Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość irolka od kilku lat

ile macie odlozone kasy na emigracji i i ile lat jestescie

Polecane posty

Gość gość
Emigracyjne smiecie po WSBzdetach hahahahahahaha xx Przynajmniej wie, ze w banku nie pracuja " kasjerki ' :D Faktycznie " smiec", pracujacy w zawodzie zgodnym z ukonczona w PL szkołą i" człowiek sukcesu "po AWF , na magazynie w UK :D Juz wracaj ty lepiej do PL , nie bedziesz przynajmniej emigracyjnym smieciem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W banku pracują kasjerki, a w sklepie sprzedawcy, emigracyjny śmieciu. WSBzdety to szkoły dla idiotów, którzy płaca za papierek, a potem nie mogą po nim pracy znaleźć, gdyż nic po takich szkołach nie potrafią. Dlatego emigrują do UKa i kible tam czyszczą, bo w Polsce pseudomagistrom, wstyd na szmacie jechac. Przcież taki WSBzdetowiec jak stanie w szranki z prawdziwym magistrem, po porządnej polskiej uczelni, to nawet nie wie jak i kiedy ma swój ryj śmierdzący otworzyc. Gnijcie w UKa smiecie. Polska was nie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieudacznik zawsze będzie narzekał. Nie mogł sobie poradzić w Polsce (w porządku, nic w tym dziwnego) więc wyjechał do UK. Ale okazało się, że tutaj też nie może sobie poradzić, pomimo, że większość Polaków znakomicie się odnajduje w tym kraju. Ten troll nie może znieść tego, że jest takim nieudacznikiem, że w normalnym kraju nie daje sobie rady. Stąd te całe buractwo i wyzywanie od śmieci ludzi, którzy jakiś tam sukces osiągnęli lub osiągają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurfo ja tutaj Zarabiam ponad 2 tysiące funów. Nawet zostałem brygadzista zmiany, co wy nazywacie tak dumnie menadżerKa. Nie wydaje mi się żebym sobie tutaj nie radził. Mam mnóstwo znajomych obcokrajowców. Kilku było ze mną w Polsce a dwóch nawet na moim ślubie. Jednak nie wydaje mi się żebyUKa była jakimś najwspanialszym miejscem na ziemi. Wole Polskę. UKa jest tylko dobra dla posrańców bo wsbzdetach. Szczac na was smieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 lat w UK. Własne mieszkanie w City. Oszczędności brak, bo dopiero co spłaciliśmy kredyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No popatrzcie, popatrzcie, nasz topikowy Stanislaw Aniol ma zone :D ..ciekawe czy do niej tez zwraca sie tak grzecznie i kulturalnie jak na topiku...? Wracaj, cieciu, do Polski, pilnuj zony, zeby ci sie jak Maryna z cala wsia nie puszczala :D bo bedziesz mial nastepny powod do frustracji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On pewnie do żony mówi "szmato, kuurffo gdzie mój obiad, ściero? " :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie jet obiad szmato dla don wasyla!!! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No popatrzcie, popatrzcie, nasz topikowy Stanislaw Aniol ma zone smiech.gif ..ciekawe czy do niej tez zwraca sie tak grzecznie i kulturalnie jak na topiku...? Wracaj, cieciu, do Polski, pilnuj zony, zeby ci sie jak Maryna z cala wsia nie puszczala smiech.gif bo bedziesz mial nastepny powod do frustracji smiech.gif vvvv] powiem jedno panno nijaka, facet się wkur...wia bo jesteście Polakami a zachowujecie się jak ostatnie ścierwa i ma rację ale tobie tandeto to się dziwie :O on przynajmniej ma wiedzę potrafi się wysłowić (prócz wyzwisk) ma wiedzę tyczącą polityki stanu obecnego w Polsce i interesuje się własnym krajem ,mimo iż wyjechał zarobić . Odróżnia ułudę emigracji od normalnego bytu i życia , ceni swój zarobek ale ponadto przedkłada normalne życie...za to ty dziewucho, brak mi słów :O nie wiem kto chciał z tobą choćby herbatę wspólną pić :O widać po tym kim jesteś jak się wysławiasz jak podchodzisz do tematu z jakim zaparciem bronisz czegoś , czego sama do końca nie rozumiesz... widać po tym wszystkim ,że jesteś zwykłym pustakiem takim NIKIM ...niestety :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w cywilizowanym kraju każdy bez obaw wypowiada swoje opinie, bo nie boi się, że ktoś go zruga. Polacy niestety nie są zbyt