Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt i ch nie chce

Polecane posty

Gość gość
Znasz mnie, że tak twierdzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dałaś sie nam poznać az za dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up!! Ludzie! Nie dajcie spaść mojemu tematowi. Błagam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz czytam ten temat .I wnioski Moze to taki nijaki wiek . Po piecdziesiatce branie jak cholera .I to nie starsi tylko dużo młodsi .Może tajemnica tkwi w charakterze ? Pomimo starczego wieku ( dla 20 latkow buhahahah )nie zamierzam pakowac sie do trumny :) Nie jestem przezroczysta .Moze i z tylu liceum a z przodu muzeum :).I co z tego ? We wlasnej skorze czuje sie dobrze :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszczę dobrego samopoczucia.Mamy teraz różne dewiacje w modzie , może i gerontofile się trafiają.W zasadzie same korzyści - w ciążę nie zajdzie, alimentów płacić nie trzeba będzie, kasa do wydania na agencję zostanie w kieszeni.Wygłodniały facet i na takiego przechodzonego MILFA poleci.Istnieje też druga bardziej prawdopodobna możliwośc, że mamy do czynienia z kolejną kafetarianką, która ma bogatą wyobraźnię i jeszcze bogatsze rozdmuchane ego.A, patrząc na bak polskich znaków przyszłą mi do głowy myśl, ze to nasz poczciwy troll powrócił w nowej odsłonie i błysną różowym, tym razem geriatrycznym pazurkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecha - jesteś cały czas na topie - nie o to ci chodzilo? ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO TO JESTES
ILE TU JADU W STOSUNKU DO AUTORKI. Rozumiem Cie. Ale Ci powiem z własnej obserwacji: tez jestem niemal niewidzialną 40 stka. ''Widzą mnie" tylko żonaci d****arze - bo seks na 1 raz im sie marzy totalni bluszcze bez pracy- jakiejkolwiek- alkoholicy ludzie z problemami psychicznymi, którzy po 1 spotkaniu ględza jak to mnie koooochaja i chca przedstawiać " MAMUSI" ludzie " na wejsciu" pytający mnie o status materialny: zarobki i stan posiadania Nie jestem ani brzydka, ani gruba, mam mało sexapilu, bo tez nie potrafię" trzepotać rzęsami" na zawołanie, potrzebuję czasu by otworzyc się wobec kogoś. Ale wobec w. w osób NIE OTWORZĘ SIĘ NIGDY, bo juz mam doświadczenie, które dało mi w kosc. Jestem ostrożna. Tak, to wada? Nie ide po 1, 2, ani nawet 3 randce do łózka - to wada ? ! Gdyby nie moja nieśmiałosc , ostroznosc i niechec do szybkiej konsumpcji, miałabym faceta. Ale nie takiego faceta, którego mozna łapać na szybki seks, oczekuję. A Ty masz duużó gorzej. Każdy facet, jak usłyszy,że nie jestes czasowo dyspozycyjna, wydajesz kase na opiekunke dla matki, poswięcasz jej cały czas- UCIEKA. JAk ktos zauważył. Faceci oczekuja BEzPROBLEMOWEGO zycia. Kobieta po porodzie zbrzdla, boli ja i seks nie jest taki jak byl no to wymienic na mlodszy model A Ty masz mame z alzheimerem, nie masz czasu by oporzadzac typa co ma 2 lewe rece, nastolatka do wykarmienia i nie jestes bogata - NO TO JESTES niewidzialna. Tak jak ja, na przyklad. Po prostu rozumiem. A te glupie teksty w stylu idz na fitness, ufarbuj wlosy...darujcie sobie, darujcie sobie te, ktore nigdy nie opiekowaly sie osoba w otepieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helgaaa
