Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość irolka od kilku lat

ile macie odlozone kasy na emigracji i i ile lat jestescie

Polecane posty

Gość gość
jeszcze raz cfelu -- nie ma tu bingola o tej porze szmato z polandeszu, bo on pisze ze swojego konta sk/urwielcu , a ty cfelu nawet konta nie masz hahahahaha bo mamusia ci internet podłaczyła buahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debil myśli, że wszyscy są takimi debilami jak on :D żryj kał głupcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 lat, 96 tysiecy funtow odlozone.Nie duzo niestety, z tym do polski nie ma co wracac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2000 funtow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestesmy tu 8 lat, nie Londyn. Mamy czteroletnie dziecko. Rok temp kupilismy mieszkanie. Dostalismy kredyty z banku z wkladem wlasnym 16 tys funtow, z czego prawie polowe nie ukrywam, dostalismy z Polski od rodzicow bo sprzedali mieszkanie po dziadkach zmarlych I podzielili sie z doroslymi dziecmi. W te chwili nadal urzadzamy mieszkanie wiec nie Mamy za bardzo nic odlozone. No ale mielismy te ok 10 tys rok temu. Na "koncie " Mamy tez dwie wycieczki zagraniczne, Wlochy I Maroko. Auta nie Mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 22 lata , narzeczony 27 . jestesmy tutaj od 2lat , ale pierwszy rok nic nie zaoszczedzilismy-nie sciemniam . ja zanim znalazlam prace troche minelo tym bardziej za marne grosze robilam ... pozniej zmienilam pracowalam u polek na sprzataniu rowniez za niewielkie pieniadze ... kupilismy tv , ps4 i bylismy na super wycieczce , pozniej zmienilismy mieszkanie poszlismy na swoje , to dodatkowo musielismy zaplacic za rent z gory + depozyt , jakies talerze , odkurzacz itp do mieszkania wiec na prawde hajs caly praktycznie poszedl na rozne rzeczy , ciezko bylo . w 2 roku zaoszczedzilismy 50tys zlotych , wieksza czesc tych pieniedzy wydamy na wesele w tym roku .... a teraz marzy nam sie mieszkanie wlasnosciowe , takze od 2016 zaczynamy zbierac pokazna sume 400tys zeby kupic mieszkanko juz jakies konkretne w Polsce . aha i okazalo sie niedawno ze jestem w ciazy , takze tym bardziej mam swiadomosc uplywajacego czasu , chce korzystac z tego , ze tu jestesmy i mamy mozliwosc odlozenia pieniedzy czy to na slub czy to na mieszkanie , boje sie o przyszlosc ... chce aby moj przyszly maz jak i dziecko mieli zabezpieczenie finansowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciezko jest oszczedzac! Zycie jest drogie - wynajem, rachunki, jedzenie, transport, ubrania, buty, kosmetyki ... Nie kazdy moze sobie pozwolic na zabezpieczenie przyszlosci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 lata mam 6 tys euro i 5 tysw zebach hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem tu od sierpnia, pracuje od wrzesnia na koncie mam odlozone okolo 10k f) mieszkam w londynie 3 strefa, moja dziewczyna nie pracuje (pewnie bedziemy sie przeprowadzac do innego miasta, w ktorym latwiej jej bedzie z jej zawodem znalezc prace, ja pracuje jako programista, wierze, ze wszedzie dostane prace :) ), zyjemy normalnie, nie dziadujemy, kupujemy co chcemy, oszczednosci same sie zbieraja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100 tys ale tutaj mam dom i rodzine nie planuje powrotu do pl. po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajko na miekkoooo
Mieszkam w Zimbabwe, mam $600 Bilionów, moge za to kupić kure i trzy jajka, ale szmalu co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna 6 lat ja 2 lacznie mamy 35 tysiecy ,ale na dniach wszystko idzie na depozyt za chatke wiec bedzie 0 ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie kupujesz chate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leeds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko to masz w miare tanio. Fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam w Niemczech 1 roku i 9 miesiacach mam odłozone 80 tys złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 ooo euro bo reszta poszla w mieszkanie rok temu. Ale przez to kredyt mamy tylko na 10 lat, a splacimy i tak wczesniej pewnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 lata w Holandii, 30 tysięcy odlozone , samochód za 12 tysięcy, 5 tysięcy w zębach, wycieczka za 5tys, i co miesiąc wysyłam rodzicom pewna kwote..kupiłam im tez pralkę, telewizor, mikrofalówkę, piekarnik, monitor, sobie tez kupiłam smartfon, laptop..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestyem od 7 lat w UK i mam 4tys funtow oszczednosci, niestety kłamstwem jest to co inni powyzej pisza ze mozna oszczedzic w uka gruba kase no chyba ze sie zywisz zupkami chinskimi to sie zgodze, ale pensja moja tu to 1500f na mieszkanie idzie z oplatami 700f na mieszkanie 150f na rachunki 400f na jedzenie wiec oszczednosci mało, zycie w uk jest DROGIE i standard zycia niski, jak chcesz mieszkac na poziomie jak w polsce musisz wydac 1000f na mieszkanie ale wtedy reszte wydasz na jedzenie 400f i nie zostaje ci nic a to ze ktos zarabia 2000f w uka to bajeczki i kłamstwo srednia to 1500f i takie sa fakty a polki mieszkajace ze swoimi kochasiami w uk musza im robic loda aby on jej nie wywalił na bruk takie niewolnictwo legalne tu jest polek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
