Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość neoeówka
nie postawiłam tam przecinka, miało być że po owulacji i ból trwał 3 dni .. teraz znowu zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neoeówka
goalka i czy twój ból też był inny niż może miałaś bo ja mam ból w czasie dni bpłodnych ale bardzo lekki a ten był okropny przeszywający,dodam że po 3 dniach miałam lekko zabarwiony ,śluz na brązowo ale to było bardzo lekkie zabarwienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a tak jeszcze na koniec dnia to wpadlam przed chwila na takie info w necie ze np podraznienia i swedzenie po depilacji wypadanie włosów, problemy z zasypianiem, wahania wagi itp to wszystko przez hormony :( myślałam że to bardziej nerwy stres, częsta zmiana klimatu albo jakaś alergia... wracam do PL i koniecznie zaliczam lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
ja poczekam do jutra, to moze ktoras odezwie sie i powie o co kaman...ja sama nie wiem o co chodzi!!:p wiecie cos tam lekarz powiedzial, ale fajnie jakby to byly informacje z pewnego zrodla, czy to pomaga czy nie... w kazdym razie dziewczyny moja rada!!! jak pojawia sie jakis problem, to od razu naszykowac nozki na spacerek i szybko do gin, bo widzicie, ze ja mam jakis problem i nie wiadomo, kiedy mi sie uda...takze nie ma co bagatelizowac problemu tylko trzeba chodzic za swoim interesem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
martucha koniecznie lekarz!!! ja nie wiem ktora o tym pisala, bo tyle tych postow, ale wpadlo mi w oko, ze ktoras ma cykle ok 40/50 dni...tez tak mialam i co??? mam zespol policystycznych jajnikow- w skrocie "pco". lecze to od paru lat, a dopiero zwykly gin zlecil mi badanie jakiegos tam hormonu "androstendionu" i gdyby nie to, to w zyciu nie wiedzialabym, ze mam jakis problem z plodnoscia i trzeba mi przywrocic plodnosc:/ tak to zawsze jezdzilam na anty, bo wygodniej i okres regularnie, a teraz masz babo placka! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
a tak zerknelam teraz na tabelke to mozna powiedziec, ze wszystkie prawie jestesmy w podobnym wieku ;) tym lepiej...;) gosc M a co u Ciebie? jak sie czujesz? :) wiecie co...glupio to przyznac, ale jak wyszlam od gin po tej informacji, ze jest kiepsko, to jakos dziwnie mi sie zrobilo. tak mnie to zamurowalo:/ jeszcze lekarz do mnie na wychodne, ze mam nie stresowac sie i odblokowac....ehhh...latwo powiedziec po takiej wiadomosci!:/ wszystkie cieplutko pozdrawiam!:* zmykam spac! bede miec chwile w pracy, to napisze, bo z ta chwila wolna jest roznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
CIĘŻARÓWKI kwiatek.gif Gość_M _________31 lat________ ** tc_________@@@ AKTUALNE STARACZKI kwiatek.gif brzoskwinka14______21 lat______13 cykl starań_____13.04.2014 Laurkachmurka______26 lat______3 cykl starań______30.03.2014 Alekosandra1906____24 lata_____2 cykl starań_______27.03.2014 andzia_____________20 lat______9 cykl starań_______25.02.2014 nemesisowa________24 lata_____5 cykl staran_______4.03.2014 Goalka____________27,5________3cykl staran_______10-13.;04.2014 dzelkaa____________27lat_______9cykl stran________16,03,2014 tajska_zupka_______23lat_______2 cykl staran_______31.03.2014 papi11____________22lat________2 cykl starań_______24.03.2014 MalinkA1232_______25lat________3 cykl starań_______05.04.2014 Chcebycmama89___25 lat________3 cykl starań_______28.03.2014 evilinka___________30 lat_________2 cykl starań______26.03.2014 Liwia99___________19lat_________1 cykl staran_______12.03.2014 martucha020290___24 lata_______1 cykl starań________22.03.2014 ja1212___________23lata________7 cykl starań________06.04.2014 gosczula__________24 lata ______2 cykl starań________21.03.2014 wewe____________33 lata_______3 cykl starań________23.03.3014 karnataka_________27lat_________5 cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neonowka,mniebolowulacyjny zlapal we wtorek -typowy bol. a w czwartek wieczorem pojawil sie znowu, wieksze, bardziej odczuwalny, rowno 14 dni po nim dostalam okres. dzieki temu wiem teraz ze moja faza lutealna trwa 14 dni, bo poprzednie cykle mialam 28 dniowe i owulacja tez przypadala mi na polowe. Tajska zupla az mnie zamurowalo, dobrze, ze trafilas na dobrego ginekologa, ktory porzadnie sie toba zajal. ja niestety nie znam tych lekow o ktorych piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajska zupka - mam nadzieję, że leczenie nie zajmie długo i za jakiś czas pochwalisz się nam dobrą wiadomością. U mnie dziś 24 dc, czyli powoli zbliżam się do testowania. Żadnych oznak nie ma. Jedynie wczoraj lekkie kłócie w podbrzuszu. W tym mies. jakoś na luzie do tego podchodzę i mam nadzieję, że tym razem się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja mam do Was pytanie - czy wie może któraś z Was co może oznaczać taki białawy, grudkowaty śluz w drugiej połowie cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was z rana :) neoeówka to nie mogła być implantacja niestety ;/ droga komóreczki do macicy trwa zazwyczaj od 6-8 dni.więc najwcześniej 6 dni po owulacji mogłoby się coś tam zacząć zagnieżdzać :) może to plamienie i ból to na owulację :) Tajska zupa ja niestety nie wiem co to za lek ;/ ale