że się uda i dziecko będzie zdrowe, bo prawda jest taka-co się nie urodzi to matka i tak bedzie kochać. Też modle się żeby moje było zdrowe...zawsze sobie tłumacze, że chyba Bóg nie byłby aż tak niesprawiedliwy żeby na jedną rodzinę zrzucić dwoje chorych dzieci. Ale nigdy nie wiadomo...fasolko ja mam 11tego genetyka w wojewódzkim. W ogóle to wciąz pobolewa mnie brzuch...niby lekarz mówił, że jest ok ale ja panikuje że poronię...że coś jest z maleństwem. I oglądam ten film na dvd z badania patrze jak fika i sobie nie wyobrażam życia bez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szczyt nie dosc ze ktos raz podszyl sie pod moj nick, to teraz jeszcze pisze z "goscia" ze to niby ja. Chamstwo. Podejrzewam ze to ktos z tematu, ktos moze kiedys z nami pisal bo sorry nie chce mi sie wierzyc ze komus by sie chcialo wertowac 100 stron i sprawdzac co kiedys pisalam... brak slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu maxim77 to wyżej to też nie ja, po prostu jakaś paranoja aż mi się wierzyć nie chce. Znikam z forum dopóki jakiemuś idiocie nie znudzi się podszywanie pode mnie, włamywanie na moje konto itp. Będę Was śledziła, ale pisać nie będę bo nie ufam temu forum. Ustawiłam hasło do nicku i dupa, ktoś się włamał, fakt faktem nie było zbyt wymyślne ale bez przesady. Dziewczyny olewajcie wszystko co rzekomo wypisuje, odezwę się w stosownym czasie z innego nicku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu znowu maxim, już napisałam do administratora kafeterii z prośbą o totalne usunięcie konta maxim77. Przy okazji musiałam jeszcze zmienić hasło do poczty i w ogole, same problemy przez jakiegoś buraka! Pamiętajcie ignorujcie moje wpisy, dam znać po lekarzu 10tego czerwca co u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxim, az sie wierzyc nie chce, masakra.. :/ Daj znac jak wyniki prenatalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. przygody z prolaktyną to ja miałam. Tylko u mnie wynik był bardzo duzo ponad normę. 15 razy przekroczył po obciążeniu. ale głowa do góry. to bardzo szybko idzie zbić. ja dostałam dostinex,jest rewelacyjny, zero skutków ubocznych. teraz prolaktyne mam nawet trochę niżej normy, ale grunt to to, że extra spadła :) Jeśli już badacie prolaktyne to zróbcie sobie w 3 dniu cyklu LH i FSH. dobrze byłoby też gdybyście TSH zobaczyły,bo od 1-2 powinno być, aby zajść w ciążę. jeśli to już nie pomoże to psychika. u mnie jest właśnie to ostatnie,bo za bardzo pragnę zostać mamą. Pozdrawiam i do usłyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to wszystko badałam i niby mam ok. Ale teraz mnie zaciekawiło bo TSH mam 2,95 niby w normie ale nie słyszałam ze trzeba mieć pomiędzy 1-2 :( muszę przy następnej wizycie zapytać co i jak. ej ja już nie wiem która maxim jest prawdziwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem debil :P TSH mam 1,76 coś mi się pomyliło a już zaczynałam psioczyć na kobietę że jakiś konował z niej jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxim - ale sie ktoś do Ciebie przyczepił, masakra... komuś sie musi rzeczywiście bardzo nudzić skoro nie ma nic innego do roboty tylko podszywa sie ciągle pod kogoś. Ale nie martw się , My wiemy że ta maxim na niebiesko - to Ty ;) Dziewczyny, jutro mój mąż robi badanie nasienia - ale się stresuję, mam nadzieje że wszystko wyjdzie dobrze. Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi byc dobrze :) jak cos to sluze pomoca w interpretacji bo tak przepytalam lekarke ze juz jestem specjalistka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh Karola to pewnie jutro po odbiorze wyników zamęczę Cię pytaniami :P No oby wszystko było dobrze !! Ale mówie Wam jak sie mój bidulek stresował, jemu sie wydaje że jest jedynym który do takiego badania podchodzi, może jakby zrobił ,,to,, w domu to by tego nie odczuł, ale musiał bezpośrednio na miejscu. Dobrze że już po , uff Wasi faceci tez sie tak złościli i stresowali jak mój ? A tak wgl podoba Wam sie ta nowa wersja Kafeterii ? Bo mi kurde Nie !! Tyle trzeba klikac żeby dojść do ost.. strony, no masakra jakaś ... po jaką cholere to w ogóle zmieniali :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Hej dziewczyny :) co tam u was słychać? Jak się czują nasze ciężarówki? Mi również nie podoba się ta wersja kafeterii :\ Moje dziecko od wczoraj coś mało się rusza,wczoraj prawie w ogóle a dzisiaj raz :( niepokoi mnie to troszke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MelisQa_aQsileM
Milenka, to do szpitala na KTG! Lepiej jechać ze słabym powodem niż potem pluć sobie w brodę.. Dziecko powinno się poruszać 10 razy na godzinę i możesz je prowokować, ale to byś musiała poczytać jak, jakieś zmiany pozycji, stukanie, coś.. Niech sprawdzą dzidzi tętno i na USG czy się za blisko z pępowiną nie spoufala i będziesz miała sen spokojny. Gdzie wpisać hasło, żeby ze swojego nicku normalnie pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuzka
brzuzka 24 Dziewczyny jak ktoras bedzie zmieniac tabelke to ja teraz bede miala okres 21.06.2014 no i to juz bedzie 12 cykl :( No i mamy rok. Rok w czasie ktorego mialam zajsc w ciaze a tutaj sie nie udalo :( plakac mi sie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuzka
MelisQa mozesz napisac gdzie wpisuje sie haslo? Bo ja tego ogarnac nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1986Karola karola
Nie podoba mi sie nowa kafe. Marcelka moj tez sie stresowal to normalne. Tyle ze moj robil to w domu I dowozil ale I tak dla facetow to jest krepujace. No mi stuknie rok w lipcu wiec jestem w tej samej czarnej d***e co ty :( Nie ogarniam tego nowego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MelisQa do dupy to kafe
W prawym gornym rogu jest zaloguj. Marcela, jak tam? I Milenka? Ale chyba sie trzeba za kazdym razem logowac :@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuńkaa2013____29lat_____7______ @23.05.2014 agiii32________32lata_____8_______@ 24.05.2014 aniulka0341_____21lat____25______@ 31.05.2014 Marcelka89_____25lat_____10______@ 5.06.2014 1986Karola_____27lat_____10______@ 16.06.2014 brzuzka24______23lata____12______@21.06.2014 cytrynka_5 _____25lat_____29_____ @ ??.06.2014 Nasze Ciężarówki: jelonek_rogaty____27lat_____1dziecko______16.06.2014 Inesskaa_________29lat_____1dziecko______06.09.2014 Milenkaaaaaa_____25lat_____2dziecko______ 20.09.2014 MelisQa ________ 24 lata ____ 2dziecko _____17.10.2014 fasolka87_________27lat_____1dziecko______16.11.2014 maxim77_________27lat_____ 1dziecko____ grudzień 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My ogólnie zaczelismy się starać w czerwcu więc też ROK i nic !! A że cykle mam pojebane i jeden sie mi Meeega opuźnił to teraz będę miec 11 cykl starań , ale też juz prawie rok mi stuknoł ... Jestem w tym samym bagnie co Wy dziewczyny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MelisQa_
Niunka, a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MelisQa_
Wybila mi dzisiaj polowa ciazy :-D - 20tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje MelisQa :) niunka no właśnie co z Tobą ? Marcelka jak tam wyniki? Milenka wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż dopiero po pracy odbierze wyniki, także jeszcze nic nie wiem. Wieczorem się odezwe, ze strachu aż mnie brzuch boli, modle sie żeby wszystko było oki ... MelisQa Super :) ale ten czas leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×