Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mmmmmmmm123

SIERPIEŃ 2014

Polecane posty

Ooo, ile nowyvj osób!??! Super, zapraszamy kochane, No i witaj tatusiu. Ja miałam wózek bolder sd bardzo fajny, ale tez cięższy. Prowadził sie super w każdych warunkach a skrętne koła to najlepsza rzecz jaka wymyślili. Mogłam kupić Roan marita ale dla mnie gondola ok, ale spacerówka jest do kitu, wysoka i dziecko samo nie wejdzie, takiego bym nie kupiła. Ale mam fazę na te wózki retro, chce taki mieć, kupie tylko gondolę a potem sprzedam a spacerówka zostanie juz sportowa, jeszcze nie patrzyłam za wózkami ale pokaz mi te tańsze retro bo tez jestem zainteresowana. A z doświadczenia wiem ze nie warto dać za wózek ze wszystkim więcej niż 2,500xl . Fotelik najlepszy maxi cosi cabrio fix, żałuje teraz ze swój sprzedałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa Mia
dziękuję za miłe powitanie sporo nas jak widzę;) już o wózkach rozmowy? ja na razie nie myślę,raczej nie ogladam.. w 2012 roku straciłam ciązę w 14 tygodniu...ubranka mam schowane do dziś nawet..ech...nie chcę na razie,boję się choć kusi mnie bardzo ale kocyk kupiłam ;) i pięknego misia dla mojej Kropki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatuś DB
Tutaj można zobaczyć po ile jest ten Roan Marita Prestige: http://www.sklep.urwis.com.pl (kolor s-59 wg mnie najładniejszy kolor dla dziewczynki oczywiście) Co do innych tanich wózków retro, to jest jeszcze Tako Dalga Classic. U mnie akurat nie będzie znaczenia, czy będzie ciężki, bo będzie wjeżdżał do domku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, tosia27 ja tez mam na 7 sierpnia termin :) byłam dzis na usg, jestem w srodku 12 tygodnia i wszystko jest ok, maluszek sliczny, juz ksztalty ma jak minaiturowy czlowieczek, slodki :) raczke sobie na glwoke polozyl/a, tak jakby go/ ja bolala heh. mialam w 3d i ogladam zdjecie co 15 minut heh. do tatusia -> lekarz wyznaczyl taki termin, bo ciaza liczona jest od ostatniej miesiaczki (jest to dla lek. pewne odniesienie) ale z reguly dni plodne sa pomiedzy 12-17 dniem cyklu - czyli ok 2 tygodnie po okresie. ale poniewaz lekarz nie jest w stanie stwierdzic dokladnej daty zaplodnienia, to posilkuje sie wlasnie ostatnia miesiaczka. trzeba wtedy miec na uwadze, ze tak naprawde, jesli ciaza ma np. 9 tygodni, to plod ma dopiero 7. dlatego tez mowi sie o orientacyjnym terminie porodu, plus/minus 2 tygodnie. ktory to obecnie tydzien ciązy mozesz policzyc w internecie wspisując w wyszukiwarkę "kalendarz ciąży" lub "kalkulator terminu porodu' ale musisz tez znac ile trwa cykl twojej partnerki/zony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatuś DB
Wiem tyle, że był nieregularny, a jak nie brała tabletek antykoncepcyjnych, to musiała brać tabletki na wywołanie okresu. W piątek moje maleństwo miało 2,7 cm i następna wizyta jest na 7 lutego, więc jestem ciekaw ile urośnie do tego czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze mniej wiecej - taka srednia/ orientacyjna dlugosc cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatuś DB
No nie mam pojęcia nawet ile średnio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kiepsko, ale mimo wszytsko, nawet gdyby wziac "książkową" długość cyklu, to moze sprobuj, wpisz 28 dni, potem np. 29, bedzie na pewno roznica 1-2 dni, ale bedziesz przynajmniej wiedziec mniej wiecej date :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K1988 u nas temat jest taki, że mały pokój, w którym na razie śpimy we troje chcemy przerobić na dziecinny dla córki, żeby jej maluch nie budził w nocy, ani zapalone światło. Nie wiemy jak zareaguje na samodzielne spanie więc przez jakiś czas tatuś z nią pomieszka:) a ja z Maluchem będę w dużym pokoju. co do wózków, to my używaliśmy grandera. Jest wielofunkcyjny ale polecam tylko werję głęboką bo jest naprawdę super (duża gondola, lekki, duże koła, łatwo się prowadzi) natomiast spacerówka masakra więc szybko zmieniliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butyproboszcza
