Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
22:30- :( nie smuc sie serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba trzeba sobie troche wmowic, bo do konca pewnosci niegdy nie bedzie sie mialo czy to on:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sobie czasem mysle jak czytam wasze posty ze bym chciala tak wyczarowac wam takich chlopakow o jakich marzycie, wspaniala milosc, oddanych zaufanych pewnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla was wszystkich, by nikt nie myslal o smierci i tabletkach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie szukac pocieszenia i zrozumienia... i spokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na innych tematach odpowiedzeliby ze w modlitwie, czasem mysle ze moze i tak, ze przemoc sie i pmodlic, przyznam ze ja do boga jak bedzie trwoga-typowe, ale cos w tym jest, gdy bylam chora lekarz powiedzial bym zaczela chodzic do kosciola, z glowy wyjsc mi to nie chce co powiedzial, pewni nigdy nie bedziemy czy on jest czy go nie ma ale,,,,,, cholera cos w tym jest:) wieczorek pgadac do niego tak od siebie tak szczerze jak do przyjaciela, tu ani nigdzie wszytskiego nie powiemy a jemu wszytsko mozemy, nie myslcie ze jestem dewota :) nie jestem z tych ale gdy mialam paskudnie ciezkie chwilei mialm prog wytrzymalosci to nagle zaczelo fatum sie cofac, znalazlam prace dostalam milosc i zdrowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzialam tylko z plnymi oczami lez: boze pomoz mi, dluzej nie wytrzymam:) nie bylo to sztuczne ani nieszczere, ta prosba byla gleboka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja serio dluzej nie wytrzymam, ale wstyd mi jest isc do Boga bo za dużo zrobiłam rzeczy, które mu się nie podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niewazne ze zrobilas takie rzeczy, ja z pewnoscia robilam gorsze:) tym to sie nie martw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eh....ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat nie wierzę,że po śmierci jest cokolwiek-Student.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rez nie wierze ze jest cokolwiek ale wierze ze podczas zycia moze byc nam lepiej gdy bedziemy miec nadzieje ze bedziemy miec lepsze zycie. Mi nie zalezy na zyciu po zyciu tylko na tym ktore juz mam:) gdy czlowiek ma te 80 czy 90 lat w wiekszosci juz czeka by umrzec bo jest zmeczony. To za mlodu gdy jest chec zycia to ludzie wynyslaja bajki po zyciu ale na starosc nikomu nie zalezy na zyciu po zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy spotkalo was cos milego wieczoraj? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj oj dobre pytanie. Mnie spotkalo cos pieknego. Spotkanie z moja miloscia. Bardzo wam zycze takich chwil. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak,dwóch naćpanych idiotów skopało mi głowę a pewna dziewczyna stwierdziła ,że jestem świetnym facetem,ale nic z tego nie będzie-Student

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to glowe ci skopali? Zbili cie:( mogles im nakopac do d**y. A ta dziewczyna to rzeczywiscie ma gadke p*****lnieta. Musisz zmienic towarzystwo bi w tym w ktorym sie obracasz to sa dziwni ludzie. Fajne dziewczyny poznasz w innym srodowisku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie spotkalo dzisiaj tyle ze spedzilam krotka ale mila chwile z ukochanym :) za to weekend jak wypali spedzimy razem :) w koncu bedzie co swietowac, nasz zwiazek. Bywa ciezko z nim, ale chyba na tym polega milosc zeby wspierac sie, porozumiewac, klocic, godzic i naprawiac jesli sie zrani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:59- tak to wyglada, milosc daje radosc i lzy, w kazdym zwiazku tak jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojjej.. budka suflera-jest taki samotny dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakies plany na dzis macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hihi, mila randka, namietny mezczyzna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej się nie zachkowiwać, nie zaczarowywać... i tak nic z tego nie będzie tylko rozczarowanie, że nic nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam was, dziewczyny i studencie, w andrzejkowy wieczór. Mam nadzieję, że jesteście tu ze mną bowiem liczę na miłą rozmowę i wróżby :> wierzycie w ich sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wierzę we wróżby. Czasem brzmią blisko nas, podobnie, ale to sami je kreujemy pod siebie. Ostatnio zaczepila mnie cyganka. Stwierdziła, że taka ladna a samotna, ale że będę z tym którego kocham i wezmę ślub z nim. Dzien wczesniej gornik dał ostateczną plamę, wiec trafiła fest... Miss nobody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybacz, że z Tobą nie posiedze, po prostu idę spać. Reszta pewnie bawi się na ostatkach. Miłej zabawy, a wróżby? Oby komuś te dobre się spełniły. Dobranoc :) Miss nobody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja prawię płaczę, chyba pójdę do wróżki lub wróża, może da mi nadzieje lub ostatecznie odbierze.. wtedy ostatecznie się zabije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo triche sie pisalo dzis. Dobry wieczor wam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×