Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

ja bym się bała mimo wszystko :) no ale ja jestem w innej sytuacji :) a ja słuchajcie właśnie skończyłam depilować sobie nogi depilatorem:) dostałam go od męża na walentynki :) wcześniej depilowałam się pastą cukrową ale to mi zajmowało troche wiecej czasu:) a depilatorem za to bardziej boli ;/ ale myślałam że z każdą kolejną depilacją bedzie coraz mniej bolało a tu kurna za każdym razem boli mnie coraz bardziej :D normalnie po dzisiejszej depilacji wracam do pasty cukrowej :) depilator niech sobie leży w koncie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
Dziewczyny w 30dc test bedzie juz wiarygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja zglaszam obecnosc! okresu nadal brak, sluz zauwazalny ale nie duzo. ogolnie czuje "wilgoc" i co chwile ide do lazienki sprawdzic. mialam isc na bete jutro ale chyba odpuszczam. poczekam do weekendu jezeli sie nic nie zmieni, zrobie test a jak dalej nic nie zmieni to we wtorek ide na bete . bo u mnie w przychodni na osiedlu tylko we wtorki jest punkt pobran, nie bede jezdzic Bog wie gdzie. co do wesela to z mezem mielismy slub konkordatowy poltora roku temu, wydalismy na wesele+poprawiny ok 35tys , gosci bylo 80. ale w tej sumie dodatkowo wykupilismy noclegi dla gosci, byl kamerzysta, fotograf, orkiestra i orkiestra na poprawinach. menu kosztowalo nas - wesele 195zl a poprawiny 60zl, z tym ze na poprawinach bylo 50 gosci. mysle , ze jak na taki pelen pakiet weselny wydalismy niewiele , bo wesele zalatwialismy z ponad rocznym wyprzedzeniem i przebieralismy w ofertach. Brzoskwinka cos czuje , ze bedziesz kolejna z dwoma krechami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liwia myślę że powinien już być wiarygodny :) ale wiesz u każdej jest inaczej :) to zależy kiedy miałaś owulacje i wgl :) ale zrób :) goalka a ja właśnie nie mam jakichś przepowiadających przeczuc :) raz myślę że mogło się udać,a raz że pewnie w tym cyklu znowu nic :) ogólnie nie wiem sama :) okaże się :) moja droga a ja czuję że to ty bedziesz kolejna :)szkoda że tak długo chcesz czekać :) bo nas wszystkie ciekawość zeżre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój tez leży www szafce a od maszynek mam uczulenie i podraznienie jakiekolwiek by one nie byly... :( Liwia ja nie wiem jak z twoimi cyklami jesli jestes juz po terminie spodziewaniej @ to wydaje mi sie ze powinien cos pokazac. Chociaz z wlasnego doświadczenia wiem ze lepiej dluzej poczekac niz zrobic na łapu capu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Ale dzisiaj cudowny dzień! :) Wczoraj przespałam pół dnia i było mi słabo, a dzisiaj poszłam na spacer, na zakupy i nadal mam dużo energii zabieram się za ciasto czekoladowe i pizze dla męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przykladowo jezeli okaze sie ,ze jestem w ciazy to czemu testy wychodza negatywnie? nie pamietam kiedy okres mi sie spoznil wiecej niz 1 dzien. wiem ze 2-3 dni to norma ale kazda z nas zna swoj organizm i dla mnie to duzy znak zapytania, wizyte u gin mam na 27.03, powiem jej zeby mi dala skierowanie na badania , bo w sumie mowilam , ze planuje ciaze a skonczylo sie tylko na cytologi i usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goalka no po prostu te testy są słabej jakości :)jedne wyjda i inne nie wyjda :) pisałam juz jak było w mojej sytuacji,więc ja wolę dołożyć do bety i mieć pewność,a nie zrobić test i się zastanawiać czy on jest dobry czy zły :) po prostu producenci oszukują i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Goalko usg i cytologia to standardowe badania na które kieruje lekarz kiedy zaczynamy sie starać o dziecko, mnie skierowano na dodatkowe badania, ponieważ miałam epizod z poronieniem a dodatkowo moja lekarka wiedziała, że mieszkam na co dzień w kraju gdzie mają w nosie ciąże do 10tyg. Testy ciążowe czasem kłamią tak jak i nasze ciało kiedy zaczynamy się na nim koncentrować. Nie wiem co bym zrobiła na Twoim miejscu, pewnie