Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt i ch nie chce

Polecane posty

Gość gość
ze ślubem ale co to ma za znaczenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie przecie ta paniusia to troll w kolejnym wcieleniu.Rózowe pazurki, Autorko wariatko i inne takie.Na końcu świata Cię trollówo poznam po tym chamstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość a kto tu powiedzial tobie, ze nie wyszlo mi z zadnym?z jednym bylam 15 lat a z drugim 4 lata. Od obydwoch odeszlam bo mi przestal ten zwiazek odpowiadac i tyle.No chyba, ze uwazasz, ze bycie do usranej smierci z jednym i tym samym facetem to udany zwiazek i udane zycie. No to prosze. Twoja sprawa. xxx bez slubu też z oboma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jestem strasznie zaskoczona że przy rozmiarze 44 lub 42 poznajesz mężczyzn na stanowiskach, którym to nie przeszkadza wiesz tacy mężczyźni mają niesamowite wymagania i w łóżku chcą mieć maks 60 kilowe jakoś nie wierzę ci w ogóle że masz do czynienia z takimi mężczyznami, nie ściemniaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyszczekałaś się już?Niektóre kobiety to suki.Sorry , ale innego określenia nie ma.W zasadzie psom ubliżam.Lepiej ci?Podbudowałaś swoje kruche ego fantastko?Dla mnie możesz byc i królową brytyjską - jesteś wredna, małostkowa, chamska i zarozumiała.Typowa tupeciara - fakt faceci lecą na takie.Bo są głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wole byc suka niz zgorzkaniala, brzydka , wstretna baba jak ty :) jakby faceci toba zainteresowani poczatali tylko 2 strony tutaj to by od razu darowali sobie poznawanie ciebie. Niestety , taka jest prawda. Twoj temat jest do d**y. Nie ma kobiet przezroczystych ani przed ani po 40. Nie ma kobiet ktorych nikt nie chce. Sa tylko ladne i madre oraz brzydkie i glupie. Do ktorej kategorii ty nalezy to sama tutaj na 150 stronach okreslilac. Wiec sie nie dziw, ze jestes sama paskudny babonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to, ze psom ublizasz to swiadczy tylko o twoim obrzydliwym charakterze. Zycie ci kolo d**y przemija glupia babo. Nie widzisz tego?Od lat juz wypisujesz Asterko na forach internetowych zamiast d**e wziasc i zajac sie soba. Chora jestes i to strasznie. Mnie w d**e nikt nie kopnal ani ja nikogo w d**e kopac nie musialam. Rozstania byly bez klotni i za porozumieniem stron a wiec nie wypowiadaj sie dziecko glupie juzjesli nie masz zielonego pojecia. napisalas ponad 150 stron debilko przez prawie 3 miesiace. juz bys mogla schudnac pare kilo i poznac kogos. ale nie. Lepiej siedziec*****erdziec w stolek i syfic w internecie. to co ty wypisujesz to jeden wielki belkot. Idz po jakies tabletki lepiej i zatkaj w koncu paszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na takie osoby jak tya mowi sie TOKSYCZNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co przeczytałam teraz co napisałaś i jestem w stu procentach pewna, że nikogo nigdy w życiu na poziomie nie znałaś bo ty nie masz kobieto żadnego poziomu żaden facet wykształcony nie chciałby z taką kobietą wulgarną zamienić choć jedno słowo wiesz co taki facet oznacza??? niesamowitą kulturę a ty nie masz jej ani trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz wprost, znudziłaś się im, przestali się starac, zaczeli cie traktowac jak mebel, wiec co ci zostalo? odejść z godnościa. A teraz leczysz frustrację obrażając ludzi na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz mam WZW B od 34 lat (więc chyba przewlekłe co?) i żaden lekarz (a jak zapewne wiesz jestem pod stałą opieką poradni wątrobowej) nic nie mówił o tym, że jakiekolwiek diety są mi przeciwwskazane :D jedyne co mówili, to których produktów lepiej nie nadużywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byla u mnie kolezanka. Samotna po 40. Caly czas non stop zrzedzila, wymieniajac wszystkie osoby ktore ja w zyciu skrzywdzily (slyszalam to nie raz). Narzekala na ciasto, ktore zrobilam (za slodkie - zjadla najwiecej), na obiad - zle przyprawiony, ona nie lubi tych przypraw (tych, ktore wymienila, w ogole nie uzywam w kuchni). Narzekala na swoja tusze, ale wymyslala powody, dla ktorych nie moze stosowac diety ani cwiczyc. Powiedziala, ze gdyby znalazla jakiegos dietetyka byloby jej latwiej, ale nie ma kasy na prywatnego, na kase chorych sa dlugie terminy (miesiac temu znalazlam darmowe konsultacje dietetyczne ale nie chcialo jej sie jechac).