Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt i ch nie chce

Polecane posty

Gość gość
mnie traktują jako zagrożenie, nie wiem czemu przecież nic im nie brakuje wszystkie mają czterdzieści lat i wszystkie są ładne, mają lepszą figurę od nie jednej dwudziestki, głupie jakieś są ja nawet żeby tak nie myślały jak widzę że ich facet coś do mnie mówi, to uciekam żeby nie były zazdrosne ale to też nie pomaga xxx A możesz coś napisać o swoich związkach, czemu nie wyszło Ci z żadnym facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu z 14:42 mogę napisać czemu mi nie wyszło z żadnym facetem, o ironio między innymi właśnie przez kobiety każda wskoczyła do "wyra" mojemu pseudo partnerowi, więc wycofuje się z wcześniejszego stwierdzenia że moje znajome są głupie mają rację dobrze robią że trzymają faceta "pod spódnicą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
także czterdziecha zostały nam beznadziejne weekendy bo każda się boi samotnej kobiety, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zaraz wpadnie dywizja cioc dobra rada, które mają dość facetów, albo 30 latek, któe bawi jeszcze bycie singielkami.I będą nas nawracać na hobby i samodzielność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam hobby wspinaczkę górską, uwielbiam podróże i nie brak mi wcale faceta ale wk.....a jestem na moich eksów że powskakiwali do łóżek innych kobiet, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu, przecież to normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest normalne, bo zrobili to gdy byliśmy oficjalnie w związku ale nie chce mi się o tym pisać na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jejku tak tak, od razu na portalach randkowych, jasne. bo ty nie potrafisz nikogo poznac w realu doopo wolowa to nie oznacza, ze ja nie potrafie. W REALU ich poznaje bo za zadne skarby swiata bym sie nie spotkala z obcym facetem z intenetu gdzie ich poznaje? w kwietniu jestem umowiona randke z facetem ktory mi rok temu pomagal w przeprowdzce bo ma firme, ktora zajmuje sie takimi sprawami. Pod koniec marca jestem umowiona ze znajomym mojej przyjaciolki w czoraj bylam na kolacji z facetem, ktorego poznalam tydzien temu na imprezie u znajomych. wiec nie chrzan, ze nie mozna nikogo poznac bo to trzeba byc brzydka i glupia tak jak ty, zeby siedziec tylko od rana do nocy i sie uzalac jak kretynka zamiast wzic sie za siebie i swoje zycie.Dodam, ze jestem bardzo atrakcyjna mimo nadwagi ale to zasluga dbania o siebie cale zycie. jak nie dbalas o siebie to masz brzydote na wlasne zyczenie. dodam, ze faceci z ktorymi sie spotykam wszyscy sa przystojni i nie jacys wykolejency. wiec nie wiem co ty robisz, ze nie mozesz nikogo znalezc. jak jestes brzydka i glupia to i tak ci nic nie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że jacyś tam się z Tobą umawiają to nie znaczy, że nadają się do związku i chcieliby Cię za żonę. Poza tym jak na 40 lat to wypadałoby mieć trochę kultury, prostaczko. xx posluchaj debilko, czy ktorys z nich sie nadaje do zwiazku czy nie to jest tylko i wylacznie MOJA DECYZJA. i to nie sa tam jacys ktorzy sie ze mna umawiaja tylko przystojni faceci na stanowiskach jak najwyrazniej zainteresowani moja osoba. Bedac w zwiazku mialam mnostwo numerow zapisanych w komorce od facetow ktorych poznawalam WSZEDZIE ( sklep,bank, piekarnia )i teraz wystarczy,ze smsa napisze, ze jestem singelka i mam do wyboru do koloru mimo 40 lat !!!! sa kobiety ladne, zadbane, atrakcyjne i mialy powodzenie i beda miec do konca zycia - tak jak ja. Bo powodzenie mialam rowniez kiedy bylam szczupla.Widocznie jestes paskudnie brzydka i glupia, wiec nie dziwi mnie, ze siedzisz od rana do nocy w internecie i wypisujesz dyrdymaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.S a za maz wychodzic nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
posluchaj debilko, czy ktorys z nich sie nadaje do zwiazku czy nie to jest tylko i wylacznie MOJA DECYZJA. i to nie sa tam jacys ktorzy sie ze mna umawiaja tylko przystojni faceci na stanowiskach jak najwyrazniej zainteresowani moja osoba. Bedac w zwiazku mialam mnostwo numerow zapisanych w komorce od facetow ktorych poznawalam WSZEDZIE ( sklep,bank, piekarnia )i teraz wystarczy,ze smsa napisze, ze jestem singelka i mam do wyboru do koloru mimo 40 lat !!!! sa kobiety ladne, zadbane, atrakcyjne i mialy powodzenie i beda miec do konca zycia - tak jak ja. Bo powodzenie mialam rowniez kiedy bylam szczupla.Widocznie jestes paskudnie brzydka i glupia, wiec nie dziwi mnie, ze siedzisz od rana do nocy w internecie i wypisujesz dyrdymaly. xxx Jesteś tak nieprzyjemną i chamowatą babą, że nie ma sensu z takim zerem jak ty prowadzić jakichś dyskusji, 40letnia chamko na poziomie dziecka z przedszkola, które to się chwali co to ono nie jest... kobito to nawet nie wypada w twoim wieku być tak ordynarną i przemądrzałą :D ogarnij się i spójrz w lustro na swoją starą gębę, ty "atrakcyjna" hehe. Szkoda że ci faceci na stanowiskach co tak za toba latają nie widzą jaka z ciebie prostaczka i chamka, od razu by wiali gdzie pieprz popadnie, byle tylko się z takim zerem nie zadawać jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"piękna" z 20:39 tak się nie podniecaj, bo