Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość biorczyni
Dziewczyny jakoś mało ostatnio zaglądam na forum: myślę, ze to przez to,że wiele mnie kosztują te nasze starania... Gabi cudownie,że Ci się udało tak szybciutko w Gamecie...spokojnych 9 miesięcy... Sewen to strasznie przykre,że to jeszcze nie tym razem,ale podziwiam Twoją walkę i trzymam kciuki za kolejne podejście... Pozdrawiam wszystkie kadetki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasiaAnia: Co do moich niudanych prób i emocji z tym związanych to rzeczywiście gdy 4 próba była niudana to przyjełam ją bez większych emocji ale później duża złość na mojego M. no i nie mogę z tego wyjść. Gabi gratuliję. Czy możesz przypomnieć swoją historię. Mona powiedz na jakim jesteś etapie wszystkim doradzasz uświadamiasz a nie mówisz co u Ciebie. One miło że się odzywasz Seven2 ściskam Cię mocno KD pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OneWish
KasiaAnia-witaj :) dlaczego byłaś zła na swojego M?? Pytam, bo mój mąż odniósł takie samo wrażenie, mimo,że nie miałam do niego żalu. Ale raz mi powiedział, że "widział w moich oczach żal" do niego.... Wcale tak nie było. Gdy szłam do niego z wynikiem bety zawsze było mi jakoś dziwnie wstyd :( bo czułam,że go zawiodłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Kasia Ania ja juz wcześniej pisalam że o sobie to napiszę jak zaciążę a jak na razie to podobnie jak u Ciebie cztery próby dwie ostatnie prawie bez emocji i kolejna luty. Nie chcę psuć humoru na forum i tyle. Taką rolę na forum przejęłam rolę doradcy nie wiem czy dobrym czy złym Kto chce to słucha kto nie chce to nie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. jestem u Was bardzo rzadko, ale czasem tu zaglądne. Bardzo gratuluje ciąz na forum a za resztę trzymam kciuki, wciąz wierzę w sukcesy Wasze. U mnie też sukces-moje chłopaki będą mieć rodzeństwo! Oczywiscie z in vitro, też z kd. Los płata mi figle bo przy moich bliźniakach miałam podany jeden zarodek ale tak mu było dobrze w brzuchu mamy, czy mnie że sie podzielił na 2 i ku zdziwieniu wszystkich okazalo sie ze bedą bliźnięta :) teraz podeszłam po rodzeństwo i by zwiększyć szansę wziełam 2 zarodki, mimo nie zbyt chętnego lekarza ale uparłam sie i wziełam 2 szt. będzie 1, jutro zaczynam 7 tydzień. chciałam się Wam i trochę pochwalić i trochę tchnąć w Was dobre nadzieje. moje poczxąrkowe transfery też były nieudane. Walczcie i nie rezygnujcie.! powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, które sa z trójmiasta, macie jakies namiary na dobrgo lekarza,ktory prowadzi ciążę? Wtedy blizniakami zajmował się mój lekarz z Gamety i rodziłam też w Łodzi, bo mam tam rodziców i tam jeszcze wtedy pomieszkiwałam ale teraz mieszkam już w Sopocie i nie moge jezdzić przeciez do Łodzi. dr P polecił mi kogoś, ale jeszcze nie dzowniłam. jak ktoś moze niech poleci dobrego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lenka
Pandora gratuluję kolejnego szczęścia, a ile transferów miałaś wcześniej, pytam bo tak jak dziewczyny piszą po 3 u mnie opadły emocje. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pandora- jezeli chodzi o lekarzy z 3miasta to Agusia polecila mi dr Beate Brzóskę z gdanskiej invikcty, podobno rewelacyjny lekarz od patologi ciazy i specjalista od USG ciazowego. Mysle, ze to bylby dobry wybor. Przy okazji gratuluje kolejnej ciazy, jezeli moja sie potwierdzi na USG to bedziemy dokladnie na tym samym etapie- ja dzisiaj tez zaczynam 7 tydzien:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pandora potwierdzam swoją opinię - dr. Brzóska jest bardzo dokładnym i rzetelnym fachowcem do tego kontaktowym więc polecam z czystym sumieniem. Zwłaszcza jeśli chodzi o ciąże ryzyka.Przyjmuje w Invicta Gdańsk. Trochę trzeba poczekać na pierwszą wizytę, bo ma dużo pacjentek, ale później to już ona decyduje o rejestracji więc problemu nie ma.Życzę powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pandora- gratuluje Ci bardzo!! Brałas jakies leki dodatkowo, oprocz Luteiny i Estrofemu?? Miałas endoscratching czy skorzystałaś z Embryo Glue??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka- w pierwszej prcedurze miałam 3 zarodki. Dwa pierwsze trandery byly nieudane potem 3 trander ostatni i z jednej blastosycty 4bb mam blizniaki. Mialam jeszcze jeden zarodek ale nie udalo sie. Podeszlam do proceduryna nowo i mam 4 zarodki. 2 podano mi ale zostal jeden i jest pojedynxza ciaza. Dzis bylam w gamecie sprawdsic to i dad radosc klimice laborantom i lekarzowi. Zostaly mi 2 zarodki, jak wszystko bedzie z moja niunia ok to oddam je do adopcji zarodka. Wwwwwwwwwww Dream i Agusia- dziekuje za namiar lekarza. Pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lenka