jak nie pisała jak pisała znowu pieprzysz jaką szpilę? Jeżeli kogoś boli netowa pisanina to wybaczcie, ale cos nie w porządku jest z człowiekiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój Bożę.Już mnie nie kocha....:-((((((.Nie upcia.....Och ja biedna nieszczęśliwaPrzeżroczysta na wskroś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama se upnij, chyba, ze nie mozesz, bo temat Ci sie pod zwislym cyckiem zgubil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tu się mylisz.Możesz mi cycków pozazdrościć wredna babo.Nie każdy ma obwisłę jak ty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam obwislych, bo jestem mlodsza i sliczniutka :P a Ty masz juz 40 lat :D Poza tym cwicze i bede cwiczyc, a Ty skoro nie cwiczysz, masz zapewne wory z tluszczem na tych Twoich faldkach :D Dlugo w nich szukalas dzis myszki do kompa...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młoda i śliczniutka .Dobre...Młoda i śliczniutka nie siedziałaby w internecie i nie upała.Jesteś wrednym , podłym głupim babskiem z wrednym ryjem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ja nie włażę na CZYJŚ wątek i nie próbuję go zniszczyć.A wredna jest - widać to gołym okiem.I jej wygląd nic to do tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem wredna :D a jak. Nie przecze. Na ogol nie, ale Ty jestes tak wkurzajaca, ze az mi sie chce Ci szpile wbijac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg Ciebie mlode i sliczne sa odciete od netu? :D Czytam sobie Twoj watek dla beki, bo akurat wrocilam z zajec i nie chce mi sie spac. Na wieczorny romantyczny spacer nie pojde, bo facet spi, a poza tym pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrnęłam do "A normalnej kobiecie została tylko depresja"na drugiej stronie i mam dość. Mam 40 lat i zaczynam od nowa.Lekko nie jest, ale wiem, że wszystko najlepsze wciąż przede mną.Nie jestem przezroczysta. Jestem normalną kobietą w idealnym wieku.Normalną...bez depresji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest różnica między dobrą radą i trafioną radą.dobra rada to taka, którą radząca osoba zastosowałaby do siebie - swojej sytuacji, swojego charakteru i swojej osobowości.To rada dobra dla niej.I takie rady dają ludzie najczęściej.Trafiona rada to taka , która pasuje do konkretnej osoby i jej sytuacji.Bo nie ma rad uniwersalnych.ŻADNA z dobrych rad dawanych przez użytkowniczki nie była trafioną radą.żadna nie pasowała ani do mojej sytuacji, ani do mojej osobowości.Wielokrotnie to powtarzałam.ale nikt tego nie słuchał w słodkiej idei zbawienia kogoś na siłę.A to wzbudza jedno - agresję.I tą okazałam.Nie znoszę organicznie ludzkiej głupoty, namolności i bycia najmądrzejszym,I nie znoszę głupich rad, które nijak się miały do mego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po jakiego czorta wątki zakładasz? liczyłaś że wejdą tu sami cudowni?! zresztą wystarczy trochę kafe poczytac i już wiadomo czego się można spodziewac, krytyki i odzywek takich jak tamta powyżej. i po co ci to było?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu ja daje upy ? Bo Czterdziecho jest BARDZO. Toksyczną osoba. Na początku próbowałam ja wesprzeć jak chyba każdy tutaj ale ona ma jakieś potworne zaburzenia osobowości a na dodatek dyskredytując innych. Po prostu babka sieje zło. Dlatego nie dyskutujcie z nią jak juz ktoś tu napisał tylko walcie upy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
161 stron i ani jednej trafionej rady ? Nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak tu dać trafioną radę jak NIC nie pasuje... wszystko na nie. Bo nie lubi sportu , nie ma czasu. Jakby ten czas który przeznacza na pisanie ze sobą w necie spżytkowała na gimnastykę to efekty były by zaraz. Ale ona nie lubi gimnastyki. A w sumie mało kto lubi, ale rusza się bo ma cel i do niego dąży. To samo dieta. Nic nie je a nie chudnie. Człowiekowi naprawdę niewiele potrzeba do przezycia. Jak ktoś się weźmie w garść to nawet na samej zieleninie będzie funkcjonował, zwłaszcza ze nie robi w kopalni tylko w biurze, gdzie się przerzuca papierki. ALe wszystko nie tak, trzeba jeść chleb, trzeba jeść banany. po co? przecież w bananie jest dużo cukru. Ale po co się