Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt i ch nie chce

Polecane posty

Gość gość
27.04.14 Czterdziecha co ma pecha Czytam, zawsze czytałam więcej niz przeciętnyc człowiek, uprawiam kwiatki, zioła, bawię się grafiką komputerową, malarstwem,robię rózne kursy." Czytałam Twój poprzedni temat, Czterdziestolatko i mam wrażenie, że zakrzywiasz rzeczywistość. W poprzednim temacie pisałaś, że jedym z Twoich ogromnych problemów, powodujących, że nie dbasz o siebie bardziej są finanse, powodujące też, że nie ma Cię kto odciążyć w opiece nad mamą (opiekunki są płatne). Tymczasem "bawiąc się grafiką komputerową" można naprawdę nie najgorzej zarobić, w dodatku nie musisz się nigdzie przeprowadzać tylko pracować zdalnie (co, jak pamiętam, również było dla Ciebie problemem). Od grafików z reguły nie wymaga się żadnych kursów, szkół a tylko umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odniose się do tematu wątku.Nie,kobiety po 40 nie sa przeźroczyste,a mężczyźni je chcą. inna sprawa,że są kobiety i mężczyźni niewidzialni dla innych, ale ci sa tacy i w wieku 20 i 70 lat.Jak charakter paskudny to i uroda nie pomoże. Kropka i nie ma co więcej pisać.Acha jakoś nie zebrało się tutaj wiele o przezroczystych osob :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bawienie się grafiką komputerową to przerabianie obrazków w Gimpie...Do profesjonalnej pracy z grafiką nijak się to ma, to zabawa,hobby podstawami grafiki.Żeby zarabiać na tym trzeba potrafić o wiele, wiele, wiele więcej.Charakter, cóż - żeby go poznać trzeba chcieć poznać tą osobę.Rozumiem, że mężczyźni mają charakterologicznego rentgena w oczach i od razu wiedzą , jaki ktoś ma charakter.BZDURA.BZDURA, BZDURA.ZOBACZ ILU WREDNYCH , PODŁYCH LUDZI MA PARTNERÓW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile wstętnych, pustych , rozwiążłych kobiet ma mężów.Wciąż kochających.Bo żony są dla nich najpiękniejsze na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację.Wszyscy mężczyźni chca tylko ładnych i głupich i młodych kobiet.Wiec nie masz szans na poznanie żadnego.Trzeba to zaakceptować,bo nic się nigdy nie zmieni.Nawet nie ma o czym mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie. Masz racje. Jestes przezroczysta, a poniewaz bedziesz coraz starsza, to bedzie coraz gorzej. Warto rozmyslac nad czyms czego nie jestes w stanie zmienic? Moze lepiej sie powiesisz? Co, Czterdziecho? I tak nic Cie nie czeka, a przynajmniej przestaniesz zuzywac tlen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cersylia
Tak, tak, paskudne z charakteru dziewczyny maja mezow. Ty jestes takim dobrym czlowiekiem... i nikt Cie nie docenil... i nie doceni... :( wiec moze po prostu zajmij sie czym innym niz myslenie o zwiazkach? To cos, czego nigdy miec nie bedziesz i zamkniety rozdzial zycia dla Ciebie, wiec poszukaj sobie czegos innego wzamian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doprawdy?A ja myslę , że niekoniecznie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LucyB
Zgadzam się z opiniami powyżej. Musisz pogodzić się ze swoją przezroczystością, Sama najlepiej wiesz, czujesz to, że nic z nią nie możesz zrobić, trzeba wziąć to na klatę i zaakceptować taki stan rzeczy. Ja mam 45 lat i nie czuję się przeźroczysta i też muszę jakoś z tym żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlenaK
No dokładnie. Nic z tym nie zrobisz. Sama powiedziałaś, że nie pasują Ci podane rady. Że masz zupełnie inny charakter... Ja też kiedyś byłam przeźroczysta, ale zaczęłam inwestować w kosmetyki,stroje. Odchudzałam się, biegałam. Pracowałam też nad swoim charakterem i stosowałam pozytywne myślenie. Do Ciebie to nie pasuje, więc smutne to, ale niestety musisz się pogodzić z tym, że jesteś przeźroczysta, bo samo myślenie czy pragnienia bez działania jak zapewne wiesz nikomu w życiu w niczym nie pomogły... Ah, jak mi Cię żal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już napisalam.Mężczyźni wolą ,kobiety młode,zgrabne,bezproblemowe jednocześnie muszą być płytkie,głupie i wredne.Koniecznie przed 30.Wiec nie masz szans.I nie idchudzaj się,to nic nie da ,nie chodź do kosmetyczki ,nie dbaj o siebie i nwrzekaj na facetów i otaczj się zgorzkniałymi kobietami też narzekającymi na facetów.Słowem nic nie zmieniając i nic się nie zmieni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forrestlady
Przeczytałam Twój temat z wielką uwagą. Wspominałaś, że Twoje koleżanki również nie maja powodzenia, a to wspaniałe kobiety. Niestety ten świat nie jest sprawiedliwy... ale przynajmniej wiesz, że nie jesteś SAMA. Masz też wspaniałego syna. W życiu każdego człowieka przychodzi taki czas kiedy odkłada marzenia i mrzonki do szuflady. Zajmij się czymś na co masz wpływ, bo po co się zamartwiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzenia są po to, żeby marzyć. Sama se chowaj do szuflady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co wy z nia wogole gadacie ? Przeciez ona karmi sie wasza dobra energią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trollko-psycholko, powiedział ci ktoś , że masz zahamowania seksualne?Zakładam się, że w dzieciństwie mamusia ci mówiła, że seks to grzech i .I porządna dziewczyna to tylko po slubie.Zaciskając zęby.To widać w tym co piszesz.To słychać , widać i czuć na kilometr.Dlatego masz spapraną psychikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli u Chodakowskiej ćwiczyła jakaś babka z rakiem to miała tak zryty beret, że bardziej nie można.Lecząc się onkologicznie taki wysiłek jest ZAKAZANY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpisz sobie czterdziecha w wyszukiwarke rak a ćwiczenia fizyczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona wszystkich od trollow wyzywa a sama trollem jest. cos mi sie wydaje, ze ktos tutaj sobie jaja po prostu z was robi. i mysle ze czterdziecha to nie kobieta tylko jakis zboczony facet :-O:-O:-O jakos nie moge zrozumiec jak kobieta moze uzywac takiego rynsztokowego jezyka i mowic o kobietach MILF bo to jest okreslenia z po/rno/li. Jesli juz to sama MILFA jestes. nie wiem o co kaman ale to najwyrazniej psychicznie chory czlowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do ćwiczeń - to i owszem mają wpływ na zapobieganie rozwoju raka.Być może aktywność fizyczna pomaga leczyć raka - ale nie Chodakowska, której zdrowe osoby nie wytrzymują.Już widzę osoby po chemii i radioterapii, po operacjach ćwiczące skalpel.Kiciusiu , MILF to bardzo trafna nazwa gorącej mamuśki, którą zapewne wiele kafetarianek chciałoby być.Albo w swoim mniemaniu jest.A ty biedactwo nie miałaś w życiu porządnego orgazmu, stąd twoje podejżenia.Mózg ci się z celibatu i zakłamania lasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a fe asterko,wstydz sie tak wyrazac.Co powiedza forumowe kokezanki na to,?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgorszą się.Szczególnie ta jedna.Myslę, że wiele kobiet by się zgorszyło tym jakie mam poglądy w niektórych kwestiach.I nie o seks bynajmniej chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co kultura ma wspólnego z wiedzą, co to jest milf?Do reszty się nie odniosę - nie ten poziom by się zniżać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naucz się czterdziecha poprawnie pisać, bez błędów, potem podwyższaj poziom.Na ten moment upośledzona gimbaza jest bardziej lotna niż ty ,,, stara ropucho biegnij