Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
Za chwile znow napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze on cos ukrywa albo tylko zabawia sie kobietami. Faceci nie lubia pytan, ci zakochani odrazu powiedza i masz pewność , ze cie kocha i chce tylko ciebie. Jesli nic nie czuje do ciebie to wszystko co powiesz bedzie go drażnić a najlepiej gdybys nic nie mowila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.01.06 Dziekuje za mile slowa :) Moze on nie lubi dzieci. Nie zauwazylam w twoich wypowiedziach by szalał za córeczka. Wykorzystuje ja tylko by ci dokopać. Milosc to radosc z bycia razem a nie wieczna walka z jego strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja pytam faceta czy mu się podobam, czy coś będzie z tego...to się wie bardzo szybko. Robił złudne nadzieje, a tym sylwestrem to dobił...jak wiem że nic do kogoś nie czuje to daje mu spokój a nie takie gierki, bo powoli. Czemu natykam się na takich debili...Wiecie co jest najgorsze? Dobrze mu z oczu patrzyło. Ja się już na ludziach nie znam. Miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspolczuje Miss Nie trac nadziei :) Dziwny ten typ ktorego poznalas. Lubi powierzchownie byc z kobieta. Nie zasluzyl na ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byly dzwonil dzis pytal co u nas, od wielu osob slysze ze ciagle go widza z kolegami normalne. Jego mamuska teraz udaje dobra bo wie ze nie dam malej samej i ostatnio przymilala sie wiadomoscia co slychac , co u mojej rodziny a nigdy w zyciu ja to nie obchodzilo. Ludzie3 sa bezszczelni..... Z facetem ktorego poznalam piszemy raz sie spotkalismy, ale chce zeby byl moim kolega nic wiecej. Ma swoj swiat, czasami jego wypowiedzi draznia mnie. Lubi luzne zycie, wypady. Nie wiem jaki jest w zwiazku i nie chce probowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bardzo dobrze, traktuj jak kolege i niech sobie zyje jak chce , czyli na luzie, w dzisiejszych czasach "panowie zyja na luzie" i h... im w d**e ze tak brzydko powiem. Czasem samo ciśnie sie na "usta" ;) A "tesciowa" trzymaj krotko ;) skoro jest hipokrytką ( jak i on) to niech s*******a. Moja tesciowa byla dobra to wiem kto jest dobry a kto zly, ta twoja jest zla i doprowadz do tego by błagała o wasze towarzystwo na kolanach z****** tępa uzalezniona od fejsa stara prukwa. Narazie hejt na podle mendy zakonczylam, moze byc ze jeszcze nie raz sie rozkrece ;) przynajmniej jest na kim emocje rozwalić :) Pozdrawiam fajne dziewczyny na temacie. Student nam sie zagubil :) powroć :) Mama studentki :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś jest ciężki dzień...będę się z nim widzieć odkąd...hmm wiecie, zerwał kontakt. Mamy wspólną pasję, nie chcę z tego rezygnować. A tak mnie wszystko boli choroba. To mała grupa, nie schowam się... Miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli chodzi o ta grę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie, pewien zimowy sport. Nie było zle, było dziwnie. Ale brakuje mi jego bliskosci...naprawdę mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzialas sie juz z nim dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Przywital się, co jakiś czas spogladal w moją stronę. Ściskało mnie wiedząc, że nie bedziemy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprobuj olac go całkowicie , traktuj jak powietrze ;) przewaznie łapią sie na to. Czas by pocierpial ;) nie mam litosci dla takich ;) chetnie bym zgniotla jak komara. Nienawidze wiekszosci facetow, lubie tylko tych poważnych konkretnych i szanujacych ludzi. Reszta w kosmos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mnie nie interesuja znajomosci przelotne czy romanse, chce miec powazny stabilny zwiazek i byc powaznie traktowana a nie jak glupia zabawkowa lala. Do cholery co sobie ci wszyscy mezczyzni mysla. Niech sobie znajda faceta i nim dryguja. skoro cos ma byc nie trwale i sie rozsypac w chwile dziekuj***ardzo. No niedoszla tesciowka wyslala wiadomosc mlodym popoludniem i pytala czy wszystko w porzadku co slychac. Odpowiedzialam z grzecznosci ale dopiero pod wieczor. Wydaje mi sie ze myslala ze zarzuce, zebysmy ja odwiedzily. To nie mi ma zalezc niech sobie zapamieta. A na jej synalka tak pluje wyzywa dostalam w prezencie w ciazy od mojej mamy nowe ciuszki dla dzieciatka czapeczki sliniaczki kilka ubranek za duzych, gdzie teraz by idealnie pasowaly, zabawki nowe mialam gdzie bym do lozeczka mogla przykrecic to wyobrazcie sobie ze jak juz wyprowadzilam sie na swieta przyjechala do niego rodzinka a on swojej ciotce pooddawal ktora ma corke moze z 2 