Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

Gość Milenkaaaaaaa
Dziekuję jelonku_rogaty :) ciesze się bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje Milenkaaaaaaa ! cieszę się, że nasze grono się powiększa ( szczerze czytałam twoje wpisy i tak myślałam, że musiało się udać miałam podobne objawy:) naprawde uwierz i dbaj o siebie teraz, jescze raz gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Jamajka ja również się ciesze i mam nadzieję że nie dlugo wszystkie zaciążymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Milenkaaaaaaa ogromnie się cieszę i z całego serducha Ci gratuluję!!!:):)Sama nie mogłam się doczekać kiedy zrobisz w końcu test:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Zrobilam go i balam się rozczarowania a tu taka niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera_84_
Milenkaaaaaa, a mam takie pytanie - czy masz lub miałaś jakieś upławy...? Takie białe, niewielkie jak przed @? W ogóle dziewczyny czy Wy macie taki niby śluz przed @...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Pojawil sie jakieś 4 dni temu taki kremowy śluz ale bardzo go malo jest.Przed ciąża raczej tego nie zaobserwowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera_84_
Hmmm bo u mnie taki jest i czuję taką wilgotność :| ale ja przed @ tak mam, a planowo ma przyjść w pn 27.01. Dalej pobolewa mnie brzuch i piersi mają rozmiar xxl co lubię :) ale to takie moje objawy nadchodzącej @ Kurcze tak się cieszę z Twoich II, a jak zobaczysz na usg swoje maleństwo to zaraz podziel się tu z nami swoimi wrażeniami i ogroooomnym szczęściem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Na pewno podzielę się z wami swoim szczęściem :) w czwartek mam wizytę wiec czegoś moze się dowiem.Wiedziałam na kiedy umówić sobie wizytę :P wera trzymam mocno kciuki za Ciebie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera_84_
Dziękuję i życzę spokojniej nocki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje milenka. A mowilam ze jak dla mnie jestes w ciazt :-D nie mylilam sie. Bardzo sie ciesze z twojego szczescia kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Czesc dziewczyny :) dziekuję wam bardzo :) I teraz ja trzymam za was kciuki bardzo mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaa!!!! WIEDZIALAM!!!! Gratuluje, Milenka :-) Cora bedzie starsza siostra :-) SUPER! I to juz w 4 cyklu, naprawde pieknie! Ja ten cykl moge spisac na straty, bo staralismy sie w pierwszym dniu plodnym, a potem powtorzylam scenariusz Brzuzki :( Dzisiaj powrocimy do prob, ale to juz czwarty dzien, wiec 2 zupelnie zmarnowalismy. Niby owulacje mi kalkulator wyliczyl na dzis lub jutro, ale przy takich polowicznych staraniach w ogole nie mam nadziei :( Brzuzka, jak moj Maz zaczal wydziwiac i wymyslac, to powaznie myslalaj o zostaniu zadeklarowana feministka, bo bylo az tak jak u Was, ze nawet nie rozmawialismy! Normalnie nie zdarzaja nam sie takie klotnie, a tu prosze - w dni plodne! Moze to efekt jakiegos podswiadomego stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Melisqa bądź dobrej myśli,moje starania w grudniu pisalam na straty a tu taka niespodzianka :) Podczas staranek bylam chora,i na lekach.Melisqa trzymam kciuki za Ciebie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje, Milenka :-) Ale juz wiem, ze nie bede taka dzielna i pewnie najdalej 11 zrobie test :-P Jakby co :-) A teraz chyba czekamy na were do poniedzialku? Nie ma jej w tabelce. Ja nie dodam, bo pisze z tel. Fajnie by bylo, jakby bylo wiecej tych II kresek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Tak wera czeka do poniedziałku a maxim do środy chyba jeśli dobrze pamiętam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenkaaaa wiedzialam