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj facet powiedzial, ze zle sie czuje, jak ona przychodzi, ja powoli juz tez. Ciagle narzeka, zrzedzi, spoznia sie, ciagle jest na "nie". Wypisz wymaluj autorka. Tak wiec ja chyba tez z nia zerwe kontakty i bedzie mogla wszystkim opowiadac, ze nie chce jej znac, bo jest singielka. A nie chce, bo jest skwaszonym, ciagle niezadowolonym czlowiekiem ktoremu sie nie chce ruszyc tylka zeby sobie samej pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz gościu spiskową teorię dziejów tak wkodowaną, że w nią wierzysz.Warzywa?Sam jesteś głąbem kapuścianym odrzutem od warzyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu ten nudny temat jeszcze wogole istnieje ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tu nowy i z tego co czytam to jedynie przechodziłem;) bo nic nie ujeło mojej uwagi a szkoda bo wierzylem że ludzie po przejsciach maja odrobine wiecej doswiadczenia a co za tym idzie i rozsądku by choc tutaj w tym cyfrowym smietnisku nie obrzucac sie nawzajem swoimi wypocinami. Pozdrawiam wszystkich rozsądnych którzy wiedza że dystans do Siebie i swiata zawsze pozwala na spedzenie milo kilku chwil z kimś ktos mogłby porozmawiac a moze czasami pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czyja głupota przyciąga?Bo sądzę, że osób, które piszą. Jak nie troll, to jacyś komentatorzy z Bożej łaski, nie potrafiący sklecić zdania z sensem. Prosta zasada demokracji - nie podoba mi się nie czytam. Czytam - odpowiadam merytorycznie. Jeśli nie potrafię morda w kubeł.I nie popisuję się debilizmem.Tudzież nie mam pretensji do autorki, że ją ten debilizm wkurza. Czterdziecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm. Przyznam że przeczytałam jedynie początek, bo nie więcej brak mi czasu. Nie zgodzę się z Tobą autorko. Po 40 nikt Cię nie chce? Kochana, ja mam więcej lat od Ciebie i nie zauważyłam, by związane to było z wiekiem :) Gdybym tylko kiwnęła palcem, to mam na zawołanie co najmniej 4 chętnych panów na kolację ze śniadaniem, dwóch starszych ode mnie, a dwóch młodszych, w tym jeden o 14 lat i jest najbardziej chętny ;) Ale na co mi to jak każdy uwikłany w małżeństwa czy konkubinat i tylko rozrywki szukają na boku? Nigdy nie brak takich. Tego kwiatu to pół światu, znasz to powiedzenie. Coś zgorzkniała jesteś bo Ci lat przybyło. Daj spokój, wyluzuj, uśmiechnij się do lustra. A co do wagi, leć na siłownię, trochę diety i będziesz szczupła :) Jak za co? Matko, teraz są takie tanie karty, można dostać za góra 50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No więc właśnie, panowie są ale jacy panowie? tacy co szukają seksu bez zobowiązań. Może i by na ciebie polecieli jakbyś palcem kiwnęła,ale tylko się zabawić, za żonę żaden z nich by cie pewnie nie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam ochoty sprawdzać czy by mnie chcieli, bo to ja ich nie chcę i wolnych też nie chcę. Cenię sobie spokój i robię na co mam chęć, a jak mi się odmieni, to uwierz, znajdzie się taki co będzie chciał. Myślę, że to kwestia podejścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesooo Czterdziecha, żenada, kopiujesz stare wypowiedzi gości i wklejasz ponownie żeby podbić swój koszmarny temat. Nie dobrze z tobą Czterdziecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jessu gościu, nie piszę od kilkunastu dni, a ty jeszcze tego nie zauważyłeś.Wklejanie starych postów tylko tobie mogło przyjść do głowy.I obsesyjne czepianie się tego idiotycznego forum.Tylko ty nim żyjesz jak widać.Dość komentarzy na mój temat i tego co piszę i czy piszę.Ileż masz lat gościu , że tak wierzysz, że jak zachcesz to się znajdzie?życie Cię sprowadzi do pionu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O troll wrócił.Skończył się temat matek niepełnosprawnych dzieciaków będzie judził tutaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecha jest mistrzem świata. Zobaczycie, ona prześcignie "mode na sukces" ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26.03.14 [zgłoś do usunięcia] gość Nie wiem czyja głupota przyciąga?Bo sądzę, że osób, które piszą. Jak nie troll, to jacyś komentatorzy z Bożej łaski, nie potrafiący sklecić zdania z sensem. Prosta zasada demokracji - nie podoba mi się nie czytam. Czytam - odpowiadam merytorycznie. Jeśli nie potrafię morda w kubeł.I nie popisuję się debilizmem.Tudzież nie mam pretensji do autorki, że ją ten debilizm wkurza. Czterdziecha. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx sama do siebie piszesz imbecylko´???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE, ona pisze do ciebie, bo jednak ją czytasz :-) :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam do nowego tematu autorki wykrzywionej zrzedy pod tytulem miłość sama przyjdzie najgłupsze powiedzenie świata gdzie autorka narzeka i smeci jak zawsze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cytacik z autorki, ktora tym razem nie ma dziecka, ale chcialaby :) gość Jaki związek z rozsądku?Facet by mnie nie zauważył, jakby się o mnie potknął.Oni chcą lepszą, młodszą, ładniejszą, zamożniejszą.Może jaki bezrobotny gnom się przykleił bym go utrzymywała. Kochana, żadna zamiana wyglądu nie pomoże.Żadne bawienie się ciuchami, stylizacja, makijaże.Czuję się nieatrakcyjna.Niewidoczna, niekobieca.Męzczyźni patrzą przeze mnie, a nie na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A szanowna koleżanka wszędzie węszy spiski.Ogarnij się kobieto i nie rób sobie i mi siary.Będę chciała sama sobie zrobię.Miejże odwagę pisać pod nickiem tchórzliwa pindo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×