bardzo dobrze że poszłaś do tego lekarza i że dał Ci skierowanie na tekie badania i wszystko wyszło teraz a nie za jakiś czas :) zobaczysz że szybciutko się z tym uporasz i ani się obejrzysz a z brzuszkiem bedziesz chodzić :) martucha koniecznie idz do lekarza :) bo im wcześniej tym lepiej :) nie ma co sie czaić :) Aleksandra to trzymamy kciuki :) :* u mnie dzisiaj na szczęście brzuch sie troche uspokoił :) ale mam jakś dziwny ten okres :) skrzepy prawie jak orzechy :) i ogólnie jakiś obfity.już nie pamiętam kiedy taki miałam :) ale przecierpię ,niech sie macica przygotuje dobrze na to jajeczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleksandra u mnie taki białawy grudkowaty śluz to była infekcja niestety;/ mi oprócz tego grutkowatego sluzu potem doszło jeszcze lekkie swędzenie :) ale ja kupiłam sobie taką maść bez recepty,jak chcesz to mogę ci podać nazwę :) ją można również w ciązy stosowac,więc nie musisz się bać że w razie czego zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Cześć dziewczyny :) Tajska_zupko, u mnie wszystko dobrze, czuję się świetnie (tfu tfu), dziękuję, że pytasz :) Jak dobrze, że lekarz Ciebie skierował tak szybko na te badania a nie czekał, aż minie rok Twoich starań. Popatrz ile czasu zaoszczędziłaś, być może już za rok będziesz w ciąży, a nie dopiero robiła badania dlaczego przez tyle czasu nie zaszłaś. Najważniejsze jest to, że to co Ci dolega jest odwracalne! A to, że przy pco brałaś anty, to akurat dobrze, bo wiem, że anty hamują powstawanie kolejnych torbieli. Aleksandra, jesteś pewna, że to nie grzybica się rozwija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. U mnie narazie cisza jakby nigdy nic. Brzoskwinka pojde tylko musze czekac do wielkanocy. Dzisiaj czekam na wiesci od męża czy znalazł obrączkę. Jak nie znajdzie to kazałam mu do domu nie wracać ;) miłego i spokojnego dnia wszystkim życze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra ta maśc nazywa się CLOTRIMAZOLUM :) ona jest na te wszelkie infekcje i grzybice itp. smaruj się nią i zobaczysz że Ci przejdzie:) mi zawsze pomaga :) im wcześniej tym lepiej :) no i musisz tez kilka razy posmarowac męża :) bo u mnie było tak że siebie wyleczyłam ale nie pomyślałam że przecież jak się nie zabezpieczamy i wgl to na nim tez są te bakterie wszystkie i znowu póżniej miałam to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Polecam do tej maści, o której pisze Brzoskwinka, dołączyć globulki dopochwowe z pałeczkami kw. mlekowego, są one totalnie bezpieczne i po prostu rewelacyjne. Kiedyś zawsze jak brałam antybiotyki to dostawałam grzybicy, od kiedy zaczęłam brać te globulki osłonowo, już nigdy na to nie chorowałam. Nieraz biorę profilaktycznie po basenie jak czuję jakiś dyskomfort i wszystko przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że to raczej żadna infekcja. Bo ani nie piecze ani nic. Tą maść mam w domu, więc jakby co to wykorzystam. Ale już kiedyś mi się zdarzyło, że miałam infekcję i to inaczej wyglądało. Teraz taki nieprzezroczysty, białawy dość gęsty śluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie taki miałam,dokładnie taki :) no u mnie też odrazu nie było swędzenia tylko jakiś czas później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Aleksandra no białawy to tak, też taki miałam i nadal mam, no ale on jest gładki a Ty coś wspominałaś o grudkach :p No w każdym razie ja życzę Ci zdecydowanie ciąży nie infekcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz czytalam ze bialy śluz to jakieś zapalenie że ciąża że niepłodny... 100 tys opcji na jeden obiaw. Ja też miałam najpierw bardzo dużo takiego białego śliskiego i uczucie mokra, a teraz zrobiło sie go mniej i jakby bardziej gęsty. Okaże sie za parę dni. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M - dzisiaj z samego rana jak poszłam do łązienki to było go sporo i taki glutowaty. Może źle się wyraziłam. Teraz jest go trochę mniej, ale nadal jest. Śliskawy i biały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie patrzcie na to co piszą na internecie :) każda kobieta jest inna :) jak zaszłam za pierwszym razem miałam dużo śluzu przeźroczystego roziągliwego a czasami wodnistego ,a za drugim razem był właśnie biały i gęsty :) w tym cyklu tez miałam biały i gesty a @ przyszła :) Ale oczywiście życzę Ci Olu tej upragnionej ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Martucha bardzo zgrabny wykresik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stały mam na tel... ten tak na szybko rysowany ;p mam nadzieje ze w miarę przejrzyście :P a poza tym że zgrabny to co dalej?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matra badałaś hormony??? Gdzie mierzysz temperature? Czy to jest wykres od poczatku cyklu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykres jest dopiero od 20dc... wiem wiem- mierzy się od początku, ale dopiero zaczełam i 19.02 naszło mnie na mierzenie i do dzisiaj mierzę :P badań nie robiłam, a temp mierzę w pochwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha - mnie sie wydaje, że ok. 6,7 marca była owulacja. Ale temp. spada, więc raczej ciąży brak. Ale to tylko moje przypuszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×