ze tak bedzie :) super gratuluje Ci :) teraz dbaj o siebie i o maleństwo :D MelisQa tak mi się wydaje ze to ten stres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenkaa - tak się Ciesze Twoim szczęściem :) wiedziałam i po prostu czułam w podświadomości że to ciąża , Gratuluje Ci kochana z całego serca !! :) w końcu jakieś dobre wieści , już mi poprawiłaś chumor ... mam nadzieję że każda z nas doczeka się takich cudownych wieści. Jeszcze raz Gratuluję :) no po prostu pięknie zaczynasz ten Nowy Rok :D i opowiadaj jak mąż zareagował ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MelisQa - ja tez mam takie wrażenie że mój cykl będzie zmarnowany :( mam takie odczucia że w ost. dwa dni miałam dni płodne , i tak samo jak ty poprztykałam się z mężem .Dzisiaj powrócimy do starań ale boję się że juz jest za puźno ;/ pociesza mnie fakt że Milenka też nie starała sie bardzo mocna a tu taki Surprise ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
Milenkaaa gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
Tak, ja czekam na @ mniej więcej w środę, ale czuje że pojawi się szybciej, już teraz brzuch mnie boli bardzo mocno ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxim, to jeszcze o niczym nie przeciaza, bol brzucha bywa zwiastunem radosnych nowin :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Dokładnie Maxim,Melsqa ma rację mnie tez brzuch bolał i myslalam ze lada moment dostanę @ a tu nie przyszla :) Trzymam za was wszystkie mocno kciuki :) My zrobilismy spóźniony prezent na dzien babci i dziadka a wam życzę takiego prezentu na walentynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera_84_
Dziewczyny ja odpadam, wlaśnie przyszła wredna @ w 28dc :'( nie wiem ci się dzieje! Może to,stres... Więc idę do łóżka z ketonalem... :( U mnie zawieje i zamiecie śnieżne więc tylko to mi pozostało. Pozdrawiam Was i nie traćcie nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Chcialam sie z wami pozegnac na tydzien:-) wyruszam do Bialki Tatrzanskiej na maly odpoczynek :-) oczywiscie jestem w trakcie prob takze swe starania dokoncze w gorach. Musze uwazac bo tu jakis sydrom klotni z mezem panuje :-) u nas to samo zawieje i zamiecie sniezne i mrozik co mnie akurat cieszy bo zamierzam pobrykac na nartach. Ja oczywiscie tez jestem zwolennikiem aktywnego wypoczynku jak melisqa :-) narazie w ciazy nie jestem wiec korzystam. Wera przykro mi ale pamietaj co nas nie zabije to wzmocni:-) milenka pamietaj i sluchaj kolezanek z kafe - jak mowilysmy zebys zrobila test:-) i widzisz dwie kreseczki jak nic. 41 Dni to jesdnak duzo i mozna juz weszyc jakas fasolke :-) jeszcze raz z calego serca Ci grstuluje i ciesze sie waszym szczesciem. Wkoncu jakis pozytyw w tym nowym roku. Mam nadzieje ze jak wroce to tu zobacze ze maximowe dwie kreseczki. Innej opcji nie prxyjmuje do wiadomosci :-) trzymajcie sie kobietki i nie zapomnijcie o mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
Milenka wiedziałam ! Gratulacje kochana :) Karola to masz super okazje na staranka :) oby owocne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Dziekuję kochane :) Karola owocnych starań Ci życzę z całego serca :) wera_84 następnym razem się uda zobaczysz :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaa2013
Milenkaaaaa - gratulacje, super wieści, jest co pozazdrościc w pozytywnym słowa znaczeniu:) Teraz trzymaj za nas kciuki. Ja dostałam okres znacznie wczesniej bo 21 stycznia, ale to pewnie za sprawa tej peknietej torbieli, wiec nawet sie ciesze bo zaczyma nowy cykl i czuje sie o wiele lepiej bo ten wczesniejszy okres to nie był taki prawdziwy i te złe samopoczucie. Ale po tych przejsciach wrzucam wiecej na luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×