Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
Witajcie mama dziecka tez zyje :) cisza zapadla tutaj, brakuje tematow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mama dziecka sie czuje ? :) MS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje wszystko u mnie dobrze :) moje dzieciatko zaczelo chodzic obie jestesmy szczesliwe. Strasznie nam zakloca sppkoj byly dran probuje mnie zastraszyc za kazdym razem. Nic od siebie nie da dla malej nie umie zajac si3 a zgrywa wielkiego tatusia. A co u mamy studentki slychac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok :) Przeczekaj to cierpliwie, znudzi mu sie dokuczanie :) MS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem moze i znudzi albo i nie ciagle walczy robi sobie nadzieje zebym wrocila do niego zebysmy zamieszkali sami ale ja nie chce. Mam uraz wielki do niego i nigdy mu nie wybacze tego. Obecny partner, ktory wyleczyl mnie z niego, pokazal lepsze zycie, pokochalam go jak i on nas. Mnie i corke. Powoli znow musze szykowac sie na utrate bliskiej osoby. Sprawa wyglada tak, ze po tych kilku miesiach wyjezdza za granice do roboty bo tam bedzie mial lepsze warunki. Zapewnia ze bedzie wracal co dwa tygodnie na same weekendy. Czuje w glebi siebie ze wszystko przeniknie. Mam zal w sobie i smutek nie bede go zatrzymywac nie mowie mu o tym zycze mu jak najlepiej. Za bardzo uczuciowa jestem i przezywam wszystko. Nie przetrwa zwiazek na odleglosc zdaje sobie to doskonale. Potrzebuje miec mezczyzne stalego na miejscu wiernego kochajacego, ktory zapewni bezpieczenstwo. Mielismy setki planow zeby zamieszkac razem za pewny czas. Nie deowie sie ze jest mi przykro bo nie chce zeby zostal z mojego wzgledu i pozniej w przyszlosci rozpaczal ze zaprzepascil swoja szanse. Musze pogodzic sie i zyc jak zylam. Najgorsza wada przywiazac sie do kogos zbyt szybko. Nie wiem co zrobie :) czy go powiadomie dopiero jak wyjedzie ze nie bede widziala sensu w nas pomimo tego ze stal sie dla mnie najwazniejszy i bylam szczesliwa dotychczas. Nie wytrzymam proby na odleglosc to nie dla mnie. Wolalabym powiedziec to w oczy prosto ale nie moge mu pokrzyzowac planow. Wiem nie zasluguje, zeby byc oklamywanym ani rowniez na to zebym mu odebrala cos za czym go ciagnie. Ciezko bardzo ciezko... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie ma mozliwosci zebys z nim pojechala ? MS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie ma mozliwosci, on bedzie z kuzynem robil ktory go wciagnal i znajomym. Razem w trojke beda mieszkac i tak samo zjezdzac tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko co dobre rozsypuje sie w moim zyciu jak zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nic gorszego jak rozstania. Bardzo osoby sie oddalają, zatraca sie przywiązanie. Przezylam to i tak wlasnie sie stalo. Rozłaki sprawiły , ze byl sfrustrowany ciagle i zaczal mnie ponizac. Ja poniżania nie wybaczam. MS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Razem w trójkę beda mieszkac .... skad ja to znam. Zamiast z toba i z dzieckiem to z nimi. Sytuacja w Polsce niszczy zwiazki , trzrba opuszczać rodzine by troszke wiecej zarobic i zyc jak czlowiek a i co z tego jak sie traci przez to najbliższe osoby. MS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moge miec do niego obwinien nie ma do nas zadnych zoobowiazac mi zycie nie ulozylo sie z jednym baranem, zaryzykowalam wszystko i sprobowalam ulozyc sobie z kims innym. Nie widze jego mieszkania z nimi, rozbuja sie nie bedzie juz ta sama osoba dobra. Nie ma najmniejszej szansy, tak samo co moze mi obiecac ze kiedy wroci tu z powrotem? nie wroci poczuje sie tam lepuiej i zostanie, moze pozna kogos ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy wyjedzie rozmawiaj z nim codziennie bo zdziczeje z tymi chlopami . Mezczyzna powinien z kobieta mieszkac i zyc