Tatuś DB Patrząc, że 17 stycznia moja dzidzia miała 9t i 3 dni - tak jak Wasza - to obstawiam ten dzień co ja, 19 sierpnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatuś DB
No zobaczymy jak to będzie ;) Najgorsze że aż tyle trzeba czekać na dzidzię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosiaaa27
sierpniowa mia przykro mi kochana z powodu utraty ciazy :( pamietaj ze kobieta ktora strac****erwsza ciaze - potem rodzi juz zdrowiutkie dzieci - moja lekarz powiedziala ze bardzo duzo kobiet traci ciaze nawet nie wiedzac ze w niej byly :/ I wlasnie dodala ze juz pozniej te kobiety rodza zdrowie dzieci i wszystko jest ok :) gasha jak milo :) ja na usg (juz trzecie) ide w piatek juz niemoge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa Mia
dziękuję Tosiu ale to nie była moja 1-wsza ciąża tylko kolejna ale za to bardzo upragniona ja jestem tu na pewno weteranką:) i z całą pewnością doświadczona jako mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa Mia
ja mam usg prenatalne 18 lutego ,ciężko wyczekać do tej daty ale w 7 tygodniu ciąży w czasie pobytu w Polsce zrobiłam usg by sprawdzić czy wszystko dobrze się rozwija i serducho biło jak trzeba ,mdłości mam okropne więc to dobry znak ,że poziom hormonów wysoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry,ale rozpoczecie tematu o wózkach wygląda mi na spam Tatuś,dziwne bo byliście na usg a lekarz nie wyznaczył terminu porodu?Takie rzeczy wynosi się z gabinetu a nie forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za wcześnie na wózki napewno ;)Zmieniając temat ja jestem alergik i myśle ze ta niby zima wiosenna źle na mnie działa swedzi mnie nos twarz brzuch i zaraz oszaleje i chyba ten katar co 2 dzień to też uczuleniowe i nic z tym nie zrobie;/ ale na szczescie w czwartek mam wizyte u gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatuś DB
Po pierwsze gościu, dokształć się ze znaczenia słowa "spam" zanim zaczniesz go używać. Po drugie, to miejsce gdzie tutaj piszemy nazywa się "forum" - tu też Ci wyjaśnię, że jest to miejsce dyskusji, a nie milczenia lub głupiego czepiania się o byle g***o. Po trzecie, to było pierwsze badanie, moja kobieta nie spodziewała się nawet, że będzie miała już robione USG, a więc nic dziwnego, że nie pomyślała w ogóle o tym, żeby się zapytać o termin porodu. Coś jeszcze drogi gościu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Angela,czy Ty przypadkiem nie miałas mieć wczoraj genetycznego? Jesli kogoś pomyliłam, to sorry... Witam nowe twarze :) Dziewczyny,większość z Was przyjmuje witaminy...zauważyłyscie w związku z tym poprawę włosów,cery,paznokci?Bo ja w ogóle Na wóżek i zakupy u mnie za wcześnie...jeszcze płci nie znam.Ale już się rozglądam,widziałam wczoraj fajny ...ale cena odstrasza! Wózek 2w1prawie dwa i pół tys do tego fotelik trzeba dokupić.Dla mnie to zdecydowanie za dużo.Będę się rozglądała raczej za używanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatuś DB