cywilizowani, bo jeżeli ktoś ma inne poglądy to od razu jest obrzucany goownem. każdy ma prawo wybrać takie życie jakie chce i nikomu nic do tego. I Polska i zagranica mają swoje plusy i minusy. I przypominam, że temat brzmi: "ile macie odlozone kasy na emigracji i i ile lat jesteście", a nie "poglądy o emigracji lub Polsce"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on przynajmniej ma wiedzę potrafi się wysłowić (prócz wyzwisk) ma wiedzę tyczącą polityki stanu obecnego w Polsce i interesuje się własnym krajem ,mimo iż wyjechał zarobić . xx No, ta jego wiedza az trzeszczy :D Wybitna uczelnia AWF :D Nie ma pojecia o bankach, ale wie lepiej jak nazywaja sie stanowiska pracy w banku :) Nie ma pojecia co znaczy WSB, ale po co mu to wiedziec ? :D Wszak on wie lepiej :D I nie moze ogarnąc, ze inni wyjechalli z PL z zamiarem "niepowrotu" :D No bo jak to, tak ? W daleki swiat ? :D Najlepsze jest to, ze jest takim samym emigrantem jak ci na których pluje :D Choc nie, on pojechal tylko na " saksy ". Zwykly wakacyjny robol, ktoremu sie wakacje przedluzyly :D Nic nie wie o prawdziwych emigrantach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"powiem jedno panno nijaka, facet się wkur...wia bo jesteście Polakami a zachowujecie się jak ostatnie ścierwa i ma rację ale tobie tandeto to się dziwie pechowiec.gif on przynajmniej ma wiedzę potrafi się wysłowić (prócz wyzwisk) ma wiedzę tyczącą polityki stanu obecnego w Polsce i interesuje się własnym krajem ,mimo iż wyjechał zarobić . Odróżnia ułudę emigracji od normalnego bytu i życia , ceni swój zarobek ale ponadto przedkłada normalne życie...za to ty dziewucho, brak mi słów pechowiec.gif nie wiem kto chciał z tobą choćby herbatę wspólną pić pechowiec.gif widać po tym kim jesteś jak się wysławiasz jak podchodzisz do tematu z jakim zaparciem bronisz czegoś , czego sama do końca nie rozumiesz... widać po tym wszystkim ,że jesteś zwykłym pustakiem takim NIKIM ...niestety pechowiec.gif" XXX Tobie sie, kolego, chyba osoby pomylily :D Co masz do mojego slownictwa ? Porownujesz "ordynarne wyzwisko" jakim jest slowo "ciec "do "szmat", "scier" i "koorew" ??? Twierdzisz ze gosc ma wiedze" ??? O czym ??? Nie rozsmieszaj mnie :D :D :D Gosc jest, nie dosyc ze wulgarny, sfrustrowany, to jeszcze ograniczony umyslowo, skoro nie potrafi pojac ze mozna "normalnie zyc" rowniez na emigracji. No ale jak ktos kto siedzi za granica zeby "ciulac" funiaka do funciaka moze cokolwiek wiedziec o normalnym zyciu poza granicami Polski...? A ty sam, co soba reprezentujesz ? Nic o mnie nie wiesz a potrafisz mnie oceniac po kilku napisanych przezemnie zdaniach ? Ja emigracje znam od podszewki, kolego, przez ponad 20 lat spedzonych poza Polska widzialam i przezylam rzecy o jakich sie tu wiekszosci nawet nie snilo. Z kazdym wejciem na forum utwierdzam sie w przekonaniu ze moja decyzja o wyjedzie byla jedna z najlepszych jakie podjelam w zyciu. Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ciebie to obchodzi !? Typowy polaczek ! Moje pieniadze moja sprawa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkładamy z zoną 2000 funtów miesięcznie - tysiąc z mojej wypłaty, tysiąc z jej. Do tego mamy własny dom i wynajmujemy pokoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe, widze ze trolik tu szalal wczesniej niz ja zaczalem pisac, czego zaluje. no nic pozniej sobie poczytam dla beki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ość dziś Odkładamy z zoną 2000 funtów miesięcznie - tysiąc z mojej wypłaty, tysiąc z jej. Do tego mamy własny dom i wynajmujemy pokoje. xxx taaak jasne :D a obok stoi murzyn i wachluje was w czasie upałów ,denne góffna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkac w mieszkaniu i podnajmowac komus pokoje :D No i niech mi ktos nie powe ze to nie jest patologia pierwszej klasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.04.21 "powiem jedno panno nijaka, facet się wkur...wia bo jesteście Polakami a zachowujecie się jak ostatnie ścierwa i ma rację ale tobie tandeto to się