poszłabym na tą betę jak radzą dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że tak zamiast wydać na trzy testy (bo do 3 razy sztuka) 30-40zł to lepiej zrobić raz bete i mieć 100% pewności za niższą cene ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robilam testy dwoch roznych firm. poczekam z ta beta, bo nie lubie pobierania krwi:P ale bede Was informowac na bierzaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja mam jeszcze takie pytanie. Któraś z was ma już dziecko czy wszystkie staracie się o pierwsze? Jeśli macie to jak rodziłyście naturalnie czy przez cesarke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
u mnie też starania o pierwszą ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie podobnie jak u dziewczyn :) dopiero starania o pierwsze dziecko :);* goalka ty się przyzwyczajać musisz :) bo w ciąży to ciągle jakieś badania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja miałam cesarke przy pierwszym dziecku. Mam takie pulsowanie w brzuchu nie takie naturalne jak puls tylko dosłownie jakby mnie dziecko kopało. Już od jakiegoś czasu ale teraz się nasiliło. Gdzies przeczytałam że powłoki jakieś tam w brzuchu były poprzecinane w czasie cesarki (nie wiem tam chyba było napisane że mięśnie, ale czy to możliwe?) i teraz się odbudowują. Ale to juz 4 lata od cesarskiego cięcia to chyba zdążyłyby się odbudować już wcześniej... Co myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha a Ty jestes w naszej tabeli, bo nie moge Cie znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martucha ciężko powiedzieć :) ale 4 lata to faktycznie sporo czasu już minęło :) ja też czasami mam takie pulsowanie w brzuchu,więc to chyba normalne :);*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
CIĘŻARÓWKI kwiatek.gif Gość_M _________31 lat________ ** tc_________@@@ AKTUALNE STARACZKI kwiatek.gif brzoskwinka14______21 lat______12 cykl starań_____18.03.2014 Laurkachmurka______26 lat______3 cykl starań______30.03.2014 Alekosandra1906____24 lata_____2 cykl starań_______27.03.2014 andzia_____________20 lat______9 cykl starań_______25.02.2014 nemesisowa________24 lata_____5 cykl staran_______4.03.2014 Goalka____________27,5________2cykl staran_______10.;03.2014 dzelkaa____________27lat_______9cykl stran________16,03,2014 tajska_zupka_______23lat_______2 cykl staran_______02.03.2014 papi11____________22lat________2 cykl starań_______24.03.2014 MalinkA1232_______25lat________3 cykl starań_______05.04.2014 Chcebycmama89___25 lat________3 cykl starań_______28.03.2014 evilinka___________30 lat_________2 cykl starań______26.03.2014 Liwia99___________19lat_________1 cykl staran_______12.03.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak patrze na tą tabelkę naszą,to widze,że jestem jedną z najmłodszych staraczek na naszym forum,a mam największy problem,w sensie że tak długo się staram :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻARÓWKI 🌼 Gość_M _________31 lat________ ** tc_________@@@ AKTUALNE STARACZKI 🌼 brzoskwinka14______21 lat______12 cykl starań_____18.03.2014 Laurkachmurka______26 lat______3 cykl starań______30.03.2014 Alekosandra1906____24 lata_____2 cykl starań_______27.03.2014 andzia_____________20 lat______9 cykl starań_______25.02.2014 nemesisowa________24 lata_____5 cykl staran_______4.03.2014 Goalka____________27,5________2cykl staran_______10.;03.2014 dzelkaa____________27lat_______9cykl stran________16,03,2014 tajska_zupka_______23lat_______2 cykl staran_______02.03.2014 papi11____________22lat________2 cykl starań_______24.03.2014 MalinkA1232_______25lat________3 cykl starań_______05.04.2014 Chcebycmama89___25 lat________3 cykl starań_______28.03.2014 evilinka___________30 lat_________2 cykl starań______26.03.2014 Liwia99___________19lat_________1 cykl staran_______12.03.2014 martucha020290___24 lata_______1 cykl starań________22.03.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
a no fakt gapa ze mnie;P sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×