400f na jedzenie? na 3 osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reszta też bzdury. Ale je/bać was bingole! :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia lyon
Ja mam odlozone 11tys euro mieszkam we francji lyon ale załuje dzis ze wyjechałam w polski, tutaj jest masakra z tymi uchodzcami robia wszedzie syf kradna ostatnio zgwałcili 14letnia corke mojej kolezanki z pracy, podpalenia auto co weekend to standard, dobrze ze w maju wracam juz do polski na stałe bede u siebie wreszcie w białym kraju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzenia zofio ze znalezieniem pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ze ktos zarabia 2000f w uka to bajeczki i kłamstwo srednia xxx to że ty zarabiasz grosze nie znaczy że każdy tak ma!!! ja mieszkam w Thurrock - jest to "zagłębie kierowców" - każdy z nich zarabia tygodniowo 700-1000 funtów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TIRbydło sie nie liczy, to najwieksi mordercy dróg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej , moj wczesniejszy post to : gość 2016.01.06 tak wiec chcialam wam napisac tylko ze mialam zagrozona ciaze jak sie pozniej okazalo i musialam jezdzic do Polski zeby rozwiazac ten problem , takze nie moglam pracowac przez 4 miesiace wiec gdyby nie podwyzka narzeczonego nie byloby nas stac na nic doslownie ... teraz oszczedzamy 700f z jego wyplaty miesiecznie , ja dostalam macierzynskie od czerwca :) 560f miesiecznie co rowniez jest odkladane . bylo na prawde ciezko przez ten czas , musielismy tutaj placic za wszystko tj, czynsz + wszystkie oplaty + jedzenie , do tego moj facet musial wyslac prawie 5tys zl na naprawe samochodu , no i musielismy zrobic wyprawke dla dziecka , ale ubranka do roku zycia dziecka dostalam za darmo ( niektore dziewczyny z grup na fb oddawaly za darmo ) , nosidelko za darmo , play mata za darmo, babka sprzedala nam lozeczko z materacem ,kocykami itp za 10f do tego dorzucila pare ubranek no i krzeselko do karmienia wiec tez praktycznie za darmo , jedynie za co zaplacilismy byl wozek 60f ale to tez na prawde bardzo malo , wiec wszystko co mamy dla dziecka jest praktycznie za free , z czego sie ciesze ze nie musielismy wydawac pieniedzy za ciuszki ktore zalozy raz albo i w cale jesli okaze sie ze sa za male , tak bedzie miec wszystko czego potrzeba malymi kosztami , nie musze sie martwic ze nie mam dziecka w co ubrac :) takze los bywa przewrotny na prawde , pamietajcie o tym , ja myslalam , ze spokojnie do pracy sobie pochodze jeszcze zaoszczedze a tu dupppppa , dopiero teraz cos sie ruszylo . aha no i zrobilam rozliczenie podatkowe sama , forme o macierzynskie tez zlozylam sama , zmienilam adres na nowy sama bo za rozliczenie ksiegowa chciala 100f+ , macierzynskie 100f a za zmiane adresu 30f gdzie nic z tych rzeczy nie bylo mistrzowskim wyczynem wystarczylo posiedziec poszperac w papierach i w internecie i jakos doszlam co i jak :) teraz mam termin za 11 dni i nie moge doczekac sie porodu miec juz to za soba i cieszyc sie dzidziusiem , no i z poczatku pazdziernika slub :) pozdrawiam osoby ciezko pracujace na swoje zycie oraz cele/marzenia . na wszystko mozna odlozyc pieniazki , nie ma rzeczy niemozliwych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestyem od 7 lat w UK i mam 20tys funtow oszczednosci, niestety kłamstwem jest to co inni powyzej pisza ze mozna oszczedzic w uka gruba kase no chyba ze sie zywisz zupkami chinskimi to sie zgodze, ale pensja moja tu to 1500f na mieszkanie idzie z oplatami 700f na mieszkanie 150f na rachunki 400f na jedzenie wiec oszczednosci mało, zycie w uk jest DROGIE i standard zycia niski, jak chcesz mieszkac na poziomie jak w polsce musisz wydac 1000f na mieszkanie ale wtedy reszte wydasz na jedzenie 400f i nie zostaje ci nic a to ze ktos zarabia 2000f w uka to bajeczki i kłamstwo srednia to 1500f i takie sa fakty a polki mieszkajace ze swoimi kochasiami w uk musza im robic loda aby on jej nie wywalił na bruk takie niewolnictwo legalne tu jest polek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w Londynie 14 lat. Kupowałem i sprzedawałem tu nieruchomości. Teraz mam 1.450.000£ a ceny rosną cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak masz tyle ale w simsach. Je/bany bajkopisarz wdychajacy pierdy ciapatych :D a ja mam 3mln £ :D i co myslisz ze tylko ty masz monopol na bajeczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×