Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pucipucipu

Koleżanka do odchudzania :)

Polecane posty

Gość Motulkowa
nie sprzyja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motulkowa
Wiecie co, wyliczyłam sobie ile kalorii zjadłam wczoraj, jest taka fajna stronka i wyszło że 866 kalorii, kurcze chyba za mało, dzisiaj zjem więcej, może to jest przyczyna, ale byłam najedzona tylko, że jadłam właśnie mało kaloryczne produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie niestety to nie ciąża:-(:-( zgaga na szczęście przeszła. Trwała dwa dni i na.szczęście już koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlenka bedzie dobrze :) Nie mozna sie poddawac! ja dzis w miare ok choc mialam nudny jadlospis... jogurt, banan, zupa, salatka, szynka, mozzarella, pomidorki, troche orzechow pojadlam i znowu 3 zelki :) Cos na slodko mi sie chcialo i tak siegam do tej otwartej torebki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na reszcie zauwazam jakies zmiany w moim wygladzie, chyba brzuch mi sie zmniejszyl. Wlozylam taka bluzke w ktorej ostatnio wygladalam fatalnie, a teraz zupelnie inaczej. Jeszcze dzis wszyscy w pracy mi mowili, ze fajna mam bluzke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutnalilja na pewnoto widać!!! Super musisz wyglądać. Ja dziś prace zaczynam popołudniu więc jak na razie jeszcze leże. Miałam plan spać dziś bardzo długo ale S wstawał rano i ja też. Jak na razei nie jadłam śniadania bo nie czuje.głodu. Jeśli chodzi o maleństwo to muszę iść na laparoskopie bo po lekach fatalnie.się czuję. Teraz jedziemy do Polski i muszę zapisać się na taki zabeg w styczmiu. Jak wrócimy to od razu na zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Ja kawka i do pracy zmykam. Banaa i jogurt w torbe i tyle :) Dzis caly dzien w pracy, po mam spotkanie z klientem a potem zajecia fitness o 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motulkowa
Witajcie, waga wkońcu drgnęła, ale wczoraj znów była zielona herbata i na obiad zjadłam warzywa z piersią bardzo pikantne, miałam też wczoraj ćwiczyć, ale nie miałam już siły o 23.30, ale usypiając małą na rękach położyłam się na dywanie, małą podtrzymywałam na moich cyckach i tak zrobiłam 60 brzuszków i jeszcze nogi zadzierałam do góry. No ale dzisiaj mąż obiecał że pójdzie z dzieciakami na spacer, żebym mogła wcześniej spokojnie poćwiczyć. Marlenka nie napisałam tamtego w złym słowa znaczeniu, życzę Ci wszystkiego najlepszego i tego upragnionego celu, bo wiem ile dzieci znaczą, przynajmniej dla mnie, pamiętam jaką ja miałam depresję jak poroniłam, buziaki kochana. Smutna cały dzień w pracy na jogurcie i bananie i jeszcze fitnes, chybabym padła. A gdzie megimes, Nemisis i pielęgniareczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no bedzie jeszcze lunch Motulkowa... chyba tez bym padla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i kolacja... he he to ja Smutna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj usiadlam dopiro o 22, cwiczenia byly niezle...dalam rade, wieczor byl cieply, wiec jeszcze spacerek do domu zaliczylam. Nie mialam czasu wieczorem nic jesc a o 22 bylam glodna wiec zjadlam tylko jogurt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj usiadlam dopiro o 22, cwiczenia byly niezle...dalam rade, wieczor byl cieply, wiec jeszcze spacerek do domu zaliczylam. Nie mialam czasu wieczorem nic jesc a o 22 bylam glodna wiec zjadlam tylko jogurt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ale tu