Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

colakota ja ostatnio też przed okresem mam tyle śluzu :O później dzień przerwy i dostaję @. No niestety coraz więcej par ma problemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Colakota kilku z nas sie udalo. Ale byly tez 2 ciaze obumarle bez serduszka nuestety:( u merci i gisctoja. z tego co pamietam udalo sie malince i jest w 16tyg i mi ja jyz prawue 26tc i jakies dziewczyny na początku nam pisaly ze dzieki clo sie udało noi prawdopodobnie luśce teraz sie udało także clo pomaga. A tak wogole gosctoja nas opusciła pamietacie dziewczyny?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka89
Colakota ja też przed terminem miesiączki teraz miałam bardzo dużo śluzu takiego przezroczystego czasem mlecznego nawet, potem zaczęłam się źle czuć zrobiłam test i wyszła ta blada kreseczka:) Teraz czekam na wyniki czy beta przyrasta a jutro do gina na usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez o niej pamiętam. Colakota na mnie clo nie działało niestety mimo zemialam płodny śluz i wszystko taki śluz miałam również przed miesiączką nawet testy owulacyjne mi dobrze wychodziły wiec kto tu może zrozumieć człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colakota
Luska89 moj gin jak ostatnio mialam monitoring powiedzial, ze nie widzi zadnych pecherzykow i tak jest od marca, jak monitoruje cykle- "brak pecherzykow". na stronie 131 pisalam, ze mimo to, ze nie mam owulacji to @ w terminie, obfita, a do tego plodny sluz...tzn ja ten sluz tak nazywam, bo z reguly nie byl tak obfity, jak teraz i taki ciagnacy sie caly czas praktycznie...bardzo fajnie, ze niektorym udalo sie. trzeba swoje przezyc, odczekac...bo co innego zostaje. a te ktore z wami juz nie pisza, to pewnie wolaly sobie odpuscic pisanie na forum, bo tak naprawde im bardziej czlowiek udziela sie, mysli i odpowiada innym, tym bardziej psychika siada i robi sie ta nieszczesna blokada psychiczna:/ wiem ze badania to jedno, a drugie wlasnie ta blokada:/ ja jestem na bank pewna, ze okres za chwile dostane. tylko martwi mnie ten brak pecherzykow...co innego jaky chociaz jeden czy dwa byly jakies malutkie, a nie ze nie ma ich wcale:/ juz boje sie, ze jakas bezplodna jestem:/ tylko chyba przy bezplodnosci okresu nie dostaje sie...zreszta sama nie wiem...pewnie znowu cos sobie wkrecam:/ odkad pamietam mam problemy z okresem, bo albo dostalam go za wczesnie - 10 lat albo znowu mialam strasznie dlugie cykle choc na poczatku, jak dostalam @ to byla regularna. ehhh...dlugo by opowiadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam dziewczynki kochane za zyczenia :) jest mi bardzo milo ze moje wirtualne przyjaciolki o mnie pamiętają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka89
Mam wynik bety, przyrosła z 272 na 832,5 nie wiem czy trochę nie za dużo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska - nie za duzo, a jesli nawet to moze blizniaki? :) super! pogratuluje po wizycie u lekarza, ktory potwierdzi ze wszystko ok, ale juz sie ciesze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Luska nie martw sie beta przyrosla dobrze az trzykrotnie prawie więc super. Moglas tez miec owulacje wczesniej niz przypuszczasz. Podejzewam ze jutro zobaczysz sam pecherzyk ciążowy jeszcze bez serduszka bo serduszko ok 23 dni od zaplodnienia zaczyna bic.... trzymam kciuki, teraz wskazany ci jest tylko relax.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka89
Uff bo się przestraszyłam ,że za dużo urosła :) Oj mąż by się z bliźniaków bardzo ucieszył hihi, ale zobaczymy jutro u gina co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Mi lekarz pamietam mowil na poczatku ze kazdego dnia beta powinna sie prawie ze podwajać więc przyrost masz jak najbardziej prawidłowy. Ciesz sie i nie dopuszczaj złych myśli do siebie.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka89
Staram się nie myśleć i nie zamartwiać, jutro się wyjaśni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka 132
Luśka super gratuluję i bardzo się cieszę:-) na pewno nie za wysoki ja w5tc miałam ok 5480:) progesteron masz super ja miałam w 6 tc 17, a teraz w 16 mam 37 z luteiną:-) u mojej dzidzi serduszko było pod koniec 6tc;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
merci wszystkiego najlepszego z kazji urodzin kochana , spelnienia tego najwazniejszego dla Ciebie marzenia:*** o tym agroturystycznym gospodarstwie napisze wiecej jutro bo dzis juz padam, jutro mamy piknik rodzinny, mam nadzieje, ze super wyjdzie, a teraz lece do lozka bo juz padam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatko - dziekuje za zyczenia :* jutro koniecznie napisz o tej wycieczce :) ojjj strasznie duzo wypowiedzi, faktycznie, gaduly z nas :) :) oby tak dalej :) juz sie do Was przyzwyczailam, ze codziennie rozmawiamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colakota
dziewczyny a powiedzcie mi, czy w trakcie brania clo mialyscie wysyp pryszczy? bo ja przez caly cykl mam tradzik, a przed tym jak mam dostac miesiaczke to juz w ogole mam wysyp na calej twarzy, policzki, czolo, dekolt i plecy:/ czy to jest normalne?? ginekologowi mowilam o tym, to mowil, ze hormony dzialaja itepe i dlatego tak jest:/ zaczyna mnie to draznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka89
Ja przy clo nic nie miałam, dopiero jak zaczęłam brać bromergon to zaczęły się jazdy ;/ i straszne wulkany na plecach, że się opierać nie mogłam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Moje drogie Panie powiedźcie mi czy po wystąpieniu owulacji po 14 dniach od niej jest zawsze @ czy ta faza po owulacji może byc dłuższa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colakota
Unis28 ja nie odpowiem ci bo naprawde nie wiem...nie znam sie na cyklach...jedynie widze roznice w swoich uplawach i czuje kiedy mam miec okres... Luska dzieki...no moze tak powinno byc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka89
Unis28 ja w poprzednim cyklu dostałam @ 16 dni po owulacji przy clo oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) z tego co wiem to faza po owulacji moze byc i dluzsza i krotsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczynki :-) Ja jestem już po laparoskopii. Wyszłam dziś ze szpitala. Operacja przebiegła prawidłowo. Lewy jajowód i jajnik jest bardzo sprawny z lewym gorzej, został przepuszczony kontrast i jajowody zostały udrożnione. Niestety przy okazji wyszły mi bardzo złe badania tarczycy tzn mam bardzo dużą ilość hormonów 4-krotnie większą od normy. Lekarz zdiagnozował u mnie nadczynność tarczycy. Leki już mam wykupione a jutro zapisuję się do endokrynologa. Bardzo prawdopodobne, że dlatego nie mogę zajść w ciążę.Po pierwszej kuracji z clo od razu pęcherzyki pękały. "Szczęście w nieszczęściu", że dowiedziałam się o tym teraz.Troszkę tych tabletek będzie bo rano i wieczorem 5 tab ;-) Luśka89n wielkie gratulacje!!!! Życzę zdrówka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po wizycie u gina:) jest kropka ma 4 tygodnie :):):) dostałam luteinę na podtrzymanie i jakieś tam jeszcze leki na mdłości. 26 ide na kolejne usg i mam nadzieje, że usłyszę bicie serduszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×