Seven, przytulam:( masz jakieś zarodki jeszcze? Pandora to z tego co zrozumialam to trzeci transfer był już udany, dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OneWIsh - miałam Embrio Glue , 270zł kosztuje. nic innego poza tym.Oczywiscie Encorton, ale ja muszę bo wytwarzam przeciw ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia_13
...Pandora, a jakie trzeba zrobić badanie żeby wiedzieć, ze się wytwarza przeciwciała. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia: robi się badania immunologiczne.wśród nich badanie ktore nazywa się subpopoulacja limfocytów. a robiłam kilka. wyszło że mam natual killers czyli nk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia: robi się badania immunologiczne.wśród nich badanie ktore nazywa się subpopoulacja limfocytów. a robiłam kilka. wyszło że mam natual killers czyli nk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, niech mi ktos mądry wytłumaczy czy wymaz z szyjki a posiew to to samo badanie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze One- ja sie na tym za bardzo nie znam, ale gdybym ja miala obstawiac to wydaje mi sie, ze to dwie rozne rzeczy, bo wymaz z szyjki kojarzy mi sie raczej z cytologia i badaniem prawidlowosci komorek szyjki macicy, a posiew z badaniem infekcji i zakazen bakteryjnych. Sama jestem ciekawa jaka jest prawidlowa odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OneWish
Dreamer- podzielę się po wizycie. Wciaż tego nie rozkminiłam, a pewnie odpowiedź jest banalna... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pandora- ogromne gratulacje!!!! Czy mogę zapytać na jakim poziomie miałaś % komórek NK i jaką dawkę przyjmowałaś? Kasia co Was podczytuje i pozdrawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi186
Dziewczyny do którego dnia bierzecie PROGYNOVĘ? -bo mi się jutro skończy a do transferu jeszcze chwileczkę. Pipi.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipi- progynove powinnas brac caly czas, nie odstawia sie jej przed transferem, a co wiecej-jeszcze kilka pierwszych tygodni po udanym transferze sie jej nie odstawia ( az do momentu kiedy lozysko zacznie produkowac odpowiednia ilosc hormonow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi186
No to teraz spanikowałam co mam zrobić, przecież nie będę jechała do Łodzi po receptę na Progynovę -pani doktor chyba coś za mało przepisała- dała mi 2 opakowania żeby brać 3x1 i właśnie się kończy. Sama nie wiem a może jakiś ginekolog w Warszawie wyda mi receptę ale wkurza mnie że będę musiała zapłacić za wizytę 120 zł i jeszcze się tłumaczyć że niby po co - bo pewnie będzie chciał wiedzieć -o losie dlaczego jestem taka nie uważna , myślałam że pani doktor wie co robi .-Kurdę. Pipi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenalee89
Pipi może pochodź po aptekach, nakreśl sytuację i obiecaj donieść receptę. Nie wiem jak w Wawie, ale w mojej mieścinie zazwyczaj się udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Dziewczynki, najserdeczniejsze pozdrowienia dla walczących, ciężarnych i mam. Pipi może uda Ci się dostać do jakiegoś lekarza na NFZ na szybko... raczej nie ma problemu, żeby przepisali, przynajmniej ja nigdy nie miałam. Powiedz w recepcji, że jest to dla Ciebie bardzo ważne, ewentualnie możesz iść prywatnie i za wystawienie recepty zapłacisz mniej. Niedługo minie rok naszego forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi186
Dziewczynki dziękuję - jakoś muszę sobie poradzić mąż powiedział że pojedzie dziś do Łodzi po tą receptę -już się uspokoiłam. Mam wrażenie że po tych lekach jakie biorę skacze mi cukier wczoraj na wieczór miałam 145 pewnie encorton robi swoje :( Przytulam Was moje Kochane Cudeńka. Pipi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Pipi napisz jak najszybciej na mojego maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: nie wysyłaj męża póki co....forum.forum@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: forum.forum@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipi- daj znac czy udalo Ci sie jakos zalatwic recepte. Gabi- jak samopoczucie podczas pierwszych dni ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×