Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wergilius

Kolezanka z pracy

Polecane posty

(myslisz ze wszystkie leca na polskich niemcow) szwajcar to nie jest niemiec, tak jak i ty nie jestes rusek. w szwajcarii mowia kilkoma jezykami, poczytaj wujka google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wergilius
Jakos mi to wszystko za piekne, zeby bylo prawdziwe. Podoba mi sie, chociaz jest calkowita odmiennoscia (wysoka, brunetka) od bylej, to jedno. Dwa: dziwnym trafem mamy te same zainteresowania, pasje no i problemy - jednym slowem nie nudzimy sie. Trzy: odszedl od niej, chociaz nadal maja bardzo dobre kontakty. Nie chce sie "angazowac" ale czyms trzeba te "pustke" zalatac. Czyli zwiazek z rozsadku, bez "motylki", bez zoobowiazan. A moze mnie po prostu "zauroczylo" i nie widze zadnych wad ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ci sie podoba to nie calkiem z rozsadku-to jedno. drugie-to moze faktycznie trafiles na taka, ktora ma takie same zainteresowania jak ty. trzecie-to moze ona tez chce na razie zapchac ta pustke po bylym. macie wiec wiele wspolnego co moze z was zrobic fajna pare, ale moze tez byc tak, ze to jest pomyslane jedynie na teraz bez zastanawiania sie czy cos z tego na dluzej wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wergilius
Jezeli jest na prawde szczera, to oby dwoje nie zastanawiamy sie czy cos z tego wyjdzie. Liczy sie TU i TERAZ. Z opcja ze kazdy moze w kazdej chwili odejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mala refleksja. piszesz tu juz od miesiaca i kazdy kto regularnie czyta twoje wpisy ma juz dla siebie taki przyblizony obraz ciebie jako faceta, jako czlowieka. ja w kazdym razie mam i musze c***owiedziec, ze chyba nie jestes latwym partnerem. moge sobie wrecz wyobrazic, ze twoja "byla" byla toba juz zmeczona. i tak jeszcze na marginesie to chyba zlapala niezla fuche w tej szwajcarii :-) jesli nawet tam odbyl sie slub i pewnie jakies przyjecie. tam na takie rzeczy trzeba wydac kupe forsy, ktora trzeba najpierw miec. czy ja dobrze rozumiem, twoja byla wyniosla sie do szwajcarii do meza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wergilius
BYK - tak jak kolezanka - ciezki charakter. Albo sie pozabijamy, albo bedziemy razem do konca zycia. Tak nam juz ktos powiedzial. On urodzil sie juz w CH (rodzice wyemigrowali) i ma juz szwajc. obywatelstwo na co podobno "byla" nie moze liczyc. Maja wlasna klinike a on podobno "obiecujacym" lekarzem, wiec co dla niektorych jest "kupa forsy" dla nich pewnie dodatkowa pozycja w rocznym budzecie. Pewnie rozliczyli to jeszcze na 2013 skoro slub byl w Nowy Rok. Ale to juz moje (osobiste) domniemania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wergilius
Panna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powaznie? panna to twoj przyjazny znak, moze dlatego tak dlugo byliscie razem. interesuje sie troche konstelacja zodiakalna (acz bez przesady) i c***owiem, ze sa 4 trojki przyjaznych znakow (bo wszystkich jest 12). byk, panna i koziorozec to sa przyjazne znaki. oczywiscie wazny jest tez Ascendent (to znak zodiaku, który wschodził na horyzoncie w chwili Twojego urodzenia. Jest to jeden z najważniejszych elementów) ale juz sam znak dobrze wrozy. jesli chodzi o dwoch bykow to jest to dobry uklad choc po dlugim wspolnym czasie moze byc troche nudno bo jestescie bardzo do siebie podobni. p.s. ja jestem koziorozec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wergilius
Jeszcze jak mi powiesz, ze urodziny masz 25.12. a na imie jak Tyszkiewicz to wiem Kim jestes !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rob sobie jaj, tak mam urodziny 25 grudnia ale na imie mam Bozena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wergilius
Nie wierze, jestes Bozena jak ja Wergiliuszem. Mam nadzieje, ze zal (zlosc) Ci juz przeszedl. Bo mnie tak. Po tylu latach inaczej sie na to patrzy i w sumie jestem Ci wdzieczny. Gdzie tearz mieszkasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he? nic nie rozumiem. urodziny mam faktycznie 25 grudnia i jestem Bozena, dano mi tak na imie bo sie urodzilam w Boze-na...rodzenie. pisze tu od wielu lat, mozesz poczytac sobie moje wypowiedzi na roznych topikach. chyba masz juz powoli jakas paranoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wergilius
