Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
Ehh, nie iść spać? Skarbie, płacze wiele zbyt wiele, ciągle kombinuje jak zniknąć. Co Ci powie wróżka? Widząc zaplakane oczy, rozbiegany wzrok i nerwowo zaciśnie palce? To, co chcesz usłyszeć. Pieniądze wydaj na Siebie, fryzjer, solarium, sauna, lub zrób paczkę na mikołaja i daj komuś prezent którego się nie spodziewa. Miss nbd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oooo jak się cieszę ! że ktoś jest ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrozka nie uszczesliwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcialabym wiedziec kim jest ta smutna osobka ktora tu prosi o pomoc od jakiegos czasu. Moge sie tylko domyslac:) chvialabym ci pomoc, wiedziec jaki masz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cyganki lepiej sie znaja na wrozbach niz wrozki. Tylko ze te cholery w wredny sposo******** kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kazdy problem jest rozwiazanie, zawsze jest jakkies wyjscie ale trzeba miec wsparcie osob ktore chca pomoc, podbudowac i pomoc znalezc rozwiazanie. Chociaz w milosci ciezko jest doradzic, bo cholera ciezko z ta miloscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ja mam dość tego, że nikt mnie nie kocham.. wszystkie dziewczyny ktoś kocha tylko nie mnie. Wszyscy mówią że jestem super, że jestem słodka, że jestem dobra, że jestem przyjazna, że wszyscy mnie lubią, z każdym się dogadam, czasem przeklinam i klnę na świat, ale każdy tak ma.. czasem jestem awanturnicą, ale nigdy do osób, które są dla mnie mile i dobre.. po prostu reszcie się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie jestes za dobra, faceci kochaja kobiety ktore nie sa zbyt dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam za dobra i facet ciagle mial mnie za smiecia, gdy zaczelam robic zlewke i byc na dystans bo juz moja dusza sama sie bronila przed jego towarzystwem to zaczal szalec a ja zrozumialam ze na tego c***a byl jeden sposob, olac gnoja, teraz mam cudownego mezczzne ktory docenia ze jestem dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem do konca dobra; przeklinam,mówię że ludzie to s*******ny, bywam agresywna, można ode mnie dostać jak sie coś niemiłego mi powie ...ale tylko jak wypiję. chyba już wiecie kim jestem.. bo jestem tu o początku, wam się w miłości ciągle coś zmienia, a u mnie nic sie nie zmienia i nic nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co gorsze, wiesz. To, że nikt nie kocha czy to, że twierdzi że kocha i krzywdzi. Gdybym mogła wybierać, to wolałabym aby mnie nie kochał. Teraz mam dylemat: a) kłamał, bo jest świnia i nie było mu szkoda czasu, kasy j nerwów b) kocha ale jest niedojrzalym dupkiem c) inne Miss nobody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myślę, że jest niedojrzałym dupkiem .... albo miał wątpliwości natury osobistej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jednak przeczytałam jeszcze raz i mówię ci że był po prostu dupkiem... pewnie myślał, że jemu wszystko się należy i że jest najważniejszy i ma być tak jak on chce, a jak było inaczej to się wściekał pewnie.. czyli jak d**ek, pełno jest dupków na świecie. A wiesz co nimi kieruje? strach.. tak, to jest strach przed odpowiedzialności albo przed tym, że ktoś będzie znał ich na wylot, a jak zna się kogoś na wylot to ten ktoś nie może mieć nad tobą władzy psychicznej... nie można mu nic odwalić bo on będzie to wiedział i bedzie wiedział dlaczego , nie będzie mozna nic zostawić bez wytłumaczenia...jak ktoś zna cię na wylot to jesteś zależny (w sensie psychologiczny), podległy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem jeśli miłośc czasem jest ślepa chociażby dla jednej z stron To prawdą jest że miłośc zabija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś nowy, widzę ... tutaj przychodzą osoby zranione bądz takie, które nie mogą znaleźć miłości... i szczęścia . jest tu kilka osób, które piszą od samego początku.. jeżeli jesteś osobą podobną do nas-zostań z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc witam moi mili, wszystkich tych co skrzywdzeni byli. Świat wówczas bywa zły. Kiedy z oczu lecą łzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świat sam w sobie nie jest zły, ale źli jesteśmy my. To przez ludzi są przestępstwa,cierpienia i morderstwa. Zwięrzęta i rośliny są dobre bo pochodzą od Boga, człowiek do niego ucieka tylko gdy trwoga. Przyroda nas krzywdzi tylko gdy umiera, tak tylko potrafi nas zranić biosfera. A człowiek? człowiek się zmieni na złe, jest egoistą, materialistą, patrzy na przeszłe. Drugiego ma za nic, za śmieci, za lalkę a potem po śmierci chce mieć aureolkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:13- wiem kim jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio pisalam, ze nie mam za bardzo tematow do rozmow z chlopakiem. Teraz jest troche lepiej, bo nie martwie sie,ze glupote palne ide na calosc,oczywiscie z dystansem :) Weekend spedzilam z nim. Spalam u niego, ogladalismy filmy , rano jak spalam poszedl do sklepu zrobil sniadanie sam dla nas:) czuje jest tym jednym i go kocham :) chcialabym do konca z nim byc. czuje sie w jego towarzystwie bezpiecznie, jestem szczesliwa. Lecz w zyciu wszystko co dobre szybko sie konczy a czas przeciez nigdy nie zawraca :( nie chce go stracic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw sie przyszloscia, liczy sie tu i teraz. Lap kazda chwile z nim, nie trwon czasu na klotnie, nerwy. Badzcie szczesliwi. Mss nobody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Każdy swoje 10 minut ma, by na jawie przeżyć wielki sen "- Seweryn Krajewski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:52- super:) wreszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam wasze serduszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serduszko zakochane w komandosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z wzajemnoscia :) serce sie zatrzymuje, zycze wam tego samego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w komandosie? no co ty? a on okazał się dupkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komandos d**ek? A czemu d**ek? Komandosi nie sa dupkami, to super faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×