a nie z chlopami . Na komputerze codziennie rozmawiaj z nim koniecznie , inaczej zapomni o tobie. Wiem co mowie MS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Rozbuja sie i nie bedzie juz tą sama osoba". No i wlasnie o to mi chodzi. Tam zawsze oni sie zmieniaja. A i z braku kobiety zacznie sie spogladanie na inne. MS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W niedziele popoludniu juz wyjezdza.I tak konczy sie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce walczyc i cierpiec. Juz nie jestem w stanie w pelni zaakceptowac jego wyjazdu i braku. Czym predzej czy pozniej zostaniemy znajomymi nie umiem na odleglosc prowadzic zwiazku tak sie nie da, same rozmowy nie wystarcza jak dla mnie. Poddaje sie za szybko byc moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro mialby zapomniec to i tak zapomni taka jest prawda. Bedac samemu jak dla mnie mozna wyjezdzac zarobic na siebie, a bedac z kims majac juz rodzine powiedzmy byc razem. Czy wyjechac razem. Inaczej sie nie da prowadzic zycia. On tam ja tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasnelam z telefonem w reku ;) Jesli jest dobry walcz o niego. Dziecko malutkie , ty nie pracujesz to moglabys tam byc z nim , tylko ze jak nie ma tam warunków mieszkaniowych dla ciebie to nie da rady. Chyba ze postaralby sie w przyszlosci zebyscie byli tam razem. MS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wytrzymam z tesknoty i caly czas bede miala glupie mysli ze urzeduje kogos moze poznal. Szkoda mi przekreslac wszystkiego . pol roku czasu mija gdzie od poznania rozmawiamy dzien w dzien od rana do samego wieczoru dopoki jedno z nas nie zasnie. Stracilam go. Mam mame ktora mi duzo ponaga sama rozgladam sie za praca jakas dla soebie. Teraz jak go nie bedzie bede miala wiecej czasu zevy wszystko pogodzic. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy on musi tam jechac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo niedobrze sie stalo bo teraz jak sie poznawaliscie to lepiej gdybyscie byli blisko i nadal sie poznawali a nie nagle wyjechac. Bez sensu M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dobra sprawe nie musi tu mial stala prace robil na budowie i do tego mial przez ostatni czas dodatkowa fuche . Ale twierdzi ze zarobi tam 2 -3razy wiecej rowniez na budowie na lepszych warunkach w tych niemczech. Ciagnie go bardzo nie jestem w stanie nic zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dobra sprawe nie musi tu mial stala prace robil na budowie i do tego mial przez ostatni czas dodatkowa fuche . Ale twierdzi ze zarobi tam 2 -3razy wiecej rowniez na budowie na lepszych warunkach w tych niemczech. Ciagnie go bardzo nie jestem w stanie nic zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jh Na dobra sprawe nie musi tu mial stala prace robil na budowie i do tego mial przez ostatni czas dodatkowa fuche . Ale twierdzi ze zarobi tam 2 -3razy wiecej rowniez na budowie na lepszych warunkach w tych niemczech. Ciagnie go bardzo nie jestem w stanie nic zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacielo temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja ze bez sensu kiedys mowil ze wyjezdzal w delegacje po polsce i stracil swoja milosc bo go zostawila przez to. Ale zapomnial najwidoczniej o dawnym fakcie i u nas bedzie tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej hej co z tym czatem sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zobaczysz jak juz wyjedzie i jak bedzie sie zachowywał :) obserwuj jego zachowanie. A czy on pomaga ci finansowo ? M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze od siebie cos mi dawal nie chodzi tu o pieniadze bo bym nie przyjela :) zabieral mnoe w rozne miejsca kupowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milego wieczoru zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×