OK. Nie bede czytal Twoich topicow, mozemy nadal udawac ze sie nie znamy. Wtedy tez mi opowiadalas o tym jak to Byk pasuje do Koziorozca, o duszach Platona spadajacych na ziemie i pekajacych na dwie polowki, ktore sie potem szukaja a MY jakims szczesliwym trafem odnalezlismy sie. Tylko brzydko to sie jakos skonczylo. Moja pamiec jest wybiorcza czy selektywna, czy jak to tam nazwac, ale TY zapomnialas juz wszystko, czy tylko nie chcesz pamietac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bede czytal Twoich topicow, mozemy nadal udawac ze sie nie znamy. ooo nic nie bedziemy udawac bo sie po prostu nie znamy. twoja znajoma byla juz chyba - w odroznieniu ode mnie - troche nawiedzona. pierwszy raz slysze o duszach Platona i spadajacych polowkach. acz czuje sie polechtana, ze jestem widac w pelni afiniczna do kogos co ma razem ze mna urodziny. a ze byk pasuje do koziorozca to wiedza wszyscy ktorzy chocby sladowo interesuja sie znakami zodiaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wergilius
A w jakiej kolejnosci bys ich ustawila ? Do Byka najbardziej pasuje: 1. 2. 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ogolnie to sie nie da. trzeba by oprocz znaku znac ascendent danej osoby no i oczywiscie twoj tez, wtedy mozna by obsadzic miejsce 1, 2, 3-cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wergilius
ja 05.05.godz.01:00 ona 05.05. wieczorem ona 13.09. 19:05 ona 25.12. nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym momencie mnie przeceniasz. ja nie swiadcze zadnych uslug, kiedys z nudow zaczelam o tym czytac, nawet na wlasne potrzeby cos tam wyliczalam, ale tak naprawde to sie na tym nie znam. wiem jedynie, ze konieczne jest tez miejsce urodzenia, to znaczy kraj i miasto. a tego na pewno tu nie napiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wergilius
Z tym nie mam problemu, mieszkamy tak daleko od miejsca urodzenia ze to chyba juz nic nie znaczy. ja 05.05.godz.01:00 - Sroda Slaska ona 05.05. wieczorem- Kamienna Gora ona 13.09. 19:05 - Wroclaw ona 25.12. nie wiem - Ruda Slaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krótko:tam gdzie się pracuje tam się ch..m nie wojuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wergilius
ja 05.05.godz.01:00 - Sroda Slaska / 1987 ona 05.05. wieczorem- Kamienna Gora / 1989 ona 13.09. 19:05 - Wroclaw / 1987 ona 25.12. nie wiem - Ruda Slaska / 1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty jestes byk a masz ascendent koziorozca a twoja byla jest panna ale ma ascendent ryby wiec tak nie do konca pasuje bo byk z koziorozcem jest jakby spojny za to ryba jest spojna z rakiem i skorpionem, czyli nie z toba, tyle w skrocie pozostalych dwoch ascendentow nie moge wyliczyc bo jest potrzebna dokladna godzina i minuta urodzenia a wieczor to zadna informacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ascendent jest skorpion wiec bym bardziej pasowala do twojej bylej niz ty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ilu % ten opis pasuje do ciebie? "Wydajesz się bardzo poważny i ostrożny w sposobie bycia. Twój wygląd i zachowanie wytwarza wrażenie kompetencji i odpowiedzialności. Nieraz jest to odbiciem Twojego wewnętrznego poczucia bycia nie dość dobrym. Czujesz, że na wszystkie sukcesy i pochwały trzeba dlugo i wytrwale pracować i nieraz masz wrażenie, że mogłeś zrobić jeszcze więcej. Możliwe, że już od bardzo młodego wieku jesteś obciązony praca i obowiązkami – być może dlatego, że ludzie z Twojego otoczenia widzą, że można powierzyć Ci więcej niż innym. W drodze do celu potrafisz sobie wiele odmówić i nie buntujesz się przeciwko wyrzeczeniom. Jesteś zorientowany na przyszłość i ważniejszy jest dla Ciebie ostateczny cel niż chwilowe zaspokojenie swoich pragnień. Możliwe, że jako młody człowiek jestes poważny ponad wiek i wyglądasz na starszego niż jesteś, natomiast w starszym wieku wyglądasz młodo, gdyż dopiero wtedy uczysz się rozluźniać i cieszyć życiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w jakim stopniu pasuje ten opis do twojej bylej? "W chwili Twojego urodzenia na horyzoncie wschodził znak Ryb. Z tym ascendentem jeteś odbierany jako osoba marzycielska i w jakiś sposób odrealniona, a także uduchowiona. W działaniu zazwyczaj kierujesz się instynktem i intuicją, a nie logiką. Jesteś bardzo zmienny, zarówno pod względem wyglądu, jak i sposobu bycia; Twoi znajomi czy rodzina nieraz nie wiedzą, czego się po Tobie spodziewać. Jesteś bardzo podatny na wpływy i wrażliwy na nastroje otoczenia. Czasem żyjesz jak we śnie i masz skłonność do łudzenia się, że świat wygląda tak, jak chciałbyś go widzieć, zamykając oczy na nieprzyjemne fakty. Nie masz cierpliwości do borykania się z prozą życia. Szukasz partnera rzeczowego, logicznego i poukładanego, który załatwi za Ciebie nudne codzienne sprawy, żebyś Ty mógł trwać w marzeniach lub oddawać się działaniom twórczym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wergilius
Brat twierdzi ze to bylo krotko przed polnoca, bo wystarczylo by kilka minut a urodzilaby sie juz szostego. Czyli Byk 23:55. A Koziorozca wpisz swoja godzine urodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×