lata... trzesie mnie, ze sie rozporzadzil.. pozbieral zeby dac innym o malej nic nie pomyslal..chcial ode mnie akt urodzenia a go uprzedzilam, ze nie mam gdzies mi sie zapodzial, ze ma poszuklac u siebie. Oczywiscie go zamydlilam bo nie wiem do jakich celow mu potrzebny. Twierdzi, ze z ubezpieczalni jest do wybrania kasa na dziecko. Skoro jest to i tak mi jej nie da ani nic jej nie kupi i kazalam zeby zaplacil i sobie sam wyciagnal. Dla niego musze byc zlosliwa, trzymam na poziomie oczywiscie, jesli on byl taki to ja tez bede :) niech karma wraca w jego strone. Blazen p********y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje : błazen p********y i przewaga takich jest. Dobrze ze to wyrzucilas z siebie i mieskiem czasem dobrze rzucic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z nasza kolezanka powyzej. Taktuj jak powietrze, nie dzwon i nie pisz pierwsza olewaj :) ich boli nasza obojetnosc.. dostalam tutaj kiedys taka sama rade. I pamietasz jak zaczal mnie wolac pod pretekstemze wieczorem sie spotkamy bo jest chory i jak poczuje sie lepiej bede mogla zabrac rzeczy bo wczesniej nie da rady przyjechac. Wlasnie wtedy prosil zebym wrocil, bo zatesknil. Faktycznie zatesknil i co to mialo oznaczac do dzis nie wiem i nie potrafie rozgryzc, wykorzystal mnie i dobil. Ale podnioslam sie, nacierpialam miesiac czasu i doszlam do siebie z powrotem. On chcial przyjazni a tak na mnie najezdzal po wszystkim jak sie skonczylo ? istne palanctwo i prostactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rzucam a w myslach jakie slownictwo mam czasem mnie przeraza :P tak moze byc ze dziecka nie kocha, karta przetargowa dla niego. Ja nie chce nie mam zamiaru walczyc a on jak z zerowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha skad ja to znam , domaga sie aktu urodzenia hahaha Jakbym o sobie czytała. Niech idzie po akt do urzedu a nie dreczy Ciebie. Ma prawo isc wziac odpis. Mowilam ze wykorzystuje dziecko by ci dokopać. Aktu mu nie dawaj , nic mu nie dawaj, niech sam idiota zdobędzie. Bedzie kombinowal teraz. Pamietaj zlewka zlewka zlewka , tylko w ten sposob po czasie da ci spokoj. A jak pozna babe to calkiem zapomni. Z autopsji , nie martw sie, w koncu szatan odczepi sie od ciebie, duzo badz z corka by w przyszlosci depresji nie miala, to wazne. Trzymam mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a myslisz ze do czeho mu potrzebny moze byc? na drogi sadowe zeby wkroczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialabym zeby kogos poznal niech zrobi sobie drugie dziecka i niech sie odwali. Niech zobaczy wszystkie chwile jak ciezko ja sama przechodzilam i sie meczylam kiedy on mial wyj****e. Ale wspolczuje wtedy kobieciechyba ze bedzie taka sama jak i on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do sadu potrzebny mu akt ;) cwaniaczek z****** ;) Ma nóżki ma rączki to niech z********a w podskokach po akt do urzedu, ty mu nic nie dawaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nachodzi cie, kaze dac akt bys myslala, to psychologia, manipulacja psychologiczna ;) to jego gra Niech zdobędzie palant swoj akt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś " palanctwo" hahahaha rozbawilas mnie tym słowem hahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli olejecie faceta i on nabierze sie na to i sie zejdziecie to ostatnia szansa dla niego, dla was. Wtedy gdy on znow zacznie swoje dreczenie was na nowo,to juz koniec, to dalej nie dajcie mu szansy. To musi byc jedyna taka akcja ryzykujaca ( bedzie dobrze lub nie) . Jesli po tym zawiedzie to juz koniec. Tak zrobila nasza dzielna dziewczyna ktora ma córeczkę . Przekonała sie , ze juz nie warto , ze przeszła prog wytrzymalosci. I Miss dla ciebie tez taka rada, gdy po zlewce sie zejdziecie a on tego nie doceni to niech w********a ;) Tego kwiatu .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zablokowana strona, teraz beda dziady kafeteryjne blokować, utrudnienia, tylko po co? W koncu chyba im zalezy na ilosci postow, zarabiaja na tym dziady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzuce kamieniem to moze rusza grube tylki. Raz raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i nadal nie przeszlo. Potrzeba okolo 9 postow by przeszlo , skad ja to znam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpie czy on zechce...nie jeatem taką dobrą dziewczyna1aby zawalczyc Miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli mezczyznie zalezy to biega za dziewczyna. Z tego co napisalas Miss to nic głębszego z jego strony nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×