rozmiar 44 czy 42 to jesteś babochłop a nie kobieta, ciekawy jaki masz wzrost pewnie 163 nie wiem co ci faceci w tobie widzą ci na stanowiskach jak piszesz, pewnie biedacy nie mają w okolicy lepszego wyboru i biorą to co im pod rękę podejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha nikt by cię za żonę nie chciał wulgarna chamko ze wsi. Poza tym widać, że coś z toba nie tak, 40letnia singielka, chamowata, wyzywa ludzi, obraża, jednocześnie przemądrzała, wyżej sra niż doopę ma, ja się nie dziwię, że każdy twój EX od ciebie spieprzal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też nie wiem co ci faceci w niej widzą, stara, bez kultury, przemądrzała... no chyba że chodzi z doopą na wierzchu i każdy liczy po prostu na szybki seks bez zobowiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gowno mnie to interesuje co ty o mnie myslisz durnoto ty. 44 lata a zachowuje sie jak stare babsko. chwale sie bo mam czym. Ja jestem zadowolona i nie narzekam. to ty narzekasz i uzalasz sie. A czy jestem chamska i ordynarna to wiesz...moja sprawa. nie brakuje mi adoratorow a wiec chyba cos robie jednak lepiej od ciebie , nie uwazasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisalam 173 mam. Naucz sie czytac.Ach i jeszcze cos...ode mnie nikt jeszcze nie uciekl. To ja zostawilam mojego ex. zal dupsko sciska z zazdrosci jak widze :D glupie babsko. zawsze sama bedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda mi Cię dlatego nie będę z tobą dyskutować, ze zwyklego wspolczucia ;) do 44 lat to mi jeszcze ponad dekady brakuje, a facetow mam nawet dwoch i sie z nimi spotykam no ale mniejsza o to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co z tego, zemasz dwoch?ja 40 lat jeszcze nie mam kotku. z toba sie napewno wyklocac nie bede. Fakt faktem, ze sa kobiety atrakcyjne i po 40 ale to kwestia dbania o siebie CALE ZYCIE i tyle w temacie. Ja siedziec sama nie musze i plakac jaka jestem brzydka i jacy faceci sa beznadziejni. Przeciwnie.Gdy patrze w lustro widze z***biscie ladna kobiete a Panow moge wybierac. Szkoda to tobie moze byc autoreczki bo nic nie potrafi.Tylko siedziec i jeczec trzy po trzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat ten zaczela prawie 3 miesiace temu. W tym czasie mogla i schudnac i poznac 10 facetow. niestety taka jest prawda. ale to TRZEBA RUSZYC D**E!!!!!! a nie wypisywac idiotyzmy w internecie. szkoda slow na takie beznadziejne idiotki. :-O:-O:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak dbasz o siebie 40latko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdrowe odzywianie, sport, codzienne spacery nad morzem, plywanie, jazda na rowerze gorskim. a to, ze przytalam to kwestia hormonow. Udalo mi sie schudnac 10 kilo i jeszcze dziesiec schudne i bedzie z***biscie. Wiecej nie musze. nie mam zmarszczek, nie mam celulitu, nic mi nie zwisa, jedrny tylek i biust = wystarczy aby poznac niejednego kandydata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu nie wyszlo ci z żadnym facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z 20:33 nie każdy mnie zdradzał, tylko dwóch w ciągu siedemnastu lat bo tyle z nimi spędziłam, z jednym jedenaście a z drugim sześć ale też sobie współczuję, bo to zmarnowane siedemnaście lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto tu powiedzial tobie, ze nie wyszlo mi z zadnym?z jednym bylam 15 lat a z drugim 4 lata. Od obydwoch odeszlam bo mi przestal ten zwiazek odpowiadac i tyle.No chyba, ze uwazasz, ze bycie do usranej smierci z jednym i tym samym facetem to udany zwiazek i udane zycie. No to prosze. Twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i teraz niby tak przebierasz w facetach, przy takim wyglądzie?? bo wiesz rozmiar u kobiety 44 letniej nawet przy wzroście 173 to jak na kobietę nieatrakcyjna jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miało być, rozmiar: 42/44 u kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz skarbie, po pierwsze pisalam, ze nosze rozmiar 42/44 - zalezy od firmy. po drugie, czy jestem atrakcyjna czy nie to raczej decyduje gust Panow mna zainteresowanych i jakos do tej pory w zyciu nigdy nie uslyszalam, ze jestem nieatrakcyjna badz gruba. przeiciwnie. a czy sie tobie to podoba czy nie zo nie moj problem. ja sie sobie z***biscie podobam a co ty myslisz to mi wisi. moj ostatni partner za kazdym razem mowil mi, ze jestem seksi jak sie przy nim rozbieralam i lubil sie przygladac. A wiec. Nie tobie oceniac moja urode. Zajmij sie soba autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejejeeee
44przy 173 może byc atrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z 20:33 nie każdy mnie zdradzał, tylko dwóch w ciągu siedemnastu lat bo tyle z nimi spędziłam, z jednym jedenaście a z drugim sześć ale też sobie współczuję, bo to zmarnowane siedemnaście lat xxx i to były związki bez ślubu tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisalam 42-44 zalezy od firmy. na razie 42 juz mi spada z tylka. Jeszcze troche i bede miec 40. Nie ma problemu. Ale nie 5-10 kilo za malo czy za duzo decyduje o atrkacyjnosci a po za tym jest mnostwo facetow lubiacych okragle. przynajmniej ja takich poznaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×