Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
Mówią,że faceci tacy straszni,szkoda,że kobiety wcale nie lepsze-Student.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Była jedna,wyjątkowa,co tu przyszła(te panie co siedzą ze mną od początku będą wiedziały o kogo chodzi).Dzieliła nas spora odległość,mimo wszystko było pięknie,jednak jednego dnia się zawahałem,co niestety przesądziło o wszystkim. Dla Niej może i na szczęście.Mam nadzieję,że jest szczęśliwa z kimś naprawdę wyjątkowym.Gdybym tylko mógł,odnalazłbym jej adres,zostawił wydrukowany list z wyjaśnieniami i przeprosinami,z kwiatkiem pod drzwiami i na zawsze poszedł w swoją stronę,żeby już więcej nie przeszkadzać.Człowiek był głupi i za to płaci.Ta dziewczyna jest naprawdę wspaniałą osobą,dlatego mam nadzieję,że odnalazła szczęście i ma to,na co zasługuje.-Student.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studencie idz po tabletki do specjalisty:) musi cie ktos wyciagnac z tego bagna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studencie, ja jestem z tych co cie pamietaja od poczatku i wiesz jednak intuicje mam z******ta bo csly czas czulam ze ty do niej tesknisz. Jak to sie zawachales? Co zrobiles? Odeszles od niej. Caly czas tu czulam ze tesknisz za nia. Myslalam ze Dziewczyna odeszla a to ty? Ale dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie trzymacie ja kiepsko. Dobija mnie takze szara rzeczywistosc, wiekszosc falszywych ludzi, smutek, przygnebienie. Co sie dzieje studencie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez ci c*****i ludzie dobijaja, dzus w tramwaju na koniec po pracy udlyszalam tak paskudne teksty od studentow, ale nie to ze kleli czy cos, to poprostu ponizajace zachowanie, teksty niezrozumiales, juz nawalony pijak lepiej sue wyslawia. Poprostu bydlo, rosnie nam bydlo w kraju a nie specjalisci a w szczecinie to juz bydlo nad bydlami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez ci c*****i ludzie dobijaja, dzus w tramwaju na koniec po pracy udlyszalam tak paskudne teksty od studentow, ale nie to ze kleli czy cos, to poprostu ponizajace zachowanie, teksty niezrozumiales, juz nawalony pijak lepiej sue wyslawia. Poprostu bydlo, rosnie nam bydlo w kraju a nie specjalisci a w szczecinie to juz bydlo nad bydlami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te cale bydlo powinno isc do wojska, tam by sie czegos nauczyli, chlop musi podiedziec w wojsku, dostac w ryja byc troche w poniewierce, a bez wojska to takie chujki wlasnie wyrastaja, do ciebie studencie nie tyczy sie- ty jestes normalny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko .Nostalgia,przygnębienie i brak zrozumienia ze strony tego dziwacznego społeczeństwa.To nie było typowe podejście.Ostatnią wiadomość do niej napisałem 2 sierpnia- ,,Słońce,jak myślisz,czy to ma sens''.Natomiast ostatnią wiadomość od Niej otrzymałem 23 lipca.Do tej pory to pamiętam,mimo,że już kilka miesięcy temu usunąłem gg.To był właśnie ten moment zawahania,którego żałuję.Jaki ja byłem w tym momencie głupi.I tak,człowiek tęskni.Mam nadzieję,że poradziła sobie jakoś z tym i znalazła prawdziwe szczęście.Na razie tylko piję,ale zastanawiam się,czy nie odurzyć się w jakiś inny sposób,który jednocześnie byłby legalny,żeby nie było przypału ze studiami.Dlatego przyszły mi do głowy te opary z benzyny albo coś w tym stylu-Student.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zgadzam się,powysyłałbym tę hołotę do wojska,bo we łbach się im poprzewracało.Naprawdę ,mają nasrane w głowach-Student

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mysle studencie ze ona szczescia nie znalazła , nie odpisywala jakis czas i ty spontanicznie usunoles gg- to typowe a potem sie zaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta dziewczyna byla jak lek na bol, jak plasterek na rane, ciepla delikatna skromna i mila, teraz ja szukaj chocbys mial caly szczecin przekopac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Numer gg mozesz znalezc w historii tematu, na którejś stronie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co zrobic zeby zycie nie bylo takie ciezkie jak wagon zelastwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opary benzyny - dobre... nie przesadzaj - to już lepiej pić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studencie jesli kazdy mlody chlopak ktory nie moze znalezc dziewczyny pilby benzynę i umartwial sie to by nie bylo wogole facetow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi średnio zależy na tym życiu...Może być,może nie być.-Student

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.28- to chyba kazdy tak mysli , zanim sie urodzilismy to nas nie bylo, jestesmy obojętni dla swiata a poza tym obrzydliwi dla przyrody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slyszeliscie o tym jak sa kremowane ciala po smierci? Szok, i co tacy ludzie robia sobie z umarłych? Jestesmy dla nich jak gowno nic nie warte, liczy sie kasa a nie jak czlowiek jest pochowany. Slyszeliscie o zimnych urnach? Wczoraj ogladalam program o tym jak odbieramy urny z cudzymi prochami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ladna pogoda dzisiaj, mile powietrze:) u was tez? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa, jest tak słonecznie, że się zastanawiam czy się nie urwać z pracy i iść gdzieś nad wodę się poopalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mozesz ukrywać sie z pracy? Bo ja nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby facet wasz mowil ze macie nasrane we łbie jak byscie reagowaly? co mu wtedy odpowiedziec? kim jest taki czlowiek ktory w ten sposob odnosi sie do osoby? do kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby mi tak powiedział, to cytuję "wiem, że mam nasrane, bo kto by z toba tyle wytrzymal i twoim nedznym niezywotnym wacusiem" Miss :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostro :) haha ale przyjdzie ten moment ze mu tak powiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo buzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wiosna kochani, mnie choroba zabija, potworne przeziębienie, umieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WIOSNA ZABIJA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie wiosna zabija, pogoda w******jaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×