Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
Watpie, zeby mial kogos. Z tego co mowil to pracuje od rana do wieczora. Przychodzi przed 19 i idzie spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jednej strony moglaby ustawic swojego synalka ale oni oboje sa tacy sami. Ich cala rodzina jest taka. Nie poznaje osoby z ktora bylam. Gdybym mu nie powiedziala, zeby ja nakarmil to nawet by tego nie zrobil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam normalnie zlosc przez lzy :( jakie to zycie mi nie mile, ciagłe klody pod nogi. Mam tak samo jak moja mama i babcia. Tez zycie bylo im nie mile. Chyba to dziedziczne. Moglby naprawde zmadrzec tak bym chciala. Na pewno nie moze mnie kochac. Pytal co u mojej mamy i babci tez nie wiem po co. Co go to interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wycierala oko chyba lza jej sie zakrecila i dobrze bo zasluguje na to. jestem zawsze mila i szanuje kazdego ale do nich mam WIELKI ZAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem udawalam pewna siebie, udawalam ze nie interesuje mnie on. Choc, zle moze zrobilam bo jak mnie odwozil kazalam mu w innym miejscu zaparkowac zeby nikt nie patrzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam spokojnego zycia, mecze sie.. Moga ludzie mowic ze na wlasne zyczenie zrujnowalam sobie zycie. Skad moglam wiedziec, ze to tak sie potoczy. Nigdy nie sprawial takiego wrazenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troche potrzymal ja na rekach podotykal ale watpie by chcial wrocic do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro jade do szkoly. Zapisalam sie do zaocznej bo zachcialo mi sie tez kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytalam jeden twoj post o babce, pozniej nadtepne przeczytam. No wlasnie zdjevia zdjecia zdjecia i facebook , to jedt najwazniejsze . Lans sztuczny na fejsie. To caly fejs. Co do fejsa to kiedys cos napisze jak to moj facet pisal z kolezanka ze szkoły i odkad zaczal z nia pisac to przestal mnie lubic. Byl ciagle nerwowy i krzyczał na mnie. Zanim zaczal z nia pisac to byl oddany i przyjazny. Wspolczuje ci dzisiejszego dnia, toksyczne podziałali na ciebie. Jestes inna niz oni, zaslugujesz na cos lepszego. To straszni ludzie. Ja nie mam fejsa i nie lansuje sie tam i mam spokoj, nikt mojego dziecka nie wrzuca na fejs i ty tez powinnas zabronić , bo fejs nie jest bezpieczny. :):) pozdrawiam cie bardzo i innych bardzo serdecznie. Pozniej przeczytam dalsze twoje posty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio bylo glosno bo fb usmiercil wiele ludzi i sa tam jakies przekręty . Uwazajcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje Ci kochana moja. Ja tez nie uzywam fejsa raz zarejestrowalam sie by zobaczyc ja kto jest. Facet tez nie uzywa, choc kiedys regualrnie wchodzil. Ale gdy bylismy razem byl zazdrosny i usunal. Moj dzien to tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona wlazi bo cche sie chwalic jaka to ona jest najlepsza a gowno prawda. Nie interesuje sie, nic nie kupi( nie zebym byla zachlanna ale by przynajmniej wypadalo), moja mama non stop mi pomaga, martwi sie trosczy. Ja nie wiem co te babsko ma w glowie i jej synek. Nie chcialam zeby takze pod klatke mnie podprowadzal mialam zakupy ale powiedzialam ze poradze sobie sa lekkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodawala jak to ona kapala, jak buzi daje, setki tych samych zdjec, tylko zmiana ulozenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce zeby moje zycie sie unormowalo, zeby typ sie okreslil bo wykituje . Dziecko tyle czasu w domu usypialam bo bylo marudne. I w gondoli spalo, ona przyszla zaczela szarpac zdejmowac ubrania i mowi oj obudzilam pobawimy sie. Rak nie umyja po dworzu. Lozko od klakow psa a ona je kladzie i tarza.... Do mezulka zadzwonila z kamerka i juz mizi mizi. Kasy maja jak lodu razem maja gdzies z 50tys+ on pracuje za granica. A ona taka zachlanna starala sie jeszcze o 500+.... nie wiem wybacz mi ale pluje na nich, jestem wsciekla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyslala listy gdzies w polske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy wlasnie najlepszych udaja na fejsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z opowiadan juz dawno temu byl z dziewczyna tez gdzies okolo 2 lat i czesto sie klocili. Ona robila mu awantury zeby nie palil, zeby zajal sie nia. I tez z tego powodu zakonczyli swoj zwiazek. Moze to z nim cos nie tak. Mnie czasem sie sluchal tyle naobiecywal ze dzis gowno mam w kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ja pierdziele, jaka cudowna babcie udawała a tak naprawde ma was gdzies. Moja tesciowa byla najlepsza tesciowa na swiecie. Nawet nigdy sie nie dowie ze tutaj tak pisze o niej. Byla za mna bardziej a nawet tylko za mna niz za synem. On ciagle jezdzil po mnie . Codziennie byla u mnie i ja u niej. Szkoda ze ta twoja niedoszla jeszcze