na bazar po kabaczka , taka rozjechana jesteś jak koleina po traktorze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama sobie wystawiasz świadectwo .Tym kabaczkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż ci się z emocji, trzy przecinki zrobiły.Ty to musisz mieć frustrację seksualną.Jesteś obleśna, wulgarna, popaprana.Jak najgorsza katolka w berecie - eks prostytutka zresztą.Takie najgorzej krzyczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A upsaj sobie do us... śmierci.Merytoryczna rozmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty Czterdziecho głupia jesteś jednak. Cała energię marnujesz na co ??? Na rozmowy nie wiadomo o czym. Po co to robisz? Odpowiedz jest bardzo prosta - chcesz , by inne kobiety po 40 tce czujy sie tak jak ty. Zabierasz każda dobra energię jak czarna dziura, wciąż nowe osoby tu wchodząc i na początku użalają sie nad tobą dopiero po jakimś czasie orientują sie itd zła w tobie siedzi. Zło zawsze rodzi sie z lęku. Nie chce wiedzieć czego sie boisz, bo nie chce z tobą juz rozmawiać od dawna. Wchodzę tu tylko po to by ostrzec inne kobiety przed twoja zła energia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zło?Paradne.Mało jest ludzi, którzy mogą się przyznac, że nigdy w życiu z premedytacji nie zrobili nikomu nic złego.Albo, ze przeprosili każdą osobę, którą skrzywdzili.Ja mogę.We mnie nie ma zła - we mnie jest smutek, poczucie krzywdy i złość na los i męzczyzn.MYLISZ POJĘCIA.A jeśli o czarną dziurę chodzi - to nie czarna dziura tylko realizm.Moje poglądy mają w sobie masę prawdy.Przekłuwam ten różowy balonik głupiego optymizmu, który tak kochają co niektóre osoby.Sprawia, że się zastanowią nad pewnymi rzeczami.I nie są to radosne rozmyslania.ludzie panicznie boja się smutku i niepowodzeń.Kazda osoba, która przeżyła coś strasznego - chorobę bliskich, swoja, rozwód - wie , że ludzie się takich osób boją.Unikają.Czasem wręcz napadają na ofiarę, a nie sprawce.bycie smutnym nie jest cool.Człowiek nieszczęśliwy to taki śmieć zbędny dla społeczeństwa.Ja nie jestem zła skarbeńku.Zło jest w twoim strachu przed tym, ze to co ja mówię jest prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda;))))) prawda jest OBIEKTYWNA . Ciebie Czterdziecho na obiektywizm ńie stać .jecz dalej ale nie zatruwaj jadem dobrych , pozytywnych ludzi .jecz w samotności , zatruj zycie synowi, przyjaciołom których jak twierdzisz masz. Ale nie ciągnij w dół ludzi , co chcieli ci podać rękę żebyś tak sie nie bała swej starości , osamotnieniu i brzydoty. Jesteś jak Gollum i masz swój ssssskarb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja powtarzam poraz kolejny, ja sie ciesze, ze staje sie przezroczysta, a na dodatek niedlugo bede miala wycinane narzady rodne, bo mi wypadaja, a operacje sie nic nie dawaly, kaze sobie zaszyc pochwe I bede miala calkowity spokoj. Faceci to zboczency, oni nie potrafia kochac, oni chca I mysla tylko o jednym, wchodzac w zwiazek z kobieta, maja na mysli seks, oni nie wiedza co to milosc. Maja gdzies to czy cos cie boli, czy masz infekcje, czy po porodzie wydobrzalas, czy jestes zmeczona, maja gdzies ze zasuwasz na 2 etaty, oni chca seksu, najlepiej jeden za drugim bez przerwy nie dbajac o to, czy jestes dostatecznie wilgotna, czy ty masz przyjemnosc, nie, liczy sie tylko ich przyjemnosc, a jak im ulegasz oni chca wiecej I wiecej, masz przyjaciolki, tylko zacznie przychodzic czesciej to facet juz zacznie stawiac pawi ogon, ale nie dla ciebie... Ja sie ciesze, ze staje sie stara I przeroczysta, nie beda juz nigdy mi zawracac d**y, bede mogla w spokoju wreszcie poswiecic sie swoim pasjom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×