dziwie pechowiec.gif on przynajmniej ma wiedzę potrafi się wysłowić (prócz wyzwisk) ma wiedzę tyczącą polityki stanu obecnego w Polsce i interesuje się własnym krajem ,mimo iż wyjechał zarobić . Odróżnia ułudę emigracji od normalnego bytu i życia , ceni swój zarobek ale ponadto przedkłada normalne życie...za to ty dziewucho, brak mi słów pechowiec.gif nie wiem kto chciał z tobą choćby herbatę wspólną pić pechowiec.gif widać po tym kim jesteś jak się wysławiasz jak podchodzisz do tematu z jakim zaparciem bronisz czegoś , czego sama do końca nie rozumiesz... widać po tym wszystkim ,że jesteś zwykłym pustakiem takim NIKIM ...niestety pechowiec.gif"""""""" dobrze napisane pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bleee jednak nie chce mi sie tego czytac i w ogole czas skonczyc tu pisac i czytac te brednie :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieksza czesc zycia poza´Polska koncze pracowac jak uzbieram 1 000 000 brakuje mnie 6 czesc. Zwiedzilam okolo 40 panstw w niktorych på pare razy. Wlasnosciowe mieszkanie. Zmienian auto co trzy lata teraz mam Benz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miliooony ..złudzeń że z nich zdążą skorzystać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ustawiony w UK
w UK 4 lata, mam własny biznes i robie £300tyś rocznie. Mam wille, bryki po £100tyś, niewielki samolot, jacht, dom letniskowy w USA, i na konto wchodzi netto £50tyś rocznie. Raz na miesiąc wydaje impreze gdzie jest ponad 300 osób, w tym modelki i biznesmeni z całego świata. W sumie nie ma sie czym chwalić, bo to normalka wśród moich znajomych. Najbiedniejszy robi tylko £100tyś rocznie, i ma dosyć ciężko, reszta żyje w miarę dobrze i nie ma na co narzekać. Jak ktoś ma głowę na karku to za granicą żyj***ardzo dobrze, nie każdy pracuje na zmywaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rocznie? Phi :D ja CR7 zarabiam £500tysiecy tygodniowo i sram na was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Twoim miejscu napisałabym do tarocistki aby rozwiać swoje wątpliwosci. Polecam Ci moją Sofii. Korzystam z jej usług systematycznie i jestem bardzo zadowolona. Udziela mądrych rad rozświetlając sytuację. Podaje Ci na nia namiary. tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w UK 4 lata, mam własny biznes i robie £300tyś rocznie. Mam wille, bryki po £100tyś, niewielki samolot, jacht, dom letniskowy w USA, i na konto wchodzi netto £50tyś rocznie. Raz na miesiąc wydaje impreze gdzie jest ponad 300 osób, w tym modelki i biznesmeni z całego świata. W sumie nie ma sie czym chwalić, bo to normalka wśród moich znajomych. Najbiedniejszy robi tylko £100tyś rocznie, i ma dosyć ciężko, reszta żyje w miarę dobrze i nie ma na co narzekać. Jak ktoś ma głowę na karku to za granicą żyj***ardzo dobrze, nie każdy pracuje na zmywaku. xxxxx i wchodzi na kafeterie buahahahaha wielki biznesmen pracujacy w PL na magazynie buahahahahahaha cebulak muahahaha co mu sie cyferki poprzestawiały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spier~dalaj już stąd bingol przegrańcu na garnuszku u mamusi. I umyj tą osraną brudną dupe bo je~bie przez monitor. A jutro do roboty segregować śmieci w Pl za 2zł na godzine, szmato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma tu bingola o tej porze szmato z polandeszu, bo on pisze ze swojego konta sk/urwielcu , a ty cfelu nawet konta nie masz hahahahaha bo mmausia ci internet podłaczyła buahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes wstretnym bingolem cweluchem ktorego nikt nie lubi buahaha taka denna polaczkowa zakala, pogadaj z rownymi sobie, na poziomie szamba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze raz cfelu -- nie ma tu bingola o tej porze szmato z polandeszu, bo on pisze ze swojego konta sk/urwielcu , a ty cfelu nawet konta nie masz hahahahaha bo mamusia ci internet podłaczyła buahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odrazajacy bingol - tfu na twoj brudny ryj gejozo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×