pusto ostatnio. Ja już po obiadku. Dziś mam jeszcze jedno zlecenie ale nie długo mi zejdzie. Pogoda jest fatalna jak dla mnie. Strasznie ciepło, świeci słonko. Ja nie lubie takiej pogody. Dla mnie lepiwj jak jest zimno i pada deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No puchy puchy... ja dzis poszalalam z gorzka czekolada, ups :D Nie byl to jeden tafelek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal pustki....ja troche dzis milam pracy przy kompie, lekko ogarnelam mieszkanie, jutro przychodzi opiekunka do corki, wesele mamy (praca). Zastanawialam sie w co sie ubrac, przymierzylam czarne spodnie, ktore mialam rok temu i o dziwo sa dobre :) Pzynajmniej tyle...oczywiscie wtedy tez nie bylam jakas chudziutka, ale krok do przodu jest. Dzis na razie bez grzeszkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej to ja marlenka. Ale zrobiło się tutaj pusto. Coś czuję,że nasz topik znów zaczyna umierać:-( Ja dziś mam wolne i właśnie skończyłam malować paznokcie:-) dziś na śniadanie jajwcznica z warzywami i dwa tpsty z avocado. Na obiad mięsko kasza imizeria. Pogoda jest przepiękna. Straszne ciepło chociaż zapowiadali przelotne opady. Oby S wrócił dziś wcześniej bo nie chce mi się siedzieć w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... Gdzie się podziewacie?? Ja dziś odpoczywam. Zrobiłam obiadek dla S i siebie.za niedługo kolacja. Dziś zjem makrele wędzoną z chlebem.S jeszce nie wrócił więc pewnie nici ze spacerku. Wczoraj zjadłam dwa małe rożki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero wrocilam z praca. Teraz relaksuje sie :) Zjadlam dzis 2 kanapki, banana, jablko i obiad na weselu: mieso, warzywa, ziemniaki. Teraz juz oczy mi sie zamykaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu bede Marlenka, jeszcze 9 kg do zrzucenia. Dziewczyny odzywajcie sie!! Ja dzis mam rano spotkanie z klientem, wiec szykuje sie. Juz za 9 dni urlopuk, bede wygrzewac sie na plazy :) Maz dzis powiedzial, ze schudlam i jestem szczupla. Po tym jak sie wazylam, wiec nie wiem czy tak na prawde cos zauwazyl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilja ja jestem pewna,że to widać. Ja dziś wolne. Jak na razie po śniadaniu i leniuchuje. Dziś znów ładna pogoda jest. Ja jeszcze 7 tygpdni mam do wyjazdu na wakacje. Już nie mogę się doczekać. Oby szybko to minęło bo im bliżej tym bardziej zmęczona jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio przy braku czasu troche srednio jadalam. Nadal sie trzymam, ale czasem cos skubnelam. Dzis np. makaron zjadlam, a normalnie nie jadam, jakas mala sajgonke podjadlam, bo zostala mezowi. Musze sie zmobilizowac!! Jeszcze tydzien do urlopu, waga stoi w miejscu. Juz nawet nie chodzi mi teraz zeby przez tydzien cos zrzucic, ale nastepnym celem czasowym bedzie sierpien ( kolejny urlop).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutnalilja chyba zostałyśmy same.Ja jestem załamana. Na wadze znów wzrost. Nie potrzebnie stawałam ale byłam ciekawa. Jestem strasznie napuchnoęta. Wszęszie mam mnistwo celulitu i to tego wodnego. Do okresu mam jeszcze 3 dni. O ile się pojawi z planem bo u mnie różnoe to bywa. Jem zdrowo!! Wczoraj nawet zumbe zaliczyłam. Dziś też chce potańczyć. Zawsze to jakiś ****** przy tym odpręża. Postanowiłam sobie,że poczekam do @ a jak po niej waga nie spadnie to zrpbię tydzień białkpwy bez względu na wszystko. Jestem już taka zdeterminowana i zmęczona tym wszystkim iż mam dość. Ostatnio nawet zastanawiałam się nad tym czy aby