Ja też jeszcze oczywiście nie znam płci, ale bardzo chciałbym córeczkę, a jak się zapytałem mojej miłości, co chce żeby było, to powiedziała, że chce żeby było dziecko zdrowe, a płeć jest dla niej obojętna, z obu będzie cieszyć się tak samo. Ale tylko dla dziewczynki mamy wybrane imię, bo ja w ogóle nie poruszam tematu chłopca :P Poza tym moja mama też powiedziała, że ma być wnusia, ale dlatego tak mówi, bo jak ja miałem 3,5 roczku, to zmarła moja o rok starsza siostrzyczka :( I to na wstrętną chorobę zwaną mukowiscydozą i mam nadzieje, że ja i tym samym moje dzieciątko, nie będzie miało z tym nic wspólnego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatuś,strata dziecka to coś najgorszego co może przeżyć matka..współczuje. Ja przede wszystkim modlę się,aby dziecko było zdrowe,ale szczerze mówiąc,też wolałabym dziewczynkę :) Dziewczyny,czy oznaczenie przeciwciał na toksoplazmozę i cytomegalię jest refundowane?Skierowali Was na to badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalaRz
Mi też się marzy córeczka, imie juz dawno wybrane :) ale na ostatnim usg (genetycznym) Pani doktor poweidzala, ze chyba cos tam odstaje :) w sumie to sie bardzo ucieszylam, najwazniejsze bylo to, ze Fasolka jest zdrowa :) Tatusiu !, nie denerwuj sie o swoje maleństwo, wszystko bedzie dobrze:):) MUSI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatuś,strata dziecka to coś najgorszego co może przeżyć matka..współczuje. Ja przede wszystkim modlę się,aby dziecko było zdrowe,ale szczerze mówiąc,też wolałabym dziewczynkę :) Za to mąż liczy na synka :) A czy któras z sierpniówek zna już płeć swojego dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore prenatal paznokcie mam ładne jak nigdy ale włosy mam masakre ogólnie mówiąc ledwo skonczylam 25 lat i jestem siwa i to konkretnie siwe zauważylam juz jakis czas temu ale sie farbowałam a teraz nie !! ale na własne wesele musze coś z tym zrobić a doktor mi powiedział ze moge sie farbować od polowy 2 trymestru! Witaminy na poczatku mi nie przeszkadzały a teraz mam odruch wymiotny jak juz mam tabletke w buzi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba za wcześnie na płeć ;) prawda? ja pragne synka a mój mówi że bedzie córa na bank!! (twierdzi ze wie co robił)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatuś jeśli macie zdjęcie usg to na nim powinna być data porodu ;) szukaj dokładnie a znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalaRz
Może i za wczesnie:) mam zdjecie w powiekszeniu i cos tam jest :) a jak bedzie zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby za wcześnie,ale jak warunki sprzyjające czyli ustawienie malucha plus bardzo dobry sprzęt to można wstępnie oszacować. Tak jak u Natali :) NataliaRz a w którym dokładnie tygodniu miałas genetyczne? Bo u mnie wypada w 13 tym i ludze się,ze może...:) K1988,to zazdroszczę,bo ja własnie z paznokciami mam najgorszy problem...rozdwajają się.A dietę też mam dobrą..nie teraz w ciąży,tylko ogólnie zawsze staram się zdrowo i racjonalnie odżywiać.Myślałam,że to brak jakiegoś minerału a że regularnie witaminy dopiero w ciąży jestem w stanie brać,to łudziłam się,ze się ich stan poprawi.Ale nie :( Tatuś,w necie są kalkulatory ciąży.Wpisujecie datę om długość cyklu i wylicza tp.Tak dokładnie to dopiero usg połówkowe trafia w tp...czyli w 20 tyg.Do tej pory to są takie obliczenia na oko,że tak powiem.Trzeba liczyć się z poślizgiem,bo na różnych etapach dzieci różnie rosną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalaRz
Był to 12 tyg i 2 dzien ciązy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie brałam żadnych witamin ostatnim razem, ale paznokcie i włosy miałam super jak nigdy w życiu. teraz jeszcze poprawy nie widzę, ale jeszcze trochę ciąży przede mną :) Najgorsze, że 3msce po porodzie tak mi zaczęły wypadać, że myślałam, że wyłysieje, jedynym ratunkiem było obcięcie na krótko i to z grzywką... masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×