poświęcać? I tak nic z tego bo byłam szczupła i nikt mnie nie chciał. błędne koło. Lepiej narzekać na necie, zamiast iść na spacer. Ite głupie twierdzenia, że jak ona samotna to wina tylko i wyłącznie facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądzę, by chodziło jedynie o wygląd zewnętrzny, ale masz rację gościu. Sam tytuł tematu uważam za nietrafiony.To wrzucenie wszystkich czterdziestolatek do jednego wora i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że nie chodzi tylko o wygląda zewnętrzny. Skupiłąm się tylko na fizyczności, bo to łatwiej zmienić. CIężej jest zmienić swoje nastawienie do świata. Poczucie wyzszosci zwłaszcza. Żaden facet nie bezie ciągnął do baby, która bezustannie daje do zrozumienia, że wyjątkowo dużo sobą reprezentuje. Inna sprawa czy tak jest naprawdę. No i ta nienawiść do ładnych kobiet. Aż bije po oczach. Przypisywane są im najgorsze cechy z pustotą na czele. Tymczasem proporcje mądrych i głupich w grupie atrakcyjnych są mniej więcej takie same jak w grupie pasztetów. Taka światła i wykształcona osoba i tego nie wie,....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne wyjaśnienie upów....Ale to nie dlatego, że ja jestem toksyczna - tylko ty trollu.Ty jesteś toksyczny .Chcesz mnie pouczać i karać?Nie chcesz upuścić jadu , który nosisz.Aa jeśli chodzi o siedzenie w necie - popatrz na godziny swoich wpisów.Ty tu nie tylko siedzisz - ty tu żyjesz.Tu jest Twoje prawdziwe życie.Tu masz wszystko.I jedyną okazję by pokazać jaka jesteś.Czy jadam banany, czy jadam zieleninę i czy się gimnastykuję to mój wybór.I nikomu nie powinno do głowy przychodzić go kwestionować.A co do gimnastyki - to słyszałam peany na jej temat - jak to niektórzy bez niej żyć nie mogą.Jakie cudowne jest ruszanie się i sport.I niech sobie dla kogoś będzie.A co do ładnych kobiet - ktoś kto przeżył liceum i damską szatnie wie trochę więcej na ich temat.Życie tą wiedzę wzbogaca.Może i nie wszystkie są głupie i puste, ale większość ma to irytujące poczucie wyższości i kompletny bak zrozumienia, że ktoś się komuś nie podoba.Że nie wystarczy jak w ich przypadku makijaż ciuch i jest się pięknym.Nie wystarczy.One świat i mężczyzn widzą inaczej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję gościu :-) To co piszesz wystarczy.Już wiem, że temat nie dla mnie. Zajrzałam tutaj z ciekawości.W wieku czterdziestu zaczynam od nowa...nareszcie ! Dobrze jest czasem pogadać lub pomilczeć z kimś, kto wie w czym rzecz... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqwwweeerty
10;23 i tak trzymać! Z resztą co maja powiedzieć panie po 50 tce czy 60 tce?Panowie zresztą teź. Również znajdują swoich partnerów albo realizują zainteresowania, uczą się czegoś nowego, podróżuja...kwestia podejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i w wieku 50 lat też można zacząć od nowa. A co do autorki - czy Ty uważasz, że nikt nie miał przykrych wspomnień. Czasem są takie traumy o których CI się nie śniło. Jednak zostawia się je za sobą i idzie dalej. Nie ma co rozpamiętywać, bo to dodatkowo dołuje. JAsne że nas nie obchodzi co jesz i jak się ruszasz... Ale jak już zaczęłaś o swoich problemach. Sziedź sobie na tyłku i zajadaj , twój wybór. A rozmówców jest więcej, nie tylko jeden troll na punkcie którego masz fobię jakaś. Wydaje ci się, że siediz on tutaj stale, a taka prawda ze jest nas więcej. Na dodatek ja pracuję przez interent i nie mam normowanych godzin pracy. ALe nie zamierzam się tłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqwwweeerty
Sensownie piszesz.Ile masz lat jesi mogę zapytać? ( Z 10:33).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie uwierzysz, - 52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×