na pewno chce mieć to dziecko i czy chce przechodzić przez to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutnalilja chyba zostałyśmy same.Ja jestem załamana. Na wadze znów wzrost. Nie potrzebnie stawałam ale byłam ciekawa. Jestem strasznie napuchnoęta. Wszęszie mam mnistwo celulitu i to tego wodnego. Do okresu mam jeszcze 3 dni. O ile się pojawi z planem bo u mnie różnoe to bywa. Jem zdrowo!! Wczoraj nawet zumbe zaliczyłam. Dziś też chce potańczyć. Zawsze to jakiś ****** przy tym odpręża. Postanowiłam sobie,że poczekam do @ a jak po niej waga nie spadnie to zrpbię tydzień białkpwy bez względu na wszystko. Jestem już taka zdeterminowana i zmęczona tym wszystkim iż mam dość. Ostatnio nawet zastanawiałam się nad tym czy aby na pewno chce mieć to dziecko i czy chce przechodzić przez to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlenka doskonale cie rozumiem pod kazdym wzgledem. Moje uda sa fatalne i cellulit tez, daleka droga zeby wygladac dobrze w kostiumie.., Jesli chodzi o malenstwo to tez na razie nie podjelam decyzji. Z jednej strony nie wiem jak bym przezyla kolejna strate i gdyby dziecko znowu okazalo sie bardzo chore. Z drugiej strony jest duza szansa na zdrowe dziecko, w koncu moja corka jest tego dowodem. Ale sama swiadomosc, ze cos moze byc nie tak i ciagly strach od poczatku to bardzo trudne! W srode ide do genetyka, moze przyblizy jakie sa szanse. Na razie tak jakos zajelam sie swoim biznesem, zeby odciagnac mysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja mam przerwę w pracy. Dziś na śniadanie zjadłam parówki+2 tosty i warzywa. Przed chwilą wypiłam s kalanke keriru. Za godz będzie obiad. Dziś postanowiłam zjeść kasze z jajkiem sadzonym i sałatka do tego. Dziś wypiłam mnustwo wody. Ppgoda jest fajna bo ciepło i słonecznie. Ja zdecydowanie wolę jak pada bo chce mi się pracować a gdy ciepło jest to siedziała bym w domu albo w cieniu w pracku. Pielęgniareczka gdzie ty się podziewasz?? Od świąt jakoś przestałaś tu pisać. Megimes jak ci idzie??? Nemesis skończyłaś tą norweską dietę?? Ile udało ci się schudnąć?? Jak wrażenia?pue power a co u Ciebie?? Piszcie dziewczyny bo strasznie pusto się tutaj zrobiło. Ja wiem,że ciepło i pewnie wszystkie zajęte ale jak dalej tak będzie to ten topik upadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Bardzo serdecznie zapraszam na stronę www.gateway-hit.pl znajdziecie tam urządzenia do masażu doskonałe na cellulit i odchudzanie, urządzenia do pielęgnacji twarzy do użytku w domu nie trzeba płacić za kosmetyczkę :) ultradźwięki do twarzy i ciała doskonałe do wtłaczania preparatów na cellulit czy zmarszczki :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja już w domu. Dziś czeka mnie jeszcze jedna praca. Dziś znów trochę potańczyłam. Macie może jakieś linki do ćwiczeń tanecznuch typu zumba itp. Nie chce zaczynać ze skalpelem bo to ciężkie ćwiczenia a ja jednak nadal walcze. Chwile słabości przeszły. Nie chce ryzykować dlatego chce cpś lekkiego robić. Z dnia na dzień zbliżam się do@ i ta daje o sobie znać. Coraz głodniejsza jestem i mam ochote na czekoalde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na reszcie waga sie ruszyla, kg mniej :) Teraz pijej kawke is migam do pracy, tam cos zjem. Jeszcze tylko 7 dni do wakacji :) Musze jeszcze sie wybrac na male zakupki, kupic jakies koszulki, spodenki, kostium...wczoraj bylam na chwile na miescie, ale z corcia, wiec tylko zrobilam zakupy dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×