tesciowa jest tak fałszywa :( Teraz mam dowod na to jaki fejs jest zaklamany. Moj mowil ze tam sa same szczesliwe pary a ze my jestesmy do d**y. Mysle ze to on byl do d**y a nie ja. Zawsze uważał ze ma racje. A ta dzifka na fejsie pisala mu jaki to on przystojny. Po co tak pisac koledze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak udaja. Przedewszystkim przechwalenie samego siebie. Widzialam zdjecia jak to dobrze jej sie lezy w jacuzzi stopy pokazuje. Do tego obrzydliwe bo doczepia sobie sztuczne paznokcie u stop. Kobieta bez wstydu. Z reszta duzo osob ukazuje swoje zycie, przemyslenia w glupich postach. A kazdy to lyka i pozniej obgaduja sie nawzajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoufalala sie jemu a niby taka szczesliwa mezatka z niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no takich k***i** jest pelno, tez kilka razy widzialam jak pod jego zdjeciem kolezaneczki wypisywaly komentarze. Pelno wiadomosci. Mowil ze on go neka to po kiego jej odpisywal? Raz z nim wysiadam z auta pod klatka a kolezaneczka jakas szla i mowi o czesc braciszku wiesz ze ja juz tu nie mieszkam co tam u ciebie.. No kurde widziala ze stoi z kobieta i co chciala tym wykazac? Tez nie odzywalam sie do niego przez to. Nie lubilam jak kiwal jakims dziewczynom, do tego ktore znalam z widzenia wiele slyszalam i nie lubilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sie lasza niektore kobiety, zero skropulow. Wspolczuje Ci. Na takie mi sie wysuwa noz z kieszeni. Bym wyszarpala za kudly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te sztuczne usmiechy, gadki, gestki a ja siedzialam i patrzylam i mowie w duchu gdybym przewidziala, ze tak moze byc, wolalabym wogole ich nie spotkac. Dobrze wiedza, ze nie mam tu odpowiedniego miejsca u mamy a ta jedza go tak ustawia. Jak ze mna zrywal to przez sms. A jaka wiadomosc otrzymalam? ''ze w normalnych zwiazkach ojcowie wychodza z dziecmi na spacer z klasa zeby zony mogly pomalowac chociaz paznokcie'' - jej slowa. Tylko szkoda, ze ojczulek z nami wyszedl raz na 4 miesiace zycia dziecka na dwor. Bo nigdy czasu nie mial albo zmeczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kontaktu nie bronie. Ale dzis mala przestraszyla sie zaczela pojekiwac jak ich ujrzala. Zero usmiechu u niej. Nie zna ich tak z nia czas spedzali. Ja nie bronie kontaktu, choc widze ze nie ma sensu skoro tacy sa. Gdyby ogarneli sie by zaciekawila sie sytuacja bym mogla z nia utrzymywac kontakt. Tez jak bylo ekstra super pisala kocham was, nie moge doczekac sie spotkania. A jak juz zle synek urazony to odlala sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz nawet moje testy ciazowy wstawila szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za chwilke wszystkie posty przeczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ze wygadalas sie i pojezdzilas po nich, to ci dobrze zrobi takie zwierzenia. Tyle kasy dziady maja i zeby wnuczce nic konkretnego nie dac. Znam takich dziadkow ktorzy juz wpłacili 100 tys dla wnuczki na przyszłe mieszkanie a ma dopiero 4 latka, wiec zobacz jacy dziadkowie wspaniali a ci to nawet syna dobrze nie wychowali i jeszcze odbiegają jego od ciebie. Powinni dawac ci za niego alimenty przynajmniej 600 zl miesiecznie i bys kupila córeczce to co potrzeba albo bys zbierała dla niej. Jesli nie bedzie dawal ci kasy dobrowolnie to bedziesz musiala podac o alimenty :) i nie cyckaj sie z nim. Ma byc odpowiedzialny za dziecko, on je tez wydał na swiat i rownie jak ty powinien sie zajmowac malutka. Laski nie robi palant z mamuska palantówą. Rodzinka zakichana na pokaz. Inteligencja szpagatowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesze sie, ze mam wsparcie w Tobie. Nikt mnie nie moze do konca wysluchac A tu moge wszystko wyrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Testy ciazowe na fejsie :( to szczyt szczytów :( a moze jeszcze powinna dac tam moment poczęcia , glupia stara baba, ale to pustak i takie wlasnie jest to forum , słynny FB, Forum Szczęśliwych Ludzi ;) na pokaz . Powinno sie nazywać Forum Zalosnych Ludzi. Nie powiem, ze tam napewno sa tez fajni ludzie, bo bym wielu skrzywdzila generalizujac ze wszyscy sa pomigani. Pomiganych bardzo dobrze tam odroznic. Rodzine pokazuja na fejsie a tak naprawde nie maja rodziny, jest to sztuczne na pokaz. Szczegółowa masa zdjec , klatka po klatce, foty na promach, samolotach, Grecja Hiszpania Kanary srary, stare dziady za raczke a w rzeczywistości slysze ze sie rozwodza. Bzdety zakłamanie hipokryzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zebys wiedziala. Ja mu mowilam zeby placil mi 6/7 stow miesiecznie. Powiedzial, ze pod koniec zobaczy czy wywiaze sie. Ja musze dzieckiem sie zajac, aktualnie do pracy tez nie pojde. Dostaje rozne swiadczenia rodzinne i poki co wystarcza mi ale on tez